Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van olyan hitel, amit tisztán fedezet alapra fel lehet venni? fórum

Van olyan hitel, amit tisztán fedezet alapra fel lehet venni? (tudásbázis kérdés)

8. Zarahell (válaszként erre: 7. - Holly)
2009. okt. 6. 12:23

K&H-t kérdezd meg! Tényleg nem emlékszem részletekre, de mintha nem kellett volna jöv.ig...

Jelzálog alapúnál.

Nem tudom, hogy most hogyan van, de egy telefont talán megér.

2009. okt. 6. 09:55

Arról van szó, hogy van egy tehermentes lakás, de nincs magyarországi igazolható jövedelem. Tehát nincs munkabér átutalás (mivel vállalkozó), de hitelt szeretnének (a szüleimről van szó, a lakás apum nevén van). Az apeh csak azért jött képbe, mert ugye ők sem tudnak kiállítani jövedelem igazolsát, mivel Mo-on nincs jövdelem.

Az érdekelne, hogy melyik banknál lehet ilyet felvenni és milyen feltétellel. Mert mi felhívtunk egy hitelügyintézőt, és ő azt mondta, hogy ma már mindenhez kell legalább minimál bér. Igaz ez? Vagy kapott valaki mostanában csak fedezet alapú hitelt? (kicsit hihetetlen, hogy ha nincs igazolható jövedelem, akkor SEMMILYEN hitelt nem tudnak felvenni, hiába van egy 10 milliós tehermentes ingatlan a nevükön. Ha viszont így van, akkor az szívás)

2009. okt. 6. 09:47

+ csak lakóingatlant lehet leterhelni, szóval ha papíron a ház másnak van feltüntetve, hiába lakóház, nem érdekli őket..

Átírni meg tök sok pííínz.

2009. okt. 6. 09:44

Egyébként én is úgy tudom, hogy ha megfelelő az ingatlan, akkor azt leterhelik, és nem kell munkahely..

De sajna már nem emlékszem, mert mi is kismillió kört futottunk ezen..

4. Zarahell (válaszként erre: 3. - Ffa1d14645)
2009. okt. 6. 09:42
A-Pech :)
3. ffa1d14645 (válaszként erre: 2. - Ffa1d14645)
2009. okt. 6. 09:39

vagyis apeh.elnéz.


de ha már meglévő ingatlanod van akkor nem hiszem hogy kutakodnak.

2009. okt. 6. 09:38

igen van.....de ez csak jelzálog alapon működik.

és ha jelzálogos akkor az apech úgy is látja mit csinálsz.

2009. okt. 6. 09:31

Olyan hitelt keresek, ahol nem kell jövedelem és APEH igazolás. Ha valaki vett fel ilyen hitelt mostanában, szívesen venném a tapasztalatokat, részleteket.

Köszi előre is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook