Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Velem megtörtént. Mással ne forduljon elő! fórum

Velem megtörtént. Mással ne forduljon elő! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Velem megtörtént. Mással ne forduljon elő!

2009. nov. 1. 13:51
Mi minden van?! Nagyon sajnálom! Pontosan hol érezted a diónyi csomót?
2009. okt. 3. 21:06

Köszönjük a beszámolót.

További jó egészséget mind a négyőtöknek!

15. sonci
2009. okt. 3. 20:41
Borzalom :((( És, hogy érted azt, hogy szüléskor lehet szerezni ilyen sérulést? Pontosan mitől?
2009. okt. 3. 20:11
Nagyon tanulságos, köszönöm, hogy leírtad, És örülök, hogy jól vagy! :)
2009. okt. 3. 19:43

Sajnálom, ami történt veled.

Kérdésem lenne: Hol volt ez a valami? Hol fájt pontosan? Leírnád részletesen?

Szülés után én sem tudtam ülni hetekig, akkor állapították meg a derék betegségem, ezek után remélem, hogy tényleg az volt....bár ha nem az lett volna már nem élnék...

2009. okt. 3. 19:27
Nekem valahogy az az érzésem, hogy ha valaki elmegy az orvoshoz, mert panasza van és mégsem találnak semmit azért korholják le, ha meg nem megy időben azért.
2009. okt. 3. 17:39

Nekem is hasonló problémám volt még a nyár elején,de nekem tényleg cyszta&tályog volt egyben.Egyik napról a másikra jött elő,a derekam alatt pontosabban a (fenekembe):S:) Először csak viszketett,eltelt 2-3 nap még mindi viszketett,utána hirtelen hőemelkedésem lett.Másnap bementünk a sebészetre és kiderült,hogy cyszta&tályog.Akkor azt mondta a doki,hogy kb 3-4 cm.Másnap mire már megműtöttek 5x3cm-es és 2cm mély volt.Előtte soha nem volt ilyenem,sőtt semmilyen bajom nem volt.Megműtöttek,gerincbe érzéstelenitettek,mert nem akartam,hogy altassanak.1 hónapig jártam még utána 2 naponta kötözésre.Szóval nem volt olyan kis műtét,mint ahogy én azt elgondoltam.:S

Az ilyenekre is nagyon oda kell figyelni,mert ki tudja mi lett volna,ha nem megyek el vele dokihoz?!:S

10. 00346cf747 (válaszként erre: 9. - Lampakorte)
2009. okt. 3. 17:19
Azt írta, hogy nem ment orvoshoz... vagy én olvasom rosszul? Figyelemfelhívásnak szánta. De nagyon hasznos!
2009. okt. 3. 17:17
Huh. Brrr. Magamhoz kell térnem... Miért nem figyelt Rád senki? Hihetetlenül durva...
2009. okt. 3. 17:05
Ez nagon tanulságos volt, köszönöm neked. Remélem teljesen jól vagy
2009. okt. 3. 17:04
Rajtam is végigfutott a hideg. Mindig halljuk, bármilyen kis panasza van,forduljon bizalommal az orvoshoz,inkább legyen az eredmény negatív, biztos, ami biztos. Igen ám, de ha az orvos félvállról kezeli a panaszt, és a beteg beletörődő, nem panaszkodó, nem dörzsölt, akkor akár fel is dobhatja a talpát. És akkor jön a ki gondolta volna, meg miért nem szólt a beteg, ő érzi, nem mi.Ezért mondták, hogy a régi orvoshoz bementél egy hátfájással, akkor a talpadtól kezdte a vizsgálatot, most meg ránézésre is eldönti, hogy nem kell annyit panaszkodni.Jó egészséget! És nem besz.nak lenni!
2009. okt. 3. 16:57

Hogy mik vannak... az eszem megall...

Orulok,hogy sikerult orvosolni... :-)))

Koszi,hogy leirtad.

2009. okt. 3. 16:17
jézusom,rosszul lettem.....
2009. okt. 3. 16:16
Libabőrös lettem a történetedtől - ez szörnyű! Mindenesetre jól tetted, hogy megírtad! Köszönjük! :)
3. SF
2009. okt. 3. 16:08

Jesszus! Kirázott a hideg! De örülök, hogy évtizedekkel ezelőtt túlestem a szülés-dolgon!


Gratulálok a gyors gyógyulásodhoz! Ez tényleg egy hasznos cikk, jó, hogy megosztottad velünk!

2009. okt. 3. 16:07
Döbbenet-:(
2009. okt. 3. 16:03
Azért írom le a történetemet, mert szeretném felhívni a figyelmet arra, hogy mennyire fontos a testünk jelzéseire figyelni, és még időben orvoshoz fordulni. Én nem ezt tettem, és nem sokon múlt, hogy az életembe került.

Ugrás a teljes írásra: Velem megtörtént. Mással ne forduljon elő!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook