Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hallottatok már ilyen esetről?Tanulságos fórum

Hallottatok már ilyen esetről?Tanulságos (beszélgetős fórum)


18. ina87
2017. ápr. 13. 20:53
volt egy ilyen hasonló film a címe mostoha jó film tanulságos nézze meg aki hasonló cipőbe jár
17. Szilvóca (válaszként erre: 15. - Böbe83)
2009. okt. 6. 20:35
Köszi!Remélem én is,hogy minden rendben lesz.A közvetlen környezetem is csodálkozott,hogy nem hamarabb tettem meg ezt a lépést.
2009. okt. 6. 10:10
Csak itt mondom ezt:: Anyósomat meg öltem volna. Még anyámnak sem engedném, hogy elvegye tőlem a gyerekeimet. Azért sem semmi dolog.
2009. okt. 6. 08:52

Sziasztok. Szilvóca a legjobbakat Neked, remélem minden rendben lesz a válásod kapcsán.

olvastam a naplódból, csoda, hogy eddig birtad.

14. Szilvóca (válaszként erre: 13. - Klenca)
2009. okt. 5. 18:26
igen,úgy tudom fél évbe telt.Ebben a korban az nagyon sok idő.
13. klenca
2009. okt. 5. 17:58

Csajok, ez nagyon DURVA eset!!!


Ebből is látszik, ne legyünk naívak, gondoljunk előre mindenre!!!


Sikerült a gyermeket visszaszerezni?

2009. okt. 5. 17:51
Azért láthatták havonta 1x,mert el kellett mennem a gyerektartásért,úgymond zsaroltak,hogy ha nem megyek a gyerekkel nincs pénz.Az anyagi helyzetem nem igazán engedte ezt az 1 alkalmat se,mert kiszámoltam 1 út nekem 4000 ft.És a gyed,meg a családi nem sok ugye,és van mit fizetnem mellékesen.
11. 33aa509d53 (válaszként erre: 10. - Szilvóca)
2009. okt. 5. 17:41
nem is tudom, mit mondjak. az én gyerekemet januárban látták utoljára....
2009. okt. 5. 17:39
Azért is írtam ki ezt a fórumot,mert most lesz a válóperem,és megkértek anyósék,hogy addig a bíróság előterében had lehessenek együtt a gyerekkel.Az én csöpségem most lesz 1 éves.Én azért bebiztosítottam magam,mert megkértem apukámat,hogy jöjjön el,és le ne vegye a szemét a gyerekről.Anyósomék ragaszkodnak,hogy láthassák a gyereket,de kijelentették,hogy ők ezért 1 lépést se hajlandóak tenni.Az utóbbi időben kb.havonta 1x látták,persze nem ismeri meg őket a gyerek,ezért is kértem meg apumat,mert velke hetente együtt töltünk 1-2-3 napot,és imádja gyerek,persze ez oda-vissza igaz,és legalább 1 ismerős arc legyen a közelébe,na meg felkészülve az előző történetre.
9. 33aa509d53 (válaszként erre: 8. - Szilvóca)
2009. okt. 5. 17:31
hát ez nem semmi! nem is tudom, mit tennék ilyen helyzetben...ő még nagyon kicsi!!!
8. Szilvóca (válaszként erre: 1. - Szilvóca)
2009. okt. 5. 17:25
Ja egyébként a gyerek 1 év körüli volt.
2009. okt. 5. 17:17

csak annyit szólnék ehhez:

mostanában azt fontolgatom, hogy a legjobb lenne nálunk, ha elválnánk. az anyósom egyáltalán nem foglalkozik az én gyerekeimmel. szerintetek, ha válásra kerülne a sor, mit csinálna? ragaszkodna akkor az unokáihoz? vagy ugyanúgy nem foglalkozna velük, mint most? vagy ő is elrabolná őket? (van még két unokája, azokkal tölti a napjait, azokkal foglalkozik......

2009. okt. 5. 17:14
Csatlakozom,nem csak 1-2 "kedves" szót fűznék hozzá az biztos.
5. Marcsykaa (válaszként erre: 3. - Mrsa4)
2009. okt. 5. 17:11
xD szerintem is:D
4. mrsa4 (válaszként erre: 3. - Mrsa4)
2009. okt. 5. 17:10
Egy ilyenért (halkan jegyzem meg) tuti kitekerném a nyakát.... meg bárkinek is...
3. mrsa4 (válaszként erre: 1. - Szilvóca)
2009. okt. 5. 17:10
Ennyit az anyósokról...
2009. okt. 5. 17:09
Volt valakinek az ismerősi körében hasonló?
2009. okt. 5. 17:09
Egy ismerősöm mesélte a történetet.Tanulságos!Egy ismerőse a válóper alatt kint hagyta anyóssal a gyereket a bíróság folyosóján.Mire véget ért a tárgyalás anyós lelépett a gyerekkel,és az anyukának fél évbe telt mire sikerült visszaszerezni a gyermeket anyósáéktól hivatalos úton,mert ugye,ha családtag viszi el a gyereket az nem minősül lopásnak,rablásnak,és még bírói végzés nem született a láthatásról.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook