Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Próbálkozott már valaki szobatisztaságra nevelő cseppel? fórum

Próbálkozott már valaki szobatisztaságra nevelő cseppel? (beszélgetős fórum)


2009. okt. 5. 16:12
Hát a kiskutyám nem szagolgat semmit..inkább utánam szaladgál..egyenlőre nem viszem "forgalmas helyre" úgysem:)
16. agis (válaszként erre: 15. - Édesfelhő)
2009. okt. 5. 16:03

Mert nem minden állat van beoltva..illetve ha be is van oltva, de vírushordozó (pl. parvo v.lepti) akkor a Te kutyád elkaphatja, és elpusztul a betegségtől....


Én sokkal jobban féltem a simogató gyerekektől Rozit, ugyanis ő egy cuki golden retriever kölyök (olyan fajta a mivel a legtöbb kutyakaját árulják) és mindenki simogatni akarja....meg ölbe venni meg ilyenek. Utálom....

2009. okt. 5. 16:01
Egyébként keverék a kutya állítólag ők sokkal strapabíróbbak is szóval ma már olvastam rengeteget erről...csak azt nem értem,ha a többi kutyát beoltották akkor miért gáz,ha az enyém még!!! nincs beoltva??
14. pemete
2009. okt. 5. 15:09
Nem értem, hogy mostanában miért divatez,hogy ne vigyük le a kutyát, amíg nincs meg az összes oltása. Egyébként mindegyik amit beadnak neki "kötelező", ha fontos a gazdinak,hogy életben maradjon a kutya. Mi is levittük a mi kutyánkat, csak addig nem engedtük oda másik kutyához, amíg azelső 3 oltása meg nem volt.
2009. okt. 5. 12:11
Hát igazából,nem nagyon akar semmit sem a szájába venni(nem egy rágós típus).Én levittem első nap,de mindenütt azt látom,hogy ne vigyem le!Falun nőttem fel volt egy csomó kutyánk..ott kaptak egyszer egy évben valami szurit és ennyi..asszem kötelezőt..vagy veszettség ellenit és semmi bajuk nem volt soha..csak most beparáztattak :|
12. agis (válaszként erre: 11. - Édesfelhő)
2009. okt. 5. 11:44
Szerintem nem lehet egy kutyát burokban tartani, vidd le nyugodtan, ha van póráza, csak arra figyelj, hogy ne vegyen a szájába semmit...
2009. okt. 5. 11:39
Ahová le tudnám vinni,ott mindig sok kutya meg macska mászkál,úgyhogy megvárom amíg teljesen védett nem lesz!
10. agis (válaszként erre: 9. - Édesfelhő)
2009. okt. 5. 11:37
Nekünk egy parvo-t kapott eddig és tegnap az első kombináltat , még 2 hét mire meglesz az összes. itt lent az udvarban nem jár semmi más állat, csak az én kutyám, íyg bátran leviszem, sőt voltunk sétálni Normafánál is. Nem hagyom hogy bármit a szájába vegyen, vígan baktat a lábam mellett...pedig még csak 8 hetes. Pórázon is szoktam vele sétálni. A lényeg, hoyg ne nyalogasson semmit és nem hagyom hogy simogassák...
9. édesfelhő (válaszként erre: 8. - Agis)
2009. okt. 5. 10:31
Én is levinném,ha be lenne oltva,de az alapítványnál azt mondták,hogy még két hetet várnom kell,amíg beoltatjuk,ugyanis kapott valamilyen oltást(nem kötelezőt) és így addig nem szabad...
8. agis
2009. okt. 5. 10:26
Nálam a pelus egyátaltalán nem vált be. Letettem, felitattam, de soha nem ment rá. 2 hete van itt a kutya, de inkább leviszem a ház saját kertjébe mint hogy kergessem a pelenkával....mert az istennek se akar rápisilni...
2009. okt. 5. 10:01
Szombat óta van nálunk..vettem neki plust és úgy csinálom ahogy írtad..egész jól haladunk (legalábbis úgy gondolom) 3-ból már egyszer odamegy!
2009. okt. 5. 09:55

veszel kutya pelust.

Egy neked tetsző helyre leheszed,de persze a kutyus könnyen megtalálja.

Mikor pisil a lakásban, akkor felitatod a pelussal, és megmutatod neki, hogy oda kell pisilni!

Mindig itasd fel a pelussal, és mutas meg neki.

Elvileg szép lassan oda fog szokni!

ha oda pisil a pelusra, akkor dicsérd agyon, és persze a jutalomfalatot se hagyd ki! :)

Mi 2hete próbálkozunk, és van amikor oda megy a pelusra! olyankor nagyon nagy az öröm! :)

2009. okt. 5. 09:48
Sajni már egyszer levittem:\,de remélem nem lesz semmi baja!!! :((
2009. okt. 5. 09:46
Hogy megy a pelusozás?
2009. okt. 5. 09:46
Koktél!:D
2009. okt. 5. 09:40

Szia!


Igaz nekem 2hete van kutyusom, és még csak 6hetes kb!

mi egyből elkezdtük a szobatisztaságra nevelni, persze pelenkára!

Utcára ne vidd ki, amíg megnem kapja az oltásokat!

Ezt pontosan Én sem tudod, melyik után lehet kivinni, de az állatorvos megfogja mondani!

Addig marad a pelus! :)

Milyen fajta a kicsike?

2009. okt. 5. 09:37
És ha igen,akkor milyen sikerrel?Mennyi idő múlva lehet elkezdeni szobatisztaságra nevelni a kutyust?Az enyém 3 hónapos lesz örökbefogadtuk egy alapítványtól,ott pedig azt mondták két hetet várni kell vele amíg beoltatom kötelezőkkel..addig nem merem levinni...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook