Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Endometriozissal élni!! fórum

Endometriozissal élni!! (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. aug. 6. 09:47

Sziasztok!

Tavaly feb.ban műtöttek endóval,azután 6hó.GnRh.

Aug.ban volt az utolsó injekció nov.ig nem is jött meg.Azután állandó hasfájásom volt.Febr.ban Kaáli intézetbe mentünk babát akartunk.Ott azt mondták rosszabb mint volt.A petefészek állomány megszünt létezni az endó benőtte.A lombiknak nem sok az esélye.Szedjek fog.gátlót folyamatosan.Azóta van egy örökmanócskánk kisfiú.Saját már úgy sem lesz.Már nem is bánt.Vele boldog az életünk.Viszont a gyógyszer mellett az elmúlt 2hónapban is barnásom van és vérezgetek is.Fáj is a hasam megint.És szerintem a májam is unja már a tablettát.

Szeretnék tanácsot kérni,javasoljatok nekem orvost,aki speckó ebben.Én Jnsz megyei vagyok,itt sz..t se tudnak erről a betegségről.

2010. aug. 4. 17:26
Sziasztok! Látom nem vagyok egyedül ebben a betegségben. . . (sajna) 1éve műtöttek endoval és egyik petefészkem oda lett. . . Kaptam Danoval kúrát 11 hónapig. Minden rendbe jött. Most jul. 13. -án volt 3 hónapja, h nem kellett szednem. Leállította az orvosom. Panaszaim lettek, görcsöltem. . . stb. Visszamentem és megint van egy többrekeszű 6cm-res cisztám. :( Persze az ép oldalon. . . fogigátlót kapok most kezdtem el. . . ma 11 napja. És még mindig vérezgetek! aggódok nincs e baj? Kedden megyek dr-hoz. . . de félek. Talán lehet nem lesz babám? Légyszi írjatok! Köszi!
2009. dec. 8. 19:39
azóta nem voltam dokinál,majd januárba megyek.szerintem megint van cisztám mert fáj a hasam,és nagyon erős volt a vérzésem is.hát ez van!
2009. dec. 8. 13:49

Szia.

Köszönöm,jól vagyok:)Már teljesen helyrejöttem.

Neked mondtak valamit azóta az endoval kapcsolatban?

2009. dec. 5. 20:23

szia

mi a helyzet?jól vagy?remélem már meggyógyultál!

2009. nov. 23. 17:41

Valami vírusos nyavaja igen.

Most a frontokat én nem érzem,mert mindig fáj mindenem,nem tudom ez most a front vagy a betegség..

2009. nov. 23. 15:47
ne is kérdezd.3 napja fáj a fejem,és éjjel nem todok aludni biztos a frontokat érzem.máskor nem voltam front érzékeny,a gyomrom most arányla elvan.vannak panaszaim de volt már rosszabb is.lehet hogy te is ezt a virust kaptad be?
2009. nov. 22. 19:06

Próbálkozok,de a gyógyszer nem volt jó amit kaptam,holnap újra orvos.

Te hogy vagy?

Gyomrod?

56. PécsiGyöngyi (válaszként erre: 55. - 3d3ae91143)
2009. nov. 22. 18:51

szia

jobban vagy? remélem hogy igen.

2009. nov. 20. 18:46

Influenza.

Léguti betegség,meg van valami a tüdőmmel is.

54. PécsiGyöngyi (válaszként erre: 51. - 3d3ae91143)
2009. nov. 19. 19:24
nagyon sajnálom hogy beteg vagy.mit mondott az orvos?
2009. nov. 19. 11:43

Szia.

Hajhullás van a mai napig..De nem tudom,hogy ez a hormonokból maradt vissza ,vagy az endo miatt..

Nekem hosszú évekig nagyon rövid hajam volt,így azon nem vettem észre..Most hogy elkezdtem növeszteni,most látom,hogy eléggé hullik:(

2009. nov. 18. 21:42

Szia Annye75!

Jobbulást a betegségedhez.Azt írtad 11 éve endos vagy.Szeretném kérdezni,hogy okozott neked valami allergiás tünetet, és hajhullást az endo?

2009. nov. 18. 18:54

Szió.

Én elkaptam valami nátha,vagy influenza szerűséget..

Jön ma a háziorvosom és megnéz,mert egyre rosszabb:(

2009. nov. 15. 15:04
szia már régen jártam erre.mi a helyzet,jól vagy?én már várom az ünnepeket.legalább valami leköti a gondolataimat.
2009. okt. 30. 09:05

Tudom..

De talán most végleg elmúlik.

Volt már ilyen.

2009. okt. 30. 08:23
most várom hogy menszizek és mingjárt utánna kérek egy időpontot.minnél előbb annál jobb.mindig ilyen bizonytalanságban lenni nagyon gáz.
2009. okt. 29. 18:38

Szia.

Mikor mész újra ultrahangra?

2009. okt. 29. 17:43

szia

képzeld beszéltem az orvossal,szeretné ő is ultrahangon megnézni a petefészkem,azt mondta lehet hogy most kiürült a ciszta de felfog telni sajnos.endonál nincs olyan hogy csak úgy eltünik,tehát időt nyertem,mert most nem lesz műtét.

2009. okt. 28. 18:38

Fel bizony:)

Talán mint említetted most fog megjönni és ettől vastagabb a nyálkahártya.

Szóval most csak arra gondolj,nincs semmi baj:)

2009. okt. 28. 17:58
hát köszi lényeg a lényeg hogy kicsit fellélegezhetek.
2009. okt. 28. 17:39
A másikat nem tudom lefordítani,nincs benne a szótárban.
2009. okt. 28. 17:37

endometrium méhnyálkahártya

Elírtam,bocsánat nem a méh hanem méh nyálkahártya!

2009. okt. 28. 17:35

Szia.

Az endometrium az a méh.

Tehát valószínű a méh fal vastagsága 8mm.

De ha neten beírod a keresőbe,hogy orvosi szótár,vagy latin szótár,akkor ott le tudsz fordítani mindent.

Szóval nem kell félned,nincs ciszta ez jó hír:)

2009. okt. 28. 17:11

szia

voltam ultrahangon,azt mondja a doki nincs ciszta,de az van a papíron hogy endometrium vastagsága 8mm endometrium-nyometrium átmenet éles.fogalmam nincs hogy ez mit jelent de holnap hívom a dokimat,világosítson fel hogy most akkor mi a fene van.hát ennyi most még mindig nem vagyo nyugodt de hogy nincs a cisztám az is valami.

2009. okt. 26. 19:35

Szia.

Jajj sajnálom:(

Szurkolok!!

Én jól vagyok köszönöm.

2009. okt. 26. 19:30

szia

nemfogod elhinni milyen lökött vagyok,elnéztem az ídőpontot és szerda helyett csütörtökön akartam menni ultrahangra.mikor rájöttem csütörtök reggel a dologra majdnem megütött a guta.most szerdára van új időpontom,remélem addig nem jön meg a menszeszem.szurkolj nekem.veled mi a helyzet????????

2009. okt. 20. 10:08

Biztos,hogy rendbe fogsz jönni!

Én mindig magamból merítem az erőt.Végiggondolom,mi az amin már keresztülmentem,és ha azokat végig tudtam csinálni,az ami előttem áll igazán csekélység..

Csak higgy magadban!

Fiatal vagy,erős...Ráérünk betegnek lenni majd 80-évesen is,addig meg nagyon sok minden van előttünk:)

2009. okt. 19. 19:43
köszönöm neked hogy probálsz lelket önteni belém,én már kezdem feladni a reményt hogy valaha is helyre jön minden.pánikbeteg vagy,nagyon sajnálom,neked sem könnyű az életed.honnan merítesz erőt?
2009. okt. 19. 09:06

Tudom,nem könnyű,de próbálj meg stressz mentesen élni.

Amikor tudsz kapcsolj ki egy kicsit.

A nyugtatót cseréld le valami gyógynövény alapúra mert hamar hozzászokhatsz.

Tényleg tudom,hogy nem könnyű,én sem élek fényesen,15éve pánikbeteg vagyok,és mostanában ha lehet,még jobban megtalálnak a szerencsétlen dolgok.

De a sebes gyomorral meg nem lehet játszani,ha nem muszáj gyógyszert ne szedj mellette,az még rosszabb:(

Tudom,most az endo miatt is idegeskedsz,de ne tedd,csütörtökön minden kiderül,addig is legalább ezt az egy betegséget tedd a polcra mintha nem is létezne ilyen.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook