Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Próbálta már valaki a flabélos edzőgépet? Flabélos test vibrációs edzőgép tapasztalatok. fórum

Próbálta már valaki a flabélos edzőgépet? Flabélos test vibrációs edzőgép tapasztalatok. (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
1705. Pasionella (válaszként erre: 1704. - 008c073162)
2013. júl. 8. 11:53

Tyűha.... :-)

Hát nem tudom...

Lehet erőt kellene vennem magamon és tornázni.

1704. 008c073162 (válaszként erre: 1702. - Pasionella)
2013. júl. 8. 11:45
Szia,szerintem jó a narancsbőr ellen,nekem pár alkalom után nagyon szépen kisímitotta a bőrömet,viszont erősített.Pedig alapból nem vagyok dagadt az 53 kg-mal csak feszesíteni akartam.A fenekem viszont nagyon kerekedett tőle.Nekem ez nem tetszett:)
1703. Luna93 (válaszként erre: 1702. - Pasionella)
2013. júl. 8. 09:46

Jó kérdés, engem is nagyon foglalkoztat ez a téma. Olvasgattam fórumokat más oldalon is, azt vettem észre, hogy aki még ki sem próbálta (vagy éppen 10 alkalomtól vár csodát) az leszólja, fikázza, de akik aktívan foglalkoznak vele azok pozitív hatásokról számoltak be; nagyon jól eltünteti a narancsbőrt és átformálja a testet.

Én mindenképp ki fogom próbálni, és remélem én is pozitív dolgokról számolhatok be. :)

2013. júl. 8. 09:35

Egyik kolléganőm jár, nem látok rajta semmit...

Nem drága és vagy kevés idővel rendelkező embereknek jó vagy pedig lustáknak. Jelenleg a második csoportban tartozom pedig jó lenne fogyni.

Fogytam én már mozgással meg odafigyeléssel, a kajaodafigyelés most is megvan csak még a mozgásra nem vettem rá magam és hát... elég kecsegtető, hogy semmit sem kell csinálni mégis fogy az ember, csak valahogy nem hiszek benne.


Szóval vannak pozitív tapasztalatok róla?

És igen, tudom, mozogni...elismertem jelenleg lusta vagyok rá, szóval emiatt nem kell kioktatni :-) tudom én mit kéne.. :-D

1701. ranna (válaszként erre: 1699. - Monikab7705)
2013. júl. 8. 05:51

Furcsa, hogy nincs rajta P2 program, lehet nem is flabi gép? :S

A visszaolvasgatást a 30-as erősség miatt mondtam amit használsz. Az is érdekes, hogy a szalonban, vagy bármiben ahova jársz nem világosítanak fel a használatról. :( Ahova én járok csak egy kis helyiség, de a hölgy ismeri a szolgáltatását és közvetlen az ember orra előtt a falra is ki van rakva melyik fokozat milyen testrészre hatásos.

2013. júl. 7. 21:46
A P2 program valóban 10 perces,amikor lejár az idő, akkor újra elindítom.
1699. monikab7705 (válaszként erre: 1697. - Ranna)
2013. júl. 7. 18:30
Igen olvasgatok visszafelé amennyit engednek a gyerkőcök, de engem az is meglep hogy 20 perces program amit én használok max 10percre állítható. Kétszer indítjátok, vagy más fajta?És azon nincs P2 csak egyfajta progi csak az erősség állítható.
2013. júl. 7. 17:00

Sziasztok, szép délutánt mindenkinek :-) Elkezdtem én is a flabelos edzést, már túl vagyok 14 db 20 perces P2-es programon, egyszerűen csak állok rajta...nem veszek fel pozíciókat..

Igen meglepő eredményekről számolhatok be eddig: 2 ruhaméret csökkenés eddig :-)

Irodai munkát végzek, heti háromszor járok Zumbára, nagyon sokat formált a Zumba is, de a látványos méretcsökkenés a flabelossal indult be. Nem akartam hinni a szememnek, hogy ilyen rövid idő alatt látványos eredményt érek el!!!!

Alkatilag kritikus pontjaim sajnos: comb-fenék-vádli-ezen kell még kicsit formálni :-)))

Mindenkinek kitartást és sok sikert kívánok :-)))

1697. ranna (válaszként erre: 1696. - Monikab7705)
2013. júl. 7. 11:04
Lehet el kellene olvasnod ezt a fórumot, vagy legalább listázd Zsolt hosszászólásait!
1696. monikab7705 (válaszként erre: 1695. - 342402de6d)
2013. júl. 7. 08:20

Kipróbálom, de a 30-on sem éreztem a viszketésen kívül semmit, pedig aktívan jártam, de igazad van kísérletezni fogok. De mi az a P2? tudja valaki?

Köszke

1695. 342402de6d (válaszként erre: 1694. - Monikab7705)
2013. júl. 7. 06:52
Miért nem nézed meg melyik fokozat hogyan hat rád?30-ast ki sem próbálnám soha,a hasra már a 6-os is jó hatással van.
1694. monikab7705 (válaszként erre: 1684. - Nyűzli)
2013. júl. 7. 06:36

Sziasztok!

Bocsi hogy ismeretlenül is beleszólok, de szeretném kérdezni, hogy melyik a P2 program? Mert én is járok, de ott csak sebességet tudok állítani 1-30-ig. Általában 30-on csinálom. Én is szeretnék fogyni, már nekem is sikerült 10 kg-ot, de sajnos a hasam nem megy le.3 szülésem volt elég gyors egymásutánban ráadásul császármetszéssel. Tornázni is járok, de csak 2* egy héten jutok el, ha szerencsém van és tudják vállalni a 3 kicsit. Válaszokat köszönöm

1693. zsolt71 (válaszként erre: 1692. - Oti40)
2013. júl. 4. 21:09

Kedves oti40!


Pontosan mire gondolsz? Úgy általában használ-e az ízületeknek? Ha így kérdezed, akkor igen, mert kíméletesen mozgat, nem terheli sem a szívet, sem az ízületeket, viszont a mozgás segít a "bejáratódásban". Komolyabb probléma esetén ízületvédő táplálékkiegészítők szedése is ajánlott, természetesen megfelelő mennyiségű folyadék bevitele mellett.


A másik kérdésed, a férjeddel kapcsolatban komoly??? Saját bevallásod szerint semmilyen mozgásra nem lehet rávenni a Flabin kívül, és valamilyen látványos eredményre számítasz két hét Flabizás után... Esetleg túlsúlyos? Ha igen, milyen mértékű elhízásról beszélünk? Ezt a túlsúlyt mennyi idő alatt sikerült összehoznia? Két hét alatt vagy esetleg hónapok, évek alatt? Abban BIZTOS lehetsz, hogy megfelelő hozzáállással az elhízáshoz "szükséges" időnél jóval kevesebb idő fog kelleni a súlycsökkenéshez, de azért két hétnél érezhetően többre lesz szükség...

1692. oti40 (válaszként erre: 1688. - Zsolt71)
2013. júl. 4. 12:01

Kedves zsolt71!

Izületi gondokat javít a flabelos használata?

Köszi,

1691. oti40 (válaszként erre: 1663. - Zsgreen)
2013. júl. 4. 12:00

Kedves zsgreen!

A napi 20 percen , sok folyadékon és normális étrenden kívül mozogsz valamit? Mert a férjemet a mozgásra nem lehet rávenni, viszont ő is 20 percet flabizik naponta, 2 hete, nem sok eredménnyel. A hasából nem megy lentebb. Köszi!

1690. ranna
2013. júl. 4. 08:05

Sziasztok!

Én hétfőn kezdtem el a flabizást, volt egy próba is előtte. Amit tapasztaltam: a kipróbálás utáni 2-3 napban megkönnyítette az anyagcserém. Nem voltam biztos benne, hogy ez a flabi hatása, de mivel a próba és a kezdés között közel két hét eltelt és most újra segített ilyen szempontból, már biztos vagyok. Igyekeztem elolvasni a hozzászólásokat, jórészt a fogyás a cél - nálam is (életmódváltással, több vízzel stb. :))- az anyagcserére gyakorolt hatásáról nem találtam hsz-t.

Gondoltam megosztom veletek a tapasztalatom. :)

1689. Wadiya (válaszként erre: 1657. - Szöszcilla)
2013. júl. 1. 20:29

Szia!

Én gyógymasszőr vagyok és van Flabélosom is.

Az izmaidra alap programmal kellene kezdened és megfelelően kellene táplálkoznod ami természetesen nem diétás étrendet takar. Edzés előtt 1-1,5 órával egyél szénhidrátban gazdag ételt, hogy bírd az edzést majd edzés után fehérjedús ételeket fogyassz mert az segít az izomépítésben.

Ha az alap átrázós programmal már átmozgattad a testedet pár alkalommal akkor próbáld ki a speciális pózokat adott izomcsoportokra.

Remélem tudtam segíteni!

1688. zsolt71 (válaszként erre: 1685. - 880331b0ba)
2013. júl. 1. 12:31

Dr. Endre Veronika "Flabis orvos" válasza egy korábban feltett, hasonló kérdésre:


"A trombózist követően 3 hónap múlva használhatja a készüléket, kezdetben alacsony fokozaton használva(max 6) napi 10 percet. Később lehet emelni a szintet és az időt(max 20 perc/nap), ha nincsen panasz"

1687. 117b1693d0 (válaszként erre: 1685. - 880331b0ba)
2013. jún. 30. 15:22
Heveny trombózis esetén nem javasolt, de érdemes lenne kezdés előtt beszélnek a forgalmazó áll, mert van orvosszakértöjük, akivel konkrétan megbeszélhetnéd az eseted.
1686. cinus79
2013. jún. 30. 14:50
Sziasztok! A hozzászólások nagy részét elolvastam. Az én kérdésem az lenne,hogyha heti háromszor járok futni és mellette heti 1-2-szer 10 percet.flabelos-oznék,akkor az elegendő lenne,hogy szép lassan a derekamon és a csípőm a két gyerek szülés utáni felesleg eltűnjön? 164 cm vagyok és 57 kg. A kezem, lábam vékony. Anyagilag nem nagyon tudnák többet fordítani rá. Válaszotokat előre is köszönöm!
2013. jún. 30. 14:27
Sziasztok!! még én sem voltam soha ilyen kezelésen, de érdekelne konkrétan egy dolog. Olyasmit hallottam, hogy a trombózis gondot jelent, ezt szeretném, ha valami kifejtené nekem. Szóval, nekem 6 éve volt mélyvénás trombózisom, azóta pasnaszmentes vagyok, de vérhigitót kell szednem. Ez valóban kizáró oka annak, hogy ilyen kezelésen részt vegyek?! :(
1684. Nyűzli
2013. jún. 30. 08:24

Zsolt először is köszönöm a válaszod!


Kicsit félreértetted azért azt a mit várhatok... kezdetű mondatomat, mert írtam is hogy tisztában vagyok azzal hogy a flabi nem egy csodagép és a sült galambot nem fogja a számba repíteni.

Nézegettem különböző szalonok honlapját, és szinte garantáltan leírják, hogy x alkalom után már látványos, "csak a centikből meg a súlyodból veszíthetsz" "20 alkalom és ész leszel a bikini szezonra" stb.. Ezek a dolgok bizonytalanítottak el... vagy csak naiv vagyok és ahogy írtad türelmetlen is, ami azért van mert már nagyon-nagyon-nagyon elfáradtam ebben az egész kinézetem elleni "harcban".. 23 kilót adtam le kevesebb mint egy év alatt, most 60 kiló vagyok (néha 59-néha 60,7...) és már valahogy semmitől sem ment ez a szám lefelé, de tényleg semmitől.. úgyhogy lemondtam a mérlegről és csak a centiknek élek :)


Aminek örültem, hogy az írásod jobban körvonalazta előttem ezt az egészet, és meg is nyugtatott azért.

Ma is megyek le "rezegni" :) rákérdezek erre a P2-es programra meg a fokozatokra!


Köszönöm még egyszer! :)

1683. Nyűzli
2013. jún. 29. 15:47

Sziasztok!


Sokat gondolkodtam azon, hogy írjak e vagy sem, nem akarok olyasmiket kérdezni amiket sokszor megkérdeznek.. így el is kezdtem visszaolvasgatni a kommenteket itt, de jól bele is zavarodtam a dolgokba ezért előre elnézést kérek ha unalmas és csontig lerágott kérdéseket tennék fel! :)


Szóval röviden összegzem a történetem:

régebben nagyon el voltam hízva, volt rajtam súlyfelesleg jócskán és sajnos nem az arányosan meghízottak táborába tartoztam.. aztán a súlyfeleslegem 95%át már le is adtam bicajozással életmódváltással, futással.

A fennmaradó 5%-kal küzdök azóta is..hogy megszabaduljak tőle vettem flabelos bérletet. Minden ismerősöm, aki csak próbálta dicsérte, úgyhogy én is befektettem rá.


Eddig 8x10 percet voltam, pozitív tapasztalatom az hogy könnyebben járok wc-re, illetve sokkal haloványabb lett a narancsbőröm.. szinte már nincs is.

Tudom hogy nem szabad a sült galambot várni, meg azt is, hogy a flabi sem egy csodaszer, ezért szeretném kérdezni, hogy kb hány alkalom után célszerű lemérnem magam centikben (comb-derék-csípő stb)? A súlyom nem érdekel.. már nem számít hogy a mérleg mit mutat ha centiben lefelé haladok! Milyen plusz dolgokkal segítsem ezt elő? diétázzak (most sem eszem sokat vagy hizlaló dolgokat, kenyeret egyáltalán nem csak teljeskeőrlésűt stb)? Járjak 20 percre 10 helyett? Minden tanácsnak örülnék! Mi az amit reálisan elvárhatok a géptől?

Még egyszer bocsánat a kérdések miatt! (biztosan sokan kérdezték már...)

1682. Tündi66
2013. jún. 29. 12:08

...

Méhen belüli eszköz viselése mellett a vibrációs tréner nem használható.

Üdvözlettel: Dr. Endre Veronika

1681. zsolt71 (válaszként erre: 1679. - Tüncsi 26)
2013. jún. 26. 20:52

Hát, ez erősen függ attól, hogy mit is csináltál az elmúlt pár hétben a Flabéloson... :-DDD


Viccet félretéve, én még nem hallottam ilyenről, a vendégeink nem számoltak be hasonlóról. Személy szerint nem sok összefüggést látok a peteérés sebessége és a vibrációs tréning között, teherbe biztos nem estél tőle... :-)


Ha tutira akarsz menni, hívd fel a Flabi forgalmazóját, keresd Tóbiás Évit, hozzá tartoznak az orvosi témájú kérdések. Szerintem fog tudni segíteni neked.

1680. Reka24.
2013. jún. 26. 14:34
Szia Zsolti, megfogadom a tanácsodat, mert valóban nem izmosodni szeretnék, elég izmos vagyok már így is sajnos nő létemre. És nem tanácsolta a barátnőm, hogy napi 2x20 percet csináljak, és a fokozatokon sem változtatok maximumra...
1679. Tüncsi 26 (válaszként erre: 1649. - Zsolt71)
2013. jún. 26. 12:29
Szia!!! Egy honapja járok Flabélosra. Eddig semmi gondom nem volt a menstruáciommal. Ebbe a honapba már egy hete késik. Szerinted befolyásolja ezt a Flabélos????
1678. dorgo
2013. jún. 26. 10:01
Szia! Igen nekem is már 4 éve van úgy gondolom beágyazódott már de ugye sosem lehet tudni. Azért még teszek egy próbát a nődokimnál is neki mi a véleménye. Mindenesetre még szerencse, hogy utána néztem mert laikusként meg nem fordult a fejembe, hogy ez gond lenne, bár belegondolva logikus. De minthogyha vhol azt is olvastam volna, hogy 2 es fokozaton ha nem terpesztek be annyira mehetne. Köszi mindenkinek
1677. *Nempiskóta* (válaszként erre: 1672. - Dorgo)
2013. jún. 26. 07:49

Szia, nekem is spirálom van lassan 2 éve, az ég világon semmi problémát nem okozott, most jártam le a második havi bérletemet. Nekem azt mondták, hogy akinek 3 hónapnál fiatalabb spirálja van, és még nem "állt be", az ne használja a Flabit.


Amúgy 2 hónap után azt mondom nagyon megérte kipróbálni, szépen karcsúsította a hasamat, combomat, csípőmet, bő egy hét után tényleg meg volt az egy ruha méret csökkenés ahogy ígérték (persze diéta és egyéb mozgás mellett). -15,5 kg-ból a flabi alatt -4 kg ment, most már a verseny súlyomnál vagyok :-) Úgyhogy aki teheti tegyen vele egy hónapos próbát.

1676. zsolt71 (válaszként erre: 1675. - Acimity)
2013. jún. 26. 07:46

Úgy, hogy ez egy TELJES TEST vibrációs technológia, ezért MINDENÜTT mozgat. A vesekő szerinted miért szerepel az ellenjavallatok között? Azért, mert "kőből" van? Nem azért, hanem mert a vibráció hatására elmozdulHAT, és esetleg rossz irányba indul.


A spirálod is elmozdulHAT, az esélye megvan. De a Te tested, a Te egészséged, így szabadon dönthetsz róla. Csak ne mondd, hogy senki nem szólt erről, legalábbis mostantól már tudod... :-) Egy normális szalonban erről eleve tájékoztatnak, sőt, alá is írsz egy papírt, hogy tudomásul vetted a tájékoztatást. Innen pedig már a Te dolgod, hogy mit csinálsz.

❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook