Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hollandiában élő magyarok fórum

Hollandiában élő magyarok (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
181. jorgolastravitski (válaszként erre: 178. - Roni40)
2021. márc. 19. 02:43

Szia!

Nem tudom, még használod-e ezt a fórumot. Én most készülök kimenni üvegházba paradicsomot szendni a KG international kft-n keresztül. A kérdésem, hogy tudsz-e a munkafolyamatról valamit. 1400 eurót ígérnek, mínusz 400 a szállás. A cég valós, azt tudom.


köszi, ha írsz valamit.

üdv

János

180. szfeco1999 (válaszként erre: 178. - Roni40)
2019. dec. 21. 12:16

Szia!

Szeretném kérdezni, hogy bár már lassan egy éves a posztod, tudnál-e esetleg segíteni vagy tippet adni hogy hol tudok szállást találni Eindhovenba, mert eddig amiket néztem azokat már elvitték vagy nagyon drágák.

Segítségedet előre is köszönöm szépen.

2019. dec. 21. 12:14

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni, mert a következő évben (2020 februártól-július végéig) keresek szállást Eindhovenba. Sajnos a kollégiumba nincs több hely ezért fontos lenni minél előbb találnom valamit. Tudnátok-e tippeket adni, hogy hol keressem van nézzek körül, mert eddig amiket találtam vagy nagyon drágák voltak (800+ eur) vagy lefoglalták már őket. Segítségeteket előre is köszönöm szépen!

Az email címem szfeco1999@gmail.com

178. Roni40
2018. ápr. 15. 21:38

Sziasztok!

Talán az elmúlt napok eredménye többeket inspirál a külföld felé kacsintgatásra.

Ha valaki Hollandia irányába indulna, annak nagyon szívesen segítek, amiben csak tudok.

Több, mint tíz éve élek kint, sokmindent átéltem, megéltem, túléltem.

Írjatok nyugodtan, ha kérdésetek lenne esetleg.

2017. nov. 30. 10:52
Sos!!!Helmond velp husuzem!!!!!tud vki errol a melo helyrol irni vmi velemenyt?a parom most tervez ki meñni oda.
176. Seagate
2015. ápr. 12. 19:48

Üdvözlök mindekit!

Hollandiában dolgozom és a napokban koccantam a céges autómmal.Személyi sérülés nem történt, a másik autóban jelentős kár nem lett, zöld kártyáka t cseréltünk mindenki nagyon kedves és segítőkész volt (ez az ami gyanús nekem).A céges autóban viszont lett kár és gondolom itt ez nem olcsó.A holland főnököm azt mondta nem kell fizetnem semmit, de én nem igazán bízom ebben, félek nehogy ezzel esetleg vissza éljenek a későbbiekben.Van valakinek ilyen esetben tapasztalata?Eseteleg ha tud valaki valami illetékest ajánlani ezzel kapcsolatban kérem válaszoljon!

KÖSZÖNÖM!

2015. márc. 11. 21:36
Sziasztok! Óriási kéréssel fordulok hozzátok!! Eindhoven e repülök márc. 26-án és vissza Budapestre 29-én. Nagyon későn foglaltam le mindent úgyhogy két féle szállás maradt a nagyon para meg a palota. Valakinek kint élő magyararok közül nincs egy üres szobája erre a három éjszakára? Egy kanapé is megteszi :) előre is köszönöm!
2015. jan. 27. 01:32

Sziasztok.

Szeretnék segítséget kérni.

Párommal szeretnénk letelepedni Hollandiában Eindhovenbe vagy környékére.

Párom már kint van, mert kapott egy állást egy húsüzemben. Van ingyen szállása munkahely által.

Én 35. hetes kismama vagyok jelenleg, és Lia megszületése után amint lehet, szeretnénk utána menni, de a szállóra ahol ő van, nem lehet, meg ugye nem is ideális környezet egy picinek :) hangulatjel

Nem szeretnénk várni amíg párom ki tud venni egy albérletet, mert az hónapokba is beletelhet mire talál, és szeretnénk együtt nevelni a kislányunkat :) hangulatjel

Egy magyar családot keresek akik kiadnának egy szobát nekem és Liának.

Ezen az e-mail címen tudtok elérni: tothfati22@gmail.com

Bármilyen javaslatot is szívesen elfogadunk amennyiben bárki tud jó megoldást a helyzetünkre.

Előre is köszönjük szépen <3 hangulatjel

Balázs-Lia-Fati.

173. bodza78
2014. aug. 11. 14:23

Sziasztok!

Klári vagyok, most érkeztünk Rotterdamba férjemmel és 2 gyerekkel.Megbízható, ügyes magyar fodrászlányt keresek családom számára Rotterdamban és környékén. Kérlek segítsetek, fontos lenne! Címem: levendula014@gmail.com Köszönöm!

2014. ápr. 24. 23:39
Sziasztok. Segítséget szeretnék kérni az egyik nagyon jó barátomnak aki szeretne hollandiában dolgozni mivel ott nincs adószáma ezért nem dolgozhat ahoz hogy adószámot kapjon ottani lakcímet kellene szereznie ha valaki ebben tudna neki segíteni kérem jelentkezzen. köszönöm.
171. Evee
2014. ápr. 10. 09:27

Sziasztok!

Van 2 db Budapest-Eindhoven eladó jegyem.

Oda: Budapest - április 25. péntek 6.10

Vissza: Eindhoven - április 27. vasárnap 17.25

(Pont a Király Napra eső hétvgéről van szó.)

További infoért érdeklődni:

evee_bozso@yahoo.com e-mail címen vagy

facebook-on levélben Bozsoki Ivettnél.

Várom jelentkezéseiteket!

Ivett

170. ponten
2014. ápr. 9. 23:58
Sziasztok! Tud nekem valaki tanácsot adni, hogy mit tegyen az ember , ha a holland munkaadó 5 hét (heti 6 munkanap, napi 10-11 óra munka) elteltével sem ad fizetést. munkaszreződés van.
2014. márc. 30. 17:22
Sziasztok, szeretnék érdeklődni, hogy vannak-e kint olyan fiatalok akik befogadnának magyar fiatalokat albérlőtársnak?
168. Nevaeh (válaszként erre: 166. - 8niki9)
2014. jan. 10. 18:15
Kutya tartást az önkormányzatnál kell le jelenteni. Minden önkormányzatnak van ra külön adója, ez általában 50-60 euro per hónap.
2013. nov. 14. 18:32
Bárki aki tudna segíteni,hogy tudnék elhelyezkedni Hollandiában okleveles svédmasszőrként,okleveles gyógymasszőrként,tapasztalattal,azt mondják,hogy nagyon jól masszírozok.Alap német tudás van..annak nagyon megköszönném,ha segítene!!!Nagyon szeretnék kimenni!!!
166. 8niki9
2013. okt. 30. 16:06
sziasztok. tud valaki valamit az itteni kutyatartásról,hol kell bejelenteni,stb. köszi ha segítettek
165. 8niki9
2013. okt. 20. 17:37

sziasztokalaki

Tud valaki ajánlani nekem honlapokat,bérelhető lakások keresésében.köszi

164. 8niki9
2013. aug. 26. 16:09
Sziasztok.Érdeklödni szeretnék hogy itt Hollandiában vannak-e magyarok akik lovakkal foglalkoznak?szeretnék lovak mellett dolgozni ha az lehetséges.Köszönöm ha válaszoltok.
2013. aug. 19. 17:48

Sziasztok!

Öcsémnek keresek Amsterdamban, vagy annak közelében kiadó szobát. Szállodában dolgozik. Ezért maximum 300 euros szoba jöhet számításba! nagyon sürgős lenne, legkésőbb szerdán el kell hagynia a jelenlegi szobáját. 0645103253 VISSZAHÍVLAK

Előre is köszönöm

2013. aug. 8. 11:40
sziasztok erdeklodnek hogy soest kornyeken valaki tud e valami hegeszto melot vagy barmilyen fizikai munkat a nyelv meg nem nagyon megy elore is koszonom
161. Bishop81 (válaszként erre: 158. - Csonthéjas 70)
2013. júl. 30. 02:39

Teljesen pontos informaciom nincs, de azt hallottam, hogy erdemes 3 havonta atjarni Nemetorszagba bevasarolni, mert rogzitik a gepkocsit rendszam alapjan egy rendszerben hogy mennyi idot toltott el Hollandian belul, es ha egyhuzamban tobb mint 3 honap akkor rendori ellenorzesnel ez gondot okozhat.

En tobb mint 3 evig hasznaltam itt a magyar rendszamu automat, es lekopogom nem volt vele baj, de az ordog tudod nem alszik.

Masik megoldas, hogy bemesz a Belastingdienst-hez es eloadod, hogy nem kivanod a rendszamot hollandra cserelni (hiteles autonal ez amugy sem lehetseges) de itt hasznalod az auto, akkor kiszamoljak, hogy mennyi az eves WEEGBELASTING (utado) arrol kapsz egy csekket, miutan rendezted, ha megallitanak akkor sincs semmi gond.

160. 8niki9
2013. júl. 4. 10:51

Sziasztok!

Szeretném kérdezni hogy valaki nem tud valami meloról Zoetermeer környékén,nyelvtudásom sajna még nincs.Magyar gyerköcökre szívesen vigyáznék,vagy esetleg valami más öttlet?

159. 8niki9
2013. júl. 2. 16:16
sziasztok,segítséget kérnék.hogy hogyan lehet visszaigényelnem a biztositásom egy részét,van digidém meg minden de nem találom és tudom h hogy lehet megcsinálni,kérlek segítsetek.
2013. jún. 25. 13:05

Sziasztok!


Két éve dolgozom Hollandiában, munkaszerződéssel. Bejelentett lakcímem Hollandiában sosem volt és jelenleg sincs. Magyarországon nyilvántartott, magyar rendszámos autóval járok naponta munkába és haza is másfél havonta a családomhoz. A kérdésem az lenne, hogy tud-e valaki pontos információt arról, hogy milyen törvény vagy jogszabály van a magyar rendszámos autó használatára Hollandiában?


Segítségeteket előre is köszönöm!

2013. ápr. 23. 16:45

sziasztok

tudtok segiteni abban hogy milyen papirok (önéletrajz angol/holland, motivációs levél, ajánlás, stb.., ilyesmikre gondolok) kellenek ahhoz hogy kint jelentkezzünk egy állásra?

2013. ápr. 22. 22:01

sziasztok,


párommal keresünk eindhovenben és környékén szállást. bármilyen infót, ötletet megöszönnénk.

2013. ápr. 15. 17:21
Sziasztok!Amszterdam vagy Rotterdam környékén keresek élő halakat és tenger gyümölcseit árusitó nagykereskedéseket,ha valaki tudna segiteni nagyon megköszönném brandihubi
2013. ápr. 8. 19:33
Sziasztok! Érdeklödnék hogy nem e tud valaki den haagban magyar doktort? Vagy magyarul beszélö doktort?! Elöre is köszönöm
2012. nov. 19. 19:53
Köszi,közben már én is megtaláltam azt a fórumot is.
152. ujlany (válaszként erre: 151. - Diorissimo88)
2012. nov. 19. 17:10

szia! ha az ismerosod Eindhovenben el, akkor szerintem pontosan tudja, hogy hol kaphat segitseget:


facebook: Hollandiai magyarok

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook