Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Próbálta már valaki a flabélos edzőgépet? Flabélos test vibrációs edzőgép tapasztalatok. fórum

Próbálta már valaki a flabélos edzőgépet? Flabélos test vibrációs edzőgép tapasztalatok. (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... ❯❯
2012. okt. 8. 21:37
Sziasztok! Én arra lennék kíváncsi, hogy, ha már voltam több, mint 10 x 20 percen, akkor milyen fokozaton lenne hatékony rezegni?:D 15-ösön szokott lenni, ill az egyik gyakorlatnál felállítjuk 25-re, de nem lenne jobb a többit is magasabb fokozaton?
2012. okt. 8. 17:57
Sziasztok!! Én nagyon jónak tartom és szeretnék is venni :ha valakinek van vagy tud valakit aki eladná a flabélos gépét az kérem privibe írjon nekem!! SOS
1103. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 1101. - Editke36)
2012. okt. 8. 15:21
Már eladtam.
1102. megryan (válaszként erre: 1097. - Dodi100)
2012. okt. 5. 13:33
Szerintem ez egyénfüggő, nekem van hogy az első nap még a szokásos hasfájást is elmulasztotta és nem vettem észre hogy erősebb lett volna.
1101. Editke36 (válaszként erre: 1100. - Kisszsuzska83)
2012. okt. 5. 11:41
Mi lennne az ára ?
2012. okt. 4. 09:48

Sziasztok!


Eladnám márciusban vásárolt flabélosomat. Ha valakit érdekel, priviben érdeklődhet.

1099. DIDO81 (válaszként erre: 1096. - Vick)
2012. okt. 2. 21:52

Kedves Zsolt71 és Vick!


Köszönöm mindkettőtöknek a segítséget!

1098. Gumicsirke (válaszként erre: 1097. - Dodi100)
2012. okt. 2. 18:11
Mintha valahol hallottam volna, hogy nem, de én használtam már, és semmi gondom nem volt belőle.
1097. dodi100
2012. okt. 2. 17:33

Sziasztok!


A kérdésem a következő: ajánlatos-e a menstruáció ideje alatt a gépet használni? Mi a tapasztalat?

1096. Vick (válaszként erre: 1094. - DIDO81)
2012. okt. 2. 13:57

Szia DIDO!


Szoptatás ideje alatt egész nyugodtan lehet flabizni, megkérdeztem a zöld tea esten a doktornőtől, mivel én is érdekelt vagyok a témában. Igaz, a lányom már 21 hónapos, de még mindig szívesen szopizik.

1095. zsolt71 (válaszként erre: 1094. - DIDO81)
2012. okt. 1. 17:09

Szia!

Kedves vagy, hogy tőlem érdeklődsz erről, nagy tapasztalatom nincs ebben... :-)


Az ellenjavallatok között csak a terhesség szerepel, az mondjuk logikus is! Személy szerint én nem látom akadályát, ha egyébként egészséges vagy. De, mivel nem vagyok orvos, én azért a helyedben megkérdezném a védőnőt vagy az egyéb orvosod, hogy mit szól a témához. Illetve, hátha van itt a fórumon valaki, aki hasonló cipőben jár és tud mondani tapasztalatot.

1094. DIDO81
2012. okt. 1. 16:59

Kedves Zsolt71!


Szeretném megkérdezni, hogy szoptatás ideje alatt lehet-e Flabizni? A kislányom 3,5 hónapos és még szopik! Most nyílt a lakhelyemhez közel egy szalon és szeretném kipróbálni! A tethesség idején a hasamra és a derekamra rakódott úszógumiktól szeretnék szabadulni!

1093. Vick (válaszként erre: 1093. - Szabcsi22)
2012. okt. 1. 09:54
370 000, akciósan (kb. havonta meghirdetik) 320 000-ért lehet megkapni.
1092. Ipszei Kata (válaszként erre: 1068. - Zsolt71)
2012. okt. 1. 08:58

Nos örömmel jelentem, hogy már van tapasztalom Flabélossal és ezzel a másolat géppel is (IntensiFit). A helyzet az, hogy várakozásaimnak megfelelően alakult a helyzet. A Flabi sokkal jobb! Ez persze szubjektív, de van egy-két objektívebb oldala is.


Az, hogy hatvanig lehet állítani az erősséget, nem jelent semmit. Teljesen felesleges. Én ugyanúgy próbáltam inkább alacsonyabb fokozaton használni, még ha a műkörmös lány próbált is rábeszélni, hogy magasabb fokozaton csináljam.


Sokkal kevésbé leng ki a talapzat, nincs akkora hatása. Flabi után már tíz perc edzéssel is bizseregnek az izmaim, viszket stb. Itt húsz percet álltam és semmi hatása.


Egyszóval lehet, hogy másfél millió forintba kerül az IntensiFit, de nekem sokkal jobban "bejön" az OTO gépe.

1091. Shanee (válaszként erre: 1085. - Liliom74)
2012. szept. 30. 15:36
Szia! A 17. ker.-ben keresztúron, ha mész a tescoba, mielőtt az első bejáraton bemennél (pesti út befelé-benzinkút-balos kanyarodó sáv),befordulsz, és mielőtt a tecso parkolójába bemennél, előtte bal kéz felől. Harmónia szépségszalon. az első alkalom ingyenes :) Én is ott kezdtem kb 2 hónapig, aztán lett saját flabim:)
1090. Vick (válaszként erre: 1088. - Gumicsirke)
2012. szept. 29. 08:28
2000-ért 10 alkalom??? Ez szinte ingyen van, jól kifogtad! Ahova én jártam, ott 7000 ft volt a 10 alkalom.
1089. Gumicsirke (válaszként erre: 1086. - Reni802)
2012. szept. 29. 01:45
Hát, ha izomlázad van, nyilván az:D
1088. Gumicsirke (válaszként erre: 1087. - Megryan)
2012. szept. 29. 01:36
Én 2000-ért járok/10 alkalom:) azt hittem drágább lesz,de nem, szóval vettem még egy 10 alkalmast:)
1087. megryan
2012. szept. 28. 20:17

A 3. kerületben vagy egy mini flabi-szalon, ahol 4000 ft a 10 alkalmas bérlet és az ötödik bérlet pedig 2000 ft. Én úgy látom ez jóval olcsóbb mint máshol, és jól megközelíthető helyen van.

Ha érdekel valakit, írjon privit.

(eredeti OTO gépek)

1086. reni802
2012. szept. 28. 20:14
Sziasztok!kipróbáltam a gépet,10 percig,és a következő nap éreztem hogy izomláz van a combomban,pont ott ahol fogyni szeretnék,belső comb...szerintetek hatásos lehet?
1085. Liliom74
2012. szept. 28. 18:29

Sziasztok a 17.kerületben keresnék flabelos szalont mert ott lakom tudtok esetleg segíteni, hogy van e ott ilyen?

Egyébként végig olvastam az egész fórumot sok hasznos infót megtudtam hála Nektek.:)

1084. Vick
2012. szept. 28. 17:21
Én is voltam tegnap este. Máskülönben az életben nem jutottam volna el a Hiltonba. :-)) Nagyon jól éreztem magam, érthető volt a legtöbb infó, csak a szimpatikus/paraszimpatikus dolgoknál akadtam el egy kicsit... :-)
1083. zsolt71 (válaszként erre: 1082. - EmintE)
2012. szept. 25. 11:30

Szia!

Címet nem írhatok, mert nem szabad :-) De írtam pár hónapja egy hosszabb értekezést "Hitek és tévhitek a Flabélos használatáról", talán ez segít...

Gyanítom, hogy mi is kívül esünk a "hatókörödön"... Ettől függetlenül, ha van kérdésed, és tudok rá válaszolni, szívesen megteszem!

1082. EmintE (válaszként erre: 1080. - Zsolt71)
2012. szept. 25. 11:09

KÖSZÖNÖM, ÉPP ERRE VOLTAM KÍVÁNCSI :)

Nem megyek többet a nénihez, és volt egy ilyen hátsó szándékom a hozzászólással, hogy akik nem jártak még, azok is nézelődjenek máshol :) Zsolt, neked meg lehet kérdezni, hogy hol van az üzlethelyiséged? Szívesen kísérletezek, járom a helyeket, és pesten lakom, így a budai 2. ker kicsit kiesik, keresem a hozzám közeli tökéletes helyemet, és így legalább nekem sem unalmas :)

1081. zsolt71 (válaszként erre: 1079. - Globus)
2012. szept. 25. 10:51

Az ellenjavallatoknál fel van sorolva az epekő is. BÁRMILYEN kövesség esetén nem annyira jó a vibrációs tréning, mert az valóban mindenütt mozgat, nem csak kívül... Amíg egy helyben van a köved, addig nagyjából jó. De mi van akkor, ha a rázódás következtében az indulás mellett dönt? Mi garantálja neked, hogy jó felé indul, és egyátalán jó-e, ha elmozdul onnan...


Szerintem CSAK a Flabizás miatt nincs sok értelme műtétnek, ám ha az élet egyéb területén is zavart okoz a kincsed (tudomásom szerint az epehólyag "gyárilag" kő nélkül van jól...), akkor kőtelenítsd magad, utána pedig jöhet a Flabi :-)

1080. zsolt71 (válaszként erre: 1078. - EmintE)
2012. szept. 25. 10:42

Szia!


Szerintem csak akkor lenne gond, ha a pesten nem lenne más hely, ahova mehetnél... :-) Nézzük sorban a felvetéseket:


1. Az P1-es program is jó, csak másra, pl. műtét utáni rehabra, vagy idősebb emberek számára átmozgatásra.


2. A P2-es programban 2-2 percig megy a 15 és 18-as fokozat. Ha fáj a térded, az több ok miatt is lehet: "mereven" rogyasztod a lábad... Oké, ez hülyén hangzik, de nem tudom pontosabban leírni! A lényeg, hogy próbálj meg egy kicsit lazábban állni rajta, a derekad/hátad egyenesen (azt sem görcsösen feszítve!!!), fejed is egyenesen álljon (picit arisztokratikus fejtartás, tehát ne lógjon a nyakad, ne kukkold a kijelzőt, semmi érdekes nincs rajta...)


3. A terpesz - részben igaz, amit a néni mond. Természetesen nem veszélyes, de jobban terhel. Egyszerű fizika: a két szélén van a legnagyobb függőleges elmozdulása a padnak, így nagyobb a mozgástartomány, mint ha beljebb állsz rajta. FONTOS, hogy a gép középvonalától EGYENLŐ távolságra legyenek a talpaid, már pár milliméteres különbség is érezhetően máshogy terheli a két oldalad!

Az ajánlott terpesztés a VÁLLSZÉLESSÉG, tehát csak akkor lépj ki a széléig, ha olyan széles a vállad... Hidd el, attól nem fogsz többet/jobban/gyorsabban fogyni, ha a lehető legszélesebb terpeszben állsz, viszont nagy eséllyel terheled meg az izületeidet, főleg esetleges nagyobb túlsúly esetén.


4. Nem engedi, hogy magadnak állítsd a fokozatot - ez megint sokváltozós kérdés... Te már voltál máshol 25 alkalommal, így van róla tapasztalatod, tudod mit csinálsz. Főleg, ha 18-ason fáj a térded, és már kitapasztaltad, hogy neked mi a jó. Ha így sem engedi, akkor pápá. Most komolyan, pár száz forintos kupon miatt rizikózod az egészséged? Szerintem bármilyen kezelés ennél sokkal többe lenne neked, ha odáig jutnál... De a te dolgod! :-)


Pink néni védelmében annyit, hogy az új vendégeinket mi sem engedjük, hogy az első pár alkalommal magasabb fokozaton használják a gépet. Persze nem csapunk a kezükre, csak szépen elmagyarázzuk, hogy miért nem javasoljuk. A P2-es program 18-as fokozata, a megelőző 6 percnyi 6-10-15-ös fokozatokkal éppen elég. De ráállni, oszt' egy perc múlva már 25-ön döngetni az tuti nagy fíling, csak másnap esetleg nehéz lesz felkelni az izomhúzódás miatt...


Amit a másik helyről írtál, szerintem az az alap. Segítséget adni, ha kérdés van, válaszolni, tehát figyelni a vendégre. Ja, és a pohár víz jó dolog, mi sem engedünk el senkit nélküle, bár néha van kis harc... :-) Viszont megfigyeltem, hogy akivel egy pohár víz miatt harcolni kell, nála nem is olyan mértékű az alakváltozás/fogyás... Szinte 100%, hogy nem issza meg napközben sem az ilyenkor kívánatos, több literes mennyiséget, ha még az egy pohártól is viszolyog... Persze nem arról beszélek, aki azért nem akar utána inni, mert pl. messzebb dolgozik, és nem akar bepisilni, amíg beér a munkahelyére :-)

1079. globus (válaszként erre: 1075. - Zsolt71)
2012. szept. 24. 20:13
Ezeken kívül az epekövesség mennyire kizáró tényező? Tudomásom szerint birtoklok ilyen "kincset", de eddig műtéti megoldásról nem volt szó.
1078. EmintE
2012. szept. 24. 20:10

Sziasztok!

Csütörtökön én is elmegyek a Hilton-ba, lenne pár kérdésem is, bár látom némelyikőtök nagyon jártas már a gép használatát illeően, így felteszem itt is.

Már voltam Bp-en 3 helyen is kipróbálni a gépet, és itt ragadnám meg az alkalmat felhívni a figyelmet arra, hogy a Haller utcában van egy stúdió ami nagyon PINK, és a néni aki a tulaj, szintén nagyon PINK agyilag is, de szakértőnek képzeli magát. Engem rendesen kiidegel, kíváncsi lennék a ti véleményetekre a témában:

Nem engedi, hogy 0-ás programon használd a gépet, tehát magadnak nem szabályozhatod az erősséget, mondván: nincs bemelegítés és lazítás (egyébként nálam lenne, de akkor sem engedi)

csak az 1-es és 2-es programok használhatóak nála.

az 1-es olyan, mintha nem is billegne a pad, nem ér semmit, a 2-esben meg legalább 5 percig 15 és 18-as fokozaton rezeg, amitől spec. az én térdem nagyon kattog utána, és már napok óta - mióta hozzá járok- ilyen gondokkal küzdök, és fáj. (korábban már 25 alkalommal voltam máshol, kb 3 hónapja járok és soha nem fájt, én szabályoztam az erősséget és mindig tudtam mit mikor, hányason csináljak)

Nem engedi, hogy a gép szélére állj terpeszben, mert a "csípődnek" veszélyes. Nos, nekem mindenhol azt mondták eddig, hogy a gép szélére kell állni mert ott rezeg a legjobban...

Gyakorlatokat sem enged csinálni, csak szemben állhatsz a gépen, kis terpeszben, max. beroggyaszthatod a lábad, de ennyi. Iszonyatosan olcsón adott el kuponokat, de alig várom hogy lejárjam mert kezdek tönkremenni porcügyileg, az az érzésem.

Ehhez képest a 2. kerületi nagy bevásárlóközpont kis stúdiójában azt csinálsz amit akarsz, ha a karra vagy hasra edzel, akkor mindig ott állnak feletted és állítgatják az erősséget, figyelik a helyes testtartásodat és mindig kapsz egy pohár vizet utána, anélkül el sem engednek haza...

pár jó tipp pestieknek, remélem nem gond ;)

és nagyon várom a véleményeket :))

1077. Vick
2012. szept. 22. 07:49

Marica,

4 hónap alatt -19 kg az nagyon jó!! Milyen diétát követtél? Mit ettél/nem ettél?

1076. Winnifred
2012. szept. 20. 13:12

Köszönöm az információt! És azt is, hogy senki sem szedte le a fejem, mert nem az eredeti gépen edzünk :) Nekünk sajnos most ez fér bele.

De én is csak pozitívumokat tudok róla elmondani! A narancsbőröm kezd eltűnni, nem fáj a hátam az ülőmunkától, egyszer még a fejfájásomat is sikerült elmulasztani vele. A váll- és nyakizmom be volt görcsölve, ettől fájt a fejem. A géppel kilazítottam az izmaimat és elmúlt a fejfájásom. A hasam pedig kezd kockásodni! Több energiám is van. Napi 1 vagy 2x20 percet használom a gépet.

❮❮ ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook