Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Próbálta már valaki a flabélos edzőgépet? Flabélos test vibrációs edzőgép tapasztalatok. fórum

Próbálta már valaki a flabélos edzőgépet? Flabélos test vibrációs edzőgép tapasztalatok. (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... ❯❯
985. Gumicsirke (válaszként erre: 984. - 117b1693d0)
2012. aug. 26. 23:18
Hát én 10 percekre mentem eddig, és megnéztem, P2-es volt a program. Holnap 20 percre megyek, de nem tom, hogy más gyakorlatok lesznek vagy ugyanazt csinálom majd 2x..
984. 117b1693d0 (válaszként erre: 982. - Gumicsirke)
2012. aug. 26. 20:14

Alacsony fokozatban lazít, magas fokozatban tonizál, közte meg fogyaszt.


Úgyhogy nem különösebben kell érezned izomlázat. Azért, ha 10 percig állsz 25-ös fokozaton, enyhén behajlított térdekkel, azt megfogod érezni a négyfejű combizmodon.

983. megryan
2012. aug. 26. 20:08

Ismeri valaki ezt az új gépet?

[link]

2012. aug. 24. 16:17
Egyébként kéne éreznem valamit utána? Mert nincs izomlázam vagy ilyesmi..bár nem érzem megerőltetőnek. Azért használhat?
981. Diandra (válaszként erre: 976. - Csivir)
2012. aug. 24. 13:12
nálunk a tesóm járt így,mert annyira figyelte, hogy mit is csinál a flabi és neki, hogy rezeg a "rengeteg" hája (bőre se) és nem vett rendesen levegőt és azt érte el vele mint amikor futás során nem megfelelően veszed a levegőt. leállítottuk a gépet és később újra ráállt már tudatosan figyelve a lélegzetvételre és rendben volt, aztán egy barátnőm dettó. de mindkét esetben a visszatartott lélegzetvétel volt a gond.
980. Gumicsirke (válaszként erre: 976. - Csivir)
2012. aug. 23. 23:48
Én is pont ilyet éreztem..de gyakorlatilag bármilyen nagyon ugrálós edzésnél..ha eszek-iszom előtte, ha nem..ötletem sincs, hogy mitől lehet.
979. Gumicsirke (válaszként erre: 978. - Malbe)
2012. aug. 23. 23:47

Sziasztok, én ma voltam először:) nem tudom, hogy ér-e majd valamit..kissé szkeptikus vagyok, de meglátjuk, holnap is megyek:)

Malbe, engem érdekelne, priviben elküldenéd?:)

978. Malbe
2012. aug. 16. 01:43
Budapestiek figyelmébe ajánlanám (vagy bárki akit érdekel), találtam egy jó helyet, ahol van 3 D -s vibrációs tréner, 10*10 perc 2000 ft ért. Én ma voltam először, nagyon tetszettek a gyakorlatok melyeket a géppel végeztem el. Bővebb információt privátban tudok adni. Ma megyek a második alkalmamra majd (ha minden úgy akarja- elvileg mensi alatt nem ajánlott a használata. . )
977. zsolt71 (válaszként erre: 976. - Csivir)
2012. aug. 15. 12:41

Szia! Ha izomláz lenne, akkor szerintem nem három mp alatt tűnne el, eleve nem közben jönne ki... A bibi az, hogy a hasat gyakorlatilag az összes fokozat jól mozgatja, így még nagyon kísérletezni sem tudsz, hogy más fokozaton ugyanezt tapasztalod-e utána.

Olyan még szokott lenni, hogy ha iszol előtte vizet, akkor esetleg fáj a hasad közben. Tudományos indok nincs, a vékonyabb testalkatú vendégeink között volt pár, aki ilyet tapasztalt. Ezért inkább utána isznak sok vizet, így nincs ilyen gondjuk.

Ha kőre gyanaxol, és esetleg aggódsz a jövője miatt, egy hasi UH tisztázhatja a kérdést.

976. Csivir
2012. aug. 15. 10:59
Sziasztok! Az normális, hogy 8-10-es fokozaton a hasizmaim környékén olyasmi fájdalmat érzek, mint amikor "beszorul a levegő" futás közben? Lehet ez esetleg bajra utaló jel (pl.néma epekő), vagy inkább izomláz? (Csak az 5-6. alkalom után jelentkezett ez...) Mikor leszállok a padról, kábé három mp alatt elmúlik amúgy.
975. zsolt71 (válaszként erre: 973. - Winnifred)
2012. aug. 12. 16:20

Én az egyik budai bevásárlóközpontban próbáltam ki még májusban, ugyanezt tapasztaltam. Az ottani csaj azt mondta, hogy két-három hetente érdemes meghúzni a csavarjait, de az oszlop mindig mozogni fog...


A motor erőssége érzetre olyan volt a Flabihoz képest, mint az elemes tejhabosító a rúdmixerhez képest... :-) Tény, hogy finom kis hangja van, csak én is attól féltem, leesek róla, már 10-es fokozaton eléggé instabil volt.


Még mindig nem fizet nekem a forgalmazó az ajánlásért, de továbbra is tartom, hogy a billegő platós gépek között a Flabi a tudásához, felépítéséhez, stabilitásához, terhelhetőségéhet képest a legjobb ár/érték arányú alternatíva, ami JELENLEG elérhető. További érv a gyártó cég ismertsége, szakmaisága, valamint a hazai forgalmazó ismertsége, marketingmunkája, és abszolút kiemelten a szervizesek hozzáértése, precizitása és innovációi.

974. 117b1693d0 (válaszként erre: 973. - Winnifred)
2012. aug. 12. 08:59
Köszi:)
2012. aug. 12. 08:03

Sziasztok!

Pár oldallal ezelőtt valaki kérdezett a Vivamedes (Flabéloshoz hasonló) gépről, amit kuponos akcióban nagyon jó áron adnak. Én is szeretnék otthonra, persze Flabi lenne a legjobb, de nem olcsó, úgyhogy fontolgattam, hogy megveszem ezt az olcsóbbikat. Elmentem tegnap kipróbálni az üzletükbe a Sugárba az Örsnél. Alapvetően jó a gép, viszont elég olcsó anyagból van a Flabéloshoz képest. Ami viszont nagy hátránya, hogy nem stabil! Az oszlopa eléggé mozog, amikor pl. guggolást végez rajta az ember. A férjem, aki nagyobb darab mint én, majdnem fel is borult vele. Az eladó hölgy azt mondta, meg lehet valamennyire húzni a csavarokat, de mindig lesz egy kis mozgása. Szóval mi ellene döntöttünk, mert nem stabil. Én, ha csak egyedül használnám, lehet, hogy bevállalnám. De mindenkinek javaslom, hogy menjen el és próbálja ki! :)

972. csalánt (válaszként erre: 971. - Zsolt71)
2012. aug. 11. 12:31

Szia


Hát ennek a hirnek nem fog örülni de legalább jobban igyekszik majd a kezelés során !

971. zsolt71 (válaszként erre: 970. - Csalánt)
2012. aug. 11. 07:09

Szia!


Semmilyen kő/kövecske esetén nem ajánlott a Flabi!!! A rázkódás miatt elmozdulhatnak a helyükről, és esetleg nem abba az irányba, amerre menniük kéne a kiürüléskor... Azt senki nem tudja megmondani, hogy éppen 5-6 fokozaton nem rázza őt annyira, hogy tuti nem lesz problémája belőle!


Ha a lábtámasszal arra gondolsz, hogy háton fekve csinálná, az felejtős, az inkább relaxációs póz. Az alsótest formázásához 10-es feletti fokozatok kellenek, ráadásul állva...


Én a helyében először megszabadulnék a kavicsoktól (gondolom, más területen is akadályozza az életét, tehát nem a Flabizás miatt), aztán mehet az alakformálás rázógéppel :-)

2012. aug. 10. 21:52

Sziasztok ! Eddig csak olvasni tudtam a tapasztalatokat a flabiról , de mostmár tapasztalhatom is , elvagyok ragadtatva :)


Lenne egy kérdésem : van egy barátnőm akineki vese és epe kövecskéi vannak szeretné Ő is kipróbálni a gépet én arra gondoltam ,hogyha a lábtámaszokkal végzi a feladatott akor a teste nem rázkódik igy Ő is tudná néha használni egy 5-6 fokozaton ,hogy a combjai és deréktájékon csinosodjon . Mi a véleményetek róla ?

969. zsolt71 (válaszként erre: 968. - P.j.)
2012. aug. 9. 16:59

Szia!


Ha tudsz pontosítani, valszeg tudunk segíteni... :-) Mivel itt fotókat nem nagyon tudunk prezentálni, megírhatnád, hogy melyik gyakorlatra/pózra vagy kíváncsi, és arra tudunk reagálni.


NAGY ÁLTALÁNOSSÁGBAN:

Az alsótestre (comb) 10 feletti (10-14 közötti) farizom, vádli 6-10 közötti, váll-felkar 4-10 közötti, hasizom 3-4, relaxáció 1-3. De semmi nincs kőbe vésve, szerintem abszolút egyedi és egyéni, hogy melyik esik jól... Pl. lehet, hogy nekem jobb egy 12-es vállazás a 10-es helyett, de nem tudom semmilyen tudományos magyarázattal alátámasztani... :-)

Ugyanígy, egy idősebb, vagy műtéten nemrég átesett embernek hiába magyarázom, hogy pl. 5-ös fokozat lenne jó, ha neki a 2-es esik jól.


Érdemes próbálgatni, hogy a fokozatok növelésével/csökkentésével milyen érzet alakul ki az adott testtájon. Illetve függ az edzettségi szinttől is! Nem mindenkit boldogít a 25-ös fokozat, de egy rendszeresen futó egyén számára viszont esetleg pont ez okoz kéjes érzést... :-D

968. p.j.
2012. aug. 3. 21:38

Sziasztok!

Lehet, hogy már kérdezte vki vagy volt róla szó: melyik gyakorlatot milyen sebességi fokozaton ajánlott végezni? Köszönöm a választ és a segítséget.

967. Riti
2012. aug. 1. 18:46
Miskolc
966. 117b1693d0 (válaszként erre: 965. - Riti)
2012. aug. 1. 18:33
Melyik városban van?
965. Riti
2012. aug. 1. 16:52
Én 275 öt gondoltam érte m lehet h nem új, de még szervízben nem volt van rá garancia és nem kell rá várni,mert azonnal elvihető. Esetleg érdekel valakit?
964. 117b1693d0 (válaszként erre: 963. - Edc6f2c7cd)
2012. aug. 1. 15:08

320 ezerért meg lehet venni az újat előfinanszírozásban (vagyis pár héttel hamarabb fizeted a felét)...


Én 200-250 közé mondanám.

2012. aug. 1. 15:02
akkor meg van ra negy es fel ev garancia.. en azt mondanam mondjuk 350 a bolti ara, 300ert? ha volt mar szervizben 250ert?
962. Riti
2012. aug. 1. 12:10
sziaszitok! Külföldön fogok dolgozni, ezért eladom a flabimat. Márciusban vettem otthon használtam ugye még garancia is van rá. Van esetleg valaki akit érdekel és a hozzáértőktől kérdezem mennyi lenne a reális ár? Mert szeretném meghirdetni.
961. 117b1693d0 (válaszként erre: 959. - Megryan)
2012. júl. 30. 15:52
Napi 20 perc, jól beállított étrend mellett (amitől egyébként is fogysz).
960. 117b1693d0 (válaszként erre: 958. - Megryan)
2012. júl. 30. 15:51
Az egyszer ár kb. annyi. Bérletárak inkább 10 ezer/20 alkalom körül vannak.
959. megryan
2012. júl. 30. 14:41
A másik kérdésem az lenne hogy hetente hányszor hány percet kell használni, hogy valóban segítsen a fogyásban?
958. megryan
2012. júl. 30. 14:39
Meg tudja mondani valaki, mennyi a reális ár a 10 perces edzésért? Mert majdnem hanyatt estem a felajánlott 1200 ft / 10 perces ártól.... vagy csak nem voltam képben???
957. Vick (válaszként erre: 956. - Zsolt71)
2012. júl. 30. 14:18
Köszi, akkor kipróbálom így kivízszintezni! :-)
956. zsolt71 (válaszként erre: 952. - Vick)
2012. júl. 27. 16:04

Vick, az úgy nem annyira frankó... Ha ugyanarra az alátétre gondolunk, az vastag!!! A mosogépnél nem gáz, ha rezeg, csak ne ugráljon, de itt pont ellenkező hatást érsz el vele, nem lesz stabil!


Írtam pár nappal ezelőtt egy tippet, a szerviz javaslata, ha nem járólapon/betonon áll a gép: kb. 1 négyzetméternyi, 2 cm vastag bútorlapot vágassatok lapszabászatban (OBI, Baumax vagy maszek bútoros), azt tegyétek alá. Ez már kellően nagy felületen fexik fel a parkettán, így kiegyenlíti annak esetleges egyenetlenségeit. Ha számít az alsó szomszéd, akkor a bútorlap és a parketta közé jöhet vmi VÉKONY hangtompító, pl filc, vagy az általam is használt, 3mm vastag, futógép alá való gumiszőnyeg. A lényeg, hogy a Flabi lábai (amik ugye kemény gumival vannak borítva) ezen a stabil és kemény bútorlapon legyenek.


Ha így felállítjátok és kivízszintezitek minden irányban, akkor elvileg tuti lesz :-) Ami még fontos, hogy a lábak csak annyira legyenek kitekerve, amennyi a vízszintezéshez kell. Tehát először tökig becsavarni, és onnan tekergetni kicsit kifelé, amíg jó nem lesz! Ha sokat tekertek ki, akkor a nagy súly a láb csavarjait terheli, ami akár el is görbülhet, de mindenképpen instabil lesz tőle a gép, már alacsony fokozaton is.

Sok sikert!

❮❮ ... 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook