Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tudja valaki, hol tudnék venni a Micimackó és barátaiból a Dalmát?Vagy szabásmintájának is nagyon tudnék örülni.Kérlek segítsetek. fórum

Tudja valaki, hol tudnék venni a Micimackó és barátaiból a Dalmát?Vagy szabásmintájának is nagyon tudnék örülni.Kérlek segítsetek. (tudásbázis kérdés)

9. tappancsmama (válaszként erre: 8. - Andi6020)
2009. okt. 9. 09:35
De gondoltam hátha vannak olyan fórum tagok akik még nem látták ezt a kérdést és most felfigyelnek rá.Bocs,hogy megpróbáltam.
8. andi6020 (válaszként erre: 7. - Tappancsmama)
2009. okt. 9. 08:23
Szerintem ha tudnának, már megtették volna
2009. okt. 9. 07:54
Valaki tud nekem segíteni a fórumnyitó kérdésben?
2009. okt. 7. 11:12
Azt hiszem én maradok a réginél. Tapasztalataim szerint az új többnyire csapnivaló. De ez csak az én véleményem attól még másoknak tetszhet. Viszont így nem tudok segíteni:-(.
2009. okt. 7. 09:34

Új Micimackó???

Hát már a Micimackó sem a régi?? :-)

4. tappancsmama (válaszként erre: 2. - Sutoczkine)
2009. okt. 7. 09:02
Ez az új Micimackóban van,amit az rtl klub ad hétköznaponként fél 12-kor.Ő a kislány a zűroldó csapatból és a kislányom kedvence és megszeretnénk lepni vele.
3. mimmo33 (válaszként erre: 2. - Sutoczkine)
2009. okt. 7. 09:01
Hétvégén szokott menni a rtl-en;)Nem hagyományos Micimackó, hanem interaktív;)Különböző felaldatokat "ad" a gyerekeknek;)
2009. okt. 7. 08:46

Szia!


Az melyik? Én nagyon szeretem a Micimackót, de ilyen nevű szerintem nincs benne. Szinte minden nap megnézzük valamelyik részét, mert a fiam is nagyon szereti.

2009. okt. 7. 08:30
Sziasztok!Tudja valaki hol tudnék venni a Micimackó és barátaiból a Dalmát?Vagy szabásmintájának is nagyon tudnék örülni.Kérlek segítsetek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook