Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mindent lehet, csak akarni kell! fórum

Mindent lehet, csak akarni kell! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mindent lehet, csak akarni kell!

1 2 3
70. tixtina (válaszként erre: 1. - Ryli)
2011. jan. 11. 10:31

Gratulálok,szép teljesítmény,nagy akaraterővel párosítva.

Köszönjük a cikket-erőt ad mindenképpen.

Valamint segítséget a kivitelezéshez.

69. kerkira (válaszként erre: 68. - Ryli)
2009. nov. 5. 15:45
miért ő lefogyott??? a Réka dvd-n még eléggi pufi :))
68. ryli
2009. nov. 4. 18:35
írj hamvai pg-nek!:D
2009. nov. 3. 22:54

Sziasztok!!

Valaki étkezett a Norbi update zsebkönyv szerint?Ha igen írjon pár szót már róla!!!Köszi

66. a22d4e01f3 (válaszként erre: 62. - Ryli)
2009. okt. 15. 20:54

egyértelmű, egyetértek, ezzel nem lehet nem egyetérteni.

ha pedig véletlenül nem 2 óra, hanem 1 óra, futni pl. abban is lehet,

sosem idő kérdése ez...........


én is mindenkinek gratulálok!!

65. ryli (válaszként erre: 64. - Klaucsi)
2009. okt. 14. 00:02
Ügyes vagy, gratulálok!!! Csak így tovább!
64. klaucsi (válaszként erre: 62. - Ryli)
2009. okt. 13. 22:09

Na hát ezt mondom én is. :-))

Én ma pl 19:00-kor jöttem el a munkahelyemről, volt egy kis plusz melóm és bizony 8 óta bent voltam. Ennek ellenére 20:00-ra elmentem edzeni. Igaz, ma csak 1 órát, mert már nagyon fáradt voltam. De akkor sem mondtam azt, hogy ááá, sokáig dolgoztam, ma nem megyek. Amit akar az ember, úgy is meg tudja csinálni.

63. dbd26552ee (válaszként erre: 62. - Ryli)
2009. okt. 13. 13:02

Abszolút egyetértek :-)))

Ez a lényege az egésznek!!!

62. ryli
2009. okt. 13. 11:28

Nem kell itt vitázni.. Mindenki úgy néz ki és úgy fog kinézni amit tesz érte!! Ha valaki eljár edzeni és keményen diétázik, szálkásít, akkor majd a fiúk körébe meglesz a hatás..

De aki csak sír, hogy nincs ideje, az sírni is fog mert pasija se lesz.. kb ennyi... azért ne mondjátok már ha valamit nagyon akartok nincs magatokra napi 2óra..

2009. okt. 13. 10:40

Kedves Ryli!


Köszöm a hozzászólásodat. Kicsit helyreállt a lelkem. Csak tudod van, aki tényleg 8 kg-ot fogyott - állítólag. Na mindegy, úgyis folytatom a "küzdelmet." Most csak zöldséget eszem, a bajszom már szép nagy, és az orrom is mozog - mert nagyon megfáztam. :o)) Sziasztok: ringo

60. a22d4e01f3 (válaszként erre: 54. - Klaucsi)
2009. okt. 13. 06:26

Egyértelmű!!!!

Csak nem mindenki érdemli a vitát, és azt sem, hogy felhúzd magad rajta! Vannak egyértelmű dolgok, és hála ég 99,9% vélemény normálisan reagál= a legnagyobb elismeréssel.

Nyilván, hogy aki bántó-nem jóindulatú (mint ahogy az életben is általában) pont saját magával nincs kibékülve! :-))

persze, hogy igazad van, csak ezeken túl kell lépni,nem érdemes vitára-szerintem...szép napot mindenkinek!

:-)))

59. dbd26552ee (válaszként erre: 58. - Dbd26552ee)
2009. okt. 12. 18:33
Jaj, előbbi hozzászólásban elírtam valamit..... nem kell helyett azt akartam írni: ....nekem kell!!! Mármint a mozgás, nálam anélkül nincs sikeres fogyás!!!
58. dbd26552ee (válaszként erre: 54. - Klaucsi)
2009. okt. 12. 18:31

Most olvastam vissza az eddigi hozzászólásokat és csodálkozom, hogy milyen viták alakultak ki... Nem is értem, miért kell egymást támadni, én úgy gondolom, az ilyen fórumok pont az ellenkezőjéről szólnak.


Egyébként a véleményem pedig csak annyi, hogy én mindig csak úgy tudtam fogyni, ha sportoltam is. Nem kell!!! A kifogásokról pedig annyit, hogy én is másfél évig azt kerestem, miért nincs időm a mozgásra, meg is lett az eredménye plussz 10 - 12 kg. Most, hogy rájöttem, úristen, valamit tettem kell, érdekes, már nincs kifogás és bizony én már többször is este 11 körül tornáztam, tapostam otthon... Na de különbözőek vagyunk :-) Azért remélem még sok hasznos dologról, tapasztalatról és véleményről olvashatok itt, nagyon szeretem esténként böngészni, amiket írtok :-))))

57. ryli
2009. okt. 12. 11:24

Ez igy tökéletes, hogy 3kg körül ment le! Hisz gondolom a turmix diéta alatt fehérje turmixot értesz!!

Nah szal mikor eleinte elkezdtél fogyozni, akkor 2hét alatt azért ment le 6kg, mert rendesen vesztettél vizet, és izmot!!

Nah szal ha fehérje diétát követsz ami ugye bár meg gátolja, hogy minél kevesebb izom menjen le, így jobb esetbe csak zsírt és vizet fogsz veszíteni!! Szal az igen is nagyon jó eredmény!

Elárulom neked, hogy hetente max 1 1,5kg zsírt lehet fogyni rendszeres 5napos mozgással és normális diétával! Többi csak izom ami lemegy..

56. ryli (válaszként erre: 55. - Klaucsi)
2009. okt. 12. 11:02

Köszi klaucsi..:)

Esetleg te nem akarsz képet feltölteni magadról? Kiváncsi lennék, h nézel ki most..:)

55. klaucsi (válaszként erre: 52. - Ryli)
2009. okt. 11. 21:14

Durva.

Ügyi vagy nagyon! :-)

54. klaucsi (válaszként erre: 53. - A22d4e01f3)
2009. okt. 11. 21:13

Én csak azért írtam le a véleményemet, mert igazságtalannak tartottam, hogy egy sikeres fogyókúrán túlesett srác, aki leírja sikerének történetét publikál itt és valaki felhánytorgatja neki, hogy "Könnyű neked gyerek nélkül"...

Miért kell ilyen rosszindulatúan írni valakinek, aki örömmel írja le, milyen boldog? Ha az én cikkemre írta volna le, még durvábban reagáltam volna. Akinek nem tetszik más sikere vagy irigy, az ne járjon ilyen fórumokra. Ezen húztam fel magam...

2009. okt. 10. 15:14

ilyen vitába belemenni???? minek????

nem szabad!

mindenki a saját sorsa kovácsa!

nyertese vagy áldozata!

nagy tévhit, hogy a férjeknek és gyerekeknek ÁLDOZAT típusú feleség és anya kell!

nagyon tetszett a párbeszéd, és gratulálok mindkettőtöknek!

52. ryli (válaszként erre: 51. - Klaucsi)
2009. okt. 6. 20:42

Köszi!:)

Igazán 143kg-ról indultam, most vagyok 95!:)

Kihívás? Hát igen.. bőven volt..:)

2009. okt. 6. 19:52
Na püff... később kell mennem, az edző csak 1 óra múlva ér rá... addig Ryle hadd kérdezzem meg, hogy végülis összességében mennyit fogytál? A diétádat már sokszor nézegettem és nagyon érdekes. Volt benne kihívás, le a kalappal!
2009. okt. 6. 18:53

Na léptem edzeni... miután 07:30-tól 17:00-ig dolgoztam, 15:00-kor volt időm felállni ebédelni, utána főztem, kimostam, franciaházit írtam, egy jogi anyaghoz netes infókat kerestem és még ide is írtam. :-))

Ryli, igazad volt, megkérdeztem az edzőmet, azért más, mert Te fiú vagy, Én meg lány. :-)))

2009. okt. 6. 18:49

Pfff... ezen tök felháborodtam.

Nem vagyok egy rosszindulatú ember, de azt ki nem állhatom, mikor valaki azt próbálja meg elhitetni, hogy nincs ideje tornázni, közben meg van ideje leírni, hogy nincs ideje rá... pfff... vicces... :-))

2009. okt. 6. 18:46
Ja és hozzáteszem, amikor valakinek van ideje arra, hogy ilyen oldalakat nézegessen, regisztráljon és írjon is nem is rövid szövegeket... akkor miről is beszélünk időhiányra hivatkozva???? Ez idő alatt le lehet tekerni néhány km-t a szobabicajon vagy meg lehet csinálni néhány súlyzós gyakorlatot... ennyit arról, hogy a gyerekes anyukáknak nincs idejük semmire... érdekes, ellenérvekre, kifogásra mindig van idő...
2009. okt. 6. 18:42

Itt általában arról megy a téma, hogy hogyan csináljuk és nem arról, hogy hogyan nem lehet vagy nem akarjuk vagy nincs rá mód... így nincs is értelme fórumozni.

A fórumokon tapasztalatokat cserélünk, recepteket, ötleteket, sikerélményeket, praktikákat, nem pedig ellenérveket...


A cikkek pedig sikertörténetekről szólnak, olyan módszerekről, amelyekkel sikerült valakinek életmódot változtatnia... s általában erre úgy reagálnak a fórumozók, hogy segítséget kérnek, tanácsot, pontos recepteket, ötleteket... nem pedig "támadást" kapnak arra, hogy urambocsá könnyű gyerek nélkül, én nem tudom, mert van gyerekem...

Így belátom, felesleges idelátogatni.

2009. okt. 6. 18:31

Azt hiszem itt én be is fejeztem, mert csak elbeszélés van egymás mellett...


további jó trécselgetést.


Most már tudom, hogy eddig miért is nem igazán fórumoztam...


45. klaucsi (válaszként erre: 41. - Kerkira)
2009. okt. 6. 18:06
Akarat kérdése! :-)
2009. okt. 6. 18:03

Nem tudom... az én szobabiciklimnek nincs hangja... és egészségpénztári számlára vettem, szinte ingyen... én mindent megtettem azért, hogy lefogyjak. Ma már a Rubint Réka összes című dvd-t vagy videókazettát is meg lehet venni 2-3000 Ft-ért, az hang nélkül is csinálható, napi 20 perc. És évekig jó, így igazán nem mondható drága befektetésnek.

Aki mindenre tud kifogást találni, az nem akarja igazán az életmódváltást.

A férjről meg annyit, hogy ő is vigyázhatna addig a gyermekre, amíg a gyermekek anyukája esténként 20 percig egy Rubint réka 20 perces add önmagad tornát végigcsinál. Ha nem ő mos, takarí, főz, akkor mit csinál??? Az én férjem nem lesz ilyen. A család fogalmába beletartozik, hogy együtt kell a gyerekeket nevelni és ha a férjnek számít az anyuka egészsége, akkor segít egy kicsit... akár hétvégén. De továbbra is állítom, mindenkinek kell lennie napi 20 percre önmagára. Aki egész nap megállás nélkül csak megy és egy perce sincs leülni, már rég halott lenne... ugyan már. Én el tudok menni egyetemre, dolgozok este 5-ig, hétvégén szombatonként szintén egyetemen vagyok, dolgozatokat írok, főzök magamra, mosok, takarítok egymagam, találkozok a barátnőimmel, esténként a párommal és még edzeni is van időm. De ha nem lenne pénzem edzőteremre, ott vannak a dvd-k vagy vhs-ek, meg lehet oldani... Arról nem is beszélve, hogy itt nem csak arról van szó, hogy az anyuka mennyi időt tud játszani a kisgyermekével... hanem az egészségen van a hangsúly. Aki egyáltalán nem sportol, az a testének egy trauma. Egész nap ülés vagy állás, aztán semmi átmozgató torna, majd alvás... garantált -20 év mindenki életéből, aki ezt csinálja, csupán a gyerekekre hivatkozva.

Most én például bedobtam egy mosást, mindjárt lejár. A sütőben sül a holnapi rakott brokkolim, anyagot keresek a neten az egyik tantárgyamhoz, mert pár hét és zh-t írok, közben csinálom a franciaházit is, mert francia tanárhoz járok, még egy nyelvvizsgát szeretnék a diplomához. Miután a kaja megsült, kiteszem hülni és 19:30-ra megyek edzeni. S igen, reggel 06:00-kor keltem én is. A jövendőbeli férjecském a bátyja kislányára vigyáz, mert a szülei egy céges rendezvényre mentek... Nekünk már eszünkbe jutott az esküvő eldöntése után, hogy hogyan fogjuk a mindennapi megszokott dolgainkat összeegyeztetni. Ő is edzeni jár, heti 4-szer és egy céget is vezet, sokat tárgyal, mégis sosem hagyja ki az edzéseket. Miután ezeket a sorokat olvastam, fel is hoztam neki a témát és egyértelműen azt mondta, hogy pl erre van az edzőteremben a babasarok, ha ő épp nem érne rá velem foglalkozni. Olyan helyen, ahol látod a gyermekedet és szakképzett ovónők foglalkoznak vele. A "sógörnőm" szerepelt is egy tv műsorban pont ezzel a témával, ahol az anyukák a babáikkal mennek tornázni és egy átlátható üvegfalon keresztül látják a babákat a játszósarokban... De természetesen mindig törekedni fogunk arra, hogy segítsen Nekem. Márcsak azért is, mert tudja, hogy duci voltam és hogy mennyire fontos nekem, hogy a szülés után újra küzdeni tudjak a lelki békémért... Persze hogy nehezebb gyerek mellett bármi mást csinálni... én mégis hetente összefutok a barátnőmmel francia órán, akinek 5 éves kisfia van... ő hogy csinálja???

43. Mystrea (válaszként erre: 41. - Kerkira)
2009. okt. 6. 12:28

Gratulálok! Mikor a másik szobában alszik a férjem meg a gyerek akkor álljak neki zörögni a szobabiciklivel... Főleg úgy, hogy nincsen szobakerékpárom, esetleg veszel nekem egyet?.... És senki ne mondja, hogy nincsen egyátalán hangja, nem csap semmiféle zörejt... mivel a sogornőm mikor fogyókúrázott akkor ő szinte nap-mint nap tekerte, és nem kicsit hallatszott le az emeletről a földszintre még úgy is, hogy valamit tett alájja, hogy ne legyen olyan hangos...

Mi az a tv? Egyetlen újjamon meg tudom számolni, hogy egy héten hány órát nézek tvt, akkor is maximum rajzfilmet a lányommal, mert megkér rá, hogy menjek én is.


De mint lentebb írtam én megoldottam a dolgot, megvan a napi számomra elegendő és megfelelő mozgásom stb...


Egyátalán nem kifogásokat írtam, hanem olyan tényeket, melyekkel nap mint nap lehet találkozni az életben... de aki nem lát ki a szemellenzője mögül azt csak sajnálni tudom...

42. ryli
2009. okt. 6. 11:26
Ígyvan..:D
41. kerkira (válaszként erre: 40. - Mystrea)
2009. okt. 6. 11:00

Ez egy fogyis fórum, senkit nem érdekelnek a kifogások.

Egyébként meg én sem hiszem el, hogy valakinek akár 3 gyerek mellett nincs ideje napi 30-40 perc mozgásra. Fogadjunk, hogy a tévé előtt is eltölt ennyit az anyuka, de mindegy.

Van, hogy nekem is csak este 10-kor van időm magamra, így tévénézés közben állok neki szobabiciklizni egy órát, mert ha úgyis tévézek akkor már közben mozogjak is.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook