Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Próbálta már valaki a flabélos edzőgépet? Flabélos test vibrációs edzőgép tapasztalatok. fórum

Próbálta már valaki a flabélos edzőgépet? Flabélos test vibrációs edzőgép tapasztalatok. (beszélgetős fórum)


2010. aug. 27. 11:31

Mindegy, én szabadon gondolkoztam, és kiprobaltam :D foleg hogy az elso alkalom ingyenes volt


Jartam melyizomtornara, hastancoltam sokaig, de ilyen %!E=%/(%!/+!/%!=/(!%%"+ izomlazam egy fel oras nem megterhelo edzestol sose volt. oszinten szolva reg volt ilyen izomlazam.


egy nagyon kedves holgy volt a szemelyi edzom, o mondogatta mit kell csinalni, minden gyakorlat kozott adott egy pohar vizet (siman lenyeltem egy liter vizet, pedig azt hittem a sivatagban sem innam meg magaban). ketszer volt az, hogy majdnem azt mondtam ezt hagyjuk, az egyik az inszalagszakadasos labammal kapcsolatos gyakorlat volt, de muszaj erositeni,a masik pedig az egyik tipusu hasizom gyakorlat volt, de hosiesen vegigcsinaltam.

elso ket perc utan izzadtam mint a ló (melyizomtornanal kb 20. perc volt, mire elkeudtem kimelegedni).

szóval engem meggyozott jarni fogok

54. 3265084553 (válaszként erre: 53. - Edc6f2c7cd)
2010. aug. 16. 16:56
Ha dombra biciklizek ott hol a vibráció? Emelési munka van, ami energiaigényes. Igaz hogy az emelkedő után lejtő következik.
2010. aug. 16. 14:51

biciklizz varosban, meg dombra fel. akkor talan megerted. korulmeny a kulcsszó. a biciklis verziója a hypoxitrainer (bar a kozos szó a trainer, ne tevesszen meg, más elven mukodik,csak azert hoztam hasonlatban, mert a zsiregetes idealis korulmenyeit kivanja megteremteni.


attol nem fogsz fogyni hogy allsz egy ilyen traineren, vagy ulsz a biciklin. fogyni akkor fogsz, ha mozgast vegzel.

52. 3265084553 (válaszként erre: 50. - Edc6f2c7cd)
2010. aug. 15. 21:19
A terepen való biciklizést is értem. De attól hogy valaki (vagy valami) rázza a szobabiciklit nem fogunk több kalóriát elégetni.
51. 3265084553 (válaszként erre: 50. - Edc6f2c7cd)
2010. aug. 15. 21:16
Nem értem a hasonlatot. A víz nem rázkódik, viszont a nagyobb közegellenállás miatt nagyobb erőt kell kifejteni. Ez rendben van. Hogy jön ide a vibráció?
2010. aug. 15. 18:07

szabadgondolkodó: ajanlom a vizi aerobicot, hogy megcafoljalak. a viz alatt nem fogsz erezni semmit, max egy kis ellenallast, de az is sokszor segit...viszont kinn a parton olyan izomlazad lesz, hogy szep nezni.

viccet felreteve a vibracios trening lenyege az, hogy a szervezeted alapbol probal egyensulyozni (ez reflex), es nem csak ugy allsz rajta, hanem MOZOGSZ. mintha nehezebb terepen bicikliznel.vagy tenyleg a viziaerobic jobb hasonlat. mozogsz, de olyan kornyezetben, ami tobb kaloria elegetesehez vezet.

nem csak allni kell es hagyni hogy a gep razzon (sajnos :)

49. 3265084553 (válaszként erre: 48. - 4b6a2525df)
2010. aug. 15. 15:39

Én meg elképzelhetetlennek tartom, hogy ha kívülről mozgatnak attól fogyjak.

Az energiát nekem kell leadnom, tehát nekem kell munkát végeznem a saját izomerőmmel.

Ha kívülről mozgattatom magamat egy géppel, akkor energiát viszek be, vagyis a gép végez munkát rajtam. Ha én mozgatom gépet akkor én végzek munkát a gépen, tehát energiát adok le, ez vezethet negatív energiamérleghez, így fogyáshoz.

Az utóbbira példa a kondigép, szobabicikli, stb. Azokkal lehet fogyni. Azzal hogy rázatom magam nem.

48. 4b6a2525df (válaszként erre: 47. - 3265084553)
2010. aug. 15. 15:27

Csak nem mindegy, hogy mekkora felületen.

Elképzelhetetlennek tartom, hogyha az egész tested mozgásban van 10-20 perckig, akkor ne fogyj

47. 3265084553 (válaszként erre: 46. - 4b6a2525df)
2010. aug. 15. 00:33
Közös bennük a vibráció.
46. 4b6a2525df (válaszként erre: 44. - 3265084553)
2010. aug. 14. 21:56
Ez a fogyókúrás övről szól, nem a flabélosról
45. 3265084553 (válaszként erre: 44. - 3265084553)
2010. aug. 14. 18:30
Jav.: vibrációval
44. 3265084553 (válaszként erre: 3. - Dorottya84)
2010. aug. 14. 18:30

Virációval nem lehet sem edzeni, sem fogyni.

Ebből már volt egy nagy botrány:


[link]

2010. aug. 14. 16:36

olyan drága???

Jézusom, ha lenne ennyi felesleges pénzem akkor is nagyon nagyon meggondolnám, hogy vegyek e.... de ezt szerintem nagyon kevesen tehetik meg!


Még nem írtam be google-ba, de szerintem itt miskolcon tuti hogy nincs... azért majd megnézem!

2010. aug. 14. 11:57
Rocsa is budapesti és azt irja ezzel foglalkozik
41. 4b6a2525df (válaszként erre: 40. - Klaudia20)
2010. aug. 14. 11:54
A gép 370 ezer forintba kerül:( Ird be a googlebe, hátha kiadja Miskolcot is
2010. aug. 12. 12:01

Engem nagyon érdekelne, tudja valaki, hogy mennyibe kerül ez a gép? vagy hogy itt miskolcon van olyan edzőterem ahol megtalálható? Nagyon szivesen kipróbálnám!


Előre is köszönöm a válaszokat :)

2010. aug. 11. 20:54
Sziasztok!!!! Mennyibe kerül egy ilyen gép???
2010. aug. 11. 15:54

hol van ilyen?

esetleg pesten?

szivesen elmennek vkivel "bandázva" kiprobalni.

nagyon erdekel

üdv

sade

37. rocsa
2010. febr. 11. 10:04

Sziasztok!

Most olvastam Benneteket :) Ezzel foglalkozom, és nem csak emiatt, de csak ajánlani tudom. Ugyan ezt a márkát nem ismerem, de a teljes test vibráció egy létező, tudományosan alátámasztott, elismert módszer, mind a rehabilitációban, mind a sportolók felkészítésében. És az már csak egy külön áldásos dolog, hogy fogyni/formálódni, narancsbőrt eltüntetni is lehet vele. Akit érdekel, bátran próbálja ki, és mesélje el a tapasztalatokat :) Az enyém annyi, hogy az első 4 héten nagyon látványosak az eredmények (feszesebb popsi, élesebb kontúrok), de tényleg kell hozzá, hogy figyelj az étkezésre, folyadékfogyasztásodra is. És ha esetleg még kocogni is elmész mellette, akkor az eredmény garantált. Próbáljátok ki!!!

A pisilési ingerhez csak annyit, hogy még a medencefenék izmait is erősíti, így a 3-4 alkalom után tuti nem lesz ilyen gondod :)

2010. febr. 5. 13:00

Szia!

Nkem nagyon bejön ez a flabélos gép mert ha magas fokozaton csinálod vagyis állsz rajta akkor valóssággal fizikai fájdalmaid vannak,legalábbis nekem.......már azt nézem mikor lesz vége a programnak.nagyon brutálúl átmozgat,kicsit olyan mintha egy nagy kéz összenyomna és piszok erősen rázna,mikor meg leszállok a gépről majd összerogyok...........ja és ha különböző módon állsz rajta akkor hol a hasat,csípőt,hátat ,vádlit,combot mozgatja meg jobban.....egy jó tanács ha valki ki akarja próbálni előtte menjen el pisilni mert már a 5-6 percnél magas fokozaton olyan érzése lesz az embernek hogy menten bepisil....

35. Orsi86
2010. febr. 4. 21:36

Szia!

Erről a gépról még nem halottam. De én fitvibe géppel már edzettem. 10perc rezgés (ami nem olyan egyszerű, mint ahogy sokan gondolják) aztán 20perc futás, hogy a pulzus emelkedjen. Nekem bevált.

34. Dorottya84 (válaszként erre: 33. - Giorcub)
2009. okt. 9. 18:03

na látod+ ez az a hosszú évek alatt már elég sok fogyókúrát kipróbáltam no meg akupunktúra,tabletták......stb sok mozgásformát is csak mindbe beleuntam

arra már rájöttem hogy olyan evési ritmust kell bevezetnem amit 60-70 évesen is tudok tartani,rájöttem arra hogy azzal hogy most kibróbálok ilyen meg olyan kúrát az csak egy ideiglenes megoldás és utána ugyaúgy visszajönnek azok a kilók.....

a nagycélkitűzésem megvan(még -25kg) de csak szakaszosan juttatom el magam oda,hogy adok magamnak időt ettől a 25kgtól jövő nyár végéig szeretnék megszabadúlni,ahogy a főoldalon is van az a cikk(amit a koplalásról feltétlenűl tudni kell) ott írja hogy az emberek azonnal megakarnak szabadúlni a súlyfeleslegüktől.......no nekem erre kellett rájönnöm hogy ez nem megy így,ha megy is akkor nem lesz tartós,rám is ez a sok súlyfelesleg nem 4 hónap altt jött hanem 10 év esti nassolaásainak köszönhető meg annak hogy hiába laktam már jól a kiszedett kajám felével de ugye belém nevelték hogy ami a tányérodon van edd meg.......na én többek között ezért is neveletm máshogy ilyen térem a kislányom ,ha nem kéri többet nem erőltetem hiába van még a tányérjába 2 falat

már csak azt a mozgásformát kell megtalálnom amit kitarótan tudok csinálni....

33. giorcub (válaszként erre: 31. - Dorottya84)
2009. okt. 9. 11:36

jol "hallottad", es ez igaz forditva is. az elhizasnak is hasonlo mertekben a felesleges zabalas az oka nem pedig a mozgashiany.

persze mozgasra is szukseg van, de fogyasban nem az az elsodleges, hisz egy mai dolgozo ember nem tud annyit mozogni mint anno 100 evvel ezelott v gyermek korban.


amugy meg sztem igen is merjel nagy celt kituzni magad ele, de realisat. tul kicsit sem erdemes kituzni mert annak mi ertelme? raadasul azert a suly ingadozik is es ha csak par kg a cel akkor annak nagy reszet elviszi az ingadozas (pl megiszol egy lityi viezt az maris +1 kg). a mozgason meg ne gorcsolj annyit, de amit lehet tegy meg az ugy erdekeben. olyan mozgasra erdemes berendezkedni amit honapok/evek utan is tudsz tartani. ha most elmesz egy edzoterembe es ott gyursz egy ket hetig v honapig de utana abbahagyod (feladod, nincs ra penz, nincs ra ido, nincs hozza kedv, stb) akkor megint nem sok teteje volt. sztem olyan dolgokban kell gondolkodni ami melo es csalad mellett meg belefer kulonosebb megeroltetes/befektetes nelkul. maskepp nem lesz hosszutavu. a dieta nagyon fontos es foleg az hogy tartsd, nem kurazni kell hanem az etrendedet megvaltoztatni (eletmodvaltas nak hijjak, szebben v elcsepelve). es igen az egeszhez akaratero es kitartas kell, azaz fejben dol el.

32. 2d5a00656a (válaszként erre: 31. - Dorottya84)
2009. okt. 7. 16:39

Igen,valóban az edzőtermi edzéssel az a baj,hogy ha szaszerűen akakrod csinálni az sok pénz,és ha még találsz is "szakembert"/:)/ nem biztos hogy valóban ért hozzá.mert már párhónapos képzés után is kaphat papírt róla bárki,de az alapok ismerete nélkül.

Valóban a súly először nő/nagyon tájékozott vagy:)/de azért a látszat kárpótol.

A kolont pedig csináltasdmeg,és kiderül.Bár a 4-6 kiló azért csak a szélsőséges lerakódásokra jellemző.

2009. okt. 7. 12:38

igen azt nem olyan régen hallottam valahol hogy a fogyás 80%ban a diétának köszönhető és csak olyan 20%ban a mozgásnak

a súlyzós edzés kissé monoton és javíts ki ha nem jól tudom de azért ott nem mindegy hogy tartod a súlyt hogy hajolsz dőlsz emelsz vele.....stb. no meg kissé félek attól hogy kileszek akadva azon hogy az elején nő a súlyom és nem csökken ,mert ezt is hallottam hogy az elején így van de hogy nem kell megijedni......blablabla de én ismerem magam és tuti kilennék akadva hogy nemhogy fogyok de még jön rám az "izom" :)ezekre a fitness edzőtermi "gyúrogatásra" nem bírom magam rávenni,úgy igen ha lenne havi 40-50ezer ft-om egy személyi edzőt felfogadni aki mint egy őrmester ott áll felettem nézi segít abban hogy jól csináljam és ha elkezdenék nyüsszögni akkor rámpirítana hogy NEM ÁLLSZ MEG!!!!!! akkor oké lenne

a vastagbélmosásra nagyon kíváncsi lennék,bár ha ismerősnek mesélek róla hogy kipróbálnám bolondnak néz hogy beöntés akarok és még fizetek is érte........de szerintem egyálltalán nem kellemetlen sőt szerintem még jó is hogy kitisztúlsz főleg ha olyan gondokkal kűzd mint én,ezt is egy életmód magazinba olvastam hogy akinek krónikus székrekedése van éveken keresztűl ,annak van hogy 6-8kgnyi bélsár is letapadhat a vastagbelén.......ugye egyből erre gondoltam hogy azért vagyok felpüffedve folyton és azért nem akar lejebb menni a hasam mert nekm is van jó pár kiló "odabenn"......aztán lehet hogy nem így van

30. 2d5a00656a (válaszként erre: 29. - Dorottya84)
2009. okt. 7. 09:59

Dorottya!Amiket leírtál magadról,az mind nagyon jó,és nagyon büszke lehetsz az eredményeidre!

Főleg hogy szülés után érted el őket,és előtte volt több a túlsúlyod/általában fordítva van/

Ne csüggedj ha lassul a dolog ,minél kevesebb a felesleg annál lassabb lesz,de ha megyeget az tök jó.

Az alattamszólónak teljesen igaza van abban ,hogy a fogyás diéta ,és nem edzés kérdése,és kis falatokkal feleszegeti magát az ember a nem diétás zónába,és észre sem veszi.

De a sportot tényleg mellé kellene rendelned,mert azért tolja felfelé az alapkalóriát,és főleg ha az adott testrész izomzata a testzsír alatt feszesebb/pl.hasfal/akkor a látvány egész más,hiszen az izomcsoport megemeli ,és szorosabban tartja abéltraktust ,és bár súlyban nincs különbség,a látvány egészen más:)

Azt írod kardióztál,meguntad,és csak vastagított rajtad.Ez érdekes,mert a kardióra nem jellemző az izomtömeg növelése,legfekjebb a tónusos izomzat "többnek"látszik,mert feszesebb.

Azt írod az aerobic nem a te műfajod,ezt értem,az enyém sem:)Nem mindenki szeret táncikálva fogyni.

Súlyzós edzést próbáltál már??/Kis súly nagyszéria sok ismétlészám?/esetleg kardióval váltva/én is baromira unatkozom közben,de muszáj..

A colonhidroterápiáról:

Azt írod,hogy szorulásos vagy.Ebben az esetben biztos jó lenne egy bélmosás,de ha egy méregtelenítő kúrát esetleg lénapokkal tűzdelve beiktatnál biztosan kitisztulna a béltraktusod.

Ezt a kolonhidroterápiás eljárást próbálta/az edzőgéppel ellentétben:)/és nem volt annyira rossz,de mivel én eléggé gyorsemésztésű vagyok,nem nagyon volt mit kimosni.De ha van rá lehetőséged próbáld ki,lehet ,hogy beindítja a bébolyhaidat kicsit,ha lemossák őket:)

29. Dorottya84 (válaszként erre: 28. - Giorcub)
2009. okt. 6. 23:35

ezzel fogyok hogy nem eszem délután reggelire ebédre uzsira rendesen eszem jó mennyiséget egyedűl kb 20-21 óra körűl érzem hogy ennék főleg akkor mikor párom jóízűen befal egy nagytányér paprikáscsirkét meg még utána egy kis nasi........de ennek ellenére böszke vagyok magamra hogy megtudom állni hogy nem eszem vele pedig még egy anorexiás is csorgatná a nyálát olyan jóízűen eszik :0)))

a kaloriákra próbálok figyelni és valóban úgy hogy nem sanyargatom magam kis csippetnyi falatokkal fogyok szép lassan,sőt én minden reggel ráállok a mérlegre pontosan azért hogy mindennap szembesűljek a súlyommal és az annyira de annyira jó érzés mikor akárcsak 30-50dkg minusz látok :0)),rájöttem arra is hogy ezt a sok(25kg)súlyfelesleget nem adhatom le vagyis nem várhatom el magamtól hogy néhány hónap alatt leadjam ugyanis ez az évek folyamán rakódott rám az esti zabálások és nyalánkságok miatt lettem ekkora,a msáik mindig kis célokat tűök ki magam elé hogy most pl. évégére leadok még 4kg,nyárra az volt a cél hogy belefogyjak a farmeromba sikerlt pedig szülés után 2 hónappal csak a combom közepéig jött fel.......most meg már lötyög rajtam :0) a mozgást azért akarom elkezdeni mert ha le is fogyok az ideális súlyomra akkor sem leszek magammal kibékélve mert attól még plötty lesz a hasam

a másik nagy gondom az anyagcserém sosem volt jó pedig eszem rostban gazdag ételeket nem eszem csak csirkehúst rengeteg zöldséget eszek......és mégis katasztrófa,sokan ajánlják a hidrocollon(vastagbélmosást)hogy az helyretenne de hallottam jót is rosszat is.......pedig akkor ha ez is rendbe lenne talán még könnyebb lenne a fogyás

28. giorcub (válaszként erre: 27. - Dorottya84)
2009. okt. 6. 22:34

ha nem fogysz akkor ott a kajaval van a gond nem a mozgassal. sot elarulom a "nagy titkot" mozgas nelkul is nagyszeruen le lehet fogyni. tornazhatsz barmennyit ha annyit eszel hogy pozitvban van az energiabeviteli merleged, nem fox lefogyni. es nem fog hatnia az esti nemeveszet sem. amugyis egy marhasag ez a delutan mar nem eszem dolog mert pont az ellenkezojet ered el vele (miszerint a szervezeted allandoan raktarozni probal a helyett hogy normalis anyagcsered lenne).

ird fel 1-2 hetig minden egyes aldott nap minden kajat, de tenyleg mindent, a gyerek utani maradek bakapasatol kezdve huto mellett elmenve bekapott falatokat is. aztan szamold ki a kaloriakat. ha ez napi 1200 felett lesz akkor nem csoda ha nem hat semmi. marpedig ha valaki lemegy 1000-1200kcal/nap-ra (es nincs valami egetvero betegsege) akkor le fog fogyni. no nem ket nap alatt, hanem beletellik 2-3 honapba hogy ertelmes mertekben lemenjen (heti 0.5/1kg), de ez garantalt hogy igy lesz.

27. Dorottya84 (válaszként erre: 24. - Kenzol)
2009. okt. 6. 19:46

Sajnos nekem is van miből fogynom most összesen szülés után a baba súlyát vizet és a többi ezt azt leszámítva tehát ezken kívűl már leadta -16kg,de ezt úgy hogy délután 4 után már semmit sem eszek sőt inkább 2-3 óra után csak víz és így fogytam le eddig ezt a 16kg,csak akartam valami olyat amitől nem megy el olyan hamara a kedvem,a futást nem szeretemmert nagy melem van és fáj,a sport tartó meg már nem tudja úgy tompítani a futás közbeni ide oda "löbögést2.Az erobic mega többi ugra bugra nem nekem való mert cinkesnek érzném magam hogy nem tudom lekövetni a gyakorlatot no meg hogy én a dundi csaj ott hálaistenkedek.........az hogy ott kardiózzak meg stepperezzek8amit még korábban tettem 1-1.5 órát nyomtam és 3 hónap után azon kívűl hogy izmosabb lett a lábam nem fogytam :0(,biciklizni bicikliznék de csak erdőbe vagy szép helyen nem a csepeli gyár mellett........

szóval azért tarottam ezt szimpinek mert hogy hamar megven bár gondoltam hogy 10 perc csak egy jó marketing de haa azt a 10 percet pl a hasizomra szentelem akkor ott talán hasznos lesz......az esti vacsiról meg rájöttem hogy örök életemre le kell mondani mert csak így tudok fogyni és csak így tudom megtartani a súlyom,de a jó a "dóriupdtaeban" :0) hogy délelőtt ha épp a mákos tésztát kívánom vagy kakaóscsigát akkor azt eszem a lényeg hogy déután ne egyek.......

2009. okt. 6. 10:02

Nem akartam én senkit megbántani,csak rá szerettem volna világítani,hogy az élet nem ilyen egyszerű ,pláne fogyásilag,sajnos.Én lennék a legboldogabb ,ha 10 perc bármilyen tornával égne a zsír:)De nem,sajnos többet kell bírkózni érte.

Lehet hogy tényleg sok voltam,nem szerettem volna Dorottyát megbántani,ha így érezterd volna bocs.

Csak utálom,ha az embereket drága pénzért hülyítik be.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook