Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Béltisztítás fórum

Béltisztítás (beszélgetős fórum)


2012. dec. 11. 14:03
Egyetértek Katria-val!Nekem is kolonoszkópia előtt kellett béltisztítást végeznem.De szerintem is a Picoprep végzi a legtisztább munkát.
10. katria
2011. szept. 7. 14:45
Vastagbélvizsgálatra kellett mennem, és bevallom nagyon megijedtem, mert még soha életemben nem voltam ilyen vizsgálaton. A háziorvosom elmondta, hogy előtte otthon béltisztítást kell csinálnom és felírta a Picoprepet. Megnyugtatott, hogy ennek igazán nincs mellékhatása, és tényleg nem is volt, nem volt hányingerem és nem görcsölt a gyomrom sem. A reggeli vizsgálathoz előző nap délután és este kellett innom egy-egy bögrével belőle. Tényleg hatékony, én csak ajánlani tudom.
9. vivili (válaszként erre: 7. - Tavirozsa74)
2009. okt. 2. 11:15

Szia! Én kb. két éve csináltam egy ún. teljes test tisztítást, ez kiterjedt májra, vesére, bélre, fokozatosan növekvő adagokban. Kb. 3-4 hétig tartott, azért kezdtem hozzá, mert olyan gombás volt már a körmöm, hogy néhány ujjamon majdnem leesett magától. Szépen elmúlt.

Sajnos most most megint elkezdte :(

A kúra amúgy nem olcsó, ha jól emlékszem, több volt, mint 50e ft. Technikailag kapszulákat kellett szedni 10-12 félét (sajnos a memóriámat nem javította meg :))

Tavaly tavasszal vettünk a férjemmel dr. Natura-féle kúracsomagot. Nekem az is bejött, bár csak egy hónapot csináltunk a háromból. Mert az emésztésem, az gyakorlatilag nincs...

2009. okt. 2. 10:21
bocs az elirasert
2009. okt. 2. 10:19
megkerdezhatam hogy gyogyszerrel vagy atmosassal tortent a tisztitas?
2009. okt. 2. 10:12

Szia!

én nemrég végeztem ilyen kúrát, egy hétig tartott, közben diétáztam is, a diétát azóta is tartom, lement néhány kg, szépen "kiürültem" és jól érzem magam! szerintem is fontos néha elvégezni egy ilyet

5. tavirozsa74 (válaszként erre: 4. - Cszsuka)
2009. okt. 2. 10:01

szia azert szertnek mert nem erzem igy jol magam mert van rajtam nemi sulyfolosleg.meg tudom hogy jo dolog csak meg nem mertem belevagni es nem tudom melyik forrmaja a leghatekonyabb.

ha valaki tud bovebbet akkor irjon koszi

2009. okt. 1. 17:51

Dehogynem, csak legfeljebb nem találkoztak a kérdéseddel :)


Tulajdonképpen miért akarsz béltisztítást csinálni?


Minden évben legalább egyszer hasznos az emésztésnek és az imm. rendszernek segítség.

2009. okt. 1. 16:24
soha senki nem csinalt meg ilyen kurat????
2009. okt. 1. 12:32

Szia!


A béltisztítással vigyázni kell, utána nem árt a bélflóra támogatása és vitaminok, egyebek pótlása. A béltisztításhoz érdemes kapcsolni diétát is

2009. okt. 1. 12:28
olyan embereket keresek akik vegeztek mar eletuk soran beltisztitast.minden formaja erdekel a dolognak. szerintetek melyik a leghatasosabb tisztito kura?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook