Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hova kell fordulni, ha hangoskodik éjjel az albérlő? fórum

Hova kell fordulni, ha hangoskodik éjjel az albérlő? (tudásbázis kérdés)


2009. okt. 5. 18:19
Előbb szólj a főbérlőnek,hogy figyelmeztesse őket.
2009. okt. 5. 17:28
Köszönöm mindenkinek a válaszokat.Nem akarom elkiabálni,de most csend volt az éjjel.remélem így is marad.Köszike mindenkinek mégegyszer!
17. ircsi73 (válaszként erre: 8. - Rékus-Békus)
2009. okt. 4. 22:59
Közös képviselő!Meg az előttem szólok ötletei!
16. f64f0d9a69 (válaszként erre: 15. - 97e35043a4)
2009. okt. 4. 18:11
Nemrégen láttam valamelyik adón,egy Mo-i sváb falut. Gyönyörű tiszta, ápolt volt az egész. Az ott lakó mondta is: a svábok rendben tartják még a környezetüket is! Ez így igaz! Nálunk rengeteg rendetlen ember van. Ha a küszöbön kívül van valami, az már nem számít. A szemétledobó addig volt tiszta nálunk, míg mi takarítottunk. Van aki azon is felháborodott, mert szóltam, hogy legalább amit kilocsol és elszór azt takarítsa össze!Mivel ellopták még a lapátot és a seprűt is amit kitettem, sztrájkba léptem.Én sem takarítok. Azóta az egyik szomszéd fel van háborodva,milyen kosz van :)))
15. 97e35043a4 (válaszként erre: 14. - F64f0d9a69)
2009. okt. 4. 17:57

Mi társasházban lakunk. Ebben a házban is vannak fura dolgok, de szerencsére csak ritkán van hangoskodás éjjel, kivétel a kutyák...

De volt már olyan, hogy a felső szomszéd olyan részeg volt, hogy lehányta az alsó szomszéd udvarra kiteregetett ruháit, vagy a lépcsőházban valszeg levitte valaki a szemetét, de a zacsi lyukas volt, és az egész lépcsőház tésztával, meg paradicsommal lett tele, meg ilyesmik...:(

14. f64f0d9a69 (válaszként erre: 13. - 97e35043a4)
2009. okt. 4. 17:38

A panelházakban sok az új lakó,albérlő.

Egyáltalán nem érdekli őket, hogy mások is vannak rajtuk kívül. Mi rendszeresen kifogjuk az ilyen szomszédokat.Mert mi az hogy éjfélkor nem kalapálhat? A 11.-ről az almacsutkát ledobálja a járókelők és játszó gyerekek közé. Annyi izomagya sincs, hogy megnézze az erkélyeken kint van -e valaki aki látja? Persze, ha valaki az ő gyerekét találná fejbe, felnyársalná. Meg még sok egyéb szemét dolog. Ez van.Kultúra az van...

13. 97e35043a4 (válaszként erre: 12. - F64f0d9a69)
2009. okt. 4. 16:52
Hihetetlen, hogy még ilyenkor is csinálják tovább a műsort!!!??!! Azért tekintettel lehetnének a szomszédokra!!! Én az ilyen embereket ki nem álhatom!!! :PPP
12. f64f0d9a69 (válaszként erre: 10. - 97e35043a4)
2009. okt. 4. 16:01
Ezzel mi is próbálkoztunk, másnap kezdték előről a műsort, mert a rendőrök nem büntetnek,bár ebben az esetben kéne!
11. McKenzi (válaszként erre: 9. - *virág)
2009. okt. 4. 14:13
egyetértek, mivel nem ment semmire azzal, hogy szólt, más lehetősége nem maradt.
2009. okt. 4. 13:54
Hívd ki a rendőröket!!
2009. okt. 4. 13:29
A főbérlőnek szólj, hogy feljelented az apeh felé. Valószínűleg szobáztat, ez emberenként néhány ezer ft éjszakánként, ezért van az a nagy jövés-menés. Rendet fog tenni, mert az apeh büntetése sokkal több lenne.
2009. okt. 4. 13:21
A melletttem lévő szomszéd is megkérte már őket szépen,de akár a falnak mondaná az ember.Csak bosszantó,hogy a lakás tulajdonos nem törődik azzal,hogy milyen embernek adja ki a lakását.Éjjel dorbézolnak ilyenkor meg alszanak.Nem szólnék,ha nem minden napos lenne.Köszönöm az eddigi hozzá szólásokat is.
7. f64f0d9a69 (válaszként erre: 4. - Rékus-Békus)
2009. okt. 4. 12:33

Önkormányzat, szabálysértési osztály. E-mail-ben is lehet.Ha a szomszédokat is zavarja, kérdd meg őket, hogy adják a nevüket a leveledhez.

Nálunk bevált,mert sikerült összefogni. Ez a mi házunkban pedig nem jellemző...

6. McKenzi (válaszként erre: 4. - Rékus-Békus)
2009. okt. 4. 12:08

én megértelek, kb. 100 x szóltunk az albérlőnek anno, míg végül lett egy nagyobb veszekedés és kihívtam a rendőrt, aztán felhívtuk a főbérlőt is - szerencsére elment. A főbérlő mondjuk rendes volt, fogalma sem volt arról, hogy mi megy itt, az összes szomszédja ki volt rá akadva és azt mondta, hogy természetesen elküldi.

Legközelebb biztos nem fogom ennyit koptatni a számat, ennyit könyörögni.

Mond meg a tulajnak, hogy kihívod a rendőrt, illetve fel fogod jelenteni őt stb - kicsit fenyegetőzni kell, mivel már kiderült, hogy a szomszédaid így élnek, már nincs csinálni, kénytelen vagy rendőrt hívni - ne is menj fel többet beszélni velük.

2009. okt. 4. 11:24
Talan annyit meg megprobalhatsz,hogy szolsz meg egyszer es szepen megkered,hogy ne csinaljak!Ha nem hasznal akkor hivd rajuk a zsarukat!Ha hire megy,hogy zsarukkal volt dolguk akkor talan a foberlo felmondja a szerzodest veluk es elkuldi oket.Ha nem megy szep szoval,akkor el kell uldozni oket!
2009. okt. 4. 11:12
Hiába kérem a tulajdonost,nem foglalkozik vele.Majdnem minden nap 22-től hajnali 2-3 ig jönnek mennek,hozzájuk idegen férfiak.Nem lenne velegond,csak az a baj csapkodják az ajtót és hangoskodnak.Próbáltam szépen beszélni velük,de annál jobban csinálják.Kihez fordulhatnék ez ügyben?válaszokat előre is köszönöm.
2009. okt. 4. 11:09
A tulajdonoshoz!
2009. okt. 4. 11:09

az albérlőhöz?

:)

2009. okt. 4. 11:08
Hova kell fordulni, ha hangoskodik éjjel az albérlő?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook