Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Teherbeesés, várandósság homeopátiával? fórum

Teherbeesés, várandósság homeopátiával? (beszélgetős fórum)


2008. máj. 27. 20:06
köszi pussz
7. siskane77 (válaszként erre: 6. - 33ed9930c1)
2008. máj. 23. 14:32
Szia Ritti!Üsd be a keresőbe,hogy www.fogamzas.mlap.hu kattincs rá a fogamzás szóra és rengeteg homeos szer van ami a fogamzást segiti.
6. 33ed9930c1 (válaszként erre: 3. - Fülöpke)
2008. máj. 23. 10:02
szija, engem nagyon is érdekel, mert nekünk se jön össze egy ideje...
2007. júl. 29. 11:39

a teherbeeséshez nem használtam. A várandósság alatt egy Stadelmann nevű vitaminport, amit Bécsből hoztak, azt hiszem 90 féle növény és egy áasvány összetevőit tartalmazza, s ezt most szoptatás alatt is szedem.

Egyébkénta várandósság alatt szerintem nem kell, csak ha valami probléma lép fel, hányinger, erős hangulatingadozások, a végén kemény méhnyak vagy hasonló...

szülés alatt szintén javasolnak többfélét, attól függően milyen a szülés menete...

és utána megintcsak, mind a felépüléshez, mind a tejbelövelléshez.

Javaslom nektek abába válaszol című könyvet, abban mindenre van benne, de azt nem tudom a teherbeesés elősegítésére ír-e valamit, arra nem emlékszem.

Egyí tisztítókúra, megszabadulás a szervezet mérgezettségétől, plusz ezt követően egy feltöltekezés vitanminokkal, az mindenképpen fontos szerintem

4. mongi (válaszként erre: 2. - Weberkitti)
2007. júl. 28. 13:08

G.Gabi homeopátiás szerek segítségével esett teherbe?

Kíváncsi lennék én is!

2007. máj. 28. 14:32

Szia!

A párommal mi már 10 éve szertnénk babát.Mindenütt voltunk már/mesterséges megtermékenyítés/, nem jött össze a baba.Csak annyi lett velem, hogy elkezdtem hízni - a sok injekciótól,- és sehol semmi eredmény nem lett.Mi a párommal hiszünk a természetes dolgokban, mondhatni az tett minket helyre szervileg. Szedjük is a természetes "bogyókat", és köszönjük szépen jól vagyunk. Bár megbeszéltük, ha jönn a baba, akkor nagy szeretettben fogjuk fogadni.Megpróbálunk egészségesebben élni. Ha érdekel ,hogy mit eszünk a privi üziben megírom.

2007. márc. 1. 19:17
Tegnap láttam a TV-ben Gubás Gabi színésznőt, aki ilyen szereket használt! Mit tudtok ezekről?
2007. márc. 1. 19:16

Sziasztok!


Véleményeket, tapasztalatokat keresek e témában! Remélem tudtok segíteni!

Milyen szereket használjak teherbeeséshez, illetve utána?

Köszi


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook