Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 40 feletti fogyókúrázókat keresek! fórum

40 feletti fogyókúrázókat keresek! (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. dec. 5. 18:06
Sziasztok!Én már kb.1 éve próbálok egészségesen enni, de nem mindig sikerül.96kg-ról fogytam 74kg-ra,ami néha ingadozik .Most 76.5kg vagyok.Az a baj néha bezabálok,olyan dolgokat amit nem szabadna.(de nem azért, mert éhes lennék, hanem csak úgy.)Erről vajon hogy lehetne leszokni.Tudtok valami tanácsot adni?Sajnos hamar elindul a mérleg felfele.:(
2010. márc. 19. 20:02
Nem tudom jár-e erre még valaki...ha esetleg akad valaki akivel együtt fogyizhatok, gyertek!
2009. okt. 14. 21:56

Sziasztok!Nálatok is tél van???Borzalmas,hogy bir fújjni napok óta,éjjszaka alig lehet aludni ugy csapkodja a redönyt.

Nekem elég rosz a hangulatom,pár napja,és vigaszként,elmajszoltam egy kis sütit,csokit.de tekertem is,lépegetem is.Üdv:Éva

2009. okt. 12. 17:55
Mindenképp jót fog tenni szerintem hogy stabilan van melód!!!!Utána ráér a többi!!!
2009. okt. 12. 15:08
szia!kihalófélben ez a korosztály?hál istennek megint letelt egy nap a melóba,ott jó,mert nem eszek sokat,és hosszú az idő amit ott töltök,már csak itthon kell figyelni a táplálkozást.jó lenne már belerázódni ebbe a munkába,mert eléggé felborult most minden nálam,hisz április óta csak időnként dolgoztam,és most nehezen rázódok vissza.
2009. okt. 11. 20:54
Sziasztok negyvenesek:)
2009. okt. 11. 16:08

tényleg ketten maradtunk!:-))

ma sütöttem almás lepényt.hát valami mennyei!már 3 kockát megettem belőle,jövőhéten lesz ennek böjtje.kicsit pihentem ma,de most mindig fáradtnak érzem magam valahogy!

jobbulást nektek,egyetek sok c vitamint,az csodákat tesz.

66. Éva7407 (válaszként erre: 65. - Cickány64)
2009. okt. 11. 14:48

Szia!Mi már két hete náthássak vagyunk,egy kis torok kaparás....pihenj sokat hétvégén,már amennyiere az otthoni dolgaid megengedik.Én gyesen vagyok,egyenlöre,aztán majd meglátjuk,a munkahelyemről szinte mindenkit elküldtek,(Ez egy kis kft).

Én fogyni nem fogytam,de átalakuloba vagyok,ma feljött rám egy farmeg ami,utoljára 4 éve volt rajtam.Igy kezdtem a multkori fogyást is nehezen indult be,először csak centikbe mutatkozott.

2009. okt. 11. 11:39
szia!hát most annyira azért figyelek,hogy ne egyek fehér kenyér félét,meg hogy este már csak gyümölcsöt.nagyon fáj a hátam,az a baj.még pihenni se nagyon tudok,mert álmomban is fáj.vettem egy krémet,lóbalzsam a neve,remélem az használ,meg gyógyszert is veszek be délelőtt.meg már c vitamint is szedek,mert elkezdett fájni a torkom kicsit.hiába,ott mindig nagyon hideg van,3-10 fok,és ez megvisel.mindegy,majdcsak megszokom.te mit csinálsz különben?dolgozol valahol?
64. Éva7407 (válaszként erre: 61. - Cickány64)
2009. okt. 8. 20:56

Szia!Sajnos most annak kell örülni,ha van munka és el válal az ember bármit csak fizetést kapjon.Talán hamarosan találsz jobb könnyeb munkát.Kitartást!!!

Akkor most nem is nagyon kell a fogyózással törödnöd.

puszi!

2009. okt. 8. 20:14
Okés:)
62. cickány64 (válaszként erre: 60. - 2d5a00656a)
2009. okt. 8. 20:07
nagyon örülök neked,majd bővebben dumcsizunk a hétvégén,biztos tudsz jó tanácsokat adni nekünk.addig is szia,és ne tűnj el!!!
61. cickány64 (válaszként erre: 59. - Éva7407)
2009. okt. 8. 20:05
hú... hát ha tényleg érdekel,egy húsipari cégnél dolgozom,nagyon kemény fizikai munkát4és persze nagyon távol áll az eredeti végzettségemtől,de munkanélküli voltam,és ez adódott.most még nagyon fáradt vagyok,mert szokatlan nagyon,de majd megszokom.persze nem innen szeretnék nyugdíjba menni,de most nincs más!ezért nem is van nagyon időm fórumozni,meg a naplóm vezetni,majd hétvégén pótolom!
2009. okt. 7. 19:58
Sziasztok 40 feletti ,ámde fogyókúrás szaktanácsadó vagyok.Örülök a fórumnak,mert végre látom,hogy nem csak én szeretnék a súlyomnál lenni40 után..és a halál előtt/ezt egy fórumon kaptam:)/
59. Éva7407 (válaszként erre: 58. - Cickány64)
2009. okt. 7. 18:27
Szia!Milyen az új munkád?
2009. okt. 7. 17:09
[link] az az oldal.
2009. okt. 7. 17:05
sziasztok csajok!hát az a helyzet,hogy az tévhit,hogy 5-10 perces mozgással,mégha napi többször is csinálod,nem érsz el semmit.legalább 20 perc kell.van a neten egy nagyon jó oldal,ott tök rövid tornák vannak,minden féle,lehet többet is csinálni és nem lesz unalmas.de lehet egyet is választani,és utána még 15 perc szobabicaj,az már jó.ez tényleg nem hosszú idő,és ha megvan ,jó érzés,hogy ma is tornáztál!de ha végképp nem megy a torna,akkor ests egy órás séta,pici intenzitással,és az is jó,főleg,ha eddig nem tornáztál semmit.elküldöm a torna linkjét,és at oldal jobb oldalán vannak leírva a tornák,csak rá kell kattintani.
56. Éva7407 (válaszként erre: 55. - Csabane)
2009. okt. 7. 10:15
Szia!Én naponta többször tekertem,5-10 perceket.és szépen beindult a fogyás amig rendszeresen tekertem.
2009. okt. 7. 08:27
Napi hány percet tanácsoltok szoba biciklizni?
54. Éva7407 (válaszként erre: 53. - Cickány64)
2009. okt. 6. 18:36

Szia!Úgylátszik keten maradtunk.

Megnéztelek,én sajnos ,ducibol megyek át molettbe,és talán egyszer megint jól fogok kinézni,az elhatározás megvan,de sajnos azok közé tartozok akik a problémát evéssel probálják korigálni.Erröl nagyon nehéz leszokni.

De észbekaptam májusba eldöntöttem,mert amig igazából nem is akartam egy fogyimodszer sem sikerült,most hogy akarom lassan de mennek le a kilók,és már tetszik amit látok a tükörbe.Lehet hogy ezen egyesek mosolyognak ha ezt egy molett nő mondja,de ez nekem már teljesitmény,hogy duciból-molett lett.

2009. okt. 6. 14:47
én meg a szobabiciklit utálom.mennyit fogytam?nem sokat,de mindenki észrevette,de amint elvesztettem a munkám és itthon maradtam,azonnal visszajött.van mérlegelésem,nézd meg.február tájékán fogyiztam!
52. Éva7407 (válaszként erre: 51. - Cickány64)
2009. okt. 5. 22:08
Ez igen én örülök,ha 3-4 percet birok,igaz pár napja van még meg.Mennyit fogytál vele?Én a zobabiciglizés+teák,14kilót fogytam.
2009. okt. 5. 18:46

hú,lányok,ma kezdtem dolgozni egy új helyen.hát asszem sz@rni sincs erőm,nem hogy tornázni.de majd megszokom szerintem,csak nagyon korán is kelek,az még rátesz egy lapáttal.meghát fizikai munkát 15 éve nem végeztem,de ez a válság itt is betett az embereknek.olyasmit elvállal az ember fillérekért,amit azelőtt akkor se csinálta volna,ha megnyúzzák.

Éva!a lépegetés régebben nekem se volt kellemes,de én tavasszal azzal fogytam olyan szépen.csinálj először 5 percet,másnap 10-et.én már úgy letapostam a 45 percet,hogy észre se vettem.álltalában a mónika só alatt,mert akkor elrepült az idő.vagy zenéz hallgattam,de a tévé jobb.csá:holnap

50. Éva7407 (válaszként erre: 49. - Cickány64)
2009. okt. 4. 22:00

Szia!Én lépegetem egy kicsit kb 2 perc,de valahogy nem akar menni,és ma még teát sem ittam.


Pihend ki magad jó éjszakát!

2009. okt. 4. 21:49
ne haragudjatok,de nagyon sok dolgom volt ma,nem értem géphez.de sajnos mozgás sem volt a takarításon kívül.holnap 3.20-kor kelek.megyek dolgozni,de este megpróbálok jönni!
2009. okt. 4. 20:06

Szép estét mindenkinek!Én sajnos ma sem tettem sokat a fogyásért,igaz napközbe nem is volt időm enni,de este mindent bepotóltam.Most lefektettem a lányokat és ha rátudom magam venni tekerek egy kicsit,de sajnos nagyon nehezen veszem rá magam,hogy az elhatározást,tett is kövesse.

Késöbb még jövök.

47. 85055abb64 (válaszként erre: 45. - 943ca15687)
2009. okt. 4. 15:57

Tök jó, hogy tekersz, én is szeretem a bringázást, bár bevallom néha elég nehezen ülök fel rá, lustaság miatt :)

Viszont utána sikerélményem van, ha nincs kedvem után letekertem. :)

2009. okt. 4. 15:42

[link]

itt nagyon sok mindenre választ kaphatsz...

de assszem tejeskávé után várni kell 2 óra hosszát, addig semmit sem ehetsz:(

Szia!!

45. 943ca15687 (válaszként erre: 44. - 85055abb64)
2009. okt. 4. 15:30

nem ülőt, de sokat ülök.

Ápoló vagyok háznál..úgyhogy jobbára csak a háztartásra, egy-egy fürdetésre korlátozódik a mozgásom.

Viszont majdnem minden nap tekerek a bringámmal..15-30 kmert.

2009. okt. 4. 15:18

Kedves Roxana,


Én konkrétan nem számolom ki teljesen pontosan a kalóriákat, hanem nagyjából tudom, hogy miből mennyit lehet enni, mivel annó vettem a fáradságot és utánaolvatam. (Számomra hitelesnek tűnő: táplálkozási szakértők, orvosok, MTA tagok cikkeit, és még nemzetközi szinten elismert testépítőkkel is sokat beszélgettem.)


Teljes kiörlésű lisztből készült kenyeret, rostkenyeret egészen nyugodtan fogyaszthatsz reggel, mivel lassan felszívódó szénhidrátokat tartalmaz (kis adag eltelít, következő étkezésig energiaként használod el) és rostartalma miatt a bélműködést serkenti.

(Szerintem a 800 kalória/nap baromi kevés, amennyiben felnőtt nő vagy, még ha ülőmunkát végzel is.)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook