Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Próbálta már valaki a flabélos edzőgépet? Flabélos test vibrációs edzőgép tapasztalatok. fórum

Próbálta már valaki a flabélos edzőgépet? Flabélos test vibrációs edzőgép tapasztalatok. (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
1675. Acimity (válaszként erre: 1672. - Dorgo)
2013. jún. 26. 07:04
Nekem is van spirálom és használom, hogy mozdulhatna el? Én nem gondolom,hogy gond lehet.
1674. zsolt71 (válaszként erre: 1672. - Dorgo)
2013. jún. 26. 06:30
Nem, sajnos nem alkalmazhatod semmilyen fokozaton és semmilyen "technikával". Elmozdulhat a vibrációtól, ezért.
1673. nagymacika (válaszként erre: 1669. - Zsolt71)
2013. jún. 25. 23:59
Én teljesen megvagyok elégedve a hatásával. Igaz már 15 kilón túlvagyok ,mert futok mellette. Nekem felgyorsította az anyagcserémet,és szerintem javult a narancsbőr is. Ma elvittem a 13 éves kisfiamat,nagyon tetszett neki. Tíz perig állt rajta és szintén felgyorsította az anyagcseréjét. Én úgy gondolom , napi húsz perc a szokásos futásom mellett,némi diétával szép eredményt fog hozni.
1672. dorgo
2013. jún. 25. 22:14
Sziasztok! Nagyon-nagyon szeretném kipróbálni a flabit, de olvastam, hogy akinek nőgyógyászati spirálja van nem javasolják. Semmilyen fokozatban, technikával nem alkalmazhatom? Tuonlód esetleg vki segíteni, vagy van vkinek hasonló"problémája"? köszi
1671. Alma1985
2013. jún. 25. 12:21

Sziasztok,

a segítségeteket szeretném kérni, nemrég kezdtem el flabélosra járni, de 2006-ban tüdőembóliám volt, azóta vérhígítót szedek. Szerintetek lehet bármi bajom tőle?

Alá kellett írni egy papírt, hogy nem volt ilyen-olyan betegségem, a trombózis rajta volt, de a tüdőembólia nem..

köszönöm, Alma

1670. zsgreen (válaszként erre: 1664. - Reka24.)
2013. jún. 25. 08:58
Köszönöm! Sok sikert Neked! Én is azt tudom tanácsolni, hogy ha fogyni szeretnél inkább, akkor csak állj rajta akár kézin(6-8-10-12), vagy P2. Ha gyakorlatokat csinálsz, az az izmokat fogja növelni.Nekem egy gyakorlat jött be eddig: háttal állok a kijelzőnek és törzsfordítás jobbra mellső középtartással, megtartom 5 másodpercig, majd vissza kiindulóhelyzet és törzsfordítás balra, azt is megtartom 5 másodpercig, majd ezt ismételgetem, van hogy 3x van hogy 5x, mikor milyen kedvem van :) Nekem ez bejött, az oldalamat formálja leginkább. :) Ezen kívül én csak állok rajta, illetve tényleg rengeteg vizet iszok nap mint nap mióta flabizom :)
1669. zsolt71 (válaszként erre: 1665. - Nagymacika)
2013. jún. 24. 22:44

Jól mondod! :-)


Talán még annyi kiegészítés, hogy MINDENKI, aki gyors eredményt vár (egy-két hét), az csalódni fog és a Flabit fogja hibáztatni... Önmagát természetesen nem, hiszen azért sem ostorozta magát, hogy HOSSZÚ HÓNAPOK, esetleg ÉVEK alatt szedte fel a tizenkiló túlsúlyát, amit most HETEK alatt akar "levedleni", természetesen egy KÜLSŐ körülménytől, mármint a Flabitól remélve a megváltást.


A diéta NEM fogyókúra, hanem egy cél érdekében, bizonyos rendszer szerint összeállított, speciális étrend. NEM KOPLALÁS!!!


Szerintem az már elég jó (rész)eredmény, ha az anyagcserédet felgyorsította. Használd ki ezt, küldjél magadba napi 3 liter folyadékot (ásványvíz, salaktalanító tea), és figyeld meg a hatást. Ha a kajádat még nem is változtatnád drasztikusan, ez a folyadék dolog a Flabival együtt nagyon komoly változást tud hozni a formádon! Ne nekem hidd el, hanem próbáld ki, nem kerül semmibe... (oké, a víz vagy a tea árába, de talán ennyi még belefér)

2013. jún. 24. 22:35
(válaszoltam a fórum téma címére)
2013. jún. 24. 22:33
én igen, vettem is egyet, bevált
1666. zsolt71 (válaszként erre: 1664. - Reka24.)
2013. jún. 24. 22:33

Kedves Réka!


Ebben sajnos tévedsz, nem a rajta végzett gyakorlatoktól fogysz... Azok arra jók, hogy egy-egy izomcsoportot célzottabban mozgassanak, de nem emiatt fogysz majd jobban. Ha eddig kétszer voltál, túl sok tapasztalatot még nem szereztél róla! Ne a barátnődre hallgass, hacsak ő nem egy szalont üzemeltet vagy nem használja hosszú hónapok óta és nincs kellő tapasztalata. Remélhetőleg olyan nem tanácsolt, hogy nyomd fel 30-as fokozatra, mert akkor még gyorsabban fogsz fogyni... Sőt, ha napi 2 x 20 percet haszálnád, akkor meg még gyorsabban... NEM!


Ami sikeressé fogja tenni a Flabizásod, azt is leírtad: "... figyelek a kajára" Ez kell hozzá, és persze az is tök jó, ha még tudsz és van is kedved futni :-) Mindezek mellé igyál sok vizet, és akkor a hatás tényleg nem marad el!


Szóval, ha tényleg "csak" állni fogsz a gépen, az is éppen megfelelő, ha a fő célod a súlyvesztés. Ha edzés-kiegészítésként, meglévő izmok formálására használod, akkor valóban lehet és érdemes a gyakorlatokat csinálni, de pl. ne azért hasazzál rajta, hogy az majd jól leviszi a hasadról a hájat (ha van)... Nem, nem viszi le, nem csak a Flabi nem, más sem! A háj alatt lesz egy frankón kemény hasizmod, ennyi :-)


Pár hozzászólással lejjebb ajánlottam valakinek, hogy guglizzon ki három szót, sokat fog segíteni a megértésben. Neked is jó szívvel ajánlom!


Jó Flabizást!

Zsolt

2013. jún. 24. 21:57
én eddig 15alakalommal voltam napi húsz percre. Megmondom őszintén azon kivül ,hogy felgyorsitotta az anyagcserémet ,nem vettem észre semit még. én is azt mondom ,hogy diéta nélkül és némi mozgás nélkül aki gyors eredményt vár az csalódni fog.
1664. Reka24.
2013. jún. 24. 21:07
ez nagyon látványos zsgreen, gratu! én eddig 2x voltam, mellette futok, figyelek a kajára, és mindenféle edzéseket csinálok. Persze úgy láttam, ha valaki csak azt hiszi, hogy attól fog fogyni, hogy áll a gépen, az téved, csinálni kell közben a gyakorlatokat, amik a helyen, ahová én járok a falra vannak kitéve. Jah és én a 10 percről 20-ra váltottam második alkalommal, barátnőm tanácsára! remélem lesz eredmény
1663. zsgreen
2013. jún. 24. 11:17
Sziasztok! Régóta tervezem, hogy írok nektek. Egyszerűen imádom a Flabélost! :) Hihetetlen jó tapasztalataim vannak vele kapcsolatban. Ráadásul látványos is. Akit érdekel egy kis motiváció, az adatlapomra töltöttem fel nektek egy képet a változásról! Mindössze 1 hónap, 10 alkalom 20 perces flabizás eredménye, remélem látjátok, hogy tényleg működik. Sok sikert mindenkinek!
1662. zsolt71 (válaszként erre: 1661. - Tündi66)
2013. jún. 23. 13:36

Értelemszerűen arra vonatkozik a "tiltás", aki TUDJA, hogy van köve... Ha neked már volt, és nem változtattál a kő kialakulása előtti életmódodon és táplálkozás szokásaidon, akkor sanszos, hogy lesz megint köved... Amennyire tudom, egy ember csak egyfajta típusú kövessége lehet, tehát ha tudod, milyen fajta köved volt, akkor odafigyeléssel meg tudod akadályozni az újabb kő kialakulását.


Nem vagyok orvos, ez nem diagnózis, csak amit hallottam és olvastam róla! Te azt írtad, hogy "de nekem vannak veseköveim", tehát rád vonatkozik az ellenjavallat, amíg megvannak a kavicsaid. Amennyire tudom, ez nem csak akkor fáj, ha elindul kifelé, hanem még a helyén is. Vannak egyértelmű tünetek, a hasi UH pedig meg is mutatja, hogy van-e és mekkora.


A Flabi azért nem javasolt, mert a vibráció miatt esetleg nem arra indul a kő, amerre kéne neki... Ezt pedig senki nem szeretné, ezért inkább először kő kivesz, aztán Flabizik :-)

1661. Tündi66 (válaszként erre: 1659. - Zsolt71)
2013. jún. 22. 19:57
És,aki nem tudja,hogy van köve? Évek óta el is tűnhetett. A terhesség előtt sem tudtam....Pedig jó lett volna...DE azt sem mondja senki sem,csak akkor lehetsz terhes,ha nincs köved. Nagy élmény,amikor 20 hetesen elindul a kő...
1660. zsolt71 (válaszként erre: 1657. - Szöszcilla)
2013. jún. 21. 16:59

Szia!

A Te esetedben mindenképpen azt javaslom, hogy vedd fel a kapcsolatot dr. Endre Veronika doktornővel, ő a "Flabis dokinéni" :-) Neten rá tudsz keresni, kecskeméti a hölgy, diabetológus-obesitológus. Ha közvetlenül esetleg nem érnéd el, hívd a Flabi forgalmazóját, a Mediwel Kft-t, a lányok biztos tudnak segíteni.

Üdv,

Zsolt

1659. zsolt71 (válaszként erre: 1658. - Tündi66)
2013. jún. 21. 16:40
Szia! Jól látod, ne kísérletezz vele, pont ezért. Előbb szabadulj meg a kőtől vagy kövektől, aztán mehet a Flabizás! Bármilyen "kövesség" abszolút ellenjavalt a vibrációs gépeknél, szalonban rá sem engednek állni! Ha otthon használnád, legfeljebb onnan visz el a mentő... Szóval, tényleg vedd komolyan!!!
1658. Tündi66
2013. jún. 21. 10:03

Én most szerettem volna kipróbálni a barátnőmmel...De nekem vannak veseköveim. Akkor nekem ezt nem szabad??

Mi baj lehet belőle? Elindul a kő?

Most kicsit szomorú vagyok.

Van,aki kipróbálta,úgy,hogy van köve? Vagy inkább ne kisérletezzek?

2013. jún. 20. 23:00

Sziasztok!

Segítségeteket kérném.

Sokakkal ellentétben én hízni szeretnék. 2 terhességet végig feküdtem, ennek következtében eléggé legyengültem fizikailag. Az álló képességem szinte nulla, izmaim gyengék és erőtlenek, sokszor kűzdök hátfájással. Soványságom ellenére a hasam és a vékony combjaim hájasak, kicsit narancsbőrösek. Sajnos hajlamos vagyok a fogyásra, a terhesség alatt felszedett plusz 10 kg, a szoptatás befejeztével, sajnos szép lassan lekopik rólam, de a háj nem igen akar távozni :( Mindig is szerettem volna sportolni valamit, de nálam sajnos egy félórás mozgás 2 kg minuszt jelent. Jelenleg 62 kg vagyok a 179 cm magassághoz,és most is folyamatosan fogyok. Szeretném eltüntetni a laza hájat, narancsbőrt és szeretnék helyette izomban gyarapodni, kb 68-70 kg-ra.

Szerintetek van esélyem evvel az edzésformával megerősíteni az izmaimat anélkül, hogy még jobban lefogyjak? Ha igen hányszor és hogyan, milyen fokozaton használjam, és hogyan változtassak a táplálkozásomon?

Régen sportoltam, csupa izom voltam de sajnos az 50 kg-ot sem tudtam elérni. Ilyen áron nem szeretnék újra izmos lenni ! Van esélyem gyarapítani az izmaimat, vastagítani combot, kart, popsit úgy hogy gyarapodik a súlyom is? Segít-e a merev izmok miatti hátfájás megszűntetésében ez az edzés forma?

És még egy kérdés, csak halkan :( az olcsóbb gépek mint pl a power board stb van-e ugyan olyan hatásos mint a flabelos? Miben különbözik a 2 gép egymástól?

Olyanok válaszát várom, akik ténylegesen szakmai szemszögből közelítik meg a dolgot és ténylegesen használható tanácsot (konkrét edzés és étkezési tervet) tudnak mondani. :) Kíváncsian várom válaszaitokat. :)

1656. sylka
2013. jún. 19. 12:57
Köszönöm!
2013. jún. 19. 11:14

Sziasztok !

Én is elkezdtem használni és nagyon jók a tapasztalataim. A narancsbőrt viharos gyorsasággal tünteti és diétás étrend mellet sokat segít a fogyásban. Én nagyon szeretem!

1654. sylka
2013. jún. 18. 16:21
Tanácsot szeretnék kérni fogyás szempontjából a flabélos edzéshez. Heti hány alkalom, hány perc, hányas fokozaton? 4 hónapja szültem császárral, szoptatok. A P2 program hányas fokozatokat jelent? Has,fenék,comb,csípő problémás. Köszönöm!
1653. 033054ac6c (válaszként erre: 1651. - Zsolt71)
2013. jún. 18. 10:42
Persze nem is kockáztatnék,már volt egy császárom:)Utána jóideig nem kívánja az ember hogy ott bármi érje azt a területet:)
1652. uniser (válaszként erre: 1646. - Lenin)
2013. jún. 17. 21:54

Kedves lenin!

Bármiféle szerviz vagy javítási gondod adódik a Flabiddal, keress bátran magánban!

Ígérem: gyorsan megoldjuk!

Más: Jó a nick neved! Valljuk be, már nagyon régen nem írtam le e nevet:)

Süssön Rád a nap!

>uniser<

1651. zsolt71 (válaszként erre: 1650. - 033054ac6c)
2013. jún. 17. 18:39

"Normál" műtétek után 3 hónapot kell várni, húzósabb beavatkozás után legalább 6 hónap kihagyás szükséges. A császár után legalább ezt a 3 hónapot várd majd ki, utána lehet kezdeni FOKOZATOS terhelés és intenzitás mellett.


Ha nem császár lenne, akkor 6-8 héttel a szülés után már mehetne, de így inkább várd ki a 3 hónapot. Az egészséged az első!!!

1650. 033054ac6c (válaszként erre: 1649. - Zsolt71)
2013. jún. 17. 16:12
köszönöm a választ,bár egy nődoki szerint nem gond,hát nekem ez fura hiszen annyira ráz:)Császár után mennyi idővel lehet újra?
1649. zsolt71 (válaszként erre: 1648. - 033054ac6c)
2013. jún. 17. 15:36
Babatervezés időszakában nem szoktuk ajánlani, pont azért, amit írtál. Szülés után viszont nagy segítségedre lesz, pár hónap elmúltával.
2013. jún. 17. 13:57
Sziasztok talán nem pont ide illik a kérdés de talán valakinek ilyen tapasztalata is van:)Ha babát szeretnék befolyásolja e magát a beágyazódást esetlegesen negatívan?Mert annyira ráz ugye hogy felmerült bennem.Orvos szerint nem lehet akadály,egyértelmű terhességnél meg már amúgy sem szabad.Tud valaki erről valamit?Előre is köszönöm!
1647. zsolt71
2013. jún. 15. 13:59
Keresd itt a fórumon "uniser" társunkat, ő fog tudni segíteni.
1646. lenin
2013. jún. 15. 10:53

Tisztelt együttérzők!


Már több mint két éve használja családunk ezt a remek szerkezetet mindannyiunk megelégedésére. Eddig kiválóan működött de mostanában egyre erősebb kopogó hang kíséretében erős rázkódás figyelhető meg. Ez talán valami hiba kezdete lehet. Szeretnék tanácsot kérni arról, hogy lejárt garancia esetén milyen szervizhez lehet fordulni, esetleg van -e valakinek jó tapasztalata megbízhatóság, ár és javítási idő tekintetében.

Köszönettel...


Üdv mindenkinek!

❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook