Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Próbálta már valaki a flabélos edzőgépet? Flabélos test vibrációs edzőgép tapasztalatok. fórum

Próbálta már valaki a flabélos edzőgépet? Flabélos test vibrációs edzőgép tapasztalatok. (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... ❯❯
805. zsoofcika (válaszként erre: 804. - 117b1693d0)
2012. jún. 13. 22:28
köszi:)
804. 117b1693d0 (válaszként erre: 803. - Zsoofcika)
2012. jún. 13. 21:12
Utána mennék...
2012. jún. 13. 20:45
Flabizás előtt v után érdemesebb infra szaunázni? Vagy nincs jelentősége?
802. zsoofcika (válaszként erre: 798. - Shanee)
2012. jún. 13. 20:34
Szia Shanee! Köszönöm szépen a segítséged!:) Hétfőre be is jelentkeztem, már nagyon várom:))
801. Shanee
2012. jún. 13. 18:44
én mondjuk kajálok, aztán kb fél-egy óra múlva flabizok. Utána viszont igyekszem betartani a nem kajálást.
800. Riti
2012. jún. 13. 17:59
Meg ha így számolod elötte 2 óra utána 3 óra, mire szabad enni éhen halsz és épp az lenne a lényeg h egy nap legalább 4x enni nem nagy adagokat
799. Riti
2012. jún. 13. 17:58
Bocsi de annyian írjatok,h flabi után 2 órát nem illik enni, elötte 2 órával ne egyél, ha ezt betartanank egész nap azt kellene számolgatni h most akkor mikor is állhatok ra, mikor merjek enni. Munka mellett hétköznap lehetetlen ezt betartani, szerintem egy óra bőven elég, és egyébként kondi termekben kózvetlen edzés után szoktak fehérje turmixot inni.
798. Shanee (válaszként erre: 796. - Zsoofcika)
2012. jún. 13. 15:05
Szia! flabi után két-három órát nem illik enni :) Szerintem a 6-os fokozaton csináld, illetve a p2-n. Én ezeken szoktam, 20 percet reggel és este. Persze, előfordul, hogy csak 10 percem van, vagy túl nagy az izomlázam, akkor a p2-t használom. Hajrá! :)
797. keettee
2012. jún. 13. 12:41
Sziasztok! Rászántam én is magam, és vettem 20 perces bérletet, minden nap megyek, de persze nem álldogálok a gépen...izomláz van rendesen :) hajrá hajrá! Remélem mindenkinek látványos lesz...
2012. jún. 13. 09:29

Sziasztok! Eljött a nagy alkalom! Vasárnap teljesen felköltözök pestre és ha lesz időpont, akkor hétfőn megyek is az első flabizásra:) Már nagyon várom! Tudom, hogy már sokan kérdezték és le is lett írva, de csak megkérdezem: Mit kell tudnia egy kezdőnek? Mármint a flabizás és az utolsó evés között mennyi időnek kell eltelnie? Ezen kívül 10 percre megyek, mit ajánlotok, hanyas fokozaton és hogyan használjam a gépet? A fenekem és a combom a kényes terület:)

Előre is nagyon szépen köszönöm a segítségeteket!:) Szép napot mindenkinek!:)

795. 117b1693d0 (válaszként erre: 793. - Zsolt71)
2012. jún. 12. 22:02
Vagy vissza kellene rakni reggel mérés előtt a protkót? :D
794. 117b1693d0 (válaszként erre: 793. - Zsolt71)
2012. jún. 12. 22:01
Nos tulajdonképpen 4 dolgot írtam fel, amin ebben az évben szeretnék meglepődni. A szülinapom, a névnapom is hátra van még, aztán ott a mikulás és a karácsony.A sorrend lesz a meglepetés :D
793. zsolt71 (válaszként erre: 791. - 117b1693d0)
2012. jún. 12. 21:50

Lehet, hogy éjjel a veséd kiválaszt 20dkg sót, meg is van az eltérés... :-)


Az amerikai függetlenség napját nem ünnepled??? Július 4-e mégiscsak közelebbi, mint a Miki! :-)

792. 117b1693d0 (válaszként erre: 789. - Zsolt71)
2012. jún. 12. 21:40
De ér, mert az sem nyúlik a végtelenségig. Mindig van olyan kicsi stretch gatyó, amit nem lehet begombolni (se) :D
791. 117b1693d0 (válaszként erre: 788. - Zsolt71)
2012. jún. 12. 21:39

Nekem egy olyanom van, amire anno vagy 40 ezret költöttem, csitti-fitti design (üveglap meg amit akarsz), csak éppen a súlymérésen kívül nem sokra lehet használni. Este mutat 2.5kg ásványiagnyagot, reggel, meg 2.7-et.


Őszintén szólva én már tavaly is néztem ezt a mérleget, de akkor még harmincsok ezer forint volt és úgy döntöttem, hogy többet én mérlegért annyit nem adok.


Most viszont, hogy vásárló-barátibb az ára elküldtem a Mikulásnak pár más ajándékötlet társaságában, hogy ne kelljen neki sokat gondolkodnia :)

790. 117b1693d0 (válaszként erre: 787. - Zsolt71)
2012. jún. 12. 21:32
Lüke :DDD
789. zsolt71 (válaszként erre: 784. - 117b1693d0)
2012. jún. 12. 21:30
A streccs nem ér... :-)
788. zsolt71 (válaszként erre: 783. - 117b1693d0)
2012. jún. 12. 21:29

Jelentem, május 20-án megtörtént... :-)


Anno azért nem hoztam szóba, mert talán épp a saját hasonlódra írtad, hogy nem sokra tartod, bár típust ott nem írtál. Én pont azért vettem ezt hozzánk, mert klinikailag validált, így talán jobban hihetőek a számok, amiket mér. Eddig minden vendégünknél, akit mértünk vele, az "ilyen volt" fáziban vagyunk. Én is adtam magamnak egy hónapot a következő mérésig, és csak azt sajnálom kicsit, hogy a legeslegelején még nem volt meg a mérleg. Úgy lenne igazi összehasonlítani, mert én nem konkrét kiló/centi fogyási céllal használom, hanem "fanatikus tesztelőként" :-)

787. zsolt71 (válaszként erre: 781. - 117b1693d0)
2012. jún. 12. 21:22

Tudom, itt rajtam kívül csak nők vannak, így nem annyira ül a poén, viszont számomra kihagyhatatlan:

A "...de akár egyedül végig játszani a 18 lyukat Tatán teljesen más élmény, mint Flabizni" mondatod számomra egész mást jelentett, mint amit írni akartál... :-D


Asszem beszéltünk már róla, hogy gyakorlatilag nincs használt Flabi a piacon. Én az elmúlt 4-5 hónapban talán kettőt láttam hirdetni, azt is költözés, nem pedig kihasználatlanság miatt. Azt meg máshonnan tudom, hogy a vevők nagyobb része magánzó, saját használatra vesznek gépet. E kettőből akár logikusan is következhet, hogy mindenki boldogan használja, aki megvette :-)

786. 117b1693d0 (válaszként erre: 785. - Vick)
2012. jún. 12. 20:14
Ha megbízható a mérleged, akkor igen. Mondjuk én a sima otthoni használatra gyártott eszközökben nem bízom (egy csomószor mindenféle hülyeségeket mérnek, pl. csökkenő csontállományt az egyik nap, aztán hirtelen mégiscsak meglesz a másik nap :D)
785. Vick
2012. jún. 12. 17:15
Van egy testzsírszázalékmérő mérlegem, ami szerint 1 hónap alatt 5%-ot csökkent a testzsírom. Szerintem ez jó. Vagy kevés...? Gyalogolni amúgy is sokat szoktam, és nem nyudíjas tempóban. :-) Norbi DVD-m van otthon, régebben csináltam is, mostanában nincs rá energiám, (megint a kifogások, igaz? :-)
784. 117b1693d0 (válaszként erre: 780. - Riti)
2012. jún. 12. 16:39
Na, én ilyenkor mindig okot látok arra, hogy elrohanjak magamnak egy olyan nadrágot venni, ami éppen nem jön fel rám. Ezt kinevezem motivációs nadrágnak :D
783. 117b1693d0 (válaszként erre: 778. - Zsolt71)
2012. jún. 12. 16:35

Igaz nem Flabi, de hátha másnak is jól jön, Találtam klinikailag validált mérőket (orvosi eszköz minősítésű, pontossága bemért) elérhető áron:

[link]


(Egy ilyen még nektek is jól jöhet a szalonba az eredmények objektív mérése céljából, a hozzám hasonló földhöz ragadt vendégek megnyugtatására :D)

782. 117b1693d0 (válaszként erre: 776. - Vick)
2012. jún. 12. 16:30
Nagyon szépen haladsz így is, gratulálok!:)
781. 117b1693d0 (válaszként erre: 775. - Zsolt71)
2012. jún. 12. 16:28

Beverly ám nagyon kényelmes tud lenni :D

Azt gondolom, hogy akinek nem okoz gondot, hogy kifizesse, az mindenképpen vegyen egyet. Még akkor is, ha egy deka feleslege sincs. És nem is feltétlenül azért, hogy ne kelljen neki elmennie máshová sporoltni.


Ugyanis teljesen igazad van, hogy máshoz is kedve támad az embernek, hiszen egy kis focizás a haverokkal vagy egy életre-halálra játszott tenisz meccs, de akár egyedül végig játszani a 18 lyukat Tatán teljesen más élmény, mint Flabizni.


DE(!) a fentiekre koránt se jut annyi időnk, mint amennyit szeretnénk, sajnos. Ezért szerintem ideális lenne mindenkinek ráállni a Flabira 10-10 percre este és reggel. Reggel "ébresztő" fokozaton, este pedig "relaxálón" izomlazítás, stresszoldás céljából. Ez különösen fontos lenne a stresszes és/vagy ülő munkakörben dolgozóknak.

780. Riti
2012. jún. 12. 14:55
Én nem mertem se centit se kilót de a nadragok már nem feszülnek rajtam, a bőröm is szebb és míg azelőtt éjszaka sokszor ébredtem arra,h zsibbad a kezem vagy a lábam, na ilyen már nincs. Ja és én ugyanúgy ettem mellette de most már az étkezésre is figyelek és majd megmérem magam és leírom az eredményeket.
779. zsolt71 (válaszként erre: 777. - Shanee)
2012. jún. 12. 14:20

Honlapjukról másolom:


"Garancia: 1 év+ további 5 évre kedvezményes szervizcsomag vásárolható! 15 évig garantáljuk a hazai szervizelést és az alkatrész utánpótlást.


Igény esetén a szervizelés alatt cserekészüléket biztosítunk!


Edzőtermek, wellness intézmények, kórházak, rehabilitációs intézmények számára, valamint céges felhasználás esetén egyedi szervizcsomagot biztosítunk.


Szerintem elég egyértelműen jelezted az igényt... Ha nekik nem egyértelmű, irányítsd őket a saját honlapjukra :-) Amíg nincs az a kitétel, hogy csak szalonoknak adnak cseregépet, addig ez él!


Ha kopog (csapágyas) a gép, biztos lehetsz benne, hogy Laci bácsi nem fog nekiállni helyben javítani. Nem azért, mert béna, hanem mert spéci szerszámok kellenek hozzá és pontos beállítás, amit csak a szakszerviz tud biztosítani. Annyi könnyebség van (mindkettőtöknek), hogy a tornyot (a függőleges, kijelzős oszlop) nem viszi el, csak az alját.

778. zsolt71 (válaszként erre: 776. - Vick)
2012. jún. 12. 14:12

A szénhidrátmennyiség csökkentése tuti, hogy sokat segített. Jó lenne tudni, hogy a súlycsökkenésed miből lett: zsírból vagy esetleg az izomtömeged csökkent? Esetleg nem csináltál előtte egy testösszetétel mérést? A milliós gépek mellett vannak egyszerűbb szerkezetek is, persze nem olyan precizitással mérnek, mint a "nagyok". Illetve van "bőrösszecsippentős" módszer is (kaliperes testzsírmérés), ez testépítő körökben ismert inkább, itt egy leírás:

[link]


A folyadékivás szuper, a körülményeid kicsit nehezítettek... :-D Ilyenkor jönnek a trükkök, mint pl. a tempós gyaloglás oda, ahova egyébként kényelmesen sétálva szoktál menni. Vagy bicikli a busz/kocsi helyett (persze nem 3 gyerekkel a nyakadban...) Esetleg Réka dvd... Persze az otthoni Flabi sem kizárt, most csak az olcsóbb alternatívákról beszélek.


Félre ne érts, eszem ágában sincs lebeszélni a Flabiról. Az előző hozzászólásom nem neked szólt, általánosságban írtam arról, hogy mi várható egy rendszeres használattól és mi egy ritka, vagy alkalomszerűtől.


Egyik személyes kedvencem Szűcs Ildikó oldala, illetve programja. Szeretem a stílusát, a szókimondását, illetve az általa összeállított edzés+étkezési programok is közel állnak a szívemhez :-) Ő (sem) híve a szuper diétáknak, az életmódváltás jeles szószólója. Egyik kedven cikkem tőle:

[link]

777. Shanee
2012. jún. 12. 14:07
Helló mindenkinek! Ma felhívtam a mediwelt, hogy jöjjenek ki megnézni a gépet. A csajtól kérdeztem, hogy ha el kell vinni szervízbe, akkor ugye kapok gépet addig? Erre közölte, hogy ha magáncélra, itthon van a gép, akkor nem. mondtam neki, hogy a szerelő faszi azt mondta, hogy akkor sem maradok gép nélkül, ha el kell vinnie. Erre mondta a csaj, hogy akkor beszéljem meg vele, majd ha felhív. most drukkolhatok, hogy vagy ne kelljen elvinni, vagy tudjon másikat hozni addig is. Hm....
776. Vick
2012. jún. 12. 13:26
A megfelő folyadékbevitel az nálam megvan. Napi 3 liter. Nyáron 4-5 is lecsúszik. Mellette diétázom is. Tisztában vagyok vele, hogy a heti 2-szeri alkalom nem sokat ér,mégis fogytam 7,5 kilót május óta (lehet, hogy a szénhidrátmegszorítás miatt??). Nekem sajnos nehezen kivitelezhető, hogy minden nap eljárjak flabizni, 3 kisgyermeket nevelek, örülök, ha a heti 2 alkalmat bevállalják a nagyszülők.
❮❮ ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook