Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Pianínót szeretnék bérelni, tudnátok ajánlani? fórum

Pianínót szeretnék bérelni, tudnátok ajánlani? (beszélgetős fórum)

2009. okt. 1. 17:47

Van szolfézs is az iskolában, heti kétszer, és egyszer zongoraóra, egy szomszédos település zeneiskolájából járnak át a tanárok, tehát teljesen felesleges lenne nekünk átjárni a zenesuliba.

Van az iskolában zongora, lehetne is gyakorolni rajta, de mással is foglalkozik a kislányom, és mire odajutnánk 1. bezárják 5-kor a sulit, 2. nálunk olyankor már kezdődik az este (vacsi, fürcsi, stb.), 3. foglalt a zeneterem.

Így igazából itthon, este lenne a legjobb gyakorolni, ezért kellene itthonra valami megoldás. És mivel nem akarok egyből 100-150ezer forintot beruházni, marad a bérlés néhány hónapra.

2009. okt. 1. 10:26
Első lépésben ezt tenném mig ki nem derül hogy tehetséges-e vagy sem.ha pedig tehetséges akkor előbb-utóbb sajnos venni kell egy zongorát.
7. cb82b220ce (válaszként erre: 6. - Noncsi18)
2009. okt. 1. 10:25
Lehet maradni a suliban gyakorolni,az órák után,én is úgy csináltam.Mindent meglehet oldani.
6. Noncsi18 (válaszként erre: 5. - Cb82b220ce)
2009. okt. 1. 10:17
De akkor is kell zongora vagy pianínó, mert otthon kell gyakorolnia, amit fel adnak házinak... Heti két órát ha bejár attól nem fejlődik! Mindig van házi! Meg ha nem tudnak visszamenni a suliba az időhiány miatt, akkor még a szolfézst is beiktatni, heti kétszer....
5. cb82b220ce (válaszként erre: 4. - Nagyreni)
2009. okt. 1. 07:39
nme gondolkoztál azon hogy beiratod egy zenesuliba?Akkor egyszerűbb lenne a gyakorlás és ha netán kiderül hogy nem tehetséges még mindig abbahagyhatja.Zenesuliba legalább tanul zeneelméletet is,szolfézst stb...
4. nagyreni (válaszként erre: 3. - Cb82b220ce)
2009. szept. 30. 16:22
Az iskolájába jár a zenetanár, a sulinak van is egy zongorája, azon gyakorolhatna, de sajnos nincs időnk visszamenni a suliba gyakorolni.
3. cb82b220ce (válaszként erre: 1. - Nagyreni)
2009. szept. 30. 15:16
Hol tanul zongorázni?magántanárnál vagy zenesuliba?
2009. szept. 30. 15:11
Szia! Nekem van egy pianínóm, azon tanultam én is! :) Pont most gondolkozom az eladásán, de sajnálok tőle megválni!! Gondoltam rá, hogy bérbe adnám, mert akkor használva is lenne és nem megy tönkre az állásban, illetve nem kéne tőle örökre megválnom! Ha gondolod írj privibe, vagy ide és megbeszélhetjük, ha érdekel! Képet is tudok róla küldeni!
2009. szept. 30. 15:01

A kislányom zongorázni tanul, de nem szeretnék beruházni ilyen komoly összeget (a legolcsóbb pianínó is 100.000,-Ft-nál kezdődik), amíg ki nem derül, hogy van-e egyáltalán hozzá tehetsége, kitartása.

Keresgéltem már, de csak 2 találatot adott a google. Illetve sok találat volt, de csak kettőnél volt szó zongorabérlésről.

Budapestről vagy Pest megyéről lenne szó főleg.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook