Medifat (beszélgetős fórum)


18. albert9876 (válaszként erre: 17. - Angel317)
2010. jan. 7. 13:50

Szia!


Amikor elkezdted a módszert hány kg-ot akartál fogyni?

Mennyi idő alatt érezted, hogy jönnek vissza a kg-ok, vagy a cm-ek? :)

2009. ápr. 29. 23:04

Sziasztok!


Én jártam náluk.

Nagyon jó a módszer, valóban hatásos.

DE sajnos itt is könnyen vissza lehet szedni a kilókat.

Valóban jó az étrend is, ők azt mondják ennek az enneivalónak elégnek kell lennie, én azért éreztem éhséget.

Azonban valóban közel egy hónap alatt lement rólam cm-ben mérhető zsírréteg!!!!!

A nadrágjaimet úgy húztam fel magamra mintha valaki másét húznám aki 2 mérettel nagyobb nálam.

Nem fáj a kezelés, magadnak állítod a zsírbontás erősségét.

Én kipróbáltam sok módszert, de nemigazán váltak be, ezzel ellentétben.

Drága de hatásos!!!!! Sok módszerrel ellentétben ami olcsóbb, de nem ér ennyit!!!!

Ja a lényeg, valóban onnan megy le a zsír ahonnan szeretnéd!!!

És mégegy:

Valóban nagyon drága és sokak számára megfizethetelen, ebben egyetértek. De hogy csak gazdag pasik barátnője számára elérhető erre rácáfolnék.

a legtöbb hölgy akikkel találkoztam ott, nem ilyenek ( a kezelés ideje alatt van idő b eszélgetni másokkal) sima hétköznapi emberek, és keresnek annyit, hogy ezt meg tudják fizetni.

Úgyhogy megvédeném őket és magamat is.

DE mint írtam valóban nem olcsó szerintem sem. De ez nem véletlen. Amennyire drága annyira hatásos.

2008. febr. 10. 08:58
Szolnokon van orvos, aki a Medifat módszerével dolgozik???
15. beiro1
2008. febr. 9. 12:05
Viszont az étrendjükkel is le lehet fogyni kb. 10 kilót egy hónap alatt.
14. beiro1
2008. febr. 9. 12:02
általában combról, hasról, fenékről szokták kérni a fogyasztást, de van, aki akár a karját is kezelteti vagy a vádliját
13. XHoneyX (válaszként erre: 12. - Szolnok)
2008. jan. 20. 14:17

az mindegy hogy melyik testrész?!

vagy hogy hány kg vagy stb

2007. dec. 26. 09:54
Most érdeklődtem 200 ezer Ft egy 8 kezelésből álló kúra
11. séninéni (válaszként erre: 7. - Addy)
2007. márc. 11. 19:31
Szia,engem nagyon érdekelne,hogy valóban fogytál-e kg.ban,és centiben??
2007. márc. 8. 13:54

Sziasztok!

Én érdeklődtem és az alábbiakat mondták telefonba:

egy kúra alatt csak egy testtájat kezelnek, ehhez be kell tartani diétát, viszont sportolni nem szükséges-így 180ezer forint egy 4hetes kúra, ahova heti 2X kell járni.Kb.10%súlycsökkenést ígérnek ezzel. NEm kevés (mármint az ára)!!!

Azért továbbra is várnék tapasztalatokat, priviben is! köszi

9. Ancika (válaszként erre: 8. - Addy)
2007. márc. 6. 12:11
Nagyon érdekelne.. ár kb?
8. addy (válaszként erre: 6. - Ancika)
2007. márc. 6. 12:08

Van egy egy hónapos étrend, amiben a négy hétre csak az van megszabva, hogy milyen napokat tarts azon a héten. Ez így egy kicsit zavaros. Tehát pl.:

első héten kell tartani 1-1 gyümölcs-, rizs-, illetve joghurtnapot, emllett négy általános napot. És akkor le van írva, hogy melyik napba mi fér bele... Az általános naphoz van 12 mintaétrend is.

7. addy
2007. márc. 6. 12:06
Én viszont nemrég kezdtem egy megfizethető kúrát, ápr. közepén legkésőbb beszámolhatok róla. Nagyon jónak tűnik.
6. Ancika (válaszként erre: 4. - Addy)
2007. márc. 6. 12:03
Milyen étrendet ajánlanak?
5. addy
2007. márc. 6. 12:02
Arra emlékszem, hogy az első hónapban tiszta zsírból 3.5 kg volt a fogyásom.
4. addy (válaszként erre: 3. - Ancika)
2007. márc. 6. 12:01
Számomra megfizethetetlen. Gazdag pasik tudják ezt megfizetni a nejüknek, barátnőjüknek. De állítólag önmagában az étrend is működik, mármint a fogyásra, a kezelés viszont abban segít, hogy onnan fogyjál zsírból, ahonnan szeretnél. Sajnos a honlapjukat legalább másfél éve nem frissítették, úgyhogy amit én írtam nekik naplószerűen, az sem került fel soha az oldalra.
2007. márc. 6. 11:50
Ez engem is érdekelne. Milyen az étrendjük? Használ? Mennyit fogytál ha igen? Esetleg egy árat is priviben :) megköszönném :)
2. addy
2007. márc. 6. 11:47
Jártam oda több hónapon keresztül. Ha válaszolok, az már reklámnak minősülne...
2007. márc. 1. 11:34

Sziasztok!

Hallot, vagy járt valaki a Medifat centrumban?

Itt állítólag elektrolipolízissel rengeteg zsírt "leszednek" rólad...

Tapasztalatokra lennénk kíváncsi, légyszi írjon aki hallott róla!


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook