Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Próbálta már valaki a flabélos edzőgépet? Flabélos test vibrációs edzőgép tapasztalatok. fórum

Próbálta már valaki a flabélos edzőgépet? Flabélos test vibrációs edzőgép tapasztalatok. (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... ❯❯
1135. hilonat
2012. okt. 23. 10:02

Üdvözletem mindenkinek!


Beleolvasgattam a fórum hozzászólásaiba,sok mindent olvastam és a segítségeteke szeretném kérni. A vezető márkák között is vannak eltérések, mire figyeljek gép választásnál??

Frekvencia? Amplitudó? Erő? Mi a legfontosabb??

Előre is köszi.

1134. gkrisz
2012. okt. 19. 16:58
3 hónapig nem használtuk. Nem jött vissza semmi se, igaz le se ment. Stagnált a súlyúnk, pedig nagyon diétát se csináltunk :-)
1133. p33ty (válaszként erre: 1130. - Gkrisz)
2012. okt. 19. 16:57
hát igen... olyan ez mint téliszalámi helyett valami olcsó közértes szalámit enni... "finom" csak kell a francnak... :D
1132. p33ty
2012. okt. 19. 16:56
Szerintem nem a Flabélos-on múlik csak hogy lefogysz-e vagy sem. A túlsúly egy anyagcsere zavar állapot. Ha többet viszel be, mint amennyit hasznosítasz, akkor a felesleg elraktározódik és ez okozza a túlsúlyt. A Flabélos nem arra való hogy ezt helyreállitsa. Ezt úgy tudod helyreállitani, hogy egyszerüen megfigyeled, mennyi élelmiszerre van szükséged, és annyit eszel, nem többet. Ehhez idő és kitartás kell, illetve tájékozódni kell a témában. Tudom ez nem könnyű, de nézd úgy a dolgot, hogy ha ugyanúgy csinálsz mindent ahogy eddig, miért várod hogy bármi megváltozzon? :) A Flabélos arra való, hogy amit már felhalmoztál , elkezd leadni. Ebben tud segiteni. Ebben viszont hatékony, már csak azért is, mert gondolom ha el tudnál menni pl futni vagy más hatékony edzést végezni, nem akarnál venni feltétlenül egy Flabélost... Én az első 2 hónap rendszeres Flabélos használat során 29 cm-t fogytam a haskerületemből. Közben kisérleteztem folyamatosan az étrendem átalakitásával is, és mostanra már 18 kiló fogyást értem el. A Flabélos egy nagyon profin megépitett kütyü, birja a kiképzést. Én csak tudom, 143 kilóval kezdtem rajta zötyögni...Szóval nem fog szétesni a használat során. Ha van bőven mit leadjál, ennek örülni fogsz, mert nem 2 hétig fogod rázatni magadat a cuccon... Ha segítségre van szükséged a táplálkozás terén, irhatsz nekem is szivesen megosztom a tapasztalataimat. :)
1131. csalánt (válaszként erre: 1130. - Gkrisz)
2012. okt. 19. 16:40
Amig nem használtátok a gépet a leadott kilókból jött vissza valamenyi vagy tudtátok tartani a sulyotokat ? Menyi ideignem hasznéltatok ?
1130. gkrisz
2012. okt. 19. 16:27

A párommal közel 1 évig használtunk egy kölcsön Flabelost naponta egyszer vagy kétszer, ahogy időnk engedte. Látványos eredményt lehet vele elérni. Nálunk főleg csipő és comb tájékán látszik a gépen töltött idő.

Természetesen a súly is folyamatosan ment lefelé a használat alatt. Sajnos vissza kellett adnunk és egy ideig nem volt a városban gép, de most már van, úgyhogy tudjuk folytatni a használatát. Mi javasoljuk mindenkinek, hogy próbálja ki, használja. Ha a megfelelő programot csinálja rajta, nem fog elmaradni az eredmény.

Többen írtátok, hogy van más márkában is. Volt hozzá szerencsénk és nem igazán javasoljuk. Nekünk nagyon nem jött be az utánzat gép.

1129. Editke36
2012. okt. 18. 20:11
Tavaly jártam speedfitnesre de ilyen eredmeny 2 honap utan lett ràadasul szakadt rolam a viz.dieta anyyiban,hogy kenyeret elhagytam szinte teljesen amugy mindent eszek csak kevesebb mennyiseget.
1128. Winnifred
2012. okt. 18. 18:23

Csak azért mertem reagálni, mert Ibke88 szeretett volna tapasztalatokat hallani a gépről. Szeretném leszögezni, hogy semmi közöm a céghez, nem vagyok álruhába bújt alkalmazott. Csupán a tapasztalatomat írtam le objektívan.

Eddig szívesen olvastam ezt a fórumot, de mostantól nem zavarom a Flabélososok köreit. Én kérek elnézést...

1127. Winnifred
2012. okt. 18. 15:49

Szia!

Szerintem ez nagyon egyénfüggő! Ízlések és pofonok, pl. én mikor kipróbáltam ezt a gépet, semmi bajom nem volt tőle, sőt, a férjemnek sem. És hogy tovább fokozzam, nekem egy fokkal jobban is tetszik, mint az eredeti Flabélos. Mi ezt béreljük, nagyon szeretjük és rendszeresen használjuk. A céggel sem volt semmi probléma (még mielőtt azt hinné valaki, nincs benne személyes érdekeltségem). Ha nincs 300+ezer Ft-ja az embernek vagy nem tud minden nap eljárni szalonba, attól még kereshet alternatívát, ami jó lehet. Ez olyan mint amikor nem tudod megvenni a 25ezres Adidas sportcipőt, de attól még olcsóbban is tudsz futni, anélkül, hogy bajod esne. Annak kéne örülni, hogy van alternatíva azoknak, akik nem tudják megvenni az eredetit (aminél a márkanevet is meg kell fizetni).

1126. Editke36
2012. okt. 18. 15:35
1 hete használom a flabélost és csoda történt.állandóan fogyóztam mondanom sem kell sikertelenül.de megtörtént a csoda és 1 hét alatt -5cm a csipőből hasból és combból -1-1 centi ment le nem akartam hinni a szememnek.napi 2x 10 perc télleg csodát művelt.imádom nem adnám semmi pénzé.
1125. minikini
2012. okt. 18. 14:23
Ez nagyon jól hangzik :)
1124. minikini
2012. okt. 18. 13:20
Hűha, milyen tudományos :) Nagyon köszönöm az infót! A folyadék-bevitellel nem lesz gondom, egyébként is sok vizet iszom, akkor már csak a rendszeres vibrációt kell beépítenem a mindennapokba. :D
1123. zsolt71 (válaszként erre: 1122. - Minikini)
2012. okt. 17. 14:22

Keress rá Beverly hozzászólásaira itt Flabi fórumban, nála van az igazság... :-)

Nincs olyan, hogy "narancsbőr elleni program", főleg nem célzott megmunkálás. Van viszont tisztító / méregtelenítő kúra, megfelelő étkezés és kellő mennyiségű, tiszta víz ivás, ezek MELLETT és ezekkel EGYÜTT a Flabizás tud segíteni, az anyagcsere fokozó tulajdonsága miatt.

1122. minikini (válaszként erre: 1119. - Zsolt71)
2012. okt. 17. 14:13

Szia!

Értem, köszönöm azért :-)

Még nem sikerült visszaolvasom a teljes fórumot, de láttam néhol, hogy Neked egészen jó praktikáid vannak különböző területek megmunkálásához. :)

Van esetleg javaslatod arra is, hogy a narancsbőrrel miként érdemes felvenni a harcot ezen a szerkentyűn? :)

1121. zsolt71 (válaszként erre: 1120. - Gumicsirke)
2012. okt. 17. 09:15
Szia! Többször volt már szó erről, a Flabin a fokozat nagysága és a hatékonyság nincs összefüggésben. Olvass vissza a fórumban, megtalálod a választ a kérdésedre.
1120. Gumicsirke (válaszként erre: 1119. - Zsolt71)
2012. okt. 16. 17:28

Szia, nekem is válaszolnál erre?:)

"Sziasztok! Én arra lennék kíváncsi, hogy, ha már voltam több, mint 10 x 20 percen, akkor milyen fokozaton lenne hatékony rezegni?:D 15-ösön szokott lenni, ill az egyik gyakorlatnál felállítjuk 25-re, de nem lenne jobb a többit is magasabb fokozaton?"


Köszönöm:)

1119. zsolt71 (válaszként erre: 1118. - Minikini)
2012. okt. 16. 16:52

Szia!

Nem próbáltam, így nincs véleményem sem róla. Csak a leírásból próbáltam beazonosítani, hogy melyik lehet. Ennyi... :-)

1118. minikini (válaszként erre: 1117. - Zsolt71)
2012. okt. 16. 15:55

Szia Zsolt!

Mi a véleményed erről a típusról? Te próbáltad? Köszi előre is.

1117. zsolt71 (válaszként erre: 1116. - Megryan)
2012. okt. 16. 15:33
Köszi, akkor tudom, hogy melyik az.
1116. megryan (válaszként erre: 1113. - Zsolt71)
2012. okt. 16. 15:24

Igen, van két gumikötél az oldalán, de nem kapaszkodónak hanem az erősítő gyakorlatokhoz.

Nekem már nem kellett a flabinál sem kapaszkodni, ha meg olyan a gyakorlat, megtámaszkodom az asztalon magam előtt.

1115. zsolt71 (válaszként erre: 1114. - Ágicacica13)
2012. okt. 16. 11:57

Nem vagy vele egyedül, de talán ezerből egy, akinél ez így is marad. Egyszerűen csak új még ez a mozgásforma, hozzá kell szokni. Van, akinek ez azonnal megy, másnál picit több ideig tart.

Ha úgy biztonságosabbnak érzed, nyugodtan kapaszkodj közben, ez nem befolyásolja a hatékonyságot.

2012. okt. 16. 10:29

Sziasztok!

Most próbáltam ki a Flabit és én szédülést tapasztaltam utána.Ez mindig így lesz,vagy csak nem vagyok hozzá szokva?

1113. zsolt71 (válaszként erre: 1112. - Megryan)
2012. okt. 15. 17:37
Szia! Ez az a gép, aminél két gumikötél a kapaszkodó a két oldalán?
1112. megryan (válaszként erre: 1110. - Ibke88)
2012. okt. 14. 19:59
Én is két hónapig kutakodtam, hogy járok a legjobban, mert a flabi 370.000-es árát nem tudtam kifizetni, de a gagyi rezgő vackokat sem akartam megvenni. Viszont a szalonnal, bérléssel elég hamar kifizettem volna az így kifizetett árat, és így az enyém :))) használja a férjem is, sőt, a 9 éves gyerkőc is boldogan billeg a legkisebb fokozaton rajta 1 percig.
1111. megryan (válaszként erre: 1110. - Ibke88)
2012. okt. 14. 19:54

Van egy új gép a piacon, most hozzák be Angliából. Az ára a flabinak a harmada.

Én is jártam flabizni 2 hónapig szalonba, aztán rájöttem, hogy fél év alatt kifizetem a masina árát. Kipróbáltam, és ledöbbentem: PONTOSAN UGYANAZ az érzés, mint a flabinál ez a tréner is. A motorja ugyanúgy 500 wattos, az amplitúdója (billegés mértéke) ugyanúgy 12 mm, szóval intenzív. Van rajta 15 fokozat, és 5 ÉV garancia van rá, szóval nem gagyi. Nagyon kényelmes, szóval én iszonyú elégedett vásárló vagyok. A nevét itt nem írom, mert nem akarom reklámozni (bár semmi közöm hozzájuk)de priviben bárkinek megírom. Én is imádtam flabizni, heti 4x jártam és 6 kilót fogytam 2,5 hónap alatt. De így hogy itthon a gép, napi 2x10 percet billegek, és nagyon jóóó :)))

1110. Ibke88
2012. okt. 14. 16:52
Sziasztok! Már 8 alkalmat voltam flabizni, a szalonban ahova járok azt ajánlották, hogy elsőnek egy 15x10perces bérletet vegyek, így járok heti 3 alkalommal...szóval ennyim van. Amit eddig érzek az az, hogy nem fáj esténként a hátam munka után, úgyhogy ez már teljesen jó. Viszont én a fogyás miatt kezdtem el inkább. Mikor indul el a fogyás az alakom változása, hány alkalom után? Ami aggaszt, hogy kérdeztem, hogy milyen gyakorlatokat végezzek és hát nem tudtak segíteni, amit ők végeztetnek az az, hogy ráállítanak és csak rezegj...vagy a másik, hogy egy kicsit gugolva állj rajta. Mikor nyomtattam ki mozdulatokról infónt, azt mondták csináljam nyugodtan, de azzal, hogy én ott próbálkozok nem ártok?! Van valami amit rosszul csinálhatok? :) Ha lejár a bérlet menjek más helyre ahol foglalkoznak velem? Arra is gondoltam, hogyha lejár a bérletem, bérlek egy gépet magamnak itthoni használatra, hogy akkor mozogjak rajta amikor akarok és amennyit akarok. Árban így jobban jönnék ki! Csak nem tudom milyen gépet béreljek?! Segítsetek nekem! Fleurent 1500w kétmotoros ...gépet találtam a neten, ez jó lenne? :) köszönöm előre is segítségetek!
1109. csalánt
2012. okt. 14. 15:03
Használja valaki az INSUMED port ? Honnan szerzitek be , menyiért és milyen hatása van , mi a véleményetek róla ?
1108. csalánt
2012. okt. 11. 17:05
Nekem a viz ivással volt problémám de aztán rájöttem hogyha eszek reggel egy kis hagymát nagyon tudok inni , a lehelet miatt pedig egy kis koménymagot szoktam rágni és minden rendben , vagy peszgő C vitamint teszek 2 liter vizhez és azt is jobban tudom inni .
1107. zsolt71 (válaszként erre: 1106. - Matusekedit)
2012. okt. 9. 11:43

A mellékelt video-t érdemes végignézni, nagyon sok orvosi kérdésre választ ad. A téged érdeklő konkrét kérdésre a 6. percnél kapsz választ :-)


[link]

2012. okt. 9. 10:50

Sziasztok!!


Meg szeretném kérdezni, hogy a nyolc éves lányom ráállhat a flabélos gépre hetente kétszer 10 percet? Nem lesz töle semmi baja? Én használaom és nekem nagyon bejött. Heti 3-4 alkalommal 20percet. Elég látványos.

Előre is köszönöm a választ.

❮❮ ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook