Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Lakik valaki rönkházban? fórum

Lakik valaki rönkházban? (beszélgetős fórum)


5. kamillagr (válaszként erre: 2. - Vigmari@freemail.hu)
2014. febr. 18. 09:04
Szia! Mi is rönk vagy gerendaházat szeretnénk építtetni. Tudnál nekem segíteni, hogy ki volt a kivitelezőtök, meg hogy mik a tapasztalataitok? Válaszodat előre is köszönöm!
4. alfoldi13 (válaszként erre: 2. - Vigmari@freemail.hu)
2009. okt. 3. 16:23
sugd meg kb egy négyzetméter árat nekem köszönöm ha lehet
3. Nívea (válaszként erre: 2. - Vigmari@freemail.hu)
2009. okt. 3. 12:18

És nem látszanak meg rajta az évek? Pl.: reped, kopik, rohad, rovarok?

Milyen időközönként kell kezelni? És kb mennyibe kerül? Mert nem akarnánk ráfizetni nagyon. :D Elég a hitelt fizetni.

Belül is fából van? vagy borítottátok valamivel? Én ilyeneken gondolkozok, hogy a por megállnak a rönkök között, meg az ételből elpárolgó víz és zsíros gőz. Ezek nem okoznak gondot? Mert nem szívesen másznék havonta létrára, hogy letörölgessek. Elég a szekrényeket hetente :DD

2. vigmari@freemail.hu (válaszként erre: 1. - Nívea)
2009. okt. 3. 09:50
Szia mi erdélyi faházban lakunk 12 éve csak az előnyeiről tudok írni nekünk nagyon bevált a városunkban a példánkon fel buzdulva már 5 épült a miénk referencia ház volt
2009. okt. 3. 09:34

Sziasztok! A párommal most szeretnénk a saját lábunkra állni. Gondolkoztunk vásárlásban és felújításban, de a mostani árak mellett lehet, hogy jobban megérné építkezni.

Felmerült a rönkház építése is, mivel olcsóbbnak látjuk, mintha téglából építenénk egyet.

Van köztetek valaki, akinek rönkháza(vagy gerenda) van?

Érdekelnének az előnyök, hátrányok, élettartam, kezelése, kb ára, és esetleg a kivitelező(de az majd priviben).

Előre is köszi a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook