Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Fundamentás munkában otthon van valaki? fórum

Fundamentás munkában otthon van valaki? (beszélgetős fórum)

1 2 3
2019. aug. 4. 17:52
Sziasztok,személyi bankár pozicióban milyen jutalékokkal lehet kb számolni,hogy épül fel a havi jövedelem?
89. facucu
2018. okt. 18. 12:12
Kedves Fundamentások, mentorként dolgozom az Union Biztosítónál, átképzéssel, kiemelt havi támogatással + kiemelt jutalékos rendszerrel keresek munkatársakat Komárom-Esztergom megyében. Kérlek keressetek: 70/3510713
88. Cinti16 (válaszként erre: 87. - Indingo)
2018. szept. 7. 18:14

Szia!


Én személyi bankár pozícióban vagyok! Call centeresként napi 8 órát bent kell lenned az irodában, fogadod a hívásokat, tájékoztatást adsz, már meglévő- vagy új ügyfeleknek, itt is lehet jutalékot kapni, de azt mondom, ha már nem áll messze tőled a telefonálás, próbáld meg személyi bankár poziban is a munkát mellékállásként: nem kötött, magadnak osztod be az idődet, többet kereshetsz akár,...

87. indingo (válaszként erre: 86. - Cinti16)
2018. aug. 21. 12:53

Szia Cintia!

Milyen pozícióban dolgozol a Fundamentánál? Engem Bejövő Call Centeresként alkalmaznának. Arról tudsz valamit?


Köszi

86. Cinti16 (válaszként erre: 85. - Da vinci)
2018. aug. 1. 11:59

Szia!


Én a Fundamentánál dolgozom, ha még aktuális a kérdésed, akkor hívj fel engem telefonon, és el is mondom neked, hogyan tudsz jönni hozzánk!


30/4766261


Magyar Cintia

2018. júl. 31. 18:43
Hahó. .én is szeretnék váltani,és segítséget kérnék érdemes-e belevágni a fundamentás " sztoriba" ..előre is köszönöm a válaszadóknak..😊
84. Kenyer79 (válaszként erre: 83. - Fundizsolti)
2018. márc. 2. 21:45
Szia, én a Fundamentánál dolgozok, ha gondolod szívesen válaszolok a kérdéseidra.
83. fundizsolti (válaszként erre: 82. - Ani00)
2018. jan. 23. 21:15
üzenet.
82. Ani00
2018. jan. 19. 12:18
Sziasztok! Tudna valaki tanácsot adni hogyan lehetnék Fundamenta üzletkötő? Mellékállásként gondoltam, Pest megyében. Köszönöm.
81. mcr2014 (válaszként erre: 80. - Indasik)
2017. okt. 5. 21:09
Igazából az érdekelne,hogy van piaca még az üzletkötőknek, hiszen 2500-an vannak, és nem tudom, hogy az ország lefedettségének ez milyen arányban van?Tehát lehet még ügyfeleket találni, gondolom, azért az OTP sok ügyfelet elvesz,bár most megy az ingatlan kereskedés,de ettől azért félek, hogy halandó ember, az kitudja-e termelni a vállkozás a megélhetés költségeit?Köszönöm
2017. okt. 5. 11:50
Szia! Mire vagy kíváncsi?
2017. szept. 28. 20:22
Sziasztok a Fundamenta "személyi bankár" munkával kapcsolatosan tudnék valakivel beszélni?
78. e.e. (válaszként erre: 77. - Barkinyo0714)
2017. júl. 16. 07:44

Kedves Barkinyo0714!

Köszönöm,hogy írtál átgondolom.

Üdv.e.e.

77. Barkinyo0714 (válaszként erre: 76. - E.e.)
2017. júl. 15. 15:46

Kedves e.e!

Kívánom, hogy neked több szerencséd legyen. En januárban voltam a központban állásinterjún. 2-szer kellett bemennem. Amivel még nincs is baj. De amikor a 2. Körben beszeltem a csoportvezetovel.. Akkor egyből tudtam, hogy elvesztegetett ido volt... Nem alkalomazottat kerestek, hanem rabszolgát. Igaz nem ajánlottak rossz fizetést főállásban. De akkor ugy döntöttem, inkább leszek vállalkozóként személyi bankár. Ugyanannyit, olykor többet keresek, fele annyi munka órával.. Azert en elgondolkodnek, ha érdekel az LTP, mint munkáltató, termék, hogy robotolsz egy cégnek, vagy magadnak dolgozol. El tudsz menni síelni, nyaralni.. Nem ugy mint főállásban... Amikor azt mondtak az állásinterjún, hogy egy hétre kizárt hogy elengedjenek szabadsagra...

76. e.e.
2017. júl. 14. 20:10
Sziasztok! Én is jelentkeztem ügyfélszolgálati munkára. Hány kőrös az interjú? Tudtok ebben segíteni? Mivel kell készülni?
2016. máj. 3. 12:30
Ha valakit friss infó érdekel tudok róla beszélni. Akit bármilyen formában érdekel írjon!!!
74. Tiea
2015. máj. 30. 08:44
Én otthon vagyok benne akit érdekel írjon válaszolok
2015. febr. 4. 16:57

Én itthon vagyok,de nem értek hozzá:)

bocs.

72. dearth
2014. aug. 21. 14:28
Sziasztok.Munkatársakat keresek Szabolcsban akik nem ilyednek meg egy kis munkától jó fizetésért cserébe :-)
2014. jún. 1. 09:20

Fundamentánál csak vállalkozóként lehet dolgozni?részmunkaidőben 4órásban?

Kérlek őszintén válaszolj/nem vezetrőbeosztású véleményét szeretném olvasni,hanem aki mostanában kezdett dolgozni!!!

Nem félek a munkától,kihívástól.Jelenleg is banki munkatárs vagyok.

Képzéseket valóban jutalékunkból levonják?gépkocsi költségtérítést fizetnek?gépkocsitörlesztést?

2013. febr. 8. 13:04

Sziasztok!


Végig böngésztem a hozzászólásokat és gondoltam, hozzászólok én is a témához, mint személyi bankár.

Én úgy kerültem a céghez, hogy ügyfél voltam, gyűjtögettem, majd vettem egy lakást. Volt egy átlagos jövedelmem (nem sok)és belevágtam. Sikerült. Azóta is fizetem egyedül, nagyon jó hitel konstrukcióban, korrekt törlesztővel.

Aztán megtetszett , mint munkalehetőség és szóltam a személyi bankáromnak, hogy ha van rá mód, szeretnék itt dolgozni. Bekerültem, felmondtam a főállásomban és azóta is szépen megy a dolog.

Az ügyfelek nyitnak a lakástakarék és a kamattámogatott kölcsönlehetőségeink felé. Nem tudom azt elképzelni, hogy ennél olcsóbban hogyan lesz valakinek lakása. Ezt az ügyfelek is át szokták számolni és dönt a matematika. :D

Nem kell tukmálni, személy szerint nekem nem okoz fejfájást, ha valaki nem nyit megtakarítást. Egyszer kiszámítottam , a leendő ügyfél, illetve jómagam mennyit veszítünk és egy ügyleten és mindig az ügyfél "vesztett" többet. Tehát nem engem kell, hogy zavarjon.

A "házalást" illetően nem a feltevést. Állományból dolgozunk, akiknek lakásszámlájuk van és ők tovább ajánlanak bennünket olyanoknak akiknek nincs. :D Ez nem bonyolult. Az, hogy valakivel nem az irodában, hanem a lakásán találkozom, egy plussz szolgáltatás, amit egy bankfióknál nem érhet el.

A fizetés meg attól függ természetesen, hogy mennyit dolgozol. Mint minden más munkahelyen: ott is úgy működik, hogy ha jól dolgozol,megdicsérnek (vagy anyagilag, vagy szóban), ha meg nem , akkor elbocsátanak. Itt is hasonló az elv: sokat dolgozol, sokat keresel, keveset, akkor meg keveset.

Az ügyfél szempontjából pedig csak előnye van a teljesítmény bérezésünknek, hiszem mi abból élünk ,hogy elégedett ügyfeleket hagyunk maguk ,mögött,akik a jövőben is hozzánk fordulnak és jó szívvel ajánlanak másoknak. Naná, hogy vannak kóklerek a rendszerben . Nekik szokták megvonni az engedélyüket, vagy maguktól távoznak a cégtől. Aki becsülettel, tisztességesen végzi a munkáját, jó keresettel és elégedett ügyfelekkel büszkélkedhet.

69. nagycigi (válaszként erre: 68. - Személyi Bankár)
2011. dec. 10. 20:34

:))


ha ide (Fundamenta, tapasztalatok?) benézel, igaz, kicsit sokat kell visszaolvasni, de kiderül, közülük senki nem szeretne fundás szeb lenni...

2011. dec. 10. 18:46
Miskolci csoportba keresek munkatársakat!
67. drvegas9 (válaszként erre: 66. - Nagycigi)
2011. márc. 11. 14:55
Ez nem etetés már kezdésnél akár havi 100-120 meg lehet csinálni !ami szerintem nem rossz a mostani fizukhoz képest ! És ez csak a kezdet !!
66. nagycigi (válaszként erre: 65. - Drvegas9)
2011. márc. 10. 18:28
ne etess...! :)
2011. márc. 10. 18:22
Sziasztok ! Aki szeretne a fundánál dolgozni jelezze Budapesti személyeket keresek a Csoportomba !Első pár hónapban Sok a meló de megfizetik !! Nagyon :) Aztán pikk pakk Vezetővé válhatok Amit mégjobban megfizetnek !! Szóval aki szeretne dolgozni jelezze !!!
64. cilus (válaszként erre: 63. - PKatalin)
2010. jún. 15. 21:36
kérdezz..mire vagy kiváncsi?
2010. jún. 3. 16:24

Sziasztok !

Mi a tapasztalatok? Tudom, akinek megy annak nagyon, akinek nem ment az utálja. De mégis! Olyan véleményét kérdezném aki csinálta/csinálja és még is tud tárgyilagosan nyilatkozni a tapasztalatai alapján.

Köszi

62. PKatalin (válaszként erre: 60. - Kicsicicu)
2010. jún. 3. 15:32

Szia!

Ha megmondod hol laksz, tudok segíteni.

61. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 60. - Kicsicicu)
2010. máj. 25. 15:22
Nem kell hozzá protekció. Tárt karokkal várnak, keresd meg a Fundamentát, az elérhetőségein.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook