Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Vacsora törölve fórum

Vacsora törölve (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

2009. nov. 17. 21:20
Nekem a szénsavas vízről volt kemény lemondani.. :) most meg már nem is esik jól, ha néha mégis azt iszom. Az energiaitalról és a palacsintáról viszont nem tudok, és nem is lennék hajlandó. Akkor inkább +1 órával többet mozgok a héten :D
2009. nov. 17. 15:45
én is imádom a palacsintát:) én tulajdonképpen eszek mindent, csak mértékkel. a cukros üdítőkről már évekkel ezelőtt lemondtam.:) reggel tejeskávé, hétvégén ha megyünk valamerre akkor 2dl cappy..amúgy csak szénsavmentes ásványvíz.
22. 557944d159 (válaszként erre: 21. - Mazzzsidrazzzsi)
2009. nov. 16. 22:58
Nem, ill nem ilyen drasztikusan. Alapvetően sosem voltam tésztás, tehát erről nem volt nehéz lemondanom... kenyeret legalább heti egyszer eszem, teljes kiörlésűt. Süti is kb 2 hetente becsúszik egy szelet, vagy palacsinta. arról nem tudok lemondani :) De inni pl. csak ásványvizet ill.cukormentes energiaitalt-mert kávézni nem szoktam, napjában 3-4szer eszem-keveset, és este már nem. Hetente 3 órát pedig fallabdázom.
2009. nov. 16. 19:14
én is egyre inkább kezdem belátni, hogy tényleg KELL reggel enni.. utoljára 5éve reggeliztem rendszeresen, aztán leszoktam róla..most meg vissza.:) mit értesz az új életmód alatt? nem eszel cukrosat/liszteset, sok gyümölcs/zöldség?
2009. nov. 16. 18:00
A reggeli kaja fontos... a röhej az, hogy annyiszor hallottam már én is ezt, aztán mindig a melóval takaróztam, hogy nincs időm rá... így du. volt az első kajám, este meg a 2. Aztán elkezdtem az "új életmódot", és eszem reggel-bármi, csak legyen, és este már nem. És valóban, ha reggel ettem, jobban bírom az estét... nem volt hülye aki kitalálta ezt régen :D
2009. nov. 16. 17:54
tudom,hogy nem újkeletű, de most jutottam odáig, hogy kipróbálom.:) eddig mindig volt valami vacsi.. alma, joghurt, kefír, puffasztott rizs. most úgy döntöttem ezt is elhagyom, mert ugyanúgy éhes vagyok reggel felkelés után, mintha nem is ettem volna semmit. Ezért inkább eszek felkeléskor egy joghurtot, az akkor elég is, csak legyen bennem valami.
2009. nov. 16. 17:41
Az, hogy 5, vagy 6 után nem eszel, nem újkeletű dolog... és alapvetően így egészséges is, hiszen ha este már nem eszel (de napközben 3-4* kicsi adagokat igen), nem puffadsz fel, nem leszel nyomott és frissebben is kelsz reggelente.. a fejedben kell eldöntened, el akarod e érni a célod vagy sem, mert ha megvan a válasz, le tudsz mondani az esti kajáról. Amíg pedig kell a segítség, van mihez nyúlni...
2009. nov. 16. 17:28
van itt még valaki? én most szeretném kipróbálni ezt a diétát úgy, hogy 3-fél4 után már nem eszem(többnyire akkor sikerül elfogyasztanom az ebédem, akkor jövök haza suliból).
2009. aug. 3. 15:16
ki ért el ezzel a vacsora törlésével közületek jelentősebb súlyleadást?
2009. jún. 13. 11:31
Bocsika,elnéztem a dátumot,és ezért nem értettem :-D
2009. jún. 13. 11:30
pati nem értem,amott azt írod h 74 vagy...
2009. márc. 9. 13:02

én megpróbáltam törölni a vacsorát, 5 után nem eszem, de ha véletlen nem bírom,akkor azt eszem,amit megkívánok, néhány falatot ,hogy ne legyen éktelen éhségérzetem.

1 hete kezdtem a hangos terápiát, kombináltam ezzel a délután 5 utáni nem evéssel, és örömmel jelentem 1 hét után 1-1,5 kiló lement rólam. 84,5 kiló körül voltam, tegnap a mérlegen ruhástul délután 5 után 83,5 kilót mértem.és a héten a betegségem miatt nem bírtam szobabicózni sem.

12. patrícia2000 (válaszként erre: 11. - Eva17)
2009. márc. 9. 12:57
szia Évi
11. Eva17 (válaszként erre: 9. - Patrícia2000)
2009. márc. 7. 16:21
Hat sziiiaaa!Megtalaltalaaak !:)))
10. Eva17
2009. márc. 7. 16:20
Hat sziaaa!!!Megtalaltalak !!!
9. patrícia2000 (válaszként erre: 7. - Margitt)
2009. márc. 6. 10:06
ez tetszik, hogy azt írod,hogy sokat fogytál vele, jelen pillanatban 84 kiló körül mozgok, a cél 62 kiló. szerinted 3 hónap alatt,ezzel a módszerrel le lehet adni a felesleget, hogy délután 5 után már nem eszem semmit? azt meg tudod írni, hogy amikor pár hétig így ettél, hogy csak 5-ig ,akkor mennyi kiló ment le rólad? csak viszonyítani akarok.én ha stresszelek, pl új munkahely simán 1 hét alatt lemegy vagy 2 kiló is,azt már észrevettem,olyankor nem úgy eszem,idegesebb vagyok,nem vagyok éhes annyira.én inkább dél felé kezdek enni,reggelről nem nagyon bírok.
2008. márc. 10. 05:43
Ki fogom próbálni, egy misét megér, csak az a baj,hogy a család többi tagjai még este 7-8-9 körül is ropogtatnak.( mégis vékonyak)
2008. márc. 9. 22:56

Ez nálam tényleg működik. Egyszer hetekig úgy alakult a napirendem, hogy du. 5ig sokat ettem, utána egy falatot se - sokat fogytam. Most hogy a stressznek köszönhetően felkúszott vagy négy kiló, megint belevágok, de most du. 3-4 órakor van az utolsó étkezés.

Viszont tényleg bioritmus-függő. Én reggeli típus vagyok, és ha délelőtt nem eszem eleget, az egész napomnak annyi.

2007. ápr. 5. 09:44
Én többnyire 5 óra előtt eszek és a vacsorám.
5. kisgé (válaszként erre: 4. - F31ff285b1)
2006. márc. 3. 09:30

Szia!


Normál esetben mielőtt vízszintesbe helyezkedsz. Bár én ugye úgy is híztam meg, hogy tv előtt nasiztam és ettem, aztán úgy fogytam le, hogy ezt már nem csinálom. A vacsi mindenképp legyen könnyű és én este 8-kor még simán megeszem, mert 11 előtt nem alszom el.

4. f31ff285b1 (válaszként erre: 2. - Kisgé)
2006. márc. 2. 19:57

Én is valami ilyesmit követek most, bár azért egy alma van, hogy becsúszik az esti órákban is. Hát igen, az ember esendő...


kisgé:

A lefekvés előtt 2 órát hogy kell érteni? Azt, amikor az ember vízszintesbe kerül, de még olvas, tévét néz, mentálisan aktív, vagy azt, amikor végre lehunyja szemét?

2006. márc. 2. 16:50
Sziasztok,nagyon tettszik a cikk, és én is már kb 1 hónapja folytatom ezt a fajta diétat, azzal a változással hogy 4 -kor eszem utoljára mivel akkor ebédelünk -sajnos!Nincs sok fölöslegem 5-6 cm a derekamon-úszogumi amitõl igy próbálok megszabadulni,már 3 cm vel vékonyabb mint a diéta elõtt volt, a testsûlyom pedig 2 kg-val csökkent. Személy szerint elégedett vagyok és mindenkinek csak ajánlani tudom!
2006. márc. 2. 16:21
Szerintem bioritzmustól függ az, hogy mikor ehet az ember utoljára. Én úgy hallottam, 2 órával lefekvés előtt célszerű, mert a cukor nagyon lemegy reggelre és erőtlenül ébredünk akkor.
2006. jan. 24. 11:47
Ebben a fogyókúrában az a legjobb, hogy egész nap azt ehet, amit akar – de csak délután 5 óráig! Mert egyetlenegy étkezés kalóriái sem raktározódnak el olyan tökéletesen, mint a vacsoráé.

Nagyon fontos, s ha nem tartja be, el se kezdje, hogy öt óra után egy megveszekedett falatot se egyen.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook