Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Próbálta már valaki a flabélos edzőgépet? Flabélos test vibrációs edzőgép tapasztalatok. fórum

Próbálta már valaki a flabélos edzőgépet? Flabélos test vibrációs edzőgép tapasztalatok. (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
1615. uniser (válaszként erre: 1613. - Marcsi0413)
2013. máj. 27. 22:33

Kedves marcsi0413!

1. nézd meg, nem lazult e ki valamelyik lába, és "felfekszik" e a padlózatra rendesen?

2. kopogás közben, fogd meg itt-ott az alsó rész burkolatát! Néha csak ez rezonál cseppet, akár ez is adhatja a furi hangokat.

2 hónapos gépre, nem jellemző az exenter-hiba, ráadásul az minden fokozaton hallható lenne.

Ha nem oldódik meg a gondod, hívj bátran telefonon!

Süssön Rád a nap!

Tibor

1614. zsuga1000
2013. máj. 25. 19:07
Tanácsot kérnék: 60 felett is használható? Ha igen, milyen gépet vásároljak? Persze nem több 100E-re gondolok.
2013. máj. 23. 13:10
Sziasztok! Nekem a gépem kb 2 hónapos, de tegnap megfigyeltem, hogy elkezdett kopogni, olyan érdekes a hangja, de csak a 6-os és a 10-es fokozatnál, ha már a 18-on van, akkor nem hallok semmit. Valakinek valami hasonló??? Mit lehet vele csinálni? Nem szeretném szervizbe vinni, mert biztos nem egy nap alatt csinálják meg...
2013. máj. 22. 22:21

Kedves Boglárka!


Nagyon szépen köszönöm a lehetőséget ,hogy Partneretek lehettem ,és a közreműködésetekkel nyithattam egy olyan szalont ahol a kedves vendégeim a Flabélos gépet használhatják! Külön meg kell említenem azt a Kedves szőke hölgyet ,illetve az iroda vezetőt akik folyamtossan a segítségemre voltak.Minden elismerésem ,hogy ilyen Jó kis csapattal dolgozol...Még egyszer köszönöm,és ha lehet akkor név szerint is ,meg tenném Tunner Adélnak,Rózsa Annamáriának,és Babinak...Gratulálok ,és tovább eredményes együtt működést kívánok !

Üdv R.B. :-)

1611. Lizus123
2013. máj. 22. 17:57
Sziasztok:D már régóta használom a flabit, 8 kilót fogtyam is de a hasam még mindig nem elég jó..tudtok valami jót? hogy tudnék érte tenni valamit?
1610. Helen61
2013. máj. 11. 13:04
Köszönöm a sok érdeklődést,a gépet ma megvásárolták.
1609. kRISZTAL (válaszként erre: 1585. - Helen61)
2013. máj. 10. 07:37
Szia,az ára?Köszi.
1608. kRISZTAL
2013. máj. 10. 06:56
Flabélos vibrációs edzőgép.Tapasztalatok?
1607. Fixmiki
2013. máj. 9. 23:23
Még egy apróság, nem mérges voltam csak a honlapon az van, hogy egy munkanapon belül munkatársunk felkeresi önt.Na most már tényleg befejezem ez nem idevaló , csak kikivánkozott belőlem mert azt olvastam, hogy példás az ügyfélszolgálat de ahogy a hölgy beszélt velem a telefonban az nagyon rosszul esett, ezért is a beírásom. További sok sikert és még egyszer elnézést ha megbántottam önöket
1606. Fixmiki
2013. máj. 9. 23:12

Kedves Boglárka!

Bocsánat ha félreértette, de én nem önöket bunkóztam le, én ezt írtam:"Ne tartsatok bunkó kötözködősnek" és azért később mert akkor jutott eszembe, hogy a rendelés előtt nagy nehezen sikerült beszélnem önökkel, és nem azért hívtam önöket mert unatkoztam vagy kötözködni szeretek hanem azért mert a honlapon egyértelműen az van írva, hogy az előfinanszírozás részleteiről érdeklődjön munkatársainknál, és itt vannak a telefon számok megadva. Szerintem az a félreérthető amit önök leírtak mert ebből egyértelmű, hogy rendelés előtt vegyem fel a kapcsolatot önökkel. Arról már nem is beszélek,hogy előtte az egyik számon rögzítő jelentkezett, hogy visszahívnak, én megadtam az adataimat de hiába vártam a visszahívást. Ezek után mit is írhattam volna az ügyfélszolgálatról? Ha úgy érzi, hogy nincs igazam akkor elnézést kérek itt mindenki előtt.

1605. uniser (válaszként erre: 1604. - N2h2)
2013. máj. 9. 20:50

Kedves n2h2!

Hidd el, többen is küzdünk a kérdéses probléma kielégítő és mielőbbi megoldásán!

Kialakuló félben van egy országos viszonylatban mozgó, kiszállós, helyben javító szervizmegoldás.

Pici országunkban is nagyon sok a kilométer, amit költséghatékonyan leküzdeni nem könnyű feladat.

Nem várható el a forgalmazótól, hogy azonnali, SOS, mindenkinek cseregépes, stb. szervizszolgáltatás árát építse be a készülék vételárába. Ha így lenne, angliai árakon számolhatnánk, amit ugye ismerünk... (kb. megfizethetetlen lenne Magyarországon)

Ha szerviz gondod adódik, kérlek keress bátran!

Eddig is megoldódott minden probléma, és ezek után is meg fog.

Süssön Rád a nap!

1604. n2h2
2013. máj. 9. 19:39

Kedves Boglárka!

Valóban jó minőségű az ügyfélszolgálatuk,VISZONT:

Kicsit bővíthetnék az országos lefedettségüket,vagy esetleg lehetne több vidéki kirendeltségük is....nemrég sajnos kopogni kezdett az egyik gépünk a rengeteg használattól és sajnos közel egy hét után tudtak csak kollégái kijönni és elszállítani a szervízbe ami Budapesten van....mi több mint 100 km-re lakuk onnét és sajnálatos módon kb 2 hét mulva igérték legközelebb a visszahozatalt túlterheltség miatt....sajnos cseregépet nem kaphattuk mivel nem vagyunk minősített partnerek mert már van a közelben egy....viszont ha lenne esetleg több szervizük ország szerte,esetleg több kirendeltségük akkor elbírnák ezt a hatalmas terhet amit a több 100 vagy több 100 gép eladása és szervizelése jelent önöknek.Hiszen csak Budapestről nem lehet egy országos feladatot megoldani ha mindent oda és mindent onnét kell állandóan kiszállítani és beszállítani.Bocsánat hogy okoskodom de szerintünk nagyon sokan örülnének vidéki "mediweleknek" is....

Hajrá Flabélos!!!Hajrá mediwel!!! :):):)

2013. máj. 9. 15:38
Kedves Fixmiki, nagyon sajnáljuk hogy ilyen negatív tapasztalatot sikerült szereznie velünk kapcsolatban, pedig mindent megteszünk, hogy jó minőségű ügyfélszolgálatot tudjunk fenntartani és eddig nem is volt ránk sok panasz. Az irodánk pár napja költözött el egy új helyre, nem volt internetünk, se működő számítógépeink és egy kicsit megcsúsztunk, de próbáljuk magunkat utolérni. Azért azon érdemes volna elgondolkodni, hogy ha május 6-án délután egykor rendelt írásban készüléket és május 7-én este már ilyen mérges volt ránk, akkor az biztos hogy csak miattunk volt? És azt sem értem, hogy egyszer azt írja, hogy nem vesszük fel, egyszer meg azt hogy "bunkók vagyunk", mindezt fél órán belül, és 7-én éjjel, amikor már rég nem volt nyitva az irodánk... most akkor melyik igaz? A lényeg akkor, hogy haladjunk is: kérem szépen, hogy vegye fel a kapcsolatot velünk emailben, adja meg a számát és mi vissza fogjuk hívni rövidesen. Köszönöm.
1602. Fixmiki
2013. máj. 7. 23:25
Ne tartsatok bunkó kötözködősnek, de nem ezt a hozzá állást vártam a mediwell munkatársaitól v. munkatársától, akivel nagy nehezen tudtam beszélni. Azt mondta , hogy akkor hívjam őket ha a személyes átvételt szeretném megbeszélni,nem is értem mért állt így hozzá a dolgokhoz
1601. Fixmiki
2013. máj. 7. 23:01
Május 6-án 12-57.-kor rendeltem a gépet, tehát válasz kellett volna, hogy jöjjön, holnap felhívom őket már ha felveszi valaki. Nem kötözködni akarok de szinte lehetetlen elérni őket és ezt nem csak én mondom
1600. Fixmiki
2013. máj. 7. 22:50

Sziasztok, a Mediwell-ről nagyon sok jót olvasam a fórumban ezért csodálkozok, hogy amikor felhívtam őket nagyon fél vállról vettek, mintha én lennék megtisztelve,hogy szóba állnak velem.A flabélost megrendeltem tőlük és ez az email jöt vissza


Munkatársunk 1 munkanapon belül felkeresi Önt,

hogy a megrendelése részleteiről és a

házhozszállítás módjáról és idejéről

egyeztessen Önnel.


Kérjük vegye figyelembe, hogy a megrendelés

során megadott számlázási adatokat a

későbbiekben nem áll módunkban változtatni.

Megértését köszönjük!

Senki nem keresett meg, olyan jól dübörög az üzlet, hogy már nem érdekli őket a megrendelő?

1599. garcon (válaszként erre: 1585. - Helen61)
2013. máj. 6. 17:13
Írtam neked! Válaszod nagyon várom! Köszönöm
1598. garcon (válaszként erre: 1597. - Annuska79)
2013. máj. 6. 17:09
Én is!
1597. Annuska79 (válaszként erre: 1585. - Helen61)
2013. máj. 6. 14:34
Helen 61,írtam Neked privit. :)
1596. insp (válaszként erre: 1593. - Zsolt71)
2013. máj. 6. 13:28

Köszönöm a válaszodat!!


Az egyéni célom - jól érezni magam a bőrömben! :)


Számszerűsítve most 180cm és 78kg vagyok, olyan 72-re szeretnék lemenni, de ha már mondjuk 74-nél mindent ok-nak érzek, akkor természetesen megállok :) (bár sztem olyan sosem lesz, hogy mindent ok-nak érzek :))


Nem csak fogyózni szeretnék, hanem utána megtartani a súlyt is, hosszú távon - erre életemben most lesz a legnagyobb esély, mert a férjemmel együtt vagyunk most "életmódváltásban"... Egészségesen eszünk, mozgunk, stb. - ehhez kiegészítésként választottam a flabit, mert nem plöttedtre szeretnék fogyni, hanem közben kellően formásodni is :) - egyenlőre úgy néz ki, hogy jó az irány, mert a melltartóm még jó teljesen, pedig mindig onnan ment le eddig először minden :DDD


Súlyzóval mit csinálok 6-10 fokozat között???


Én a női fekvőtámaszos támaszkodós gyakorlatot szoktam olyan 5 percig, és nagy "kedvencem" még, mikor a hasprés pózban ülök a gépen, na ezen 2 percnél visítok, annyira ég minden...


Nem csak 1 testrészre szeretnék formálódni, hanem teljes egészében jó lenne átalakulni :)


Mondjuk tegnap rossz volt a lift, és meg sem kottyant a 10. emelet - ezért úgy döntöttem, hogy a mozgásformákat kiegészítve ezentúl csak akkor liftezek, ha ezer szatyorral+gyerekkel vagyok :)

1595. zsolt71 (válaszként erre: 1594. - Dpetra)
2013. máj. 6. 12:52
Igen, nagyjából erről szólna ez az egész... :-) Ügyes vagy, nagyon jól csinálod!!! Ezt hívják jobb helyeken életmódváltásnak: mozgás és egészségesebb kajálás, ennyi a titok. A Flabi mellett lehet sétálni, kocogni, most már biciklizni, úszni stb, mindegy mi, csak mozgás legyen! Hajrá :-)
1594. dpetra
2013. máj. 6. 12:34

Sziasztok!

èn még kb 2 hónapja kezdtem járni,heti 4x10percet P2 vagy néha P3-on, nagyon tetszett és amég rossz idö volt gondoltam, hogy kipróbálom. Eleinte semmit nem fogytam, aztán elkezdtem futni és már elsöre is lényegesen többet tudtam mint elözö években. Most heti 2x járok, mellette 4x futok és otthon ellipszisezek. Az elmúlt 2 hétben lement 2 kiló, lényegesen jobban érzem magam. Még 3-at szeretnék nyárig leadni, de igazából nem a kg a lényeg, hanem a látható változás. Szerintem nagyon sokat segít.

(nekem a diéta nem hat soha semmit, de egészségesebben étkezem mellette. Párom 6 kilót és 2 ruhaméretet adott le csak az "új" étrendtöl...)

1593. zsolt71 (válaszként erre: 1588. - Insp)
2013. máj. 6. 11:50

Szia!


Nem tudom, mik az egyéni céljaid, illetve hogy honnan hová akarsz elérni.


A fogyás általában és elsősorban centikben és "látványban" mutatkozik, hívjuk úgy, hogy "formásodsz". A heti fél-egy kiló teljesen normális tempó, ennél drasztikusabb nem is kell, mert ahhoz már általában vmi húzósabb diéta is társul. Értem én, hogy mindenki lehetőleg hetek alatt akar megszabadulni hónapok és évek alatt felszedett túlsúlytól, de ez nem így megy... Ha akkor adott magának időt az ember, akkor itt is illene... :-)


A Flabi egy mozgásforma, kényelmes, nem időtrabló, viszont kellően intenzív. Ha a helyén kezeljük, akkor nagyon jó társ, segítség, de akkor is csak egy ESZKÖZ. Akkor is neked kell elmenni heti x-szer, neked kell ráállni, neked kell bérletet venni rá stb. Ha ugyanezt egy edzőterembe járva szeretnéd elérni, ott sem fogod azt hallani, hogy mától kezdve két heti, összesen 10 alkalom kardióedzéstől garantáltan 5 kilót fogsz fogyni!


A gyakorlatokkal egy-egy területet lehet célzottabban átmozgatni. Ez NEM AZT JELENTI, hogy pl. hasból fogsz fogyni, ha hasizomgyakorlatot végzel a gépen (vagy felüléseket csinálsz otthon). Nincs olyan, hogy helyi fogyás. Fogyás és hízás van, függően a bevitt és felhasznált kalória mennyiségétől és milyenségétől, a többi ALKATI kérdés. Ha te pl. "seggrehízós" vagy, akkor sajna onnan fog a legutoljára eltűnni a felesleg! Persze a háj alatt lévő izmot formálhatod, erre nagyon jó a Flabi, de ez majd akkor lesz látványos, ha szépen eltűnik a felette lévő zsír... :-)


Ha helyi fogyást akar valaki, azt úgy hívják, hogy zsírleszívás vagy kavitációs ultrahang. Ezzel valóban az adott testtájon lévő zsírsejteket semmisítik meg. Egy "normál" fogyás egyébként nem csökkenti a zsírsejtek SZÁMÁT, csak a zsírsejtekben elraktározott cucc ürül ki (mint egy lufiból, ha kiengeded a levegőt. A lufi megmarad, bármikor újra fel tud fújódni...)


Részemről a P3-at meghagynám azoknak, akik rendszeresen sportolnak, de időhiány stb. miatt egy-egy edzést helyettesíteni akarnak. Bizonyos edzettségi szint alatt nem is engedném senkinek a használatát, mert tényleg olyan mértékben veszi igénybe az alsó végtag izmait, hogy egy edzettlennél, vagy nem bemelegített izomnál akár fájdalamat, sérülést is okozhat!


A P2, vagy kétszer P2, vagy a korábban írt P2 + 5 perc 6-os + 5 perc 10-es kombó bőven elegendő. Akkor is "hat", ha nem gépészkedsz a Flabin, csak állsz rajta, MEGFELELŐ tartásban!!! Sokan görnyedten, lefelé lógó fejjel csinálják, az nem annyira jó... :-( Persze, ha unod így, vagy egy-egy területre koncentrálni akarsz (pl. felsőtest), akkor lehet tornázni. Nálunk 1-2 kilós súlyzók vannak, azzal prímán lehet vállat erősíteni 6-10 fokozat között, amikor a felsőtest egyébként is többet mozog. 15-18-as fokozaton már az alsótest van jobban igénybe véve, így ott leginkább a combizmok célzott(abb) edzését lehet végezni (pl. belső combizom.


A P2 is kiválóan formálja az izmokat. Attól "fogyasztó" program, hogy ez mozgatja át a legtöbb izmot a legnagyobb mértékben. De ahogy mozgatja, azzal feszesíti, formálja, alakítja is, a "mellesleg" tapasztalt fogyást tekintsd egyfajta mellékhatásnak... :-) Azért van, mert közben figyelsz a kajára, és a sok folyadékkal segíted a szervezeted felgyorsított anyagcseréjét, a salakanyagok kiürítését.


Kitartás és további jó Flabizást!!! :-)

Zs.

1592. zsolt71
2013. máj. 6. 11:23

Szorri, most sem sikerült neki, mindig becsempész egy szóközt valahova :-(

Ha érdekel, keress rá gugliban a "hitek és tévhitek a Flabélosról", úgy meglesz...

1591. zsolt71
2013. máj. 6. 11:22

Harmadikra csak jól illeszti be... Szóval:

[link]

1590. zsolt71 (válaszként erre: 1589. - Zsolt71)
2013. máj. 6. 11:21

A link helyesen:

[link]

1589. zsolt71 (válaszként erre: 1587. - Ajnaira)
2013. máj. 6. 11:20

Szia! A legrészletesebben itt:

[link]

Szerintem a legtöbb felmerülő kérdésedre választ kapsz, de legalábbis helyretesz pár dolgot :-)

1588. insp (válaszként erre: 1586. - Zsolt71)
2013. máj. 6. 10:08

Zsolt, kérdezhetnék én is?


20 percre járok (bár volt már úgy, hogy 30-t csináltam), általában úgy szoktam, hogy 1x10 perc P2, majd 10 perc feladat (amikor 30 volt, az P2, sebesség váltakozások és az utolsó 10 a feladatok - elsősorban hasra és felsőtestre)


Mellette 1200kcal-t eszek, 4-5L-t iszok, bár súlyra nem igazán mutatkozik különbség (persze azért megy az is heti 0,5kg-val lefelé), elég látványos az eredmény.


Ma P2+P3-t csináltam, a feladatok kimaradtak így - szerinted jó úgy, hogy a heti 6x20 percből mondjuk 2x P2+P3, a másik 4 pedig P2+erősítés? Vagy inkább mást javasolnál?

1587. ajnaira (válaszként erre: 1586. - Zsolt71)
2013. máj. 6. 09:35
Szia! Köszönöm szépen a válaszod! Nem láttam, hogy elöbb is leirtad volna! :)
1586. zsolt71 (válaszként erre: 1584. - Ajnaira)
2013. máj. 6. 07:54

Szia!


Sajnálom, hogy ismét egy "hozzáértő" szalon szédíti az embereket hülyeséggel. Jópárszor leírtam már itt a fórumon is, meg más helyeken is, ezért most csak röviden:


1. A Flabi nem fogyasztógép;

2. Fogyni akkor lehet, ha a szervezet több energiát használ fel, mint amit a táplálékkal bevisz (kalória deficit);

3. A Flabi abban segít, hogy rövid idő alatt nagyon intenzív izommunkát eredményez, az izomműködés pedig energiát igényel;

4. Minél több izmot mozgatsz meg, annál több lesz az energiafelhasználás;

5. A Flabi fokozatai NEM a fogyás sebességét jelentik, nincs ilyen összefüggés. A fogyás sebessége a bevitt és felhasznált kalória mennyiségének különbségéből adódik (és még pár egyéb más tényezőtől is függ!);

6. Nincs olyan, hogy "átalakul a háj/zsír izommá", ez két teljesen eltérő biokémiai folyamat;

7. Az izomÉPÍTÉShez pont több kalóriát kell bevinni, és azt is nagyon pontos összetételben és minőségben (fehérje, szénhidrát és zsír megfelelő aránya a fajtája);

8. A Flabi a meglévő izmok tónusát, formáját, rugalmasságát változtatja, izomÉPÍTÉSre csak igen korlátozottan használható (de pl. műtét utáni REGENERÁCIÓRA, vagy idősebb korban, a "satnyuló" izmok karbantartására kiváló!!!);

9. A P2-es program fokozatai úgy vannak összeállítva, hogy a 10 perc alatt a LEGTÖBB izmot a LEGINTENZÍVEBBEN mozgatják meg. Ez eredményezi a legtöbb energia (kalória) felhasználást, ezért szoktuk "fogyasztó programnak" hívni. De nem ez fogyaszt, hanem ez teszi lehetővé, hogy fogyjon az ember, ha mellette az étkezésére és a folyadékbevitelre is figyel! Ha nem figyel a kajára és a folyadékra, a fizika akkor is működik, csak sokkal lassabb lesz a változás. Egy ÉSSZERŰ diéta mellett (tehát a korábbinál alacsonyabb kalóriabevitel és -összetétel) viszont hetek alatt látszani kezd a változás.

10. A P3-as program inkább a test alsóbb izomcsoportjait mozgatja át, és ezt magas frekvenciával teszi. Ezért minden olyan sportolónak, aki a lábát használja (futó, kosaras, biciklis stb) nagyon jó KIEGÉSZÍTŐ edzést jelenthet, illetve edzés előtti bemegelegítésre és edzés utáni levezetésre kiváló. De ettől egy gramm izommal nem lesz TÖBB rajta, a meglévő izmok viszont formálódnak, erősödnek. Izomnövekedéshez ehhez jóval nagyobb terhelés és a fent leírt más étrend szükséges!


A fogyás ELŐSEGÍTÉSÉHEZ tehát a P2-es program javasolt, illetve manuális beállításnál a 6-os és/vagy 10-es sebesség. Ha esetleg 20 percre jársz, az egyik kedvenc "kombó" a következő:

- 5 perc 6-os fokozat

- 5 perc 10-es fokozat

- 10 perc P2-es program


Üdv,

Zsolt

❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook