Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tiltott gyümölcs! fórum

Tiltott gyümölcs! (beszélgetős fórum)


1 2 3
65. cd9c21c860 (válaszként erre: 1. - Dc570a1c1d)
2010. nov. 20. 08:30

Szia!


Szerintem ne tedd , mert egy életre megbánhatod .

Keress mást , ha félre akarsz lépni , de soha ne tedd , rokon , barátnő ...... pasijával .

2009. okt. 9. 16:00
köztünk a volt aposommal vibralt a levegö. szerencsere nem talalkoztam vele olyan sokat, igy kordaban lehetett tartani az erzeseket. amikor csak puszit adott vagy hozzam ert izzott mindenem. hazudnek ha azt mondanam, hogy kellemetlen lett volna.
2009. okt. 8. 20:20
Velem is megtörtént! Én is vonzódom a sógoromhoz!A férjem bátyja.Köztünk is vibrál a szexuális feszültség ,nem kicsit!Amióta a férjemet ismerem azóta tetszik nekem,nagyon jó a kapcsolatunk, de soha nem lehet köztünk ,kettőn között semmi, mert az mindent elrontana, ezzel mindketten tisztában vagyunk!Nagyon régóta ismerem, eddig sikerült kordában tartani a dolgokat, remélem ezután sem jön eggyetlen gyenge pillanat sem!Pedig volt már,hogy megölelt, volt már, hogy megcsókolt, de eddig ellent tudtunk állni,a komoly kisértésnek.
62. Mayalina (válaszként erre: 59. - 673567bc24)
2009. okt. 3. 16:18

Érdekes, nekem sose volt merszem az ilyenre.

Bár az is igaz, hogy én tudom magamról, hogy a már észreveszek más pasit, akkor azazt jelenti, hogy gond van a kapcsolatomban. Lehet, még nincs is "szemmel láthtó" tünete. Ilyenkor mindig megpróbálom kideríteni, hogy mi a gond, ésigyekszem orvosolni.

Nem kell nagy dologra gondolni. Elég ha pl annyira belefeledkezünk a hétköznapokba (kicsit hosszabb ideig, mint kéne), hogy elhanyagoljuk egymást. Ilyenkor egy kettesben töltött romantikus-szerelmes hétvége sokat segít!

61. d3c6e89fee (válaszként erre: 43. - Dc570a1c1d)
2009. okt. 3. 09:55
Olvasd el mindennap ezt a fórumot:-)
2009. okt. 3. 09:54
Sajnos, itt a családodról van szó! Jobb, ha hagyod és inkább valaki más után nézel!
2009. okt. 3. 08:58
Leszakítottam már párat,a tiltott gyümölcsből!!!!!Nem olyan édes,mint ahogyan kinézett!Remélem soha az életben nem derül ki egyik sem,különben vége az életemnek!!!szó szerint!!!!hagyd!!!nem ér annyit az egész!!!!!
2009. okt. 3. 08:52
Ne rontsd el az életed.Tanulj másokéból.
2009. okt. 3. 08:50
Az ember életében lehet többször előfordul, hogy vonzódik valakihez,de hidd el egy vonzódásért felrúgni egy házasságot nem éri meg.Arról nem is beszélve, hogy utána vagy bűntudatod lenne, vagy attól félnél mindig hogy kiderül.Hidd el nem éri meg.Lehetne itt regélni , és mindenki leírná a véleményét, de úgy látom a legtöbben hasonlóan gondolkodnak, és ha már ennyien azt tanácsolják ne tedd akkor azt hiszem az nem véletlen.Ha másképp döntesz, és megbánod, vagy lebuksz, akkor fogsz rájönni, hogy jó néha elfogadni azt a tanácsot is, ami ellen akkor épp tiltakozunk, mert olyan erős a vágy, hogy megkapd amit akarsz.Rajta próbáld ki és utána lehet jöhet a következő fórum:Megbántam mit tegyek?, vagy Túl jó hogyan tovább?
2009. okt. 3. 08:20

Sem bátorítani, sem lebeszélni nem akarlak, a te életed, úgy dönts, hogy a saját, a gyermeked és a párod szemszögéből is nézd a következményeket!

Arra viszont ne alapozz, hogy nem derül ki. Ha te csak egyszeri alkalmat akarsz, ő viszont nem, ezzel fog zsarolni. Így vagy kénytelen leszel elomondani az igazságot, vagy zsarolásban kell élned, amíg nem talál magának másik prédát, vagy rád nem un.

Kívánom, hogy sikerüljön okos döntést hoznod!

2009. okt. 3. 07:29

Nem rég vlt egy srác, aki nagyon bejött nekem. Több gond is volt vele. Az egyik és legfontosabb, hogy nagyon fiatal hozám. A másik, hogy csak azért lángolt fel kettőnk között valami, mert én engedtem, mert itthon nem volt meg minden. De a sráccal nem történt meg semmi (még csók sem), mer több eszem volt, mint ami akkor éppen a szívemben tombolt. A mai napig szoktunk találkozni, de leültem vele beszélgetni, hogy kettőnk között nem lehet semmi, mert nekem családom van. Ő meg még élje csak a Tinik életét. Érdekes pillantások még most is vannak, de semmi több. A szeme azért van az embernek, hogy nézzen és lásson, akár szépet is:)


Fel a fejjel! Hagyd a sógorodat!

54. andi6020 (válaszként erre: 49. - Dc570a1c1d)
2009. okt. 3. 06:46

Bocs, de szerintem Te erre a reakcióra várva indítottad a fórumot:

Tudod, hogy nem helyes amit csinálsz, de tedd megy nyugodtan, mindenki ezt csinálja, neked is csak egy életed van, tegyétek egymást bolgoggá, ne törődjetek senki más érzésével, éljetek a mának, stb.

Bár a véleményem nem ez, és szerintem Te már döntöttél nélkülem is.

53. andi6020 (válaszként erre: 41. - Dc570a1c1d)
2009. okt. 3. 06:37
Egyszer minden kiderül. Főleg egy ilyen zárt közösségben, mint a család.
52. rinike
2009. okt. 3. 06:32

Mindenki érintette, de senki nem mondta ki konkrétan az én véleményem, amit a Te és a családod érdekében szeretnék megfogalmazni:

Ne tedd meg, hogy a sogórod iránti vonzódásnak nem tudsz ellenállni! Életed legrosszabb döntése lenne, egész életedben bánnád. Döntésed kihatással lenne a párodra, (és ami miatt én hasonló helyzetben sikeresen ellenálltam!) a gyermekedre! Ne legyél önmagad, és szeretteid ellensége és árulója!

Mondd meg a sógorodnak, hogy döntöttél, hogy nagyon szereted a párod, a családod, és soha nem lesz közöttetek semmi, és tartsa ezt tiszteletben, ne próbálja ő sem tovább szítani ezt a szexuális feszültséget. Engem azóta is tisztel a sógorom, pedig a döntést 13 éve hoztam meg.

Valaki írta, hogy esetleg akkor, ha igaz szerelem, akkor más a helyzet. Szerintem sajnos nem más! Erről a férfiről akkor is le kell mondani, ha véletlenül nem csak szexuális vágy lenne, hanem szerelem is.


Nagyon-nagyon szurkolok, hogy ne rontsd el az életedet!

51. Mayalina (válaszként erre: 47. - Dc570a1c1d)
2009. okt. 3. 05:37

Aha...

És a férjed talán nem nyúlna utánad?

Ha lelki válságba keveredsz,nem tenne meg mindent, hogy megmentsen?


Melledleg:

Szerintem a sógor simán kiszúrta, hogy tetszik neked.Ő meg egy tipikus pasi, akiha úgy dódik, nem hagy ki egy jó dugást, és az számára lényegtelen, hogy éppen kivel.

Meg se lepődnék, ha kiderülne, hogy ő már megcsalta a feleségét.

Ne akard már megalázni magas azzal, hogy MINDENT kockáztatva odaadod magad valakinek, akimax jót mosolyog utána... rajtad.

Ha nem a rokonság tagja lenne, akkor már csak az a mondat hiányozna a végéről, hogy "Majd felhívlak!"...

50. bucs
2009. okt. 3. 02:22

" a fagyi visszanyal"- valahogy ez jut eszembe erről a témáról!


Szerintem nem az a gond , hogy vonzódás van. Ha esetleg több is történne akkor benned indúlna el egy olyan dolog, ami már nem legyőzhető..gondolok itt a lelkifurdalásra , szerelem érzésre stb, amit már igazán nehéz legyűrni. És akkor már nem fogsz tudni a saját párodhoz normálisan -hozzáállni..ezzel pedig elindúl a lavina , LEFELÉ...

2009. okt. 3. 00:03

Mindenkinek köszönöm a hozzászólását!


Mindenkinek jó éjt!

48. minerva223 (válaszként erre: 47. - Dc570a1c1d)
2009. okt. 2. 23:54
Még nem tudhatod mit hoz az élet,még ez is előfordúlhat(remélem nem)de legyen tartásod, saját magaddal szemben is.
47. dc570a1c1d (válaszként erre: 44. - Minerva223)
2009. okt. 2. 23:50

Ez szép!

De utánam nincs aki nyúljon!

46. 5e48d37001 (válaszként erre: 19. - Pankakukac)
2009. okt. 2. 23:49
Nem tett semmit csak vonzódik egy emberhez.A sors fintora,hogy nem singliként és pont a sógorához.A bajok akkor kezdődnek,ha nem ud ellenállni a kísértésnek.Na akkor lehet feltenni ezt a kérdést.
45. Nívea (válaszként erre: 43. - Dc570a1c1d)
2009. okt. 2. 23:47
Csak gondolj a gyerekedre és a férjedre! Mert nem csak a férjedet csapod be, hanem a gyereket is! Ne kövess el hibát! Közel van ez a pasi! Ezért is veszélyes. Biztosan kiderülne valahogyan. És lehet, hogy a párod válna. A hűtlenséged miatt elveszítheted a kár a gyerekedet is!!! Gondolj erre!
44. minerva223 (válaszként erre: 34. - Dc570a1c1d)
2009. okt. 2. 23:46
Kicsi lány:-) Volt egy fórumom: Liba leszek a mennyországban címmel . Azt olvasd el. Szerelmes voltam, majd megvesztem. Nem tettem meg,és nem bántam meg . Az idő engem igazolt. Amikor zuhantam a szakadékba a férjem utánam nyúlt. A halál küszöbéről rántott vissza. Ha akkor megteszem most lett volna valaki aki ezt megteszi értem? Megérdemeltem volna?
2009. okt. 2. 23:44
Köszönöm hogy írtatok!Lehet ha mindennap felnyitná valaki a szemem el tudnám felejteni!
42. Nívea (válaszként erre: 40. - Dc570a1c1d)
2009. okt. 2. 23:42
Ne kerülj hozzá közel! Állítsd le! Kerüljétek egymást! Ne legyél vele kettesben! Hátha... :S
41. dc570a1c1d (válaszként erre: 39. - Pampers)
2009. okt. 2. 23:41

Persze hogy rossz lenne!

De amit az ember nem tud az nem is tud fájni!

2009. okt. 2. 23:40

Tudom hogy igatatok van!!

De azt már nem tudom meddig bírok ellenállni neki!Szörnyű ez az érzés!

39. pampers (válaszként erre: 17. - Dc570a1c1d)
2009. okt. 2. 23:40
Te nem kellesz neki csak NEM ÁLLNA ELLEN ill.ne is tudja meg senki.Mi ennek az értelme?Gondold végig,ha veled,és a te testvéreddel tennék ezt,jó lenne-e?
38. Nívea (válaszként erre: 35. - Minerva223)
2009. okt. 2. 23:38

Így van! Mondom, nekem az a puszika is böki a csőrömet. Ha találkozok a volt párommal, akkor mindig eszembe jut, hogy elmondom neki, de arra gondolok, hogy már minek... ? De szar.

Igaza van minervanak. A lelkiismeret.

37. Nívea (válaszként erre: 33. - Dc570a1c1d)
2009. okt. 2. 23:36
Akkor miért mennél máshoz?? Lehet, hogy nem is lenne jó vele! Az lenne ám a kínos a későbbiekben :D
36. Nívea (válaszként erre: 32. - Dc570a1c1d)
2009. okt. 2. 23:35
Ez nem, mert nem ott történt, ahol éltünk. Idegen fiú volt. És azóta szakítottam a párommal. A mostanihoz hűséges vagyok, mert szeretem. Pedig én is vonzódtam valakihez. De nem tettem meg!! Szeretem, és tisztelem annyira, hogy előre szólja, ha megcsalom! De akkor biztosan elhagyna, azt meg nem akarom. Így marad a hűség.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook