Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Próbálta már valaki a flabélos edzőgépet? Flabélos test vibrációs edzőgép tapasztalatok. fórum

Próbálta már valaki a flabélos edzőgépet? Flabélos test vibrációs edzőgép tapasztalatok. (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... ❯❯
1165. Ibike77 (válaszként erre: 1163. - Vick)
2012. nov. 5. 21:45

kedves Vick,

az én nőgyógyászom azt mondta hogy nyugodtan használjam a gépet spirállal, nem lesz gond belőle, gondolom a másik doktornő a zöldtea esten aki belgyógyász, csak óvatos akart lenni, de mondjuk neki ez a dolga.

1164. Ibike77 (válaszként erre: 1161. - Dokineni)
2012. nov. 5. 21:42
egyetértek ancsapancsával :) ez nem lehet valóságos történet, a Flabelostól ugyanis nem lehet fejfájást vagy gerincfájást kapni, ez nagyon csúnya csúsztatás, se kellemetlen rezgést érezni se lehet, ez nem igaz. ha a valódi doktornő valódi válaszait elolvassa, abból kitűnik, hogy a gerincproblémák kezelésében nagyon jó tapasztalatok vannak. nem értem így ezt , de nem is nagyon kellene ezzel itt foglalkozni, nyilván megvolt az oka hogy ezt ide kellett írnia, valahogy el kell adni a többi gépet is.
1163. Vick (válaszként erre: 1162. - Brigóca71)
2012. nov. 4. 16:08
Spirállal nem lehet használni - ezt mondta a doktornő az előadáson. Mivel a gép ráz, azt is elmozdíthatja.
2012. nov. 4. 07:44

Sziasztok!


Új vagyok ebben a témában és érdeklődnék, hogy spirállal lehet-e használni a gépet?

Van valaki aki esetleg spirál mellett használja és nem okozott neki gondot?

Válaszotokat nagyon várom. Szeretném használni a gépet.

1161. dokineni
2012. nov. 3. 09:24

Sziasztok,

kipróbáltam az eredeti gépet és az insportline lotost is, ugyanabban a szalonban, ugyanazzal az oktatóval, az eredeti gépen valami iszonyatos erejű rezgést éreztem, nagyon kellemetlen volt, fájt a fejem, a gerincem... Ugyanakkor a lotos meg kimondottan jó volt, utána persze jött az izomláz meg minden, de nekem a lotos vált be. Az edző szerint mások is tapasztaltak hasonlót. Szerintetek mi lehetett az oka? egyébkén nagyon elégedett vagyok az eredménnyel, két bérletet jártam le és látható a változás!

1160. szkata78 (válaszként erre: 1158. - Zsolt71)
2012. nov. 1. 19:09
így működik, köszönöm!
1159. hilonat (válaszként erre: 1151. - Zsolt71)
2012. nov. 1. 17:35

Minden eshetőséget felvázoltam, tuti biztos vagyok benne, hogy napi 5-nél több vendége lenne. Saját a szalonja, Ő van az üzletben, mégsem lát benne "fantáziát":(

Már én gondolkodom az üzleti lehetőségen:)

1158. zsolt71 (válaszként erre: 1156. - Szkata78)
2012. nov. 1. 16:18
Nem is értem... Ha bemásolod a linket a böngészőbe, a Marvany szó elé berak %20 karaktereket, ki tudja miért! Töröld ki ezt a két karaktert, hogy gyakorlatok_Marvany legyen, és akkor jó.
1157. zsolt71 (válaszként erre: 1156. - Szkata78)
2012. nov. 1. 16:15

Sorry, elvileg ez most jó:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
1156. szkata78 (válaszként erre: 1153. - Zsolt71)
2012. nov. 1. 16:00

köszi, Zsolt, de sajnos a link, amit adtál, nem működik!

megtudnád nézi?

köszönöm!

2012. nov. 1. 15:27

Mi most rendeltük meg a gépet itthonra. Hónap végére meg is fog érkezni. Írni fogok a fejleményekről, hatásairól. Bár hozzá teszem és nem fogyni szeretnék, hanem izmosodni, formálódni és narancsbőr ellen használni.

Szereztünk is egy lapot, amin vannak gyakorlatok. Alig várom, hogy elkezdhessem. :)

1154. masamama
2012. nov. 1. 11:12
Én kisebb nagyobb kihagyásokkal április óta használom a flabelos-t, minden más mozgás és diéta nélkül eddig 13 kg-ot fogytam vele. Volt, hogy hetekig nem tudtam ráállni, de általában heti 3-5 alkalommal használom 10 percet. A fogyáson kívül, bár ez nyilván összefügg a kedvem és az erőnlétem is jobb. Már nem okoz gondot ha otthagy a busz, ha jó az idő még örülök is, hogy sétálmatok 20-30 percet. Régen inkább megvártam a következő buszt.
1153. zsolt71 (válaszként erre: 1152. - Szkata78)
2012. nov. 1. 09:44

Részben igen, részben nem, ha jól értem a kérdésed...


A célzott gyakorlatokra ajánlott fokozatok vannak, amik az adott izomcsoportot megfelelő mértékben mozgatják át. Erre is tudok egy pdf-et, íme:

*****


A lapon a legtöbb helyen -tól -ig fokozatokat láthatsz, ez sem véletlen... Ezek mindig inkább tartományok, mintsem egy-egy konkrét fokozat, és ez is csak ajánlás. Mivel ahány ember, annyiféle edzettségi szint, annyiféle izomtömeg és -összetétel stb, így a fokozat sem lehet egyforma mindenki számára.


Innentől már nem csak Neked szól a válasz.


Bár már soxor leírtam itt is, de még mindig nem tiszta sokak számára: NINCS HELYI FOGYÁS, NINCS HELYI ZSÍRÉGETÉS!!! Ha pl. napi 100 felülést csinálsz, attól nem fog lemenni a hasadon lévő zsírpárna, ellenben alatta fejlesztesz egy szuper erős hasizmot! A Norbi féle "égazsírégazsír" nem azt jelenti, hogy pl hasazol ezerrel, ettől meleg lesz a hasizmod és ez leolvasztja pont a felette lévő zsírt... Ez baró lenne, ha így lenne, de sajnos nem így működik!


Lányok gyakori óhaja a "de mellből nem szeretnék fogyni, csak hasból..." téma. Hát, ha te anno hasra kezdtél hízni, tehát legelőször ide kezdett rakódni a zsír, akkor bármilyen kúra vagy edzés hatására a LEGUTOLJÁRA fog innen eltűnni a felesleg! Az optikáján persze sokat javít, ha hasra edzel, de az első időszakban akár még szűkebbnek is érezheted a korábban megfelelő méretű nadrágod... Hogy miért? Mielőtt hasra kezdtél edzeni, alig volt hasizmod a háj alatt, így a zsírt szépen bele tudtad préselni a nacidba. Miután rendszeresen edzetted a hasad, az ottani izom szépen erősödött, keményedett, feszesedett, és ez már nem annyira engedi összepréselni a felette lévő hájat! Viszont a nagyobb izomtömeg több energiát igényel, több kalóriát kell hozzá elégetni, amit - bizonyos körülmények megléte esetén - az elraktározott zsír elégetésével fog fedezni. Na, ez az az "égazsír", csak éppen onnan kezd eltűnni, ahová a LEGUTOLJÁRA épült be.


Azért írtam mindezt, mert a Flabi célzott gyakorlatai nem célzott fogyást, hanem célzott izom- és alakformálást segítenek. A speciális pózok az adott fokozaton az adott izomcsoportot még hatékonyabban mozgatják, jobb formát, tónust, izomösszetételt, rugalmasságot jelenthetnek.


Célzott fogyást (zsírcsökkentést) jelenleg kétféle módon lehet elérni: műtéti úton zsírleszívással, vagy humánusabb módon, kavitációs ultrahang segítségével. Ezekkel valóban megvalósítható a "csak a hasam és a derakam legyen kisebb" álom, de e két módszer sem egyszeri és végleges... Az egyiknek kisebb a kockázata, viszont időben hosszabb, a másik baromi gyors, viszont állítólag utána napokig fáj, nem beszélve a műtéti kockázatokról. Ja, és életmódváltás nélkül elég hamar visszajönnek azok a centik...



* Automatikusan eltávolított tartalom.
1152. szkata78 (válaszként erre: 1147. - Zsolt71)
2012. okt. 31. 19:47

sziasztok!


Zsolthoz lenne még egy olyan kérdésem a már a korábbiakban említett linken található pdf-hez, hogy akkor az ott leírt fokozatok és színek, melyek a különböző izomcsoportokat mozgatják,arra az esetre érvényes, mikor az adott fokozaton ráállok a gépre, de nem csinálok semmilyen gyakorlatot?

és ehhez képest javíthatom a hatásfokot a célzott gyakorlattal--de ugyanazon a fokozaton?


köszönöm :)

1151. zsolt71 (válaszként erre: 1150. - Hilonat)
2012. okt. 31. 18:16

Szia!


Egy kis matek az ismerősödnek:

Ha van szalonja, valszeg cége is van mögötte. A Flabi ára előfinanszírozós konstrukcióban bruttó 320 ezer. Neki az Áfa visszajön, tehát kb. nettó 250 ezer.


Ha annyira nincs a környéken más alternatíva, akkor ÁTLAG 500 Ft-os 10 perc áron nyugodtan tud szolgáltatni. Mivel a Flabizás nem egy pár napos elköteleződés a vendégek részéről, bérletrendszerben érdemes használni. Ha egy havi bérlet az egyszerűség kedvéért 10 ezer forint, és mondjuk napi 5 vendéget tud fogadni(ami napi 5 x 10 perc, a valóságban nagyjából 1,5 óra elfoglaltság), akkor a gép nettó ára 5 hónap alatt megtérül (5 ember x 10 ezer x 5 hónap = 250 ezer)


Mivel az 500 Ft-os ár viszont bruttó, ezért ennél azért hosszabb a megtérülés, de 7-8 hónap alatt vissza tudja hozni a befektetést. Ez a gyors számítás akkor él, ha ez a saját szalonja, és ő van ott, vagy az alkalmazottja. Tehát a Flabi miatt nem kell helyiséget bérelnie, illetve nem kell pluszban alkalmaznia valakit. Ezt így nem írtad, de én úgy értelmeztem, hogy a szalon az övé, tehát ez a része nem gond. A lakhelyed sem írtad, de azért erősen gyanítom, hogy ha egy szépségszalont megéri üzemeltetni, akkor azért napi átlag 5 embert talán érdekelne ez a Flabis dolog... :-)


Mi van, ha mégsem. Ha pár hónap után kiderül, hogy különleges helyen laktok és nincs arrafelé napi átlag 5 ember. Ha csak 4, akkor picit hosszabb a megtérülés... Ha annyi sincs, akkor meg szépen meghirdeti a gépet és eladja. Nézz körbe a neten, nem nagyon találsz használt gépet! Ha néha van is egy-egy, pár nap alatt gazdára talál. Szerintem még Te is megvennéd tőle egy baráti áron, így ő sem bukna rajta és Te is hozzájutnál egy géphez.


Ha nem nagy városban laktok, akkor a hirdetés sem akkora extra költség. A Flabi forgalmazója erős marketingtámogatást nyújt, intenzíven reklámoz, szakmai és egyéb rendezvényeken ismerteti és népszerűsíti a gépet és a teljes test vibrációs technológiát. Ha az ismerősödnek szalonja van, annak vendégköre is van, nem a nulláról kell építkeznie. Szórólap, helyi újság, helyi rádió, ezek nem egetverő költségek, talán a szalonját is hirdette valahogy idáig.


Szóval, talán meséld el ezeket neki, hátha újragondolja ezt a dolgot... :-) Neked biztos jól jönne, és az ő üzleti kockázata is vállalható mértékű. Szerintem :-)

1150. hilonat
2012. okt. 31. 17:31

Sziasztok!


Ma sikerült végre kipróbálnom a Flabit, igaz 100 km kellett érte vezetnem. Nagyon tetszett, SŐT több, mint nagyon. Csak így nekem nem éri meg, ennyit ingázni érte:(((

Próbáltam az egyik ismerősömet rávenni, vegyen egyet a szépség szalonba, de szerinte ezen a helyen nem térülne meg:( Szóval, muszáj saját részre alternatívát keresnem.

1149. zsolt71 (válaszként erre: 1148. - Szkata78)
2012. okt. 30. 09:29

Szia Kata!

Az előző válaszom abban a formában kicsit "vegyes" volt, természetesen csak az első felét címeztem neked, a konkrét kérdésedre válaszolva.

A második rész a "csak úgy jött" kategória, nem rá- vagy lebeszélni akartalak a vásárlásról.

A lényeg az, amit most írtál, jól érzed magad, látsz valamilyen változást, és akár el is tudod hinni, hogy ez a Flabizásnak köszönhető :-) Én csak biztatni tudlak, használd rendszeresen és kezeld a helyén: ez nem csodaszer, nem "fogyasztógép", hanem egy hatékony testedzési mód, rengeteg pozitív élettani hatással. Ja, és mellesleg még fogyni lehet a segítségével... :-)

1148. szkata78 (válaszként erre: 1147. - Zsolt71)
2012. okt. 30. 06:02

Köszönöm, Zsolt!

valóban nagyon jó dolog ez a gép. én nem vettem meg, nincs is rá pénzem, de nem is akartam, pont azért, amit leírtál. bár ha megszeretek valamit, akkor nem adom fel egykönnyen, de nyilván nem tudhatom még, meddig tart ki a lelkesedés :)

viszont nagyon jól érzem magam, és mintha látnék valamiféle változást a lábamon. :) lehet, hogy ennyi idő után ez csak pszichikai, de sebaj, a lényeg, hogy én látom és motivál :)

1147. zsolt71 (válaszként erre: 1143. - Szkata78)
2012. okt. 29. 11:22

Szia Kata!


A pdf-es anyagba egy ausztrál Flabis prezentációból vettem ki a képeket. Az embereken a számoknak nincs jelentősége, az eredeti anyagban a főbb izomcsoportokat jelölték, tehát 1. mellizom, 2. hasizom stb.


A százalékok a színekhez tartoznak. Azt mutatják, hogy adott fokozaton az egyes izomcsoportok milyen mértékben dolgoznak. A piros színnel jelölt területeket mozgatja át a legnagyobb mértékben az adott programfokozat. Például a 6-os fokozatot azért ajánljuk fogyási célra, mert ahogy a képen is látszik, ez a fokozat mozgatja át a LEGTÖBB izomcsoportot a LEGNAGYOBB mértékben, így az legnagyobb kalóriafelhasználást eredményezi.


Azért fontos ezt tudni, mert sokan azt hiszik, hogy minél magasabb fokozaton használják a gépet, annál hatékonyabb. Ez így nem igaz, ezért kell pontosan ismerni, hogy mely fokozat(ok) mely testrész(ek) mozgatását milyen intenzitással végzik. A gépen előre beállított 3 program sem véletlenül van úgy kitalálva, ahogy! Komoly kutatási háttér, műszeres vizsgálatok vannak mögötte, ezt pedig nem mindegyik gyártó képes megfinanszírozni. Az OTO Bodycare cég nem ma kezdte ezt a tevékenységet, számtalan egészségmegőrzési, fitness és egyéb termékkel vannak jelen a piacon. Többek között ezért nincs sok értelme összehasonlítani noname utánzatokkal, melyekkel csak annyi a közös, hogy azok is rezegnek... A Flabi nem a legolcsóbb, nem a legdrágább, de véleményem szerint a tudásához, hátteréhez (gyártói és forgalmazói) képest arányosan árazott termék.


Ha valaki nem engedheti meg magának a vásárlást, rengeteg helyen lehet jó áron, bérletrendszerben is használni. Budapesten ez könnyebb, vidéken sajnos nehezebb, de szinten napról napra nyílnak az új helyek.


A Flabi bérlet árát nem a gép árához érdemes hasonlítani, hanem egy adott környéken lévő fitness terem bérletárához. Természetesen nem azt mondom, hogy ne vegyen senki gépet otthonra magának, sőt!!! Ha valaki megérti, hogy ez nem egy "csodaszer", amivel évek alatt felszedett túlsúlyt pár hét alatt el lehet tüntetni, hanem egy eszköz, amivel hatékonyan lehet az izmokat átmozgatni, tehát HOSSZÚ TÁVON, a mindennapok rutinjába beépítve érdemes használni, akkor egy nagyon jó beruházás otthonra is, főleg, ha van rá keret. De a tapasztalat azt mutatja, hogy idővel csökken a lelkesedés, egyre több a kifogás, hogy ma miért nem tudok menni Flabizni... Így valszeg otthon is sokaknál virágállvány funkciót töltene be pár hónap után, ahhoz viszont szerintem elég drága... :-)


Én azt mondom, hogy még mindig olcsóbb pár hónapot bérlettel végigjárni, mint több százezres beruházás mellett tesztelni a kitartást és lelkesedést... Főleg azoknak, akik ilyen "kampányrendszerben" élik az életüket, és a nagy fellángolások rövid időn belül érdektelenségbe fulladnak. A bérletre kifizetett pénz nem vész el, hiszen a fogyás/alakváltozás pár hónap alatt is látványos, tehát "a Flabizás megérte a pénzét" :-)

1146. zsolt71 (válaszként erre: 1144. - Megryan)
2012. okt. 28. 07:41

Szia! Ebben a cikkben viszonylag jól összefoglalják a víz szerepét. Mivel az oldaluk a lúgosításról szól, ezért ők ezen a szemüvegen keresztül vizsgálják a dolgot, de ha ez nem is érdekes számodra, a lényeget akkor is ki tudod venni belőle: mivel víz alapú testben élünk (átlagosan a 70%-unk víz, de egyes szerveink még magasabb százalékban ebből állnak), a normál működésünkhöz, az anyagcsere folyamataink fenntartásához elengedhetetlen a megfelelő mennyiségű és minőségű folyadék (víz) bevitele. A Flabizás is gyorsítja az anyagcserét, a kiválasztáshoz pedig kell a sok/több víz, hogy a vese és máj tudja tenni a dolgát.


[link]

2012. okt. 27. 19:04

Sziasztok!


Én már közel egy éve használom a Flabelost. Hozzáteszem, gerinc sérvvel, de a folyamatos használatnak köszönhetően, tünetmentessé vált az addig folyamatos derékfájásom :) Eleinte egy szalonban használtam, aztán sikerült vennem egy gépet, így most már kényelmesen otthon tudom használni én is és a családom minden tagja. Ezalatt az egy év alatt amióta használom, javult a kondim, jobb a közérzetem és aktívabb is vagyok. Nagy túlsúlyom nem volt amikor elkezdtem használni, viszont a leadott kilók nem jöttek vissza, folyamatosan tartom a súlyomat :) Láttam rengeteg készüléket, de számomra nagyon fontos volt az orvosi és szervízháttér. Akinek a hosszútávú használattal kapcsolatban vannak kérdései, írjon nekem itt vagy priviben. Minden kérdésre válaszolok, de sajnos nem mindig vagyok gép közelben, ezért lehet, hogy néha több időbe telik mire válaszolni tudok majd!

1144. megryan (válaszként erre: 1142. - Shanee)
2012. okt. 26. 19:55
Miért fontos a víz hozzá? Sajnos örülök ha a napi 1 literig eljutok... közvetlen utána is kell inni? Ha igen miért?
1143. szkata78
2012. okt. 26. 19:27

Shane, köszönöm a választ, holnap kipróbálom a P3-at!!

és kérdezném még Zsoltot, hogy az alábbi pdf-ben az embereken a számok mit jelentenek? és a százalékokat hogy kell értelmezni?? elnézést, az értetlenkedésért :)

*****


köszönöm!



* Automatikusan eltávolított tartalom.
1142. Shanee (válaszként erre: 1141. - Szkata78)
2012. okt. 26. 18:17

Szia!

Feszesítésre tök jó a p3-as program, és jó, ha különbözőképpen álldogálsz rajta. értem ez alatt azt, hogy pl. a térdedet majdnem derékszögig behajlítod 15-ös és a fölötti fokozatokon (mintha le akarnál ülni egy székre, brutál:) ), illetve kül. mértékig hajlítod, kicsit feljebb jössz térdben, vissza lejjebb stb. Remélem, érted, mit akarok írni :) Az is tök jó gyakorlat, ha állsz simán, a kezeidet rézsútos magastartásba emeled, és csak tartod, ez pl. a hasizmokat dolgoztatja (nálam legalábbis). Kis súlyzókat is nyugodtan használhatsz közben, az is klassz.

A visszérről sajna nem tudok infót, viszont a narancsbőrt szuper módon csökkenti. Jó flabizást és gratula a fogyáshoz! Ja, és a vizet ne felejtsd el! :)

1141. szkata78
2012. okt. 26. 12:13

sziasztok!!


új vagyok a Flabelos-használók között, de nagyon tetszik a mozgásforma. Viszont lenne kérdésem, és ne haragudjatok, hogy talán olyat kérdezek, amire lenne válasz az eddigi hozzászólásokban, de sajnos tanulás miatt nincs időm visszaolvasi az összes 39 oldalt.

szóval a kérdésem a következő:

1. diétával leadtam 7 kg-ot, és ugye ez meglátszik a bőrömön is. ezzel a géppel és rendszeres használattal (+ diéta és sok víz) elérhető olyan eredmény, hogy pl a fenekem ne lógjon...:) nyílván nem csak annak a formálása a cél, de az a legszembetűnőbb :)

2. valamint előző hozzászóló említette a visszereket. Nekem is vannak, de én nem műttettem még meg....esetleg van olyan tapasztalat is, hogy visszerek halványodnak, esetleg visszahúzódnak?

3. az ilyen testfeszesítésre, formálásra -- és nem fogyásra---, milyen programot és gyakorlatokat ajánlotok?


előre is köszönöm az építő válaszokat!

1140. Editke36
2012. okt. 26. 10:05
Kedves barátnőm hobbiból jár hozzám a gépre naponta 1x.P2 programot csinálja diétát egyáltalán nem folytat mellette .kérésemre megiszik 2 liter folyadékot.eredményei:viszérműtétje után teljesen rendbejött a lába és mondanom sem kell ,hogy 6 hét után is sántikált szegény.anyagcseréje teljesen rendbejött holott előtte napokig nem tudott max gyógyszerrel.wczni.és ma ráált kiváncsiságból a mérlegre mivel érzi valami van....-2 kg.leesett az álla....szóval a gép szuper ajánlom mindenkinek nyugodt szívvel .
1139. Ibke88 (válaszként erre: 1128. - Winnifred)
2012. okt. 25. 12:18
Winnifred! Köszönöm szépen válaszod :) Számomra segített a döntésben, már csak a párom kell puhítanom még, hogy 1-2 héten belül otthon legyen a gép :)
1138. megryan (válaszként erre: 1137. - Hilonat)
2012. okt. 24. 18:55
Hogy a kérdésrdre válaszoljak, fontos az amplitúdó azaz a billegés mértéke, ez a flabinál kb.12 mm, ha túl kevés az nem jó. Fontos a motor erőssége is.
1137. hilonat (válaszként erre: 1136. - Brika802)
2012. okt. 24. 15:40

Isten ments, hogy én bármilyen vitát indítsak, főleg nem akarok "régi" sebeket, sérelmeket feltépni.

Őszinte leszek, nem akartam a fórumot végig olvani, így akartam infót szerezni, de....!

Elkezdtem az elejéről az olvasást, ami felkeltette az érdeklődésem és elég sok kérdésemre választ kaptam! Pont a nagy válaszék miatt akartam tudni,hogy ki miért a flabélos mellett tette le a voksát:) Szóval bocsi, ha valakit "megbántott" a kíváncsiságom.

1136. brika802 (válaszként erre: 1135. - Hilonat)
2012. okt. 23. 13:02
Szerintem keresd fel a "vezető márkák" forgalmazóit szépen sorban és mindegyik el fogja mondani neked, hogy mit tud az ő készüléke, próbáld ki mindet, hallgass a saját érzéseidre és amelyik neked tetszik azt vedd meg. Nincs sok igazi márka egyébként, a Flabelos-on kívül talán 3-4 féle más márka van, a többi meg utánzat, ami nem biztos, hogy ugyanolyan hatékony. Amúgy sem hinném, hogy egy fórum alapján kellene azt eldöntened, hogy melyik több száz ezer forintos készüléket vedd meg, ki tudja kiknek a tanácsára (akik a nick nevek mögött vannak). Márka neveket nem mondok, mert kitörölnek reklámozásért, de amiről már hallottál, az nagy valószínűséggel márka, amiről meg nem, az nem az. Ez a fórum azonban nem erről szól, hanem a Flabelos-szal kapcsolatos tapasztalatokról. Akinek ilyenje van, mármint személyes tapasztalata, az nyilván a Flabit választotta anno. Sok vita volt itt már konkurenciáról, utánzatokról, szerintem nem kéne ezt a fórumot ebbe az irányba vinni, mert nem ez a cél és aki el akarja adni az olcsó utánzatát az ide beír, hogy az milyen jó és olcsó, le is írja a nevet addig amíg ki nem törlik, aztán így lehet vásárlókat szerezni olcsón, de ha valaki körültekintő, rászán egy fél napot hogy elmenjen a készülékek forgalmazóihoz és náluk tájékozódjon.
❮❮ ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook