Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hosszú várakozás! fórum

Hosszú várakozás! (beszélgetős fórum)


24. Pancs82 (válaszként erre: 23. - Pancs82)
2009. okt. 10. 08:18

Mondtam is a paromnak, hogy elobb is elkezdhettuk volna a eskuvoszervezodest, hogy ne kelljen ennyit varni a babora :P! Csak legyen minden OK! :)))

(Most latom csak az elozo hozzaszolasom... "nagyon-nagyon" akart lenni :D)

2009. okt. 10. 08:15
Sziasztok! Nagyon-bagyon koszi a drukkot, olyan jol esik! Nem, itt azt mondtak, hogy a harmadik spontan veteles utan kezdenek csak el vizsgalodni. (Remelem, erre nem fog sor kerulni!!!) A teherbeesesi vizsgalatokra is vartunk vagy fel eve, s mikor epp sorra kerultunk volna, na akkor volt a masodik veteles, igy visszakerultunk a sor vegere, hogy hat nalam nincs ilyen problema. Hormonvizsgalatot egyszer csinaltak, a masodiknal, amibol is megallapitottak nagy okosan, hogy epp most megy el a "baba". Nem panaszkodni szeretnek, de nagyon tele a hocipom ezzel a finn egeszsegugyi rendszerrel. Lehet, hogy a magyar orvosokat sokan paranoiasnak tartjak, de itt ugy erzem, hogy nagyjabol semmit nem tesznek egy ultrahangon kivul... A terhessegi tunetekrol: 1. cicitunder meglatogatott (parom nagy oromere :D), s hanyattfekvesen kivul mashogy nem birok aludni. A masik pedig az ehseg es az almossag. Ez utobbi muveszien megy :) - minden gond nelkul kepes vagyok 10 orat aludni (elotte max 7)! Nalam nincs olyan nagy hanyinger, de azt olvastam, ez valtozo. Ja es allandoan fazok. Mindenesetre nagyon imadom a tuneteket, megha cicifajas is. Adri, en semmit sem erztem elozoleg... sportoltam kemenyen, kiakadtam parszor az anyosomekon, eszembe sem jutott, hogy terhes lennek! (Nem ugy mint elozoleg, amikor honapokig teszttel vartam azokat a napokat). Persze, Murphi torvenye, epp amikor nem szamitottam ra es elkezdtuk szervezni az eskuvonket...
22. 2cf99b02a5 (válaszként erre: 19. - Pancs82)
2009. okt. 9. 15:03

nem csináltak hormonvizsgálatot? Nemhiszem,hogy te rontanád el!!!!!!!biztosan nagyon nehéz időszakon mentetek keresztül,de nagyon szorítok,hogy minden jól menjen!!!!!!!+++++++++++

Van vmi tüneted?

21. 2cf99b02a5 (válaszként erre: 19. - Pancs82)
2009. okt. 9. 14:49
szia. hú szegény, én nagyon szorítok nektek!!!!
20. ce32b49557 (válaszként erre: 19. - Pancs82)
2009. okt. 9. 10:05
Nagyon sajnálom ami veletek történt, és kivánom neketek, hogy most minden rendben legyen.Nagyon szoritok nektek , megérdemlitek hogy végre sikerüljön. Az orvosok nem vizsgálodtak hogy miert fejezödik be a terhesség? Valami oka biztos van szerintem. De nagyon szoritok nektek. Ird majd meg mi történt.Valami tüneted van? Elöre érezted hogy babát vársz? Én most a 21. napomon vagyok , és nem érzek semmit . Valoszinü hogy megint nem sikerült.
2009. okt. 8. 18:13
Sziasztok! Mi 2007 novembere ota probalkoztunk. Hihetetlen volt, a kovetkezo honapban mar ket csikos teszttel alltam otthon. Aztan 5 het mulva sirva jottem ki a vizsgalatrol: missed ab. No, de ismet nekilattunk, azonban sehogy sem akart osszejonni a kicsike. Vegul iden julusban ismet latszodott egy nagyon halvany masodik csik. Aztan augusztusban megint kozoltek, hogy sajnos ez nem normalis terhesseg, vege is lett. Nem tudom leirni, mit erztem. Mit rontok el mindig??? Ismet indul a masfel ev visszaszamlalas? Nem... 2 napja megint dupla csikot lattunk. Kb. 6 hetes lehetek. Azonban ma reggel ismet volt egy verzes, ami akkor el is mult (friss, piros ver volt). Az orvos azt mondta, hogy menjunk vissza egy het mulva, s akkor latni fogjuk, hogy ez vajon normalis terhesseg-e. Hat, most itt tartunk. Szoritsatok nekunk legyszi, most nagyon felek!
18. 2cf99b02a5 (válaszként erre: 17. - Ce32b49557)
2009. okt. 6. 20:38
Szia. szorítok nagyon nektek:-)
2009. okt. 6. 12:04
Szia! Én most éppen várakozo állásponton vagyok. Most volt pé és 1 hete volt a hsg. Nagyon nagy reményeket füzök a honaphoz. Nagyon nem szeretnék csalodni.E vitamin a 400mg 1000 ft körül van , de nem tudom pontosan.
2009. okt. 6. 10:54
Már ide sem ír senki?:-(
2009. okt. 2. 17:17
és mennyibe kerül az e vitamin? pont most olvastam hogy jó a férfiaknak:-)
2009. okt. 2. 17:12
A párom is honapok ota szedi az e vitamint, c vitamint.400mg e vitamint és 1000mg c vitamint.
2009. okt. 2. 17:11
Szedem az e vitamint meg a c vitamint. Sok jot hallottam a femibionrol, talán azt elkezdem szedni. Ja meg szedtem folsavat, de azt most abbahagytam
12. 2cf99b02a5 (válaszként erre: 11. - Ce32b49557)
2009. okt. 2. 16:55
te szedsz vmi vitamint? én most az elevitet akarom elkezdeni...
2009. okt. 2. 16:42
Sajna nekünk is a 3. baba nem jön össze. Az elsö kettö szinte egyböl jött.Én sem értem mi lehet a gond.
10. 2cf99b02a5 (válaszként erre: 9. - C42aaaac41)
2009. okt. 2. 16:13
az elején igen, de mostmár nemis foglalkozok annyira vele, majd jön ha jönni akar alapon
2009. okt. 2. 16:10
talán mert görcsösen akarod?
8. 2cf99b02a5 (válaszként erre: 7. - Ce32b49557)
2009. okt. 2. 15:47
nálam csak hormonvizsgálat volt,de jó lett az eredmény... Kisfiam 3 hónap alatt sikerült, nemértem most miért nem akar összejönni...
7. ce32b49557 (válaszként erre: 6. - 2cf99b02a5)
2009. okt. 2. 15:13
Szia! ti voltatok vizsgálaton?
2009. okt. 2. 15:06
Sziasztok! nekünk a kistesó nemakar összejönni,decemberben lesz 2 éve hogy próbálkozunk...
2009. okt. 2. 14:47
igen jártunk. volt apajelölt is , és rendben van. nekem hétfön volt Hsg . szedem a clostit , és kapok tüszörepesztö szurit. minden honapban volt érett pé több is. Akkor voltunk együtt amikor kellett, és mégsem jön. Egyre rosszabbul viselem de talán most hsg után több az esély.
2009. okt. 2. 11:31
én nem agyaltam és nem akartam kényszeresen a gyereket.Nem jött mert még nem voltam rá felkészülve.mikor nagy nehezen eldöntöttük,hogy na jó akkor menjünk dokihoz,mert most már ideje lenne,és ki is derült hogy az apuka a ludas a dologban,és el is kezdte a gyógyszert,addigra már terhes is voltam.minél inkább kényszeres a dolog,annál kevésbé jön,ha mindenki egészséges egyébként.orvosnál jártatok már?
2009. okt. 2. 11:08
Szia! Az nagyon hosszu. Nekünk a 15 . honapunk . Ez is nagyon hosszunak tünik.Hogy tudtad elviselni a sok sikertelen honapot? Ezt azert kérdezem mert engem nagyon megvisel, és állandoan ezen agyalok.
2. c42aaaac41 (válaszként erre: 1. - Ce32b49557)
2009. okt. 2. 11:04
4 év elég hosszú idő?:D
2009. okt. 2. 11:03

Olyan lányokkal beszélgetnék, akik sokat vártak a baba megérkezésére, és spontán sikerült.

Kiváncsi lennék rá, hogy ti hogy dolgoztátok fel a sok sikertelen honapot, és milyen modszereket alkalmaztatok a siker érdekében.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook