Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fitt Labda fórum

Fitt Labda (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

2008. szept. 2. 21:46
Szóval n 184 cm vagyok és vettem egy 75 cm-eset. De igy is fáj a hátam, ha ezen ülök a gép elött... Mi lehet a baj? :(
2007. okt. 15. 13:27
Nekem is nagyon bevállt a fit labda,rendszeresen használom úgy is,mint edzésre,és úgy is,mint számítógép előtt való űlésre.Legalább egyenesebb lett tőle a tartásom.
2007. márc. 17. 11:03
Teljesen egyetértek a cikk írójával. Én próbáltam, illetve nem is csak próbáltam, hanem rendszeresen jártam ilyen edzésre és megállította a nyaki csigolyáim meszesedését. Elmúlt a zsibbadás, nyakfájás, fejfájás stb. és azóta már akármilyen más tornát végezhetek nem "rokkanok" le.
2007. márc. 16. 16:58
A fitt labda annak is jó, aki sokat ül íróasztal mellett, csak úgy ülni rajta. Kíméli a gerincet.
2007. márc. 1. 14:21
A fitt labda hatásosan használható az izomcsoportok erősítésére, állóképesség és tartásjavítás céljából, valamint energetizálja a fáradt, vagy merev izomzatot, miközben teljes nyugalmat biztosít a gerincoszlopnak és nem terheli azt. Növelik az egyensúlyérzéket.Jógaelemekkel párosítva relaxáló hatású.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook