Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Próbálta már valaki a flabélos edzőgépet? Flabélos test vibrációs edzőgép tapasztalatok. fórum

Próbálta már valaki a flabélos edzőgépet? Flabélos test vibrációs edzőgép tapasztalatok. (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... ❯❯
535. zsolt71 (válaszként erre: 534. - Nenne67)
2012. máj. 6. 22:15

Mentél már valaha kocsival macskaköves úton? Na, az szerintem ezerszer jobban ráz... :-)


Hidd el, elég jól össze vagy rakva, még a Flabi sem tudja ide-oda rázogatni benned a szerveidet! Az más kérdés, hogy friss műtét után abszolút nem javallott a használata, de akkor sem csak azért, mert kirázná a cérnát, amivel összevartak :-)


Kővel (epe, vese) sem ajánlott, mert azt pl. el tudja indítani, és az nem annyira jó. De ha úgy egészében nincs komolyabb problémád a nevezett szerveiddel, akkor nyugodtan használd a Flabit. Ha viszont van szervi problémád, akkor tényleg konzultálj előtte orvossal, és főleg olyannal, aki már hallott a vibrációs tréningről és annak hatásmechanizmusáról.

534. nenne67 (válaszként erre: 533. - 117b1693d0)
2012. máj. 6. 14:07

Szív,máj,vese...és egyebek :-))

Köszi,azon már túl vagyok :-))))

533. 117b1693d0 (válaszként erre: 532. - Nenne67)
2012. máj. 6. 08:20

Nem tudom, hogy melyikre gondolsz, de az enyémeket nem :D


Milyen problémád van?


Ha komolyan tartasz tőle, akkor hívd fel a forgalmazót, mert vannak orvosok, akik használják és tudnak szakmai szempontból segíteni neked!

532. nenne67 (válaszként erre: 531. - Nenne67)
2012. máj. 6. 05:17

Néha magától szerkeszt a gépem... :-((

Szóval kitől kérdezzem,ha nem Tőletek akik rendszeresen használjátok:a belső szerveket nem rázza össze,vagy el??Mondtam kicsit dinkán fog hangzani,de kíváncsi vagyok mi erről a vélaményetek...

531. nenne67
2012. máj. 6. 05:13

Sziasztok!

Nagyon tetszik a fórum,mindig olvasom :-)

Én is kacérkodom a gondolattal,hogy veszek gépet,de lehet,hogy egészségügyi problémák miatt nem fog összejönni.

Egy kérdés,ami lehet hülyén fog hangzani,de kitől kér

530. 117b1693d0 (válaszként erre: 529. - Zsoofcika)
2012. máj. 4. 22:54
Sok sikert hozzá! :)))
529. zsoofcika (válaszként erre: 528. - 117b1693d0)
2012. máj. 4. 21:59

Köszönöm a tanácsod:)

Egyébként január óta sokat változtattam az étrendemen, de előtte is rengeteg zöldséget ettem, mert imádom! És szinte mindig összejön a heti 5 alkalom torna is. Csak hát azért vagyok most elégedetlen, mert nem látom az eredményt, azért, mert most tettem le a cigit és hát sajnos ez hízással jár.. De ez majd júniustól megváltozik!:) Már nagyon várom, hogy elkezdhessem a flabizást:)

528. 117b1693d0 (válaszként erre: 527. - Zsoofcika)
2012. máj. 3. 21:39

Szerintem, ha tényleg jelentős eredményt szeretnél látni, akkor:

- alapozd az étkezéseidet zöldségre és húsokra, kerüld a szénhidrátdús ételeket (mindegyiket, mindegy, hogy lassan vagy gyorsan felszívódó)

- járj hetente Flabizni heti 2x20 percet

- vegyél egy bérletet konditerembe és menj le kétszer kardiózni, egyszer súlyzózni


Sok sikert!:)

527. zsoofcika (válaszként erre: 524. - Zsolt71)
2012. máj. 3. 16:02

Köszönöm a válaszokat:)

Egyébként szívesen fogadom az infót, hogy Ti hol vagytok, mert nekem a XII. kerület nincs messze.

Őszintén szólva ez a IV. kerületi szalon van messze tőlem, mert az V. kerületben van az albérlet és én pedig az I. kerületben fogok dolgozni..

De BKV bérletet mindenképp vennem kell, viszont számomra ez nem nagy probléma, mert még diák vagyok, így van kedvezményem:)

Nézegettem sok szalon árlistáját, és hát ami az albérlet közelében van, azok húzósabbak. Na meg szeretnék sokszor menni, mert van mit formálnom magamon, szóval a heti 5 alkalom biztos meg lenne, szóval 1 hónapra 20 alkalmas bérlet kellene számomra.

526. 117b1693d0 (válaszként erre: 525. - Shanee)
2012. máj. 3. 14:52
Egyébként a flabélos termékbemutató a forgalmazó oldalán is tartalmaz linket, csak elég nehezen észrevehető a megrendelő gomb felett a litánia alján van.
525. Shanee
2012. máj. 3. 14:16

Szia! Ezt a fészbúúkon találtam, remélem, engedi bemásolni, itt minden kerületben le van írva, hogy hol van flabi. Egyébként tuti nem minden hely van feltüntetve, de hátha találsz olyat, ami közel lesz hozzád.

[link]

524. zsolt71 (válaszként erre: 522. - Zsoofcika)
2012. máj. 3. 13:12

Akkor értem a kérdést, nyugodt lehetsz, a Flabélos jó fajta gép... :-)


Itt a fórumon többnyire aktív "Flabisok", otthoni használók vagy "szalonos" emberek vannak, így osztjuk meg egymással a tapasztalatokat. Ezt a gépet ismerjük, ezt használjuk, ezért többnyire ehhez tudunk hozzászólni. Az általános tapasztalat az, hogy hatékonyan és eredményesen segít a fogyásban, 10-ből 9 ember főleg emiatt használja. Ez a gép az elmúlt 1 évben kezdett intenzívebben terjedni, talán ez is egy bizonyíték a hatásosságára, megbízhatóságára.


Az általad írt szalont személyesen nem ismerem, a honlapjukat találtam meg. Nem lehet egy régi hely, mert "Nyitási akció májusban" szöveggel fogad az árlista oldal, a fészbuk oldalukat is áprilisban hozták létre. Ez természetesen nem negatív vagy pozitív, csak egy infó, hogy új a hely... :-) A gépek szempontjából inkább jó, mert még nincsenek "lelakva", nem kopog a csapágyuk! Ez egyébként a használati értékét nem befolyásolja, csak hangosabb ilyenkor a gép, kopog a talpad alatt, és magas fokozaton be tudja rázni a függőleges konzolját... Ez a kopogás előbb-utóbb előjön, egy ilyen szalonban inkább előbb... :-) Ezt a gépet otthoni felhasználásra gyártják, ottani terhelést elbíró alkatrészekkel. Egy szalonban azért nem egy-két ember áll rá naponta, ezért hamarább használódnak el ezek az alkatrészei.


Ha ezek az árak nem csak májusra érvényesek, akkor a tagsági kártyás verzió valóban baráti :-) A 400 Ft / 10 perc inkább kuponos ár, amit sokáig nem lehet tartani. Bevezető akcióként működik, csak éppen a helyet nem tudja fenntartani ennyiből... De ez téged nem kell, hogy érdekeljen, te örülj annak, ha egy tiszta, nyugis helyen, jó gépeken és jó áron tudsz Flabizni!


A honlapon lévő fényképen jól látszik, hogy nagyon sok infót kitettek a gépek elé a falra, sok fotóval, szöveggel. Látszik, hogy foglalkoztak vele, és fontosnak tartják, hogy a vendégek is tájékozottak legyenek. Nekem szimpatikus így távolról, de majd beszámolsz a személyes tapasztalataidról. Ajánlani nem tudok sajnos semmit, mi nem a IV. kerületben vagyunk, hanem a XII-ben, elég messze onnan... Természetesen mi is szívesen látunk, de valszeg neked messze lenne, ha ott fogsz lakni :-)

523. 117b1693d0 (válaszként erre: 522. - Zsoofcika)
2012. máj. 3. 12:35

Mivel Bp elég nagy, ezért akár több, mint egy órát is igénybe vehet a közlekedés (bármivel), ezért a többség az edzés helyét földrajzilag úgy választja ki, hogy:

- vagy a lakhelyéhez

- vagy a munkahelyéhez/iskolához szorosan közel lévők

- vagy a közlekedési útvonalak mentén (útban a munkahely felé valamelyik megállónál stb.) lévő stúdiók közül válogat.


Persze, ha ilyen nincs és nagyon szeretnél menni, akkor kénytelen van távolabb is nézelődni, de akkor tényleg sokkal több időt fog igénybe venni. Akkor viszont már azt mondom, hogy ha nincs mozgásszervi problémád, ami megakadályoz egy konditermi edzésben vagy egy zumba órán stb. részt venni, akkor inkább menj oda! Mert annak én nem sok értelmét látom, hogy több, mint egy órát utazz oda-vissza azért, hogy 10-20 percet edz vibrációs tréneren. Ebben az esetben én mindenképpen a konvencionális tréninget közül választanék a tartózkodási helyem közvetlen közelében.

522. zsoofcika (válaszként erre: 521. - Zsolt71)
2012. máj. 3. 12:13

Köszönöm a válaszod :)

A Moona Szépség Stúdióról lenne szó és OTO Flabélos gép található itt. Igazából nem tudok sokat ezekről, ezért kérdeztem, hogy "jó fajta gépek vannak-e" az adott helyen.

Nem ismerem a helyet, de az oldal alapján itt inkább kezeléseket, masszázsokat lehet igénybe venni, szóval szerintem nem lehet egy "zajos" hely. De ha tudnál nekem ajánlani 1-2 helyet, azt nagyon szépen megköszönném!

521. zsolt71 (válaszként erre: 520. - Zsoofcika)
2012. máj. 3. 11:58

Azt hogy érted, hogy "jó fajta gépek vannak-e itt"? Flabélos-ból nincs másfajta... Vagy ez egy olyan hely, ahol nem Flabi van? Akkor meg a gép(ek) típusát írd meg, hátha van vkinek tapasztalata vele.


A szalonról név nélkül szintén nem sokat tudunk mondani... Mivel nem a tiéd, ezért nem számít reklámnak, ha megírod a nevét, így viszont esélyes, hogy esetleg más már próbálta és van valamilyen tapasztalata.


A "jó ár" egy eléggé viszonylagos fogalom... Ha neked a jó ár = nagyon olcsó (esetleg kuponos), és pl. téged nem zavar, hogy közvetlenül melletted mondjuk szól két hajszárító, beszélget a kozmetikus az ő vendégével, te pedig "mellesleg" Flabizol a sarokban és a kutya sem törődik veled, akkor az neked esetleg jó, de másnak nem.


Egy másik helyen viszont csak Flabi van, bár lehet, hogy 100-200 Ft-tal drágább a 10 perc, viszont csend van, nincs jövés-menés körülötted, és van egy ember melletted, aki segít, ha szükséged van erre, instruál, tanácsot ad, beszélget veled, röviden: ott TE vagy a középpontban. Ha neked erre van inkább igényed, akkor ez hiába kicsit drágább, te mégis JOBBAN MEGÉRI-nek fogod érezni... :-)


De ezt csak te tudod eldönteni, hogy neked mi számít jobban. Ja, és persze nem lényegtelen, hogy milyen messze kell érte menned... Időben, pénzben (bkv jegy vagy benzin) egy olcsóbb hely is drágábbra jöhet ki, mint egy közeli, színvonalas, de esetleg bérletárban picit drágább hely.

2012. máj. 3. 11:14
én már annyira várom a júniust, mert akkortól pesten leszek, és kezdhetem az edzést:) találam egy szalont, ahol nagyon jó áron vannak a bérletek. viszont segítséget szeretnék kérni abban, hogy szerintetek jó lehet-e a hely, azaz jó fajta gépek vannak-e itt. de nem szeretném ide kiírni a szalon nevét. valaki tudna ez ügyben segíteni?
519. Shanee
2012. máj. 3. 10:17
Én itt vagyok, bőszen flabizok, bár tegnap csak háromszor álltam rajta :( Szépen alakul a combom és a fenekem :)
518. zsolt71
2012. máj. 3. 09:31
Halllllóóóóó!!! Májusban minden Flabis sztrájkol??? Áll a fórum, nem jönnek a tapasztalatok, a kérdések is elapadtak... :-) Tessék írni, kérdezni, megosztani jót és rosszat egyaránt, abból tanulunk!!!
517. 117b1693d0 (válaszként erre: 502. - Zsolt71)
2012. ápr. 30. 14:33
Az amcsiknál azért a Crazy Fitből rengeteget eladnak. Nyilván nem azok veszik, akik a legjobb minőséget keresik, de az árával elég jól alakít. Olvastam elégedett hozzászólásokat is róla. Ők főleg nem az izomfejlesztésre hajtanak, hanem a lazítás, melegítés, keringés gyorsítása...
2012. ápr. 29. 14:52
Találtam is egy olyan helyet ahol ezt a 3D-s crazy fit-et használják. Nem tudom h. reklámnak számít-e úgyh.nem írom ki a hely nevét, de akit érdekel annak megírom priviben.
515. timi-k87 (válaszként erre: 504. - Zsolt71)
2012. ápr. 29. 14:39
Egyszer az egyik kuponos oldalon láttam egy olyan helyet ahol ilyen gép volt. ki is akartam próbálni csak sajnos közbe jött egy kissebb műtét és sajnos a hely nevére már nem emlékszem.de ha egyszer megtalálom majd szólok.
514. zsoofcika (válaszként erre: 511. - Shanee)
2012. ápr. 29. 13:29

én majd júniusban szeretném elkezdeni a flabizást, amikor is fent leszek már pesten, mert ahol jelenleg lakom, itt sajnos nincs rá lehetőség.. addig is itthon tornázom és próbálok diétázni.

nagyon köszönöm a segítséged és a válaszod :)

513. zsolt71
2012. ápr. 29. 07:58
Írd meg word-ben vagy más szövegszerkesztőben, aztán csak másold át ide. Így nem vész el, ha esetleg itt vmi probléma van az elküldéssel
512. Shanee
2012. ápr. 29. 07:57
Ééééééés sikerült :)))
511. Shanee
2012. ápr. 29. 07:57

Megpróbálom így: szóval zsoofcika, ami diétát próbálok tartani, az az anyagcsere-diéta, a fogyás.info oldalon találtam rá, fehérje alapú. Olvasd el, szerintem nem rossz.

És minden nap flabizok, márc. 21 óta naponta 2*10 percet, péntek óta sokkal többet :)

510. Shanee
2012. ápr. 29. 07:55
Na jó, ez már őrület...megírtam megint, erre nem megy el. Azon filózok, hogy lehet, hogy a file beillesztést nem szereti...
509. Shanee (válaszként erre: 508. - Zsoofcika)
2012. ápr. 29. 07:50
Megírtam egy jó hosszú választ erre a hsz-ra, és már vagy fél órája nem küldi el. Ha ez most átmegy, megírom újra :)
508. zsoofcika (válaszként erre: 496. - Shanee)
2012. ápr. 29. 00:44

Szia Shanee!

Megkérdezhetem, hogy milyen diétát csinálsz és mennyit edzel egy héten?

507. Shanee (válaszként erre: 506. - Zsolt71)
2012. ápr. 28. 21:53
Tudom, tudom, ezért volt ma csak három :) Holnap meg csak kettő lesz, mert anyukám megkért, hogy menjek át segíteni neki takarítani. Na, majd az ablakpucolással pótolom a kimaradó flabit :)
506. zsolt71 (válaszként erre: 505. - Shanee)
2012. ápr. 28. 21:44

Na, akkor ugyazzal a módszerrel gyógyítottad meg, amive anyukád elállította... :-D A lényeg, hogy most már működik!!!

Azért az a 6 x 10 perc durva ám... Oké, hogy imádod, de ez már függőség, az izmaid pihentetésért rimánkodnak :-)

❮❮ ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook