Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Próbálta már valaki a flabélos edzőgépet? Flabélos test vibrációs edzőgép tapasztalatok. fórum

Próbálta már valaki a flabélos edzőgépet? Flabélos test vibrációs edzőgép tapasztalatok. (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
1645. Acimity (válaszként erre: 1644. - Bubox)
2013. jún. 15. 07:23
Köszönöm. Igen,azt mondják a mozgás 30%, a táplálkozás 70%-ban befolyásolja a fogyókúra sikerét.
1644. bubox (válaszként erre: 1641. - Acimity)
2013. jún. 14. 23:54
Kedves Acimity 65 éves férfi vagyok. Jómagam 3 éve használok egy ehhez hasonló gépet. Vegyes tapasztalatokkal. Saját gépem van, rendszeresen használom azóta is. Rendkívüli erőnlétet ad, viszont fél év alatt felszedtem 15 kilót, úgy hogy a hasi körméretem semmit nem változott. A háziorvosom szerint ez izomtömeg növekedést jelent. Ergo, ha fogyni is szeretnék változtassak az étrendemen.Üdv
1643. Acimity (válaszként erre: 1642. - Nagymacika)
2013. jún. 14. 16:36
Köszönöm!Neked is!!!
1642. nagymacika (válaszként erre: 1641. - Acimity)
2013. jún. 14. 15:59
örülök neki , csapjuk bele. Beleolvastam a naplódba,ügyes vagy,majd ha jobban lesz időm, akkor visszaolvasom. További sok sikert.!
1641. Acimity (válaszként erre: 1640. - Nagymacika)
2013. jún. 14. 14:54
Szintén zenész én is hasból szeretnék fogyni és én is futok, eddig -22kg-nál tartok,de a hasam még gáz.Hajrá nekünk!!!
1640. nagymacika (válaszként erre: 1637. - Acimity)
2013. jún. 14. 11:38
én hétszer voltam eddig ,de már második alakalommal felgyorította az anyagcserémet. Ami azóta is tart. Én is hasról szeretnék fogyni ,futással már eddig fogytam 15 kilót.
1639. Acimity (válaszként erre: 1638. - Eszter3535)
2013. jún. 13. 21:11
Ez jó hír!Én nagyon kíváncsi vagyok milyen hatása lesz egy hónap alatt!
2013. jún. 13. 14:50

Sziasztok!


Én 3 hete használom, minden nap 20 percet. Tapasztalataim csak pozitíak: anyagcserém tökéletesen működik azóta, fogytam 4 kg-ot és látványosan vékonyodtam...

NAgyon szkeptikus voltam először, de a látvány magáért beszél. Előtte elipszis taposóztam, napi 50 percet, de az utolsó 3 hónapban semmit sem használt és a mozgás semmilyen hatással nem volt az anyagcserémre...

Mindenkinek csak ajánlani tudom!

1637. Acimity (válaszként erre: 1636. - Nagymacika)
2013. jún. 11. 17:17

Sziasztok!

Én is még csak egy hete használom,de én nem igazán érzem,hogy gyorsítaná az anyagcserét és azt,hogy fáradékonyabb lennék egyáltalán nem,inkább feldob,de lehet,hogy csak a tudat.

Én is futok és Insanityzek mellette,és kíváncsi vagyok a hatására.

Már fogytam más módszerrel 22 kg-ot,most már azért küzdök,hogy a hasam lemenjen,erre szeretném használni,de nem tudom milyen pozitúra jó hasra,amik le vannak rajzolva,azok nekem nem jönnek be,nem érzem,hogy mozogna a hasam.Ha segítenétek,megköszönném!

2013. jún. 11. 15:59
sziasztok! múlt héten kezdtem el használni a gépet edzőteremben. Elötte én már mozogtam és leadtam 15 kilót,futással és némi diétával. nálam már az első alaklommal felgyorsította az anyagcserét ,sűrűn jártam wc-re,ami nagyon jó, viszont azt vettem észre ,hogy bár reggel hamarabb felébredek,enrgikusabb vagyok ,de délutánra teljesen kidőlök,és olyan ritkán fordult elő de hétvégén igen ,hogy egy órára lefeküdtem aludni. Most vagy sok a futással együtt,vagy én rám ilyen hatással van. Napi húsz percet használom. Van valakinek hasonló tapasztalata aki régebb óta használja?
2013. jún. 9. 22:27

Sziasztok!

Mit gomboltok ha zsírégető krémgélt használnék a Flabi "edzés" előtt akkor talán hatékonyabb lenne?

Valaki próbálta már ezt a "variációt"?

Melyik krém vált be nektek?

Az Ilcsi-féle paprikakrém, vagy a Stella-féle fahéjas krémgél, esetleg más?

1634. b.sárika
2013. jún. 9. 13:05

Sziasztok

Most voltam 10. alkalommal a flabin.

Állítólag akkor csinálod jól, ha viszket a bőröd, és bevörösödik..

Egyszerűen, bárhogy helyezkedek a gépen, igen, rázza- rázza, de valahogy sosem viszket, és be sem vörösödik..

Akkor lehet hogy így nem is használ semmit?

2013. jún. 8. 19:45

Sziasztok!

Én teljesen új vagyok itt. Nagyon sok oldalt végig olvastam, és szerencsés vagyok, a Flabélos bérlettel kapcsolatban. Beiratkoztam egy edzőterembe, ahol megvettem egy havi bérletet, és akkor mondták, hogy a Flabélos használata benne van az árban, ami amúgy is igen baráti 6800.- ft! Az első alkalommal nem próbáltam ki, de a másodikkal igen, és elég érdekes volt. Mivel nem mondtak róla semmit, csak hogy állj rá, és ott azt a gombot nyomd meg, elkezdtem a neten nézelődni, hátha megtudok valami többet róla, a semminél. Így jutottam ide. A teremben a P2 van beállítva fixen, azon lehet használni. Először szédültem, és az agyamat is kirázta, akkor kicsit hajlítottam a lábamon, és jobb lett. A sok kommenten felbuzdulva le fogom magamat mérni centiben, mert kíváncsi vagyok nálam mennyire fog bejönni. Most annyira izomláz van a lábamban, hogy menni sem bírok! Edzés után lenyomom a 10 perc Flabit. Igaz megy a diéta is, na meg a sok víz mellette!

Jó edzést mindenkinek, még írok majd hogyan alakulok!

1632. csalánt
2013. jún. 7. 13:19

Akinek lusta az epéjje annak szabad használni a flabélost , végülis segiti az emésztést . Csak a kövel nem szabad . Remélem jót tudom .

Köszönöm a segitcséget !

1631. zsolt71 (válaszként erre: 1625. - Petrikek)
2013. jún. 7. 08:48

petrikek!


Mivel az egész Flabélos koncepció az egyensúlymegtartó reflexen, és az ehhez kapcsolódó izom összehúzódásokon alapszik, ezért előfordulhat szédülés. A Flabi folyamatosan, másodpercenként többször kimozdít a függőleges, egyensúlyi helyzetedből, ezt korrigálja vissza a test.


Az egyensúlyunk megtartására a belső fülben lévő egyensúlyszervünk (félkörös ívjáratok) feladata. Szédülés akkor keletkezik, ha az egyensúlyszervből, az izmokból és a szemből beérkezett ingerek nem összehangoltak, hanem egymásnak ellentmondó információkat szállítanak az agy fele.


A Flabi mozgása mindenkinek (kivéve talán a pilótákat...) egy tök új mozgásforma, ergo hozzá kell szoktatni a szervezetet. Az esetek TÖBBSÉGÉBEN egy-két alkalom után elmúlik a szédülés, talán ezerből egy esetben nem. De ez az egy eset "gyárilag" és szédülős, nem a Flabi teszi azzá, csak jobban kihozza belőle.


A gép elején azért van a kapaszkodó, hogy nyugodtan használd, ha szükségét érzed. Ha ez ad biztonságot, semmi baj, nem véletlenül tették oda :-) Figyelj a helyes tesstartásra, ne lógasd a fejed, nézzél mindig egyenesen előre, egyenes gerinccel (nem görcsösen, mereven!) állj rajta. Úgy szoktam mondani, hogy legyen "arisztokratikus" fejtartásod, picit nyújtsd ki a nyakad, mintha épp át akarnál kandikálni egy kerítésen :-) Nem kell "izomból", csak úgy lazán.


Az első pár alkalommal, amíg hozzászoksz, nem muszáj 6-os fokozat fölé menni, különben is ez a fokozat a legjobb, ha fogyási céllal használod a Flabit.


Jó Flabizást!!!

1630. zsolt71 (válaszként erre: 1628. - Fd338ca636)
2013. jún. 6. 21:22

Egy dolgot még elfelejtettem:


Ha Flabizás alatt a cellulittal érintett terület viszket, vagy nagyon viszket, akkor tudd, hogy jó úton jársz... :-) Nem kötelező a viszketés, de sok vendégünk tapasztalta.


Olyan ez, mint amikor éjjel véletlenül ráfekszel a saját karodra, és reggel úgy ébredsz, hogy tökre elzsibbadt :-) Amikor kezd visszatérni bele az élet, amikor elindul a keringés, akkor nagyon szokott viszketni, elég kellemetlen érzés.


Na, a cellulitnál kb. ilyesmi történik. Tekintsd úgy, mint egy "halott részt", amiben most újra elindul a keringés. Ez okoz sokaknál viszkető, csípő érzést. Volt olyan vendégünk, aki majd' leesett a Flabiról, úgy vakarózott közben... :-) Nyugi, ennyire nem durva, de akár lehet. Nem kell megijedni tőle, illetve az sem jelent rosszt, ha nem viszketsz. Attól az még működik, csak a bőröd nem reagálja le annyira érzékenyen.

1629. zsolt71 (válaszként erre: 1628. - Fd338ca636)
2013. jún. 6. 21:05

Mivel fokozza a vér- és nyirokkeringést, valamint tágítja a legutolsó kis hajszálereket is, mindenképpen hatékonyan SEGÍT a narancsbőröd eltüntetésében, ha mellé megteszel még pár "apróságot":


1. picit utánaolvasol, hogy mitől is alakul ki a narancsbőr (nem az ülőmunkától...)

2. felülvizsgálod az étkezésed, és szépen kidobálsz az életedből minden műkaját, tartósítós, ízfokozós, vagy jóóó cukros cuccot, búcsút intesz a kólafantasprite típusú "üdítőknek"

3. a Flabizás mellett legalább napi 2-3 liter tiszta, szénsavmentes vizet megiszol


akkor egy havi bérlet (20) alkalom lejárása után már "megnézheted magad" :-)


Feltételezem, hogy a narancsbőröd nem egy hónap alatt alakult ki, illetve a lábdagadás sem az utolsó négy hét eredménye. Ennyit időt, mármint MINIMUM egy hónapot adj a Flabinak, mert ez nem varázspálca. Ha viszont a kajára és az ivásra vonatkozó részt kihagyod, nagy valószínűséggel valóban pénzkidobásnak fogod megélni.


Az étkezési szokások megváltoztatása nem kér tőled plusz pénzt, csak nézd meg, a pénzedért milyen táplálékot veszel. A víz sem drága. Csupán ELHATÁROZÁS kérdése, hogy megteszel-e MINDEN szükséges lépést ahhoz, hogy változzon a tested. Ne a Flabitól várj csodát, semmitől nem várj csodát... Viszont TE tehetsz érte, mármint SAJÁT MAGADÉRT :-)


Ez így együtt, mármint étkezés+vízivás+Flabi már egy hónap alatt meg fogja mutatni a változást. Ez már elég inspiráló tud lenni a folytatáshoz, nem?


Jó Flabizást!!!

2013. jún. 6. 10:55

Sziasztok!

Fontolgatom,hogy veszek egy flabi bérletet,előtte szeretnék kérdezni pár dolgot.

Nem akarok fogyni,nem azért szeretném használni.Ülőmunkát végzek,rettenetes állapotban van a hátsóm ez miatt,illetve az egész napos láblógatástól sokszor feldagad a lábam,nem jó érzés.

Ezen fog e segíteni valamit ez a gép?

Engem leginkább a narancsbőr elleni hatékonysága érdekel,érdemes erre használni,vagy csak fölösleges pénzkidobás?

Köszönöm:-)

1627. 4b6a2525df (válaszként erre: 1624. - Petrikek)
2013. jún. 5. 14:53

hát én is igy voltam vele, aztán voltam egy előadásukon és ott megkérdeztem a doktornőt. Azt mondta, hogy fokozatosa szoktassam magam hozzá (mert ugye én rögtön a 6-os fokozatot nyomattam 10 percig), ja és mindjárt 60 éves leszek.

és ugy tettem, hogy először az 1-sen álltam 10 percet, másnap a kettesen... igy tovább a 6-ig, majd első alkalommal a 6-son csak 5 percet.


De szépen beállt másfél hét alatt, ennek pedig 8 hónapja, és azóta zökkenőmentesen használom

1626. ginuka78
2013. jún. 4. 20:38
Sziasztok!Év eleje óta olvasom a fórumot,de csak most regisztráltam.Májusban lett saját flabi gépem,azóta nyomom minden nap:) Most várom a chilit,remélem fogom bírni:)A kettő együtt remélem hatásos lesz....Valakinek van erről tapasztalata?(h milyen a kettő együtt)
1625. petrikek (válaszként erre: 1624. - Petrikek)
2013. jún. 4. 05:10
ez kérdés volt bocs, csak lemaradt a kérdőjel
1624. petrikek
2013. jún. 4. 05:09
az normális ha valaki szédül rajta (nem végig)
1623. zsolt71 (válaszként erre: 1622. - SzánI.)
2013. jún. 3. 19:33

Ha érdekel, rászánsz egy jó órát, gugli a barátod, nagyon sok infót megtalálsz. Például arról, hogy miért összehasonlítható az edzőtermi munkával (kulcsszavak: izomösszehúzódások száma, kalóriafelhasználás, stb). Meg arról is, hogy itt miért nem izzadsz, mi a hatásmechanizmusa stb.


Ha nem próbáltad még sosem, ráadásul még nem is érdekel, akkor túl sok alapja nincs a kommentednek... A fórum címe: Flabélos TAPASZTALATOK. Itt kérdezni szoktak azok, akiknek nincs tapasztalata, és próbálnak segíteni azok, akiknek pedig van. Kábé erről szólna ez a fórum.

1622. SzánI. (válaszként erre: 1618. - Mogyi24)
2013. jún. 3. 19:04
Talán azért, mert egyáltalán nem is fárasztó a 10 perc rázás. Azért vicces, hogy 45 perc edzéssel hasonlítják össze..... Nem tudom, hogy mi alapján írják azt, hogy helyettesít 45 percnyi edzőtermi munkát. Ha nem izzadsz, fel sem megy a pulzusod. .. nem értem.. Valakinek jó pénz, az biztos.
1621. *Nempiskóta* (válaszként erre: 1620. - Melike1026)
2013. jún. 3. 18:58
Ahova én járok, ott az első alkalomkor felsorolták a kizáró okokat és a vesekő is közte volt. Sőt egy papírt is alá írattak, hogy tudtommal xy stb. betegségekben nem szenvedek (nem tudok róla) és ők felelősséget nem vállalnak ha netán valami baj történik.
2013. jún. 3. 18:43
Sziasztok! Egy kérdésem lenne: nekem van vagy 6-7 vesekövem, különböző méretűek, ez azt jelenti akkor, hogy ne is reménykedjek abban, hogy használhatom a flabélost?
1619. 4b6a2525df (válaszként erre: 1617. - SzánI.)
2013. máj. 31. 18:49

Hát azért az nekem egészen biztos. Függ a kő nagyságától és attól is, hogy hol helyezkedik el.

Voltam ilyen flabelos zöld tea esten a Westendbe, ott a doktornő kimondottan lebeszélt mindenféle "köves" embert a használatáról

1618. Mogyi24
2013. máj. 30. 21:17
Sziasztok.Én ma voltam ötödszörre Flabelos-on, de egy kicsit el vagyok bizonytalanodva. Már kétszer használtam a p3-at meg egyszer 10 percig voltam 30-as fokozaton. Az. a furcsa,hogy egy kicsit sem érzem megeröltetőnek. Ez mitől lehet?
1617. SzánI. (válaszként erre: 1616. - HnéViktória)
2013. máj. 30. 19:22
Akkor pont kirázná. :D
2013. máj. 29. 22:05
Sziasztok...én ma szerettem volna kipróbálni-de a hölgy lebeszélt róla,mert van egy vesekövem,több éve véletlenül találták,tünetmentes...Úgy sajnálom...
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook