Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Próbálta már valaki a flabélos edzőgépet? Flabélos test vibrációs edzőgép tapasztalatok. fórum

Próbálta már valaki a flabélos edzőgépet? Flabélos test vibrációs edzőgép tapasztalatok. (beszélgetős fórum)


2009. okt. 5. 23:34

Én használtam pár éve.Ez nem egy relax gép,aki ezt gondolja, próbáljon lenyomni rajta 20 fekvőtámaszt lassan 20-30 HZ körüli beállítással:) .Nem az a lényege, hogy ráállsz és rázatod magad 10 percig és kész. Különféle gyakorlatokat kell végezni rajta, pl fekvőtámasz, tricepsz nyújtás, guggolás stb.Én pl simán lenyomok 70-80 fekvőt a földön, ezen 30-nál már halálközeli állapotban voltam:).Lényeg: hatékonyabb edzés, rövidebb idő alatt (de NEM 10 PERC!)

Ezen kívül jó izom, izület lazítására, rehabilitációjára.(nekem egész jól helyrehozta a vállam, amit addig csak a diprophos tudott megoldani)

24. kenzol
2009. okt. 5. 17:58
Olvasom a kiírás óta a fórumot,egyből rákerestem a gépre és találtam otthoni használatra is. Csak ámultam és bámultam,milyen klassz lerázza a felesleget,már elkezdtem gondolkodni,hogy venni kéne és közbe nem értettem miért is bántják a topic nyitót,hisz klassz gépnek néz ki,.....aztán megnéztem csalánlevél adatlapját és elgondolkoztam ez a csaj tud valamit,az én nem mindennapi alkatomról max egy 100-as földrengés tudna lerázni 10dekát nem egy ilyen gép.Rohadt kényelmes dolog lehet,de nem hiszem,hogy izomlazításnál többre lehet használni......sajnos :(((((( Nem tudom kedves Dorottya hány kiló súlyfelesleggel küzdesz,de szerintem heti 2-3 aerobic edzés vagy egy kis futás biztos segítene rajtad,sajna rajtam nem,belőlem már 2 csaj jönne ki,nálam a futás kizárt az aerobic diétával kilőve csak híztam :((( Irigyellek,mert csak 1 kis erőt veszel magadon,mondjuk elhagyod a vacsit és már nyertél,1 ilyen géptől ne várj csodát tapasztalt fogyókúrázó vagyok tapasztalatból tudom,ami kényelmes attól nem fogysz.
23. 2d5a00656a (válaszként erre: 22. - Dorottya84)
2009. okt. 5. 13:30

A kedvedért tettem idézőjelbe:)Hiszen neked a szakember ebben az esetben nem egy testnevőtanár-személyi edző-táplálkozási tanácsadó,mert egyik vonatkozásomban sem ütöm meg szerinted a mértéket .Mert nem erre vagy kíváncsi,hanem pozitív véleményekre erről az edzésformáról:)

De a kérdésfeltevés volt rossz ebben az esetben .Nem a "próbálta-e már.." hanem" milyen pozitív tapasztalataitok"szavakkal kellet volna indítanod.És hidd el hogy látatlanban is megy nekem,és a szakmában dolgozó embereknek megíteélni egy gépet,nem kell hozzá edzenem rajta,vicces is lenne ,ha mindegyiken elődolgoznék,ahogy írtam jó relax-lazító készülék edzés utánra,de nem helyette .Ennyi!

Ne pazaroljunk rá több szót szerintem,jó edzést kívánok!

22. Dorottya84 (válaszként erre: 21. - 2d5a00656a)
2009. okt. 5. 11:03

az olyan válaszok nem is érdekelnek amik megalapozatlanok.........(tehát aki nem próbálta személyesen az nekem nem vélemény),azt hogy viccesenk tartod nevess rajta szíved joga de akkor miért tetted """" a "szakembert" idézőjelbe :D:D:D:D:D:D a másik meg majd én eldöntöm mit veszek meg és mit nem a kérdés e a TUDÁSBÁZISNAk még mindig az volt hogy PRÓBÁLTA MÁR VALAKI A FLABÉLOS EDZŐGÉPET????

de ha most csak velem akarsz kötözködni akkor hagyjuk.........erre vannak külön fórumok;)

21. 2d5a00656a (válaszként erre: 20. - Dorottya84)
2009. okt. 4. 20:37

Hát akkor nem tudom minek teszel fel kérdéseket,egy fórumon,ha nem érdekelnek a válaszok:)érdekes hozzáállás!

Ha nem adsz az emberek válaszaira kár a kérdésért!!!

Én pl./és a másik hozzászóló is akit leszóltál//"szakember"vagyok,és eléggé vicces,ha átlépsz a véleményemen,amikor ezzel,és az ilyen emberekkel foglalkozom 20 éve.de szíved joga,hogy a vagy jót vagy semmit kategóriát tűzted ki célul,akkor viszont vedd meg ,és élvezd a gépet,mert ha ennyire bízol benne akkor biztos működni is fog nálad,pszichés alapon:)

20. Dorottya84 (válaszként erre: 19. - 2d5a00656a)
2009. okt. 3. 13:13
nos nem akaork itt leragadni de még mindig nem a kérdésre válaszoltatok ...........amit írtam 3hsz,azt a honlapjukon taláktam és azért írtam oda hogy ki mit tapasztalt mikor HASZNÁLTA A GÉPET!!!!!!!!az meg tök mindegy ki milyen foglakozású érdeklődésű ember nem a kérdésre válaszolt,ha valaki azt írja hogy igen használtam és nem jött történt semmi féle változás x idő múétán sem azt elfogadom mint véleményt de a többi hozzászólás csak ledegradálás.......gondolj a gépről bármit mert a jogod meg van hozzá de én nem adok rá ;)
2009. okt. 2. 19:30

"10 perc edzés is elég, hogy

fittek legyünk és karcsú

alakot érjünk el

különösebb megerőltetés

nélkül."

3. hsz. Dorottyától..Nézz észlelj,és utána reagálj!

Azon kívül még a "ledegradáló embereket még azt sem tudja mit degradál le. ."szintén nézz utána kivel ,milyen emberrel /milyen foglalkozású,érdeklődési körű,.../embert kepsz el,mert visszalősz...

2009. okt. 2. 18:41

A kérdés nem az volt hogy fogyaszt e vagy hogy xar e gép ,henam az hogy próbálta e valaki van e tapasztalata

Imádom a ledegradáló embereket még azt sem tudja mit degradál le..........még jó hogy elolvassák a kérdést egyesek :0)))

17. giorcub (válaszként erre: 16. - 2d5a00656a)
2009. okt. 2. 17:12

amig xar van legy is van...

sztem is egy hulyeseg de hat a hulyesegre iparag epul.

2009. okt. 1. 19:47

Ugye senki nem gondolja,és hiszi el azt hogy rezgéssel le fog fogyni???

Kiegészítőnek,edzés után,izom,és psziché lazításként,de mozgás helyett,ja és 10 percig??

Most ezt tényleg bekajázta valaki??

Ezért a csodagépért mennyit kérnek???Nekem is ilyet kéne kitalálni...és megidealizálni miért is fogytok majd tőle...:)

Na ne már...

15. pintyőke72 (válaszként erre: 10. - Dorottya84)
2009. szept. 30. 21:01
Teljesen egyetértek veled. Én szívesen kipróbálnám - miért ne?
14. Ekka
2009. szept. 30. 09:51

Sziasztok!

Mondtam/írtam, hogy nem akarok/akartam senkit megbántani a luxuscica megjegyzéssel, de nekem ez a tapasztalatom:)

Cicamica begurul a legújabb autóval, miniszoknyiban, meg kopogós cipőben beficcen az öltözőbe. Felveszi az edzőcuccot ami a pipáktól nem is látszódik, majd kifenve-kikenve elkezd rázkódni:D

15 perc után lepattan róla, és tel. újságolja, hogy ő ma megint mekkorát edzett.

(saját szemmel láttam, és nem egyedi eset!!!!!)

2009. szept. 30. 07:33

Nem vagyok luxuscica és már a legtöbb nagyobb edzőteremben megtalálható a vibrációs tréner.

Elismert edzőgép....

Próbáld ki!:)

Jó szórakozást,mert az és még fogysz is tőle:))

Szép napot!!!

2009. szept. 30. 07:30

Kimásoltam neked a gépről:

Az emberi testet szinte állandóan rezgések érik élete során, még ha az a legtöbb esetben nem is észrevehető. Néhány évvel ezelőtt senki sem gondolta volna, hogy a vibráció hatása az egészség védelmére fordítható.

Manapság, ahogy az általános életmód átalakul, sokkal kevesebbet mozgunk, mint azt szervezetünk megkívánná. Ha azt a mozgásmennyiséget szeretnénk elérni, ami régen természetes volt (kerti munkák, kevesebb autó), ma már külön programként kell beiktatni az edzőtermet. Általában leginkább magunkra nincs időnk, így a mozgáshiány és a helytelen táplálkozás okozta elhízás népbetegséggé vált. A kedvező áron beszerzett otthoni fitnessgépek is csak a kanapé alatt porosodnak egy idő után, mert nem vesszük a fáradságot, hogy kinyissuk és még megerőltető gyakorlatokat is végezzünk rajtuk.


A Vivamax Crazy Fit a fitnessgépek új dimenziója. Kialakításának köszönhetően a legkisebb helyen is elfér. Edzés közben nincs más dolgunk, mint elhelyezkedni a készülék rázófelületén a kívánt pozícióban, és megtartani azt. A rázófelület mozgásának köszönhetően a készülék az összes izmunkat megmozgatja, a lerakódott zsírpárnák és a belek átmozgatásával pedig támogatja a fogyási folyamat beindulását.

2009. szept. 30. 07:28

Szia Dorottya!

Nekem is van itthon ilyen gép és nagyon szeretem:)


A magas amplitúdójú billegő mozgás:

-segíti az egész test átmozgatását

-a belek megmozgatását

-támogatja az emésztőrendszer hatékonyabb működését

-izmainkat mozgásra készteti

-megerőltetés nélküli mozgást biztosít

-segíti az alakformálást


Napi 15-20 perc felér 1 órás aerobic-kal.

A lényeg,hogy sok vizet ígyál.Ja és az idegrendszerre is kedvezően hat,elűzi az idegességet.

Kellemes kikapcsolódás és én sem tudtam megoldani a gyerek mellől való mászkálást és nagy baj,ha valaki ezért elítél minket:(

Nekem olyan van,ami 50-es erősségű,ezt úgy kell használni,hogy 30-ig fogyaszt (nagyobb kilengései vannak,jól átrázza a testet) és 30 felett szálkásít(itt már nagyon-nagyon vibrál de nem leng ki annyira)

10. Dorottya84 (válaszként erre: 9. - Pintyőke72)
2009. szept. 29. 22:03
köszi szépen ,én inkább ezt választom ami itt van 10 perc sétára tőlem és 10 perc alatt végzek .....így legalább hamar végzek,még több időt tőlthetek a kislányommal, nem megy el a kedvem mert tudom 10 perc és tettem valamit azért hogy mozogjak még ha nem is látszik megerőltetőnek,még mindig jobb ez a gép mintha vákumos meg elektrolízises ilyen olyan kezelésekre járnék.........nem mondom hogy én nem járnék ilyenekre de erre már nem tellik,no meg inkább ez mint a zsírleszívás meg a hasplasztika :0))
2009. szept. 29. 21:05

miért kell egyből oltogatni? Lehet, nincs ideje, esetleg más oka van rá, hogy ezt a gépet használja.

Dorottya ne érezd magad szarul, te csak vmt kérdeztél.

8. Dorottya84 (válaszként erre: 6. - Ekka)
2009. szept. 29. 19:04

pedig nem vagyok luxuscica :D:D:D:D engem csak a 10perc ami vonz és ez is egy fajat mozgás amúgy próbáltátok hogy ennyire leszóljátok???de tényleg még el sem kezdtem de már kezdem magam szarúl érezni hogy egy lusta dög vagyok hogy ilyen fajta testmozgást akarok csinálni

na mind1 majd kibróbálom aztán leírom milyen volt

7. Dorottya84 (válaszként erre: 5. - Panka78)
2009. szept. 29. 19:01

de eszembe jutott de mivel ez 10 perc ezért inkább ez mint fusakk a csuvába itthon meg nincs kedvem ugrabugrálni .amúgy ez is eléggé megerőltető(a két testőrbe is láttam és az időpont lebeszélésénél is mondta a nő hogy ne lepődjek meg hogy hamar elfáradok) ha nem próbáltad ne alkoss ilyen véleményt

szerintem az az 1000ft meg már nem vág a földhöz de kössz a hozzászólást :D

6. Ekka
2009. szept. 29. 18:23

Én hallottam róla, nagyon dicsérik, de én is azt mondom, hogy mozgás-mozgás-mozgás!


Ez inkább luxuscicáknak való elfoglaltság!!!!:)-mindenféle bántó szándék nélkül!!!!:)))))))

2009. szept. 29. 18:18

CSak nehogy meg kelljen mozdulni, mi?:D


Az még eszedbe sem jutott, hogy pl. mozogj, sportolj valamit? Csak úgy spontán, és ingyen!!!

2009. szept. 29. 18:02

teljes test vibrációs

fitness edzőgépet, a

FLABéLOS-t. Konstrukcióját

tekintve egyedülálló a

világon. Használatával napi

10 perc edzés is elég, hogy

fittek legyünk és karcsú

alakot érjünk el

különösebb megerőltetés

nélkül. A teljes test

vibrációs edzésmódszert

számos világsztár és

híresség használja. A

teljes test vibrációs

edzőgép segít, hogy

megőrizzük egészségünket

és szép alakunkat

2009. szept. 29. 18:00
2009. szept. 29. 17:27
Én még nem is hallottam róla:-)
2009. szept. 29. 17:04
Próbálta már valaki a flabélos edzőgépet?Ez egy test vibrációs edzőgép.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook