Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Próbálta már valaki a flabélos edzőgépet? Flabélos test vibrációs edzőgép tapasztalatok. fórum

Próbálta már valaki a flabélos edzőgépet? Flabélos test vibrációs edzőgép tapasztalatok. (beszélgetős fórum)


175. Juba100 (válaszként erre: 170. - P33ty)
2012. márc. 12. 19:14
Érdeklődnék test vibrációs edzőgép iránt, milyen árban lehet kapni és hol,köszi.
174. gkrisz
2012. márc. 11. 12:27

Én kb egy hónapja használom a flabelost. Nem annyira fogyásra, mint inkább izmosításra, bemelegítésre,levezetésre. Nagyon bejött. Például futás előtt is ráállok 10 percre átmozgatni az izmokat így jobban megy a futás. És utána is lehet használni levezetéshez.

A párom fogyáshoz használja. Napi 2-3x10 percet P1 vagy P2-n. Centikben mérhető a változás a csipőjén. Én észreveszem :-)

A forgalmazónál nagyon kedvesek voltak, mindent megmutattak és ha kérdés van, arra is gyorsan válaszolnak. Nyugodtan ajánlom őket.

2012. márc. 11. 07:06
Nos tegnapelőtt megvettem a flabélost, tegnap ki is próbáltam, hát a koromnál fogva:) egyenlőre 2x 5 percet használtam (délelőtt-délután) 5-ös fokozaton, de az is brutálisnak tünt akkor, amikor nádszál egyenesen álltam rajta. Jó ez csak fél percig volt, mert nem is birtam volna tovább, csak a kíváncsiság hajtott hogy a különböző testtartásokban hol hat legjobban a gép
172. michelle.r (válaszként erre: 170. - P33ty)
2012. márc. 10. 22:43
Egy hónap alatt 20 centi??? Ne szédíts ;) Szépen nézhetsz ki a ruháidban :D
171. p33ty (válaszként erre: 160. - Csalánt)
2012. márc. 10. 21:08
Hát szerintem a Flabélos nagyon massziv kivitelű... nem tudom milyen súllyal szeretnél ráálni, de ahhoz képest hogy 120 kilóig irják a használatát, én 140 kilóval használom egy hónapja és meg se kottyan neki. A Flabélosnak 1 év szerviz jár az árában, de vehetsz hozzá 5 éves kiegészitett szervizt. Van a cégtől egy Chili nevü gépem, nekem nagyon jók a tapasztalataim a cégről... a Flabélost egy hónapja használom már, irtam róla egy másik kommentemben tapasztalatot.
170. p33ty
2012. márc. 10. 21:04
Mostmár 1 hónapja használom a Flabélost, minden nap 2x10 percet. 1 hete P3-as programon használom, az 2 percenként növeli a sebességet, a végére felmegy 25-ös fokozatra. Na az nagyon állat :) én 1 hónap alatt 20 cm-t fogytam a hasam kerületéből - (köldöknél mérve) látszik már az arcomon is a fogyás. Nem diétázom, nem koplalok. Szénhidrátmentesen táplálkozom amennyire csak lehet, ennyi. Mellette használom 1 hónapja ugyanennek a cégnek az Oto Chili nevü edzőgépét, az meg nagyon jól erősit. Csak ajánlani tudom mindkét gépet.
2012. márc. 8. 11:19
Sziasztok.Én egy hete kezdtem el csinálni a feleségemmel és szerintem nagyon jó kis képszülék.Meg az eredmény is már első alkalomkor éreztem.Mi a XVII.Kerületbe a Helikopter lakóparkba járunk egy magánházhoz 2 éve masszázsra.És 1hónapja lett flabélos és infraszauna.Csak ajánlani tudjuk a párommal a flabélost és a helyet is.Egyedül a folyadékkal vannak problémáim:)
168. 4b6a2525df (válaszként erre: 167. - Beus31)
2012. márc. 6. 06:49
Köszi a választ:) Azt hiszem maradok a flabélos mellett, az úgy tudom 350 ezer körül van.
167. Beus31 (válaszként erre: 161. - 4b6a2525df)
2012. márc. 5. 22:06
Szia! Én már próbáltam.Nagyon szuper, ott 30 perc egy edzés.A havi bérlet 25 000 Ft.Ha rendszresen járna az ember akkor megérné. Szalonba a gép ára kb. 2.000 000Ft, az otthoni változata 750 000Ft, én is szerettem volna, de nekem nincs rá ennyi pénzem .Viszont én a flabelost nem ismerem, csak láttam műkődés közben, de nincs összehasonlítási alapom. Üdv: Bea
166. manitam (válaszként erre: 152. - P33ty)
2012. márc. 4. 11:32
Szia! Meg tudnád írni az újpesti szalon címét? Én is akarom, olyan sok jót írtatok!!!
165. Judyka
2012. márc. 2. 20:07

Szép estét!

Hát, nem gondoltam volna, hogy ennyire népszerű lesz a bérletem (ezáltal az e-mail címem). Az a helyzet, hogy a szalonban letámadtak, hogy nem használhatom fel mindkettőt, de rögtön hozzá is tették, hogy van rá vásárló. Így elvileg szerdán elkel a bérlet. Nagyon sajnálom!

De igán tündérek vagytok, hogy segíteni akartok. Ha mégsem vennék át a szalonban a bérletet, azt mindenképpen jelzem.

164. 4b6a2525df (válaszként erre: 162. - Kisszsuzska83)
2012. márc. 1. 09:33

megnéztem, de nem ismerem. Te ismered? Felmérted, hogy mi a különbség e között és a flabélos között az árán kivűl?


Nem akarok lyukra futni, mert ez olcsóbb.


Honnan és mennyiért rendelted a flabélost?

Ja bocs, ezt priviben ird meg légyszi, nehogy reklámnak tünjék.

Előre is köszi Éva

163. Judyka
2012. márc. 1. 08:49

Sziasztok!

Új vagyok itt. És képzeljétek, ma megyek először 2x10p flabélos edzésre. Már nagyon várom!

Üröm az örömben, h az árbarátok.hu-n vásároltam 2 db 10 alkalmas bérletet, mire másnap közölték az árbarátok-on, h személyenként csupán 1 kupon használható fel. Bosszantó, mert mikor megvettem, ezt még nem tüntették fel. Ergó, most feleslegessé vált egy kuponom, amit eladnék.Nagyon sajnálom, mert gyorsan el tudtam volna használni. :((

Ha valakit érdekel, az írjon a varga.judyka@gmail.com e-mail címre és a részleteket egyeztetjük. Nem mellékes, hogy a terem az Oktogonnál van, valamint a bérlet ára 1.990 ft.

Nagyon remélem, hogy tetszeni fog az edzés, bár ahogy itt olvasom, negatív tapasztalat ritkán van. További szép napot nektek!

162. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 161. - 4b6a2525df)
2012. márc. 1. 07:44

Szia!


Már én is nézegettem a power plate vibrációs gépet, mert én is nagyon szeretnék egyet itthonra. Biztos nagyon jó gép, sőt elképzelhető, hogy jobb mint a flabélos, ugyanakkor kétszer annyiba kerül a legalapabb fajtája.


Én most rendeltem egy flabélost a salonomba, szombaton szállítják, de itthonra valószínűleg másfajátát fogok venni.

[link]


Ezt a fajtát néztem ki

2012. febr. 29. 20:49

Érdeklődni szeretnék

Ismeri, azaz próbálta valaki a Power Plate nevű gépet?

Épp eldöntöttem, hogy húsvétra megveszem a flabélost, elújságoltam az egyik ismerősömnek, aki meg erről a gépről küldött egy linket.

Ennek még az árát sem találtam meg. A közelembe meg nincs is olyan hely, ahol ki tudnám próbálni, ezért gondoltam, hogy hátha valaki már próbálta közülletek.

2012. febr. 23. 19:12
Sziasztok ! Az előbbiekben kárdezték miért éppen Flabélos-t vásároljon az ember ha van olcsóbb is ? Mit kell nézni ha össze akarom hasonlitani ? Én flabit szeretnék a férjem egy másikat ami 10 - szer olcsób de abba semmi bizalmam :( Előre köszönöm a választ !
2012. febr. 23. 09:33
Hamarosan Cegléden is lesz!!!
2012. febr. 22. 18:14
na ezt jól leírtam... :/ na mindegy a lényeget értitek :P
2012. febr. 22. 18:12
Hali. Ma voltam először Flabozni.. és nagyon komoly. :D bérletet isvettem bérletet,és megyek majd minden nap.. nekem nagyon bejött és nagyon dicsérik
2012. febr. 22. 16:21

Sziasztok! Én is ki szeretném próbálni a Flabelost.

Nem tudja valaki, hogy Gyöngyösön, vagy Hatvanban van-e valahol erre lehetőségem?

155. 4b6a2525df (válaszként erre: 153. - PPillangó)
2012. febr. 21. 08:12
hát én nem dobnám a kukába, megnézném a gépet, és feljelenteném őket a vásárlók félrevezetéséért.
2012. febr. 20. 16:07

Sziasztok! Nagyon felkeltette az érdeklődésemet ez a gép. Idáig még nem hallottam róla. Egy kérdésem lenne. Meg tudjátok mondani, hogy miben különbözik ez a gép egy másik hasonló árban lévő vibrációs géptől? Csak azért kérdezem, miért éppen ilyet vegyek, ha veszek.


Előre is köszönöm a válaszokat.

2012. febr. 20. 15:05
Kedves kicsilike! Köszönöm a tájékoztatást. Én eddig még nem voltam ott, a kuponokat ajándékba kaptam és Flabélos van ráírva (direkt meg is néztem). Hát, elég valószínű, hogy ezt dobhatom a kukába. :(
152. p33ty
2012. febr. 18. 15:37
Én mostmár 2 hete járok Flabélos kezelésre, egy újpesti szépségszalonba... minden nap 20 percet "rázatom" magam a gépen... :) azóta 6 cm-t csökkent a hasamon mért kerület... Nagyon jó érzés utána, teljesen felfrissit,olyan mintha valaki jó alaposan átmaszirozott volna :)
2012. febr. 5. 16:19
Sziasztok! Kaptam 2 kupont, egyenként 5 alkalmas Flabélos bérletre. 21. kerületben a Sunny hair stúdióban lehet beváltani. Szeretném eladni, mert tőlem nagyon messze van a helyszín. Ár: 2490/bérlet. Ha érdekel, írj egy emailt: pinczp@citromail.hu
150. e_kriszti (válaszként erre: 139. - 3bb535b294)
2012. jan. 27. 12:58

Szia Netti 7!


Próbáltam utánanézni, hol lehetne nem a világ végén de minél kevesebből Flabélos bérletet venni, és érdekelne, hogy te hová jársz - ha jól értettem a VI.kerületbe alkalmanként 500 Ft-ért. Kérlek, írd meg a részleteket - a szalon nevét és címét... (akár privátban is)!


Köszönöm szépen!!!

149. 117b1693d0 (válaszként erre: 148. - 3bb535b294)
2012. jan. 20. 11:20
Igazából nem kell kihagyni a vacsorád, elég csak normális dolgokat enni mértékkel és nem olyan hülyeségeket, amiket én szoktam még pluszban. Az elmélet nagyon megy, a gyakorlati kivitelezéssel vannak gondjaim :D
148. 3bb535b294 (válaszként erre: 147. - 117b1693d0)
2012. jan. 20. 11:12

Beverly! Hát igen, akkor az a mérleged nem valami jó. De nem is baj, az a lényeg hogy lássad pl. a nadrágodon, hogy lassan nagy lesz. :)))

A vacsi kihagyása meg nagyon fontos, ha nem bírod egyél meg egy joghurtot. Abból is van ami kalória szegény. Kitartást!!! :)))

147. 117b1693d0 (válaszként erre: 146. - 3bb535b294)
2012. jan. 20. 10:39

Szuper, akkor te egy használhatót fogtál ki. Azért írom így, mert nem egyet próbáltam. Tök feleslegesen költöttem rájuk. Most egy viszonylag drága mérlegem van, mert azt hittem, hogy az jobb lesz, de az ár nem minden esetben garancia (legalábbis ennél is bebizonyosodott vagy csak mellé nyúltam és ezzel akár a kukába is dobhattam volna 40ezret).


Nekem az a furcsa, hogy mind a három, ami eddig nekem volt egyik napról a másikra volt képes több százalékot le-felmászkálni zsírszázalék terén. Amikor már pár óra alatt több, mint egy kiló csontvesztés jelzett, nem tudtam komolyan venni. Azóta csak súlyt mérek vele, másra nem jó.


Időnként elmegyek és csináltatok egy megbízható testtömeg elemzést. Azt úgyse kell sűrűn.


Az esti evés nálam is nagy ellenfél, de tegnap legyőztem :D

146. 3bb535b294 (válaszként erre: 145. - 117b1693d0)
2012. jan. 20. 10:14
Beverly, én is ezt hittem, de egy rendelőben is megmérték nekem anno a testzsír%-omat (tapaszos elektromos módszerrel, feküdnöm kellett vízszintesben) és majdnem tök ugyanaz volt az eredmény mint a saját otthonimon. Biztos nem 100%-os a fürdőszoba mérleg, de szerintem tájékoztatásképpen nagyon jó! Fontos szerintem is, hogy ezt amennyire gyakran lehet mérni kell, mert a súly mínuszban önmagában nem jelent semmit, ha nem tudod miből fogysz. Csak zsírból szabad!!! Gratula Babi, most én is heti 3 - 4 x járok bérlettel, már a térdem feletti zsírpárnácska (belül ami nagyon zavart) is kezd eltűnni, csak a nyamvadt vacsoráról még nem tudok lemondani így lassabban haladok… de a combom/fenekem is már sokkal keményebb és definiáltabb mint volt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook