Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Próbálta már valaki a flabélos edzőgépet? Flabélos test vibrációs edzőgép tapasztalatok. fórum

Próbálta már valaki a flabélos edzőgépet? Flabélos test vibrációs edzőgép tapasztalatok. (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯
1285. khirke (válaszként erre: 1284. - -Katus-)
2013. jan. 19. 19:23
A falbélos szerintem 500W-os (ha jól tudom), ez 300W-as.
1284. -Katus- (válaszként erre: 1282. - Enikő27)
2013. jan. 19. 16:37

Szia!

Köszi, igen, ezt az oldalt meg videót találtam csak én is, és ez alapján tényleg teljesen olyan, csak véleményeket nem találok róla, olyanoktól akik már próbálták. Mert nem tudom, hogy a flabelost vegyem meg, vagy ezt, mert ha tényleg ugyanaz, akkor jobban járok ezzel..

1283. Enikő27 (válaszként erre: 1280. - -Katus-)
2013. jan. 19. 14:40
Olyasmi, mint a Flabélos szerintem...
1282. Enikő27 (válaszként erre: 1280. - -Katus-)
2013. jan. 19. 14:38

Szia!


Itt van egy oldal a gépről meg egy videó:


[link]

1281. hadelka
2013. jan. 18. 22:10
Sziasztok! Holnap lesz a 20. flabizásom. 10 perceket szoktam mennni heti 4szer. Közben oda-odafigyelek, de azért ha megkívánom eszek csokit, de nem naponta. Szóval drasztikus diétába nem fogtam. Visszafogom az adagokat, napi többször eszem keveset és sok vizet iszom. Változás 1 méretetet csökkentem:-) Talán valakinek hamarabb is sikerült, nekem az első 10 alkalmas bérlet közben voltak az ünnepek, talán inkább szinten tartottam magam, minth. fogytam volna. Szóval szuper jó, csak csak akkor éri meg, ha el tudsz menni heti 4szer legalább. 10 perc tényleg nem a világ:-)
1280. -Katus-
2013. jan. 18. 21:54

Sziasztok! Bocsi a flabi rajongóktól (én is az vagyok) előre is, hogy itt megkérdezem, de valaki tud valami infót erről a Lanaform vibrációs gépről, ami állítólag teljesen ugyan az? Mert sehol nem találok róla véleményt..

Köszönöm szépen!

1279. csorenehomororsi (válaszként erre: 1278. - Enikő27)
2013. jan. 18. 05:45

Szia!összessegeben hidd el olcsobb az egeszseges taplalkozas,sajat tapasztalat!most h norbizunk a ferjemmel,kevesebbet koltunk havi szinten,mint elotte!iker babainkkal vagyok en is otthon,7 honaposak,nekunk is szamit a penz eleg rendesen most!!!!

Sokkal taplalobbakat veszunk,es nem is eszunk annyit,mert nem a sok cukorral dusitott sz.metet esszuk,ami felkuldi a vercukorszintet az egekbe,aztan egy ora mulva farkasehes az ember!vegyel meg egy kenyeret es nezd meg mennyi cukor van benne....dobbenet!vagy egy egeszsegesnek kikialtott joghurtot!

Szrintem valtsd ki a kenyeret norbira,egyel sok zoldseget,gyumolcsot,hagyj el mindenfele edesseget....egy honapon belul meglesz az eredmenye!GARANTALOM NEKED!!es igyal csak VIZET!!!!

Nekunk bevalt!ja,es Norbi cuccai annyira nem kamuk,h vesszuk a lisztjet meg a zero cukrat,abbol sutok piskotatekercset,almadlepenyt,palacsintat+a lekvarja,meg madartejet es FOGYUNK CSODAK CSODAJARA!

Ehhez akarom meg pluszban en is elkezdeni a flabit,h formalodjak,bar a centik es kilok igy is mennek le!

Szrrintem probald ki!

Annak ellenere,h sutok is,nincs CUKORKOMA utana,amit rengeteg ember erez ha edesseget eszik!

Lehet h ha megnezi vki h 600 ft a kenyere,de az a ferjemnek es nekem eleg 1-1,5 bapra!az 300 ft fejenkent,haaaaat regebben csak a reggelire tobbet koltottunk a peksegekben!!

Amugy mik a tapasztalataid a flabival??miota csinalod?hanyszor egy heten?

Eljarsz vhova,v van sajatod??

1278. Enikő27 (válaszként erre: 1277. - Csorenehomororsi)
2013. jan. 18. 00:17

Szia!


Nevezhetjük életmódváltásnak is, ahogy írtad, nekem mindegy.


Bár ha valaki egészségesen szeretne étkezni-élni, az nem olcsó dolog.


Én most 66 kiló vagyok, szülés előtt 57-58 kiló voltam, szóval nekem nem 10-20-30 kilókat kéne leadnom, így nehezebb, ha valaki kevesebb kilót szeretne fogyni, mint aki többet...


Én a Flabélost elkezdem, de a táplálkozásra is oda kell figyelni, mert anélkül nem ér semmit, így valami "diéta félére" gondoltam... én soha nem fogyóztam, szóval nem tudom hogy kezdjek hozzá.

1277. csorenehomororsi (válaszként erre: 1276. - Enikő27)
2013. jan. 17. 05:56

Szia!en mar rengeteg mindent kiprobaltam...csak az eletmodvaltas mukodik!a tobbi csak latszatmegoldas!idovel minden visszajon,ha visszatersz a regi rossz szokasokhoz!!!

A dietak baromsagok,ja kevesebbet eszel,lelassul az anxagcsered is,ami ha sbbahagyod marad raktarozo uzemmodban....azert jo az update,ehetsz batran mindent a maga idejeben!!!

1276. Enikő27
2013. jan. 16. 20:21

Flabi "mellé" engem is érdekelne diéta. :)


Tud valaki segíteni?



Előre is köszönöm! :)

2013. jan. 16. 07:10
Ja,a berlet ara 6500/16 alkalom,ha megtetszik a flabos ey mindennal eltudnek jarni,akkor van havi korlatlan berlet 7500-ert!akkor meg napi 250ft-ra jon ki egy alkalom!!!!
2013. jan. 16. 07:07

Sziasztok!

En november elsejen kezdtem updateozni,meg karira kaptam egy szobabicot!minden nap ketszer tekerek 15 km-t intenziven kb 2*32 perc!latvanxos is az eredmeny,aminek orulok!a celkituzesem 180 nap/-18 kg,ebbo -6 mar mrgvan,a maradek 12 kg-ot megtamogatnam flabelossal!hanyszor menjek egy heten igy h 14*bicozom fel orat?nagyon sok jot olcastam rola!legszivesebben vennek en is,de 7 honapos ikreink vannak,szovsl minden penz szamit!

De kepzeljetek sopronban ahol elek van egy konditerem ahol ket flabelos gep van,es nem alkslomra kell fizetni,hanem ha veszel berletet,16 alkalom ket honap alatt kell lejarni,akkor egy alkalom kb 400 ft-ra jon ki,ha van idom es mondjuk 2*10 percet nyomok,akkor meg egy hasznalat 200 ft-ra jon ki!az eleg BARATSAGOS AR,ugye??

A legtobb helyen 1000 ft/alkalom!

Ti 1*10 percet nyomtok,v van aki 2* is raall egymas utan??vagy annyira eros,h eleg 1*???meg nem probaltam ki....azert kerdezem!

1273. qiqi (válaszként erre: 1268. - Zsolt71)
2013. jan. 15. 23:02
Nagyon köszi!
1272. Cserika82 (válaszként erre: 1269. - Khirke)
2013. jan. 15. 12:21

Szia!

Nekem azt javasolták, hogy ugyanazt a gyakorlatsort 5-6 alkalommal csináljam és majd csak utána változtassak. HA egyszer csinálsz meg egy "pózt" azzal nem mész sokra! Próbáld megcélozni a legproblémásabb testrészed!

2013. jan. 15. 10:10
P2 alakformáló program fogyni vágyóknak, cellulitisz ellen is, a P3-at aktív sportolóknak ajánlják, megerőltetőbb.
2013. jan. 14. 21:01

Sziasztok!

A flabélos mellé hol találok megfelelő diétát?

Mi a külsönbség P2 ill. P3 program között?

Én még csak egyszer használtam a gépet.

Köszi

1269. khirke
2013. jan. 14. 17:21

Sziasztok!

Érdeklődnék a flabélos edzéstervvel kapcsolatban. Találtam a neten flabi gyakorlatokat bemutató képsort, ahol meg van jelölve az idő, hogy miből mennyi az ajánlott.

[link]

Igenám, de ha ezt összeadogatom, akkor nemhogy 10 percnél, de még egy óránál is jóval többre jön ki. Kérdésem, hogy akkor ezzel -ís- úgy lenne célszerű edzeni, mint pl konditeremben, hogy egy edzés alkalmával csak bizonyos izomcsoportokra kihangsúlyozni a gyakorlatokat?

A következő edzés alkalmával meg más testtájakra fektetni a hangsúlyt?

1268. zsolt71 (válaszként erre: 1267. - Qiqi)
2013. jan. 11. 11:52
Szia! Előfinanszírozással 320 ezer az új, 1 éves garival. Ha júniusi a géped, az még az átalakítás előtti verzió, így inkább mákod van, hogy nálad nem jött még elő a kopogás. Emiatt, nem egész fél év garival szerintem 250 körül hamar el tudod adni. Ennél többért csak akkor, ha valaki baromira nem tudja kivárni az előfinaszírozás 1 hónapos átfutását és azonnal akar egy gépet, jobb áron, mint az új. De az eredeti árnál én minimum 20%-kal olcsóbban szeretnék hozzájutni, ha már egyszer használtat (de jó állapotút) vennék... Így tehát max 280-290-et adnék érte, hiszen 320-ért már dobozos, egy év garishoz is juthatok, egy hónap várakozással... De ez csak EGY VÉLEMÉNY, tőlem :-)
1267. qiqi
2013. jan. 10. 23:13
Sziasztok! Júniusban vásárolt flabimat sajnos kénytelen vagyok eladni és tanácstalan vagyok a reális árat illetően. Szerintetek mennyiért hirdessem meg? Van még rá garancia, nem volt szervízben (nem kopog, hibátlan állapotban van)
1266. Diandra
2013. jan. 9. 22:09
:-)
2013. jan. 9. 15:00
Azt szeretném megtudni, hogy a flabélossal 10 perc alatt P2 programon hány kalóriát lehet elégetni? Konkrét erre vonatkozó információt nem találtam. Köszönöm előre is!
1264. gizmo25 (válaszként erre: 1261. - Bíbor009)
2013. jan. 8. 22:24

Kedves Bíbor009!

Sajnálom,h ezen a rövid mondaton nem tudtál tovább menni, de anatómiai részletezéssel nem szerettem volna hosszabbra nyújtani a véleményem és a tapasztalatom leírását! Ez a lerövidített verzió, sajnálom, h lemaradt az idézőjel :( Mielőtt leosztanád, h az izom nem fejlődik ettől a géptől: próbáld ki kúra szerűen és utána mondj véleményt! És ehhez alkalmazd a gyakorlatsort :)

2013. jan. 8. 18:25

Sziasztok! Nagyon sok jót olvastam a flabiról és ma végre én is kipróbáltam! vettem is egy havi korlátlan 10 perces bérletet. :)


Ha nem is újévi fogadalomként vágok bele, de azért, hogy tavasszal/nyáron ne fagyjon arcomra a mosoly ha végre lengébb ruhákat vehetünk fel. :) Eddig mindig későn kaptam észbe, hát most változtatok, és már januárban odafigyelek az ételeimre és "mozgok" azaz flabizok. Aztán ha itt a jóidő még futni fogok mellette.


Én korábban aerobicra, zumbára jártam heti 3 alkalommal, de mostanra se időm se energiám min. másfél órát erre szánnom. Ide csak beszaladok munka után, nincs izzadás, átöltözés, és már otthon is vagyok max. 20 perccel később, mint egyébként. Ez tényleg bele kell, hogy férjen!


Nagyon érdekes volt megtapasztalni ezt a gépet, gyakorlatokat is ki fogok próbálni rajta! De a gyomromat azért felrázta, úgyhogy előtte utána én sem fogok enni, ahogy nem is javasolják. :)


Mindenkinek sok sikert, én heti 5ször tervezek menni. :)

1262. zsolt71 (válaszként erre: 1261. - Bíbor009)
2013. jan. 8. 18:04

Kedves bibor009! Ha itt lenne lájk gomb, erősen megnyomnám... :-) Így csak megköszönöm, hogy leírtad, nekem már nem volt időm/kedvem/energiám századszor is megtenni.


Egy pici kiegészítés: azért a Flabi is képes olyan mértékű terhelést adni, ami TÖMEGELŐ étkezés mellett izomnövekedést is eredményezhet. Csak ez nem 6-os és 10-es vagy P2 fokozaton történik, és főleg nem diétás étkezés mellett... Az más kérdés, hogy nem emiatt használjuk a Flabit, a döntő többség fogyni és formálódni szeretne, azt viszont egész jól lehet vele :-)


Remélem, a holnapi próba igazolni fogja, ami sok szépet itt olvastál róla. Csodát persze ne várj egy alkalomtól, de az "érzetről" mindenképp lesz vmi benyomásod. Nincs pontos statisztikám a vendégeinkről, de szerintem max 1%, akinek nem jön be ez a dolog (nem azokról beszélek, akiknél vmilyen ellenjavallat miatt nem használható a Flabi). Ez tényleg csupán fizika és biológia, ami ritkán szokott kivételt tenni... :-) Az esetleg lehet, hogy az anyagcsere sebesség különbsége miatt az átlaghoz képest több idő kell hasonló eredmény eléréséhez. De fordítva is igaz: lehet, hogy látványosabb eredményt érsz el rövidebb idő alatt, mint az átlag.


Minden attól függ, hogy mi a Te egyéni célod a Flabizással, mennyire reális az a cél (pl. 2 év alatt felszedett 15 kiló túlsúlyt lehetőleg nem 1 hónap alatt akarsz eltüntetni), és mennyit vagy hajlandó tenni ezért a célért. A honlapunk látogatottsága az utóbbi egy hétben igencsak megugrott, érdekes módon szinte mindenki a Flabis írásomat olvassa rajta. Bizonyára semmi köze az újévi fogadalmakhoz és a "namostaztánlefogyok" döntésekhez... :-) Kívánom, hogy legyen így mindenkinek, és ez az érdeklődés és lelkesedés ne a farsangi fánkig tartson...


A Flabinál kényelmesebb és egyszerűbb mozgásformát már tényleg nem lehet kitalálni, hacsak a NASA-nál nem dolgoznak valami "alszom és fogyok" projekten... Aki ezt a napi 10-20 perc,es utcai ruhában végezhető, nem megerőltető, de mégis hatékony izommunkát biztosító edzésformát sem tudja beiktatni a napi rutinjába, az tényleg csak kifogásokat keres és sajnáltatja magát (mármint azok, akiknél nem ellenjavallt a Flabizás!). De ez nem egy-két hétre szól, ez ÉLETMÓDVÁLTÁS, nem egy kampány-fogyókúra. Csak jóval kevesebb lelkierő kell hozzá, mint pl. elmenni egy konditerembe vagy lemenni kocogni a parkba.


BÚÉK és kitartást minden új és régi Flabisnak!

1261. bíbor009 (válaszként erre: 1224. - Gizmo25)
2013. jan. 8. 17:13

kedves Gizmo. egy két tévhitet hagy oszlasask el. Először is, a háj nem alakul át izommá. Ilyen nincsen. Biológiai képtelenség.

A zsírt le tudod andni, az izmot pedig növelni tudod kemény munkával.

2. Az izom csak akkor növekszik, ha erőltetik. Csak akkor, ha a szervezetednek szüksége van a nagyobb izomra. Nem hülye a testünk. csak akkor erőlteti meg magát ha muszáj. tehát ettől a géptől száz százalék hogy nem növekedett az izomzatod.

Én holnap fogom kipróbálni, azért olvasgatok mindenfelé, de ez mellett nem tudtam elmenni ne haragudj.

Azért további jó edzést, és sok sikert. javaslom olvass utána a dolgoknak, mert sokat fog segíteni.

1260. PIRI00
2013. jan. 8. 09:04
Sziasztok! Légyszi ajánljatok Budaörsön jü flabis stúdiót, szeretném kipróbálni. Köszi.
1259. hunicsa (válaszként erre: 1258. - Hadelka)
2013. jan. 6. 23:31
7 hónapja flabizunk, minimum 3szor mindenki ment egy héten, de inkább többször. Anyósom cukros, azt az étrendet csináltuk mind3an, amit a cukorbetegeknek előírtak, napi 5szöri étkezés, és odafigyelni a gyorsan/lassan felszívódó szénhidrátok váltakozására és mennyiségére, persze nem teljesen pontosan csináltuk, csak sac/kb, de anyósom nagyon precízen, mi anyuval viszont sok gyümölcsöt és zöéldséget ettünk, eszünk, anyósom ezt nem teheti meg maradéktalanul (neten rákeresel kidobja a lényeget). Csak flabiztunk mozgásügyileg.
1258. hadelka (válaszként erre: 1257. - Hunicsa)
2013. jan. 6. 18:08
"hunicsa" leírnád pontosan, hogy anyukád, és anyósod mennyi idő alatt (heti hányszor és hány alkalmat) és mennyit fogytak? Odafigyeltek mellette az étkezésre is? Köszi
1257. hunicsa
2013. jan. 6. 00:46

Sziasztok!


Olvasom egy ideje a fórumot, épp a flabizás miatt kerültem a hoxa oldalára, sok sikert mindenkinek! Anyukám, anyósom és én is nagyon sokat fogytunk, formálódtunk a flabival, mi imádjuk. Több gépet is kipróbáltam, de szerintem a flabi a legjobb. A nemrégiben emlegetett casada gép és a flabi között annyi a különbség mint egy trabant és egy audi között, az recseget, ropogott, illeget- billeget, nekem nem tetszett, és drágábban adták a stúdióba, mint a flabelost a másikban. A flabi nagyon masszív szerintem és hatásos. Sok sikert mindenkinek!

1256. borokajn (válaszként erre: 1255. - DingóHajni)
2013. jan. 4. 10:32

Szia!

A forgalmazó szerintem példaértékű! Mindenben segítenek!

❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook