Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egyszer csak megtörtént a csoda... és nem voltam többé terhes! fórum

Egyszer csak megtörtént a csoda... és nem voltam többé terhes! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egyszer csak megtörtént a csoda... és nem voltam többé terhes!

2009. okt. 7. 21:54
Köszönöm szépen mindenkinek!
2009. okt. 6. 13:21
Gratulálok, és jó egészséget kívánok Nektek! :)
2009. okt. 5. 23:10
Gratulálok neked a naplódat betettem a kedvenceim közzé:-))
2009. okt. 5. 10:55

Hát megkönnyeztem ahogy olvastam! Gyönyörűen kifejezted szavakkal milyen csodás élmény a szülés, szívemből szóltál! :)


Gratulálok! :)

2009. okt. 5. 10:25

Gratulálok a Kislányodhoz és nagyon jó egészséget kívánok Nektek!!!

Igazi nagy boldogság egy kisbaba születése minden fájdalom ellenére.

2009. okt. 5. 10:03
2009. augusztus 19. életem legcsodálatosabb napja és még most is tisztán emlékszem minden pillanatára. Habár a várandósságom 9 hónapja alatt nem teljesen így képzeltem és terveztem el Babóka érkezésének napját, mégsem kívánhattam volna szebb élményt soha! Nem a körülmények és események tették széppé, hanem ő maga azzal, hogy megérkezett hozzánk és így végre egy igazán boldog család lehetünk.

Ugrás a teljes írásra: Egyszer csak megtörtént a csoda... és nem voltam többé terhes!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook