Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Próbálta már valaki a flabélos edzőgépet? Flabélos test vibrációs edzőgép tapasztalatok. fórum

Próbálta már valaki a flabélos edzőgépet? Flabélos test vibrációs edzőgép tapasztalatok. (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯
1555. szundika90 (válaszként erre: 1554. - *Nempiskóta*)
2013. ápr. 16. 16:48
szia gratulálok. megkérdezhetem milyen diétával és milyen tornávl fogytál le ennyit?
1554. *Nempiskóta* (válaszként erre: 1553. - KicsiSkorpió)
2013. ápr. 16. 12:35

Szia, nekem ma lesz az első alkalom, már nagyon kíváncsi vagyok! :-)

Január óta fogytam 11 kilót diétával és mozgással, már csak 1 kiló van a célig, úgyhogy ennek örömére meglepem magam egy 2x10 perces korlátlan havi bérlettel, férjemmel ketten fogjuk lejárni.

Persze nem hagyom abba a tornát és a diétát, csak kiegészítem a "rázatással", örülnék ha a maradék narancsligetemet eltüntetné.

2013. ápr. 16. 08:46
Megvolt az első 20 percem. Jó volt, várom a további alkalmakat. Még csak P1-en nyomtam, nem mertem durvábban, azt meghagyom későbbre :)
2013. ápr. 15. 09:57

Sziasztok


Egy ideje olvasgatom ezt a fórumot. Én ma kezdek el flabelos-ozni, ma veszek bérletet (havi korlátlan). Voltam egy 10 perces ingyen próbán és nagyon tetszett. Már vagy 2 éve járok rendszeresen aerobikra heti 2-3 szor, és most szeretnék valami újat kipróbálni. Nincs pénzem, hogy párhuzamonsan csináljam a kettőt, így most csak flabizni fogok. Lehet h elvétve lemegyek majd step-re, mert az az amit nem lehet ezzel a géppel helyettesíteni ;)


Anyukám is fog velem járni, mondjuk ő csak 10 percre, mert csípőficamos. Mit hallottatok, csípőficamos ember járhat? Nem ront az állapotán?... bármi infó jól jön.


Azt szerettem volna még kérdezni, hogy cipőben vagy anélkül érdemes ráállni?


Nekem azt tanácsolták, hogy az elején (kb. 1-2 hétig) csak rázassam magam, hogy teljesen átmozgasson és csak utána végezzek rajta bármilyen feladatot. Mert ha csak állok rajta akkor olvadnak le a derekamról és a fenekemről a zsírpárnák és ha elkezdek feladatokat csinálni akkor azokból a zsírpárnákból izmok lesznek és azoktól nehéz megszabadulni. Ti mit gondoltok?


Teljesen laikus vagyok, minden segítség jól jön.

Köszi, hogy meghallgattatok.


Jó flabit mindenkinek :)

1551. gthefee (válaszként erre: 1550. - Gthefee)
2013. ápr. 3. 16:40
*vettem
1550. gthefee
2013. ápr. 3. 16:40

Sziasztok!

Eladó egy 18 alkalmas Kiwisun Flabélos bérlet. 20 alkalmasat vetem 10350 Ft-ért, de költözés miatt nem tudom elhasználni. Két alkalom fogyott belőle, így 7000 Ft-ért eladnám.

1549. Dorkakoma
2013. ápr. 3. 13:34

Sziasztok!

Az volna a kérdésem, hogy szerintetek úgy használhat valamit ez, hogy mellette hosszútávfutok? Mármint alakformálásban..nem feltétlenül kilóban szeretném látni a változást hanem az alakomon..

Van esély? :) Feleslegnek is "csak" 5 kg van rajtam.. :)

1548. hadelka
2013. márc. 31. 22:31
10*10 perc (=1*10 perc javítva)
1547. hadelka
2013. márc. 31. 22:30

Sziasztok!


Én már túl vagyok egy 1*10 és 2*30-as perces bérleten. Én nekem használt, de megmondom őszintén kilóban nem annyira. Egy idő után viszont nem csak flabiztam, hanem 45 perc ellipszisezést 10 perc flabizással toldottam meg, ezt heti 3 alkalommal. Ez volt az igazi edzés, amikor izzadtam mint a ló. Ezt így jobban megéreztem magamon. Na így ennek van értelme, egyébként meg szerintem nem. Én azt mondom mindenki próbálja ki és a saját maga tapasztalja meg. 10*10 perctől viszont senki se várjon csodát. Abszolút nem mindegy, hogy valaki 5 kiló vagy 30 kiló pluszt cipel magán. Hajrá! Húsvét után gondolom sokunknak aktuális lesz a flabizás:-)

1546. HDR
2013. márc. 27. 15:12

Sziasztok,

Szeeretném megkérdezni, hogy Ti milyen formában léptetek kapcsolatba a Mediwel-el? 3 emailt is írtam nekik az info-ra s se kép se hang... hívtam is őket a megadott számon de az sem :S

Köszi

1545. Eszti0729
2013. márc. 27. 13:14
Sziasztok! Én most kezdtem el használni a Flabélost. Mindenhol azt olvastam, hogy ez önmagában kevés, az étrenden is változtatni kell, legalábbis ha fogyás a cél. A [link] -on számolom a kalóriákat, nem tudja esetleg valaki, hogy 10 perc a P2-es (haladó) programon hány kalóriát éget el? Valamennyit biztosan, mert izomlázam van tőle:)
1544. sept (válaszként erre: 1540. - Szundika90)
2013. márc. 26. 15:55
Persze a köztes napokon ithon zumbázom 45 percet.és igy nézve az eredményt.szerintem jó.és sokkal kevesebbet is eszem.de nem diétázom,eszek mindent,csak kevesebbet.
1543. kocsa
2013. márc. 26. 05:33

Sziasztok!

Én új vagyok a fórumon, nem rég kezdtem el olvasni időrendben haladok visszafelé a végéről. Még a felénél se járok, de már rengeteg infót szereztem a flabiról. Természetesen vannak negatív vélemények is, de összességében nézve a mérleg sztem egyértelműen a pozitív felé billen.

Természetesen nem vagyunk egyformák, ezért a flabi is máshogy hat egyes emberekre. Véleményem szerint, ha valakinek nem jön be, az nem a gép hibája, hanem az elvárásoké. Azt is hiszem, hogy nem mindegy hogy állunk a gépen, milyen pozícióban. Túl okos nem akarok lenni, mert nekem még nincs gépen, május elejére várom az érkezését, de az eddigi véleményekből nekem ez jön le. Meg persze sok minden más. Nagyon jó ez a fórum, ennyi hasznos infóra nem is számítottam, amikor el kezdtem olvasni.

Én elsősorban nem fogyni szeretnék a géppel -persze van miből és nem hátrány ha összejön-, mert engem nem az érdekel, hogy mit ír ki a mérleg, vagy hányas méret van a ruha címkéjén, hanem hogy jól érezzem magam a bőrömben. Ne járjon fájdalommal és grimaszokkal egy szimpla ágyból felkelés. Mert sajnos most ez van. És a slusszpoén, hogy én még nem töltöttem be a 39-et. :-(

Az elmúlt 6 hónapban heti háromszor jártam edzőteremben, alkalmanként másfél órát edzettem, egy személyi edző által összeállított, személyre szabott edzésterv szerint. Nem vártam csodát ennyi idő alatt, de azt igen, hogy azáltal, hogy rendszeresen mozgok, legalább ezek a fájdalmak szűnjenek meg. Lehet hogy valamit rosszul csináltam, de én szinte semmi változást nem vettem észre magamon. 5 kiló lement az tény, de a fájdalmak maradtak.

Most nagyon bízok a flabiban, főleg úgy hogy én a csilivel együtt fogom használni. A csili már ma érkezik, már nagyon várom.

Majd még írok, most olvasom tovább a korábbiakat :-)

1542. szundika90 (válaszként erre: 1541. - Csorenehomororsi)
2013. márc. 25. 20:49

szijaa..:D

nekem van vibrációs gépem..igaz nem flabélos...

sajnos nem vettem észre változást...vagyis néha feszesebbnek látom a lábam...vagy mégse..nem is tudom...


amúgy igen...mindenki mást mond..és nemtudod eldönteni hogy jó e vagy nem....

1541. csorenehomororsi (válaszként erre: 1540. - Szundika90)
2013. márc. 25. 17:58
Hello!en is fent vagyok itt,de megcsak megfigyelokent!uuuugy izgatna a dolog,de nagyon szeles a skala tapasztalatokbol...:-(
1540. szundika90 (válaszként erre: 1538. - Sept)
2013. márc. 25. 17:12
1 hónap és 2-3 cm...irigylésre méltó...én lassan 2 hónapja használom semmi látszatja...persze embertől függ de akkor is..
1539. zuzika
2013. márc. 25. 12:04
Most vettem berletet. Minden nap szeretnek menni 20 percre, haromszor mar voltam... Szerintem mar most is van hatasa. Viszont van egy minimalis testremegesem, enyhe szedulesem utana. Vkinek van/volt hasonlo tunete? El fog mulni? Vagy lehet, h nekem ez nem valo. Horgo asztmam van. Megkerdeztem, h ezzel lehet-e jarni, es a valasz egyertelmu igen volt. Mit gondoltok?
1538. sept
2013. márc. 20. 22:52
Sziasztok.Én 1 honapja járok heti 3x10percet.2kg ment le,és 2-3cm hasbol,csipöböl,és a combol.3liter vizet megiszom egy nap ugyhogy eleve kevesebbet eszem.Engem teljessen meggyözött.
1537. 95kg
2013. márc. 20. 10:21
1536. Cserika82
2013. márc. 18. 13:54

Tapasztalatot kértetek! Én jan. 3-án kezdtem a flabit. Hetente 2-3x 20percet használom. Az eredmény 2,5 hó alatt 6,5 kg. 3-4 cm has, comb, csípő! Szerintem ez meggyőző. Persze az étkezésen is visszavettem. REggeli fél zsemle + köret, ebéd ami a menzán van és amennyi :), este kb. uaz., mint reggel. Kevés nasi. :(

Röviden ennyi. Én maximálisan meg vagyok elégedve és egy darabig még biztos nem hagyom abba.

Hajrá!!!!

1535. Dodi01 (válaszként erre: 1531. - Tomka1)
2013. márc. 18. 10:07
küldtem privit..
1534. Dodi01 (válaszként erre: 1529. - Leylaa54552)
2013. márc. 18. 10:07
küldtem privit...
1533. zseba
2013. márc. 16. 07:44

Sziasztok!

Gerinc problémák esetén (porckorong kopás, gerincsérv gyanú) használható a gép? Ha igen milyen fokozaton?

Köszönöm!

1532. csalánt
2013. márc. 13. 09:31

Hát én ezt az oldalt egy jó éva követem figyelemmel és akor még sikat irt Beverly , Zsolti71 és még sokan nagyon jó tanácsokkal érdemes visszaolvasni !

Kb julius után volt erről szó de pontos időt nem tudnék mondani .

1531. tomka1 (válaszként erre: 1530. - Csalánt)
2013. márc. 13. 08:18
Köszike és kb hányadik oldalon mert már visszaolvastam több oldalt de eddig még nem találtam.
1530. csalánt
2013. márc. 12. 21:53
A válasz le van irva nagyon sokszor nagyon érthetően , pontosan , elég ha visszaolvastok !
1529. Leylaa54552 (válaszként erre: 1528. - Tomka1)
2013. márc. 12. 20:55
Akkor várunk! :)Hátha, kapunk választ! :)
1528. tomka1 (válaszként erre: 1527. - Leylaa54552)
2013. márc. 12. 18:25
én is ilyesmit kérdeztem előtted :)
2013. márc. 12. 16:28

Sziasztok!


Most regisztráltam és most kezdtem el olvasni a hozzászolásokat is. Mindet sajnos nem tudtam átnyálazni, így ha már feltette valaki a kérdést, amit most én is fogok, bocsi...


Szóval, a vibrációs gépek közti különbség érdekelne engem. Járok kb. 1 hónapja vibrózni Szegeden, de a szalonba nem flabelos gép van, hanem Flew Rent van ráírva. Hatásosnak érzem ezt is, épp etért elkezdtem agyalni, hogy talán jobb lenne venni egyet... Megnéztem az árakat és rá kellett jönnöm, hogy a flabi nekem megfizethetetlen, de találtam egy gépet, amit dícsérnek: [link]

Érdekelne a véleményetek a teljesítményéről. Szerintetek jó lehet? És amennyiben nem, valaki elmagyarázná nekem, hogy a flabi esetleg miben más, miben jobb?


Köszönöm!

1526. tomka1
2013. márc. 12. 15:31

Sziasztok!


Van most egy oldalon 3D-s vibrotréner akciósan de annyi ilyen gép létezik szerintetek érdemes beruházni egy ilyenbe? Ez 88 eft

4 üzemmód és 16 erősségi fokozat

Digitális kijelző és kezelőpanel

Beépített pulzusmérő

Integrált biztonsági kulcs rendszer


Láttam már 300 eft-ért is, szerintetek ez az akciós hatásos lenne, sajnos még nem nagyon ismerem milyen fajták vannak, mik a különbségek.

Jövőhéten megyek majd kipróbálni de nem tudom, hogy az melyik gép lesz csak, hogy nem flabelos hanem 3D-s ami másabb és jobb állítólag mint a flabelos.

Várom véleményeteket köszi: Zsu

❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook