Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Virtuális fogyókúrás társat/kat keresek 90 napos fogyókúrára! fórum

Virtuális fogyókúrás társat/kat keresek 90 napos fogyókúrára! (beszélgetős fórum)


1 2 3
2009. okt. 7. 19:01

Okés. Akkor itt. Nekem ma Szénhidrát napom volt. Napi max. 2x-3x eszem keveset... Mozogni elég sokat.

És simán megiszom napi 6 liter buborékmentes ásványvizet xD

Az anyagcserém nagyon jó. És hát bízom benne, hogy el tudom érni az álomsúlyt, és bebizonyíthatom magamnak, hogy igenis lehetek én is "szép"- bár ez nem reális...- és nem akarom tovább ocsmány dagadt disznónak tartani magam :S

22. krisztacska28 (válaszként erre: 21. - Ab4b6bc17d)
2009. okt. 7. 14:20
Hányadik napnál tartasz?És eddig mennyit fogytál?
21. ab4b6bc17d (válaszként erre: 20. - Krisztacska28)
2009. okt. 7. 14:14
Én is 3x jártam egy héten az edzésekre, de sajna pénteken megszűnt, így csak heti 2x járok. Otthon lustibb vagyok, közösségben jobb mozgogni is. Meg hát szeretem is a tae-bot.
2009. okt. 7. 13:53
Én meg az edzéssel vagyok úgy,h.nehezzen szánom rá magam.Régebben jártam aerobikra,meg edzőterembe,aztán itthon is sokat tornáztam,mostanában meg leginkább semmit...:(Igaz visszamentem hastáncra kb 2 hónapja,de az max 2x van egy héten,és nem mindig tudok menni(beosztástól függ)
19. ab4b6bc17d (válaszként erre: 18. - Krisztacska28)
2009. okt. 7. 13:25
Na, látom hasonló cipóben járunk akkor. Talán így több lesz az erőnk, mert nekem, mióta ilyen duckó lettem, tehát megindultam a lejtőn, azóta mindig a kajálásommal van baj. Az edzéseket jobban bírom, mint az éhséget. Én tae-bozom. Ti mit mozogtok?
18. krisztacska28 (válaszként erre: 17. - Ab4b6bc17d)
2009. okt. 7. 11:30

Én szoktam enni néha egy kis nasit az étkezések között,főleg fehérjenapon...szerintem ma is fogok:))

Vacsi nehézkes,mert én ha dolgozok reggel 5kor elmegyek otthonról,és csak fél 7 körül érek haza...Kaját szoktam én is vinni munkába,de vacsizni otthon szeretek:))Ha meló után állok neki főzni,néha 19h utánra csúszik a vacsi...Szerencsére ez nem mindennapos,ha szabadnapos vagyok 18h előtt eszek utoljára.

17. ab4b6bc17d (válaszként erre: 16. - Krisztacska28)
2009. okt. 7. 10:40

Nekem meg Ch. Ti hányszor esztek egy nap? Persze ez sokmindentől függ, mert én pl. reggel 5-kor jövök el otthonról és este 17-re érek haza. Kicsit nehézkés, de mindig hoznom kell magammal a kaját a munkahelyemre. Ti szoktatok tízóraira még enni valamit a gyümi után? Mert nekem mindig más időben van az ebéd, nem tőlem függ, a munkahelyem olyan, hogy általában nem tudok leülni délben enni. Később szoktam, ezért aztán arra gondoltam, hogy valami apróság (nem nasi) belefér még reggeli és ebéd közben az aznapi ételcsoportból. Mit tudom én, pl. fehérje napon egy darabka sajt, vagy CH-napon 10 dkg. fornetti. Mit gondoltok erről?

Lenne még egy kérdésem. Vacsizni ti hány órakor szoktatok? Mert ugyi azt mondják, hogy legkésőbb 19-ig be kell fejezni. Én is ehhez tartom magam, bár van amikor hazaérek és akkor állok neki főzni még az aznapi vacsit.

2009. okt. 7. 08:14

Nekem is itt lenne jobb...Msnem nekem sincs...


Bredamazon!

Nekem ma van fehérjenapom:)

15. ab4b6bc17d (válaszként erre: 13. - Anonymus0300)
2009. okt. 7. 07:48
Hát, nekem meg itt lenne jobb! Msn-em nincs, a Hoxára viszont általában mindig tudok írni. Mikor lesz fehérje napod?
2009. okt. 6. 15:07

Na szóval. Akik csatlakoznának, először is üdvözlöm őket. :)

adok egy MSN-címet: anonymus0300@citromail.hu

Jelenleg a 2. napon, keményítő napom van. De aki szeretne, az már holnaptól csatlakozhat :)

Részletesen beszámolhatok, ha gondoljátok, hogy mit és hogyan, ja meg persze tanácsokkal is ellátlak ha szükség van rá!

Bíztassuk egymást :)

13. Anonymus0300 (válaszként erre: 3. - Ab4b6bc17d)
2009. okt. 6. 15:03

Szia!

Örülök, hogy csatlakoznál. Én meglepő lesz, de 117,0 kilóról indultam...

:) Itt beszélünk majd, vagy MSNen, e-mailban? Nekem az utóbbi kettő jobb lenne. ^^

12. Anonymus0300 (válaszként erre: 2. - Nusza)
2009. okt. 6. 15:01
Igen, eléggé szigorúan betartottam az összes napot xD bár kenyeret azt nem eszek és nem is ettem.
2009. okt. 6. 14:50

Legelső nap nem mertem ráállni...4.nap után mérlegeltem,akkor 62kg voltam...

5 éve mikor először csináltam 73kgról indultam...Abból a súlyból könnyebb volt leadni:))

10. ab4b6bc17d (válaszként erre: 9. - Krisztacska28)
2009. okt. 6. 14:41
Gratula. Hány kilóról indultál?
2009. okt. 6. 14:39

Sziasztok!

Nekem ma van a 16.napom...Gyümölcs nap:(((Én most kezdtem 3x ezt a diétát.Elsőnek kb 5 éve csináltam meg,akkor 12-13 kgot adtam le vele.2 éve újra megpróbáltam,de nem volt jó...Abbahagytam rövid időn belül.Most úgy érzem újra sikerülni fog,de"támogatással"jobban megy:)Holnap fogok mérlegelni,eddig mennyit is fogytam

8. ab4b6bc17d (válaszként erre: 5. - Ibi75)
2009. okt. 6. 14:28

Az a lényege dióhéjban, hogy fehérje napon (ez a diéta első napja) csak proteint lehet enni (leszámítva a reggelit, mert az mindennap ugyanaz, két db. gyümölcs), szóval fehérje napon ehetsz pl. húst, halat, tojást, sajtot, túrót. Elvileg, amit ebédre eszel, azt ehetnél csak vacsira is, de én ennyit könnyítek a dolgon, hogy variálom, persze csak fehérjékból és természetesen fogyókúrás mennyiségben.

Néha azt is szoktam csinálni, hogy főzök egy finom húslevest, s a fehérje napon csak a levét kanalazom a husival (csirke farhátat, ill. pulykanyakat szoktam a leginkább belefőzni).


Ezután mindig a keményítő nap következik, ami ugye a zöldségeket jelenti. Ha a húslevesnél maradok, én ilyenkor enném ebédre a levét a répával, karalábéval, petrezselyemmel, zellerrel. Nekem ez a nap egyébként a legnehezebb, mert nem vagyok oda a főzelékekért sajna. Inkább főzök egy fini krumplilevest, vagy szalmakrumplit eszem, de szeretem még a gombát, káposztát is.


A harmadik nap a szénhidrátokért, de itt nagyon kell vigyázni, nehogy elcsússzon az ember, mert itt ehetünk tésztát (pl húsleves és tészta), péksütiket, ill. akár tortát, csokit.


A gyüminap sem könnyű, de ki lehet bírni, ez a negyedik nap. Aztán megint fehérje-majd keményítő-CH-és újra gyüminap. Ha jól bírod, beiktathatsz a gyüminap után egy-egy víznapot is.

2009. okt. 6. 14:26

Sziasztok lányok!


Mi is tegnap vágtunk bele a 90 naposba, ha esetleg van kedvetek, csatlakozzatok a mi kis csapatunkhoz! Fórumon a címünk: 90 napos diéta 2009. október 5-től.

Ha gondoljátok, örömmel várunk titeket!

2009. okt. 6. 14:24

Szerintem csatlakozzatok ide:

[link]

Mindössze 8 napja indult, és ugyanez.

2009. okt. 6. 14:16
Én is jönnék, de gőzöm sincs semmiről. Ha részletesen írnátok, akkor talán tudnám követni. Nekem + 20-am van :((
2009. okt. 6. 14:12

Sziasztok!

Beszállnék én is hozzátok, ha lehet.Ma van a 9.napom. Eddig -2.3kg-nál tartok. Ez a negyedik 90 naposom. 10-15kg-ot szeretnék leadni, 72,5-ről indultam. Elég alacsony vagyok 156cm. Bíztassuk egymást!

3. ab4b6bc17d (válaszként erre: 1. - Anonymus0300)
2009. okt. 6. 14:01

Szia. Én csatlakoznék. Többszöri nekifutásra én csak egy hónapig bírtam, s akkor 5 kiló ment le, de mostanra már visszajött persze, mivel elcsúsztam azon a bizonyos banánhéjon.

Te hány kilóról indulsz? Ez a 20,3 nagyon szép eredménynek tűnik.

Én 99-100 kiló vagyok éppen :(


Milyen napnál tartunk???

2. nusza (válaszként erre: 1. - Anonymus0300)
2009. okt. 6. 13:53

Szia!


Megkérdezetem, hogy a 90 napos során a gyümölcsnapokat szigorúan betartottad?

2009. okt. 6. 13:49

most kezdem el 2x-ra, az első alkalom is egészen sikeres volt -20,3 kg.

De még kéne leadnom jó pár kilót. De egyedül nem olyan élvezetes csinálni. Szóval a fórumtéma címében benne van minden!

Köszi! ^^

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook