Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit kell tudni a microdermabrasióról? fórum

Mit kell tudni a microdermabrasióról? (tudásbázis kérdés)


5. Michlein (válaszként erre: 4. - Lori)
2007. ápr. 13. 11:55

Én 8000 Ft-ot fizetek alkalmanként és nem tűnik nagyon hatásosnak. Szivesen végig járnék egy kúrát, de nagyon drága. Te hol csináltattad? A 3000 Ft-ot reális árnak tartom.

Köszi: Michlein

4. Lori
2007. márc. 13. 12:40
Ja azt elfelejtettem, egy kezelés a kiegészítő kezeléstől függően 2000-2500 ft-volt tavaly nyáron.Azóta lehet változott.
3. Lori
2007. márc. 13. 12:39

Szia. Én csak a saját tapasztalatomat tudom megosztani veled.

A mikrodermambrázió magyarul arccsiszolás. A gép maga olyan mint egy vastag filctoll. A fejen keresztül porszemcse vagy annál kisebb méretű kristályok csiszolják a bőrt.

Abszolút nem fájdalmas, nekem inkább csiklandozta a bőrömet.Hegek csökkentésére és eltüntetésére alkalmas. A kozmetikus általában egy 5-6 alkalmas kezelést javasol. de már egy kezelés is észrevehető.

A csiszolás után mindig valamilyen eljárással pótolják a bőrbe a nedvességet, ez lehet egy masszázs vagy arcvasalás vagy hasonló.

Én hat alkalmat vettem igénybe, célom a mitesszerek okozta hegek csökkentése volt, ami sikerült is.

2007. márc. 2. 15:27
Segitsetek! Olvastam pár sort erről az eljárásról, de sokkal többet szeretnék tudni! Pattanásos hegek eltüntetésére alkalmas? Fájdalmas a kezelés? Drága? Hányszor kell ismételni?
2007. márc. 2. 15:25
Mit kell tudni a microdermabrasióról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook