Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményed a műanyaggal tüzelőkről? fórum

Mi a véleményed a műanyaggal tüzelőkről? (tudásbázis kérdés)

2010. jún. 10. 11:49
Normális ember nem tüzel sem ruhával,sem műanyaggal.
20. Pné Veronika (válaszként erre: 19. - Winny)
2009. okt. 8. 18:19
:-))))
19. winny (válaszként erre: 18. - Pné Veronika)
2009. okt. 8. 18:19

Áldás az ilyen!

A pokolban legalább nem lesz szokatlan a tűz nekik:(

18. Pné Veronika (válaszként erre: 17. - Winny)
2009. okt. 7. 12:15
Egyébként nálunk is van olyan szomszéd, aki szinte az udvarán él. Mindig, minden áldott nap a kertben sütnek-főznek, így állandóan füstölnek. Persze mivel nem ég a fa, adnak neki egy kis "anyagot", hol benzint, hol hígítót, hol csak műanyag szemetet dobnak rá a boglyára. :-( A kerti lombtól az építési szemétig minden éghető anyagot eltüzelnek...
17. winny (válaszként erre: 16. - Pné Veronika)
2009. okt. 5. 11:37

Persze,hogy nem.

Este olyan dühös voltam amikor kimentem azért,hogy egy kis friss levegőt szívjak,de nem lehet:(

Bejöttem és ide írtam a tehetlenségemben.

16. Pné Veronika (válaszként erre: 15. - Winny)
2009. okt. 5. 10:55

Ugye, mondtam... :-(

Nem fog változni nálunk sem semmi, mert a "bennfentesek" tesznek róla, hogy látszólag minden jó legyen.

Pedig mint utánaolvastam, még nekem lenne állampolgári kötelezettségem, hogy bejelentsem. Na igen... Jelentettem, kijöttek, minden maradt a régiben. Csak az én telefonszámlámon és a vérnyomásomon lehet látni a változást. :-(((

Szerintem a "füstölgetősökkel" sem foglalkoznának.

15. winny (válaszként erre: 14. - Pné Veronika)
2009. okt. 5. 10:09

Hú!

Megnéztem a naplód.Az én gondom semmi ehez képest.

14. Pné Veronika (válaszként erre: 10. - Supin)
2009. okt. 5. 10:03

A hivatalokban nagyon sok "szőnyeg alá söpört szemét" van, gondolod, hogy pont ilyennel foglalkoznának? Lesz....ják az egészet... :-(


Tapasztalatból mondom, bár az eset nem ugyanaz, de ezzel sem csinálnak semmit.... :-((( Elolvashatjátok a Minden ami foglalkoztat naplóm 603. bejegyzésemtől a 627.-ig amit írtam...

13. winny (válaszként erre: 12. - Csutika100)
2009. okt. 5. 09:07

Ez rendes dolg tőled:)

Megérdemli aki így fűt vakargasson:(

2009. okt. 5. 08:13

Nem tennék a kazánba ilyeneket.

Szennyezi vele a környezetet, és majd megnézheti a kazánját mikor beleolvad a műanyag. Vakarhatja rendesen a ráolvadt anyagot.

11. winny (válaszként erre: 10. - Supin)
2009. okt. 5. 08:13

NEM

Ez rossz megoldás!Csonkítja a fákat.Ha nem csinálná megfagynának.Leamortizálódott szerencsétlen emberek.

A hivatal csak azokat bünteti akik nem fizetik be félévente az adót!

10. supin (válaszként erre: 8. - Winny)
2009. okt. 5. 08:03

A szegény kimegy az erdőbe???

Ez szerinted jó megoldás???

A lopás is elítélendő!!!

A polg. hivatalnak kellene ezeket a levegőszennyezőket is elrendezni. Amennyien vannak ezt is figyelhetnék...Legalább dolgoznának..

Ha már vannak ilyen lelkiismeretlen egyedek...

9. winny (válaszként erre: 7. - Ba9d1cefa0)
2009. okt. 5. 07:53
Ilyen mellett élni szörnyű!
8. winny (válaszként erre: 6. - 0d32c1589e)
2009. okt. 5. 07:53

Szia

Nálunk is van külön szemét konténer kirakva szelektív gyüjtés de hiába.

A szegény az ki megy az erdőbe és hoz onnan fát.Itt jobb módu primitív emberekről van szó.

2009. okt. 4. 19:42

Nálunk a szomszéd teszi, de nem lehet tenni ellene

buggyant és ...rossz szomszédság....

6. 0d32c1589e (válaszként erre: 3. - Winny)
2009. okt. 4. 19:38
Sajnos errefelé is élnek olyanok, bizony volt olyan mikor sétálhattam volna, de rohanom kelett hazáig mert majdnem megfulladtam az iszonyú müanyag szagtól. Olyankor gyilkos gondolataim támadnak, pedig nem vagyok "olyan". Csak elegem van nekem is a bűzből. Már gondoltam arra is panaszt teszek, de mint írtam ennek az áldátlan állapotnak sok Münyaggal! tüzelő honfitársunk van. Pedig ha komolyabban ezen elgondolkodnánk, sokan egy ilyen tél után lesznek tüdőrákosok. Nem csak a cigi tud ölni, hanem a kéményekből hömpölygő bűz is.
2009. okt. 4. 19:28
Persze nem csak a szegények tüzelnek ilyen veszélyes dolgokkal. Akik a kazánban elégetik, és módosabb családok is megteszik. Ez a felháborító, mikor van fa is, szén is, de nem törödve a környezetével mindent tüzel.
2009. okt. 4. 19:23
Szegény nagyon, és nem törödik sem magával sem mások egészségével sem. Sajnos szomorú, hogy ez van, sajnálom is őket akik műanyaggal tüzelnek, de haragszom is érte. Mert nagyon káros mérgező, de gondolom öket is zavarja, de a telet élve akarják túlélni. Ez már komolyabb gond, és igen ezzel foglalkozni kéne.
2009. okt. 4. 19:22
Látom mindenki jó környéken lakik ahol ilyen nem fordul-hat elő!
2009. okt. 4. 19:17

Nem lehet este kiülni az udvarba mert a kazánban minden elég és ők el is égetik.Ruha,csizma... és mindent.

Iszonyú bűz van!

2009. okt. 4. 19:15
Mi a véleményed a műanyaggal tüzelőkről?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook