Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogy éreztétek magatokat terhesen? fórum

Hogy éreztétek magatokat terhesen? (tudásbázis kérdés)


2009. okt. 7. 14:56
imádtam mind a négy terheségemet pedig egyik sem volt problémamentes az elsőt el kellett vetessem a baba megsérült a második 6 hetesen elment a 3-4 ik ma már hatalmas hangerővel teszi boldoggá minden napjaimat a 3-iknál kiszáradtam 9 hónapig hánytam,30 kg-t híztam,a 4-nél véreztem a 3-4 hónapig kérdéses volt hogy megmarad-e és 34 kg-t híztam mindezek ellenére mindkét kisfiammal több mint a 8-dik hónapig dolgoztam és öröm volt minden nap.A roszuléteknél a férjem nevetetett éjszaka meg morzézott a kicsikkel nyomkodta a pocakomat míg a kicsik válaszoltak,mikor a 6 hónapba léptem minden mozdulatuk hatalmas mosolyt csalt az arcomra.Bár még legalább 3 szor lehetnék terhes....:D
16. JUL17
2009. okt. 7. 14:41
Nagyon jól, bár vannak néha nehézségek de mindezek mellett is gyönyörű ez a kilenc hónap.
2009. okt. 7. 14:38
Első trimeszterben álomkóros voltam, a másodikban nagyon jól éreztem magam. a harmadik megint nehéz a súly miatt, az alvás (nemalvás) miatt, viszont jön a fészekrakó ösztön, és csillogvillog a lakás:DD
14. dzsigg
2009. okt. 3. 19:28
Elsö terhességemet szerettem is utäàltam is.Szerettem,mert éreztem hogy rug bennem a pici baba,,,büszke voltam,hogy kismami vagyok,viszont mindig hamar elfàradtam,utàltam hogy 5 percenként kel mennem pisilni,utàltam,hogy alig jött ràm egy értelmes ruha darab,szörnyülködtem hogy csikos lett a hasam.És nem utolso sorban égett a gyomrom..Na meg türelmetlen voltam.Mostani terhességem elején jàrok,ennél szédelgek,hànyingerem van,hànyok,étvàgytalan vagyok egyenlöre....
2009. okt. 3. 19:14

Émelygés, hányinger az illatoktól, szagoktól és ételektől. Aztán egy idő után jött a farkasétvágy, meg a folytonos pisilés érzet, az égő gyomor és az aranyér. Jó annak, aki észre sem vette, hogy terhes.

És az sem mindig kellemes, amikor folyton ugrál a hasad jobb oldalról bal oldalra.

Aztán jön a nagy nap... és egy csapásra elfelejtesz mindent.

2009. okt. 3. 17:05
Szerettem és most is szeretem ezt az állapotot;)Csak most egy kicsit nehezebb;)
2009. okt. 3. 17:05
Összességében jó volt,főleg, amikor már mozgott a picim :). De azt hiszem, inkább a lelki oldala a jó, fizikailag nem annyira...émelygés, hányás, itt fáj-ott fáj, állandóan pisilni kell, aztán a vége felé már se ülni,se állni, se feküdni nem esik jól :)),
2009. okt. 3. 15:19
Én nem szeretem aterhességet, és a szülést sem. csak ami utána jön:-)
2009. okt. 3. 14:06
Én nagyon szeretek terhes lenni!!! Életem legszebb időszakai voltak. ezért is van már 5 gyermekem:-)))
8. xti_
2009. okt. 3. 14:01
én most vagyok 16 hetes. ha nem tudnám, hogy az vagyok, észre sem venném. semmi változást nem érzek, és egyszer sem voltam rosszul.
7. Ildikó29 (válaszként erre: 6. - Teleki_2007)
2009. okt. 3. 12:34

Irnál rola részlletesen is megköszönném.

Ildikó

2009. okt. 3. 12:28

Én nagyon szerettem terhes lenni:)Szerencsére nekem háromszor megadatott,hogy ezt átélhessem......

Mindegyik elején volt némi émelygés vagy hányás, de nem sokáig.

2009. okt. 3. 12:26
Én nem szerettem terhesnek lenni, de nem azért, mert bármi bajom lett volna, csak annyira vártam már, hogy megszülessenek a gyermekeim. Nekem túl hosszú ez a 9 hónap. Ezt leszámítva onnantól már kicsit jobb, ha megmozdul a baba, az édes. :)
4. Sena
2009. okt. 3. 12:26
Én is szerettem terhes lenni. A kényelmetlenségek ellenére is csodálatos dolog.
2009. okt. 3. 12:23
Én imádtam terhes lenni, annak ellenére hogy végig hánytam, és gyötört az émelygés.
2009. okt. 3. 12:18
Aki várandós volt már irjon kiváncsian várom a priviket
2009. okt. 3. 12:17
Hogy éreztétek magatokat terhesen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook