Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Válás... fórum

Válás... (beszélgetős fórum)


1 2
39. semleges (válaszként erre: 38. - Green666)
2020. okt. 25. 15:39
Szívesen, remélem hasznodra lesz. Vannak benne megfontolandó tanácsok.
38. green666 (válaszként erre: 37. - Semleges)
2020. okt. 25. 15:36
Köszönöm
2020. okt. 25. 15:29

Itt a link:


[link]

36. green666 (válaszként erre: 35. - Semleges)
2020. okt. 25. 15:28
Háát,itt elég régi hozzászólások vannak! Melyikre gondolsz konkrétan?
35. semleges (válaszként erre: 34. - Green666)
2020. okt. 25. 15:23
Nagyon sajnálom. Nem tudok tanácsot adni. Fut egy másik fórum is a témában. Olvass bele.
2020. okt. 25. 15:03

Sziasztok!

Válunk a férjemmel,hónapok óta csalt,elköltözött,most a barátnőjével van együtt!

Van egy közös gyermekünk!

Tanácsokra lenne szükségem: kinek,hogyan sikerült túlélni ezt az egészet?

Mennyi idő kell ahhoz,hogy enyhüljön az érzés?

2009. nov. 22. 17:47
Azt érzetem, hogy nem dicsekedni akartál, de attól még lehetsz rá büszke, én meg hadd legyek irigy :DDD Jól veszem ki a szavaidból, hogy gyakorlatilag már döntöttél?
2009. nov. 22. 12:58

Én 23 vagyok, a férjem 27, nem régóta házasok, így reménnyel tele :))

Vannak rossz szokásai a férjemnek, de van, ami már nincs. Mi még csak csiszolódulnk össz. Néha nem tudnám folytani, de tényleg bízok benne, hogy menni fog.


Mivel már így tudod a korom, nyudostan mondhaton, hogy irigylem a gyerekeidet :DDD Nekem sajnos házat/lakást nem tudnak adni :DD

Nem panaszkodok, mert sok lehetőséget megkapok/kaptam tőlük.

2009. nov. 21. 21:13

De végül is a Te választásod volt ez az egész életen át tartó rohanás. Sokan nem tennék meg a feleségüknek büszkeségből, hogy gyesen maradnak.


Ez a "most fáradt vagyok" viszont idegesítő, főleg mikor én is becsülettel végig dolgozom a napot, aztán még kitakarítok, másnapi kajához amit lehet előkészítek vagy főzök; utána jól esne pár kedves szó, egy kis bújás, és megy inkább a férjem gépezi, mert fáradt, és alvás előtt inkább azzal tölti az időt.


Én próbálok tenni ellene, hogy nehogy szétválasszanak az ilyesmit idővel, de mintha csak én harcolnék ezért :(


Ez a férfi elbűvölő lehet. Máshol is láttam bejegyzésed, és mindig nagyon kiemeled milyen csinos. És jó hallani, hogy ilyen elégedett vagy magaddal. A korosztályodból már főleg kevesen vannak így :))

2009. nov. 21. 14:42

Nálunk is nekem kell rendezgetni a dolgokat. A közösen kezdett üzletből sunyin kivonta magát, mert más tevékenység kezdte érdekelni. Rosszul esett, hogy így cserben hagyott, ráadásul nem volt vér a pucájában, hogy megmondja mit szeretne, egyszerűen csak hiába kértem meg valamire, nem csinálta meg.


De szerencsére a férjemnek viszont vannak ambíciói. Más fajta kereskedelemmel kezdett foglalkozni, és kreatív hobbija is van. Ezen kívül viszont megáll körülötte az idő. Nemrég megharagudtam rá, és bosszút forraltam. Nem kellett sokat törni a fejem, ilyenkor csak meg kell gondolni, mit nem csinálok meg helyette. Pl. nem veszem meg a karácsonyi ajándékokat a szüleinek, a testvérének és a barátokainak. Az én férjem túlzás nélkül képes lenne 24-én reggel vagy dél körül rákérdezni, hogy mi is van az ajándekokkal. És amire az idejéből futja annyi lesz meg... Most "rendesen" viselkedett azóta, szóval úgy néz ki, megússza a pofára esést.


Mindezzel azt akartam alátámasztani, hogy bár annyi információ ismereténem, amennyit elmondtál én inkább a házasságom felrázására koncentrálnék, de megértem, ha a tesze-foszaságtól besokaltál, és pattansz.


Bárhogy is döntesz, érdekel a folytatás ;)

2009. nov. 20. 23:34

Ha az előző X évtizedet boldogan le tudtátok élni a férjeddel, akkor talán ezen a megunt ponton is túllendültök.


Meg megmondom, mint tudsz veszteni, elmúlik a fellángolás, és két szék közt pad alá. Vagy (nem ijesztgetni akarlak) ne adj isten pár év múlva klimax, és a Te lángot ellobban. Ő, a 40 éves férfi nem fog kitartani veled a következő 10 évben sem az igényeivel. Volt egy szeretőm, aki akkor 36 volt. Szex rég nincs köztünk, mert én közben megismertem valakit, de az ismeretség megvan. 18-20 éves lányokat szokott felszedni manapság is, 40 évesen.

Az életformádból adódóan el tudom képzelni, hogy ez nem aggaszt, mert "aki mer, nyer"-nek tűnsz.


Bár férfiakra szokták alkalmazni a kifejezést, de nekem kapuzárási pániknak tűnik az eseted.

Mióta van probléma a házasságoddal?

28. o.andi
2009. nov. 1. 05:12
hmmm...lehetne mesélnem...
2009. okt. 2. 17:24

szia!


olyat kérhetsz,h te is ott lehess a láthatásokon mert veszélyeztetve érzed a gyerekeidet.. legalábbis barátnőm ezt elérte és ment velük.. szar dolog de a gyerek a lényeg.. de meg nem tilthatod h hová vigye sajna..

2009. okt. 1. 15:35
most megkérdezem egy fórumban, hátha ott tud valaki segíteni
25. Szilvóca (válaszként erre: 24. - 33aa509d53)
2009. okt. 1. 14:27
Akkor sztem sajna az nem jó indok,de egy ügyvéd biztos tud segíteni ebben,de ha egyébb kizáró ok nincs,akkor nem tudod megtiltani sajna.
2009. okt. 1. 12:10
minden nap ott van, de nem lakik ott
23. Szilvóca (válaszként erre: 22. - 33aa509d53)
2009. okt. 1. 12:07
Ezt inkább egy ügyvédtől kérdezd meg.Ott lakik a drága veje?
2009. okt. 1. 09:52

sziasztok!

az jutott eszembe, hogy anyósomnak van egy börtöntöltelék veje, akit annyira utálok, hogy nem bírom már elviselni és állandóan szekálja a fiamat-------ez lehet esetleg ok, hogy ne vigye oda a férjem a gyerekeket???????????

SEGÍTSETEK!!!!!!!!légyszi!!!!!!!!

2009. szept. 30. 16:19
MI vesztenivalód van? anélkül persze, hogy a megcsalás melé állnék....
2009. szept. 30. 13:48
ja én vagyok,csak közben felébredt a törpe és megetettem.Szerinte a férjednek van igaza,hogy azzal tart stresszben,hogy karácsonyi ajándék képpen megkapod a válási papírokat?
2009. szept. 30. 13:27
van itt valaki??????????????
2009. szept. 30. 12:55

épp most beszélek anyuval.........szerinte a FÉRJEMNEK VAN IGAZA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hallottatok ilyent???????????????,

sírni tudnék

2009. szept. 30. 12:47
Én is épp egy válás kellős közepén állok amúgy,most lesz majd az első tárgyalás.Az én kisfiam 11 hónapos.
2009. szept. 30. 12:46

De annak sincs értelme,hogy így folytassátok,mert csak örlődtök,ami az egészségetekre is ártalmas,és az idegeknek se jó,és persze nem utolsó szempont,de a gyerekeknek pláne nem jó.

Esetleg nincs valami kizáró ok anyósodéknál,ami mondjuk veszélyezteti a gyerekeket?Max így lehetne megtiltani,hogy oda vigye őket,de ahoz nagyon,nagyon erős indok kell.vagy a gyerek láthatásnál kell megpróbálni megszabni,hogy oda nem viheti a gyerekeket,bár ebbe nem fog belemenni,és,ha nincs jó indok ,akkor a bíróság se valószínű,hogy elfogadja,ha a férjed lázad-e miatt.

15. 33aa509d53 (válaszként erre: 14. - Szilvóca)
2009. szept. 30. 12:22

tudod, nagyon tanácstalan vagyok..........

tényleg sehogy sem jó.................

azért is írtam ide ismét, mert nem tudom mit csináljak.........................

2009. szept. 30. 12:21
Na így mostmár világos.Sajnos ezzel nem tudsz mit csinálni,max megkérheted rá,hogy ne vigye őket,de az előzményekből kiindulva nem hiszem,hogy érdekelné.Nehéz helyzet,de ha ő beadja a válókeresetet,te akármennyire tiltakozhatsz,a bíróság így is úgy is kimondja a válást,és a gyerek láthatás meg ugye jár,és nem szólhatsz bele,hogy hova viszi a gyerekeket,kivéve,ha persze nem koruknak megfelelő helyre viszi,de szerintem az elmondásaid alapján ezért együtt maradni nem szabad.
13. 33aa509d53 (válaszként erre: 12. - Szilvóca)
2009. szept. 30. 12:10

pontosan, én nem engedem, hogy lássák őket.

ugyanis a sógornőm férjét börtönbe zárták bp.re, oda el tudtak menni, de mivel én nem viszem le a gyerekeimet, ide meg nem tudtak a mai napig sem eljönni.

igen, a két gyerekkel mennék.

ugyanis a lakás a férjemé, és azt mondta, hogy mehetünk, ahova akarunk, az őt már nem fogja érdekelni., de a két gyereket akkor is láthatja kéthetente és viheti az anyjához

2009. szept. 30. 12:06

húúúú.Akkor nem értem teljesen a dolgokat most.

"legalább viheti az anyjához a két gyereket".Akkor ezt a mondatot nem értem.Azt hittem te nem engeded,hogy lássák a gyereket.Vagy így van?Gondolom gyerekekkel együtt akarsz költözni.

11. 33aa509d53 (válaszként erre: 10. - Szilvóca)
2009. szept. 30. 11:58
nem hiszem, semmit nem foglalkozik az én gyerekeimmel, van még két unokája
10. Szilvóca (válaszként erre: 9. - 33aa509d53)
2009. szept. 30. 11:56
Gondolom akkor fentatartásaid vannak anyósoddal szemben.Vagy úgy gondolja,hogy nála maradnak a gyerekek,ha válásra kerül a sor?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook