Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Dolgozott/dolgozik kint valaki Ausztriában Au-Pair-ként? fórum

Dolgozott/dolgozik kint valaki Ausztriában Au-Pair-ként? (beszélgetős fórum)

2012. jan. 20. 14:45
Hülye kérdés, de párként el tudunk szerződni családhoz au-pairnek?
2009. nov. 18. 15:42
Igen, én voltam 3 évig.
2009. okt. 4. 15:36

Szia!

Az én lányom is kinnt volt egy évig Münchenben. Külön lakást béreltek neki, amellett fizették az iskoláját. Ő jó családhoz került. Igaz, előtte kimentünk mi is, megnézni, milyen helye lesz!!

3. Virág3 (válaszként erre: 2. - D69563b74c)
2009. okt. 4. 10:57

Huh..kicsit megijesztettél.

Remélem nekem jól sikerül. Az egyik családohoz kimegyek 3 napra két hét múlva, úgyhogy őket jobban meg tudom ismerni.

A másik esélyes családnál volt már egy barátnőm, vele nagyon kedvesek, korrektek voltak.

Mindenképp szeretnék menni, már eldöntöttem, csak tényleg nehéz eldönteni, főleg találkozás nélkül, hogy mégis, hogy fogják kezelni az embert...

2009. okt. 4. 10:35

Szia Virág, én dolgoztam igaz nem ausztriában hanem Münchenben de a család Bécsből költözött Münchenbe. Nekem nincsenek jó tapasztalataim, 3 éves gyerek még cumisüvegből ivott , hisztis volt és türelmetlen, az anya nem tartotta magát a szerződésben foglatakhoz a napi 5 óra helyett sokszor 10 órát is dolgoztam , a besegítés a házi munkába azt takarta hogy velem takírtatta a házat hónom alatt a gyerekkel. Én nagyon hamar viszlátot mondtam és amikor átléptük az országhatárt itthon megcsókoltam az anyaföldet és megfogattam, hogy soha többé. De ez az én tapasztalatom. a Barátnőm angliába ment bébicsősznek ő már soha nem fog hazajönni, azóta bölcsiben dolgozik férjhez ment , saját házuk van és most fog szülni ez a pozitív példa.

Jól válasz családot ezen múlik minden.

Sok sikert!

2009. okt. 3. 20:13

Sziasztok!


Én most vagyok család keresőben, februárban szeretnék kimenni.

Érdekelne, hogy milyen tapasztalatok vannak...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook