Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szeretnék a Dunántúlon dolgozni, főleg a Balaton környékén, szoktatok idénymunkát vállalni? vagy éveset? fórum

Szeretnék a Dunántúlon dolgozni, főleg a Balaton környékén, szoktatok idénymunkát vállalni? vagy éveset? (tudásbázis kérdés)


2009. okt. 7. 20:44
köszönöm, hiszen minden infora szükség lenne
10. Awela (válaszként erre: 9. - Monácska30)
2009. okt. 6. 20:47
Annyit tudok tenni, hogy nézek neked az otthoni újságokban munkát és átküldöm. Nálunk főleg Siófokon és Balatonlellén hirdetnek szakács melót.
2009. okt. 6. 11:20
az Alföldön felénk nem igazán reklámozzák a Dunántúli munkákat, ezért kértem itt segítséget és persze a legjobb környező városokat
2009. okt. 6. 06:56

Én is csak ugyanazt tudom mondani. Tavasszal, nyáron tele vannak az újságok neked való munkával, de a legtöbb idénymunka.

Én is dolgoztam otthon 4 évig nyáron, egy utazási irodában, diákként. Azóta én is felvándoroltam Pestre a suli meg a több munka miatt.:)

2009. okt. 5. 21:33

Szia!

Csatlakozni tudok az előttem szólókhoz, a Balcsin nyáron találsz csak munkát...Esetleg a nagyobb szállodákban télen, de ott is inkább a "bevált" embereket tartják meg, és újakat szezonra vesznek fel. Én egyébként 4 szezont dolgoztam végig a Balatonon, de mindig nyáron. Nekem felszolgáló a szakmám. Ha a Dunántúlt szeretnéd, javaslom neked Székesfehérvárt, nagyon sok szakácsot keresnek. Nekem jár a hírlap, ha látok valami jót és szeretnéd, akkor elküldöm neked. Én itt lakom.

2009. okt. 5. 21:25
Én itt lakom a Balcsitól nem messze tényleg azt sokszor írják hogy egész évre keresnek embert de nem egy ismerősöm járt már ezzel pórul! Tavasszal válogatni lehet annyi van és ki tudod választani a neked leg megfelelőbbet!! Egyébként 2 testvérem is vendéglátós bár ők felszolgálók de mind a ketten Pesten dolgoznak! Az albérletet a hugom pedig nem egyedül fizeti! Interneten talált magának lakótársat! Szerintem nagyon rizikós és nagyon féltettem de neki eddig még sikerült!!
2009. okt. 5. 21:17
én a helyedben szakács létedre kimennék az Alpokba jön a sí szezon, ha tudsz németül simán felvesznek síparadicsomokba most keresnek munkásokat konyhára
2009. okt. 5. 21:14
annyi ember felvándorol Pestre, miből fizetik az albérletet, amúgy sokszor írják hogy éves állás, itt mire gondolnak akkor? tavasszal mennék én is ,de info kellene
2009. okt. 5. 21:10
Szia! Nem ilyenkor kell a Balcsira jönni hanem a nyár elején!! Ilyenkor már bezárnak az üzletek! Aki amyárom a parton dolgozott az télen vagy a környéken vagy Pesten keres állást!!
2009. okt. 5. 21:06
szakács vagyok ,de nem merek elindulni egyedül ,lenne valaki segítségemre?
2009. okt. 5. 21:05
Szeretnék a Dunántúlon dolgozni, főleg a Balaton környékén, szoktatok idénymunkát vállalni? vagy éveset?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook