Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr. Albert László szülész nőgyógyász Nyíregyháza fórum

Dr. Albert László szülész nőgyógyász Nyíregyháza (beszélgetős fórum)


13. nimo24
2011. nov. 23. 10:10
Én nála szültem, és teljesen meg voltam elégedve vele. Olyan orvos szerintem nincs, akitöl mindenki pozitív visszajelzéssel távozik. Az asszisztense pedig egy tündér, és nem gondolom, hogy ha háziorvoshoz, vagy bármilyen orvosi vizsgálatra megy az ember, ott nem lenne asszisztens.Sajnos az orvosok akkor kedvesek és akkor figyelnek rád, ha jól megfizeted őket, de ez mindenkire igaz.......
2011. márc. 22. 12:21

Sziasztok!

Titeket az nem zavar,hogy a magánrendelésén bent ül vele az asszisztensnő,és mindent hall, és lát.

Én csak az orvossal akarom tudatni a dolgokat.

11. toro32
2011. febr. 26. 15:54

igazad van sok mindenben

úgy látszik rossz passzban csíptem el,de nagyon rosszul esett,ahogy reagált!

ha nem én voltam a hibás,miért engem pendített le?

na,most már mindegy is!remélem,ha még egyszer összefutunk,barátságosabb lesz!!

10. toro32
2011. jan. 20. 20:15
lehet,hogy kuszára sikeredett a hsz,de még mindig kinyílik a zsebemben a bicska!!
2011. jan. 20. 20:14

egyszerűen a legjobb indulattal sem tudok rá jót mondani

10 hetes terhesen elkezdtem vetélni.keddi nap mentem éhgyomorral,hogy már csinálják is meg a műtétet,hazaküldtek!!!!másnap reggelre hívtak vissza.úgy letolt,hogy miért másnap mentem vissza,hogy a lábamon alig álltam meg.Sírógörcs jött rám,úgy mentem fel a másodikra műtétre.

Nem egy felelőtlen tizenéves vagy huszonéves vagyok és ráadásul meg szerettem volna tartani a babát,ők mondták,hogy hazamehetek(miközben elég rendesen véreztem,mert vetéltem).nem tudom miért kellett úgy tennie velem!!!

nem szeretnék klaviatúrát nem tűrő szavakat írni rá!!!

8. Titánia83 (válaszként erre: 7. - Predatorne75)
2010. nov. 20. 22:41
Köszi!
2010. nov. 20. 21:13
Ferencz körúton a Mini Klinikán rendel!
2010. nov. 20. 21:01
Ő hol rendel?
2010. nov. 16. 11:36
A legjobbakat tudom róla elmondani! Nagyon rendes, türelmes és segítőkész!
2009. nov. 30. 14:02
Nagyon aranyos orvos, a barátunk. Nekünk sokat segít, mert lombikozunk és mindent elmagyaráz úgy, hogy én is értsem.
2009. okt. 3. 21:53

Ismerem... :)


Csupa pozitív...

2009. okt. 2. 12:34
Két kisfiút szültem a doktor úr segítségével. 12 éve hozzá járok. Szerintem nagyon jó orvos, jól választottam annak idején.
2009. okt. 2. 12:22

Kedves fórumozók tapasztalatokat várok!

köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook