Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Facebook - Mafia Wars fórum

Facebook - Mafia Wars (beszélgetős fórum)


2010. ápr. 9. 00:06

Don Dawe várja a társakat :)


[link]


Köszönöm!!

2010. jan. 21. 11:22

Sziasztok! :)

Nemrég kezdtem a játékot. Most szedem össze magam.

Segíthetnénk egymának. :)

10. Hisztikirálynő (válaszként erre: 9. - Veronika27)
2009. nov. 24. 17:27
na, szuper, akkor ott is lehetünk szomszédok:) küldöm a privit:)
9. Veronika27 (válaszként erre: 8. - Hisztikirálynő)
2009. nov. 24. 17:22
Na, remek:) Priviben írd meg a neved és küldök neked ajándékokat meg legyünk szomszédok:) Én is játszom a cafe worlddel meg a farmville-lel is:)
8. Hisztikirálynő (válaszként erre: 7. - Veronika27)
2009. nov. 24. 14:34

Szia:)


Én is kaptam a maffia wars-ra meghívót, de sajna nem tudok vele mit kezdeni az elég csekély angol nyelvtudásommal, úgyhogy hanyagolom. Néha látom, hogy kapok energia pakkot ettől-attól, de én azzal nem játszom.

Viszont rá vagyok kattanva most a café world-re, a farmvillre, és még egy párra:) Jól elszórakozok velük, ha üresjáratban vagyok:)

7. Veronika27 (válaszként erre: 6. - MarcsiD)
2009. nov. 18. 12:47

Hm.. Az a lényege, hogy 3 helyszínen lehet játszani, először New Yorkkal kell kezdeni, az a legkönnyebb. A munkák elvégzésével fogy az energiád, viszont nő a pénzed és a tapasztalatod, valamint a végén pontokat kapsz, amit eloszthatsz a tulajdonságaid között. A munkák közben kaphatsz tárgyakat, amelyek megkönnyítik a munkát (pl. támadási erőt adnak többet, vagy védelmit), ezeket a tárgyakat gyűjtheted és ha kivan a kollekciód, akkor bónuszként kapsz valamit. Küldheted ezeket ajándékként a mafiád tagjainak is, valamint mehetsz párbajozni, amiben gyűjthesz szintén pénzt. Minél több tag van a mafiádba, annál erősebbek vagytok a párbajban. A mafiád ha kéred, tud segíteni neked egy-egy munka elvégzésénél. Tudsz kapni és küldeni energia csomagot, ami visszaállítja, sőt 25%-kal megnöveli az energiád, így több munkát és magasabb szintet tudsz elérni.


Huhh nagyjából ennyi. Amúgy sok jó játék van, én imádom a Cafe World-öt még, a YoVille pedig igazi kis virtuális világ:)

6. MarcsiD (válaszként erre: 5. - Veronika27)
2009. nov. 18. 12:32
Hát nem tudom mit kell kezdeni a játékkal, ugy egészében. Kaptam valami meghívót, vagy mit és csak lestem. Nekem még az oldal is elég uj, 3 napja kaptam meghívót rá, egyenlőre csak ismerkedem vele. pv- ben írom a nevem
5. Veronika27 (válaszként erre: 2. - D879a0c5b4)
2009. nov. 18. 10:00
Te milyen néven vagy? Felvennélek és Marcsit is.
4. Veronika27 (válaszként erre: 3. - MarcsiD)
2009. nov. 18. 10:00
Mondd, mit nem értesz?
2009. nov. 17. 22:41
Én egyenlőre nem értem a játékot... Segíteni tudtok?
2009. nov. 11. 18:15

Én most kapcsolódtam be :D

Látom, nem sokan vagyunk :)

2009. okt. 2. 21:28
Olyanok jelentkezését várom, akik játszák ezt a játékot. Játszunk együtt!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook