Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » El akarok kezdeni egészségesen táplálkozni, de pici babám mellett nehezen tudom megoldani a főzőcskézést! Mit ajánlotok, hogy kezdjem? fórum

El akarok kezdeni egészségesen táplálkozni, de pici babám mellett nehezen tudom megoldani a főzőcskézést! Mit ajánlotok, hogy kezdjem? (tudásbázis kérdés)


2009. okt. 4. 15:26

Nálunk a vércsoport szerinti étrend vált be legjobban.

Az emberek különbözőek és eddig ez az étrend a leg személyre szabottabb.

10. Caryna (válaszként erre: 7. - Gavrilo1)
2009. okt. 3. 21:21
Köszönöm a tanácsaidat! Megkaphatom a házi zsömi receptjét?
9. Caryna (válaszként erre: 6. - 6b959121ac)
2009. okt. 3. 21:20
Ez lesz a kiindulópont, mindenképpen!
2009. okt. 3. 20:45
Na, ez aztán a tipikus kifogás keresés!!!!!!
7. Gavrilo1 (válaszként erre: 5. - Caryna)
2009. okt. 3. 14:46
Vásárolján minőségi alapanyagokat és akkor már alapból egészségesebb minden amit megeszel. Teljeskiőrlésű liszt, tészta, barnacukor, gyümölcscukor. Sokfelé van lehetőség házi tejtermék beszerzésére, de kb öt perc alatt lehet összedobni a házi joghurtot (na jó kell egy éjszaka amíg megérik). Én is kisbaba (+4 nagy) mellett készítek mindent. Csinálj házi zsemlét (van egy szuper receptem, ez is max 7 percet vesz el tőled amíg összedobod a tésztát. Sülni meg sül egyedül is) Vegyél csak hiedgensajtolt olajokat (dobd ki a Floriolt a szemétbe:-)). Felejtsd el a mű margarint, egyél helyette vajat stb......
6. 6b959121ac (válaszként erre: 5. - Caryna)
2009. okt. 3. 13:27
Ha a babádnak csinálsz főzeléket azok a zöldségek neked is jók!
2009. okt. 2. 19:24

Egész életem a diétázás jegyében telt - kicsit talán evészavarosnak is mondanám magam...amióta szoptatok annyit eszem amennyi csak belém fér - sajnos nem minőségi kaját- de szerencsére nem hízok, sőt! Ennek persze örülök! Kicsi babám 10 hónapos így szinte minden falatot kinéz a számból, nem akarom őt kínozni azzal, hogy eszek előtte, olyat amit nem kóstolhat meg! Egészségesen akarom őt táplálni, maximálisan, ezt úgy értem, hogy semmi finomított cukor, liszt stb. Nem könnyű a dolgom, azt hiszem, hisz nemigazán van időm főzni - neki persze minden nap csinálok főzeléket, de az pillanatok alatt megvan!

Többféle táplálkozási rendszert is egészségesnek tartok, de nekem ebben a helyzetben mindegyik macerásnak tűnik megvalósítani!

2009. okt. 2. 18:20

Biztos most is főzöl valamit a babád mellett , vagy rendeled a kaját?

Ha főzöl , csak főzz egy kicsit másképp. Ha rendeled,ahogy csorieva is írta van egy csomó ételfutár ami diétás kajákat is hoz.

Írj egy kicsit többet magadról, hátha többet tudunk segíteni!

2009. okt. 2. 18:10
Hát van egy csomó ételfutár.
2009. okt. 2. 17:58
kezdd azzal,hogy reggelizel.:D
2009. okt. 2. 17:46
El akarok kezdeni egészségesen táplálkozni, de pici babám mellett nehezen tudom megoldani a főzőcskézést! Mit ajánlotok, hogy kezdjem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook