Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Próbálta már valaki a flabélos edzőgépet? Flabélos test vibrációs edzőgép tapasztalatok. fórum

Próbálta már valaki a flabélos edzőgépet? Flabélos test vibrációs edzőgép tapasztalatok. (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
1735. silany (válaszként erre: 1734. - Zsolt71)
2013. júl. 16. 18:34

Köszönöm a választ!

Tegnap úgy 40 perccel flabi előtt ettem, hát mit mondjak, nem volt jó.

A 10-20 percre csak azért kérdeztem rá, mert többen írtátok, hogy 20 percre jártok.

1734. zsolt71 (válaszként erre: 1733. - Silany)
2013. júl. 15. 23:03

Szia!

Mint egy "normál" edzés előtt, tehát kb. egy órával előtte, és lehetőleg ne csülkös pacalt... :-)

A max. 10 percet a Te védelmedben mondták, és a P1-et is! Ha még sosem próbáltad, akkor az első pár alkalom (biztonsággal 10 alkalom, függően az edzettségi szintedtől, az életkorodtól és az esetleges elhízásod mértékétől) ALACSONY fokozaton történjen. A P1 ennek megfelel, de ha úgy jobb neked, akkor kézzel is váltogathatod a sebességet, de tényleg az első időszakban ne told nagyon 10-es fölé... Meghalni ugyan nem fogsz tőle, de itt sem árt a fokozatosság! :-)

Üdv, Zsolt

1733. silany (válaszként erre: 1731. - Kata0323)
2013. júl. 15. 22:12

Mennyivel előtte lehet enni?


Érdekes, ahova elkezdtem járni, ott azt mondták, hogy max 10 percet lehet egyszerre, de naponta kétszer lehet ugy, hogy reggel/este. Az első 3-4 alkalmat P1-en kell nyomatni, hogy hozzászokjon a szervezet.

2013. júl. 15. 21:51

Sziasztok!


Van valakinek tapasztalata gyomor ill. bélrendszeri betegségben -Chron betegség-szenvedők géphasználatával kapcsolatban? Nem fogyni szeretnék,csak a többszöri szteroidkúra-felfújódás majd "leeresztés"- megtette hatását,inkább a bőrömet ismét feszessé tenni,s picit az izmaimat formásabbá tenni. Köszi

1731. Kata0323
2013. júl. 15. 17:30

Kedves Mindenki! :)


Először is, aki még nem használta a Flabélost, az általában szkeptikus. Van olyan is, aki kipróbálta 1-2 alkalommal, de nem történt változás, emiatt nem hisz benne. Ez nem egy csodagép, csodagépek nincsenek! :) Fontos, hogy rendszeresen használjuk, és az is, hogy milyen tanácsokat kapunk a gép használata mellé!


Rengeteg olyat hallok, hogy valakinek túl nagy fokozatra állítják a gépet, meg nem kérdezik meg előtte az alapvető kérdéseket (életmód, evett-e előtte, mi a célja a géppel stb.), és emiatt rosszak a tapasztalatok. A Mediwel előírja, hogy aki nem otthoni használatra veszi meg a Flabélost, annak el kell mennie egy oktatásra, erről oklevelet is adnak. Csak, hogy tisztán lássátok, ez nem egy vizsga. Az is megkapja az oklevelet, aki lelkiismeretesen, lelkesen vesz részt, kérdez, jegyzetel, figyel, és az is, aki 2 órán át sms-ezik (tapasztalat). Emiatt nem mindegy hova jártok! Ha nem kérdezgetnek a használat előtt, közben, nem figyelnek rád, kellemetlen érzés tölt el használat közben akkor NEM PROFIK! AMire még külön felhívnám a figyelmeteket, hogy ellenőrizzétek, hogy eredeti-e a gép,mert már hamisítják FlabLOSS néven... :D

1730. SzánI. (válaszként erre: 1729. - Luna93)
2013. júl. 14. 15:24
Akkor két 10 perces korlátlan bérletet kell majd venned. :D
1729. Luna93 (válaszként erre: 1724. - Oti40)
2013. júl. 14. 10:21
Arra direkt rákérdeztem, de nem engedik.
1728. oti40 (válaszként erre: 1725. - Greta86)
2013. júl. 13. 10:39

Kedves Gréta86!

Nem hiszem, hogy panaszkodtam volna, hogy nem mennek a kilók 2 hét után. Csupán leírtam, hogy mindössze 2 hete használja, de nem háborogtam, hogy nincs hatás. És azt is , hogy kitartó tipus. Szándékozunk még járni, az étrend is normális és a folyadék is megy. Tehát nem vártam a csodat , csak érdeklődtem. A kilók 10 év alatt jöttek fel, tudom, hogy kell az idő, főleg, ha nem mozog mellette. Az akarat megvan, a türelem kevésbé. Kiatartunk még 1-2 évig!

1727. Greta86 (válaszként erre: 1726. - SzánI.)
2013. júl. 13. 10:12
Azért annyit megcáfolnék, hogy semmi hatását nem lehet érezni a flabélosnak, én napi 10 km-t tekerek átlagosan, meg futok 5-6 km-ereket mégis a flabitól olyan területeken van néha izomlázam amit eddig nem éreztem
1726. SzánI. (válaszként erre: 1725. - Greta86)
2013. júl. 13. 08:42
Ha valaki nem tart be egy diétát (vagy legalább kevesebbet kellene enni), nem fog fogyni, főleg a flabitól nem. Szerintem. Semmi hatását nem érzetem, még a 20 percnek sem.
1725. Greta86
2013. júl. 13. 08:03
Oti40: csak egy kérdés mit vársz 2 hét flabélostól? gondolok arra, hogy a párodnak a hasából nem akar lemenni, gondolom a hasa se 2 hét alatt lett hájas.... erről meg ennyit.... attól még hogy jó a gép, ne várj tőle csodát... nem fog 3 nap alatt 15 kg-ot fogyasztani......anno mikor én elkezdtem sportolni három hónapig nem történt semmi a következő három hónapban pedig már 8 kiló ugrott le hirtelen.... szóval akarat, és türelem....
1724. oti40 (válaszként erre: 1722. - Luna93)
2013. júl. 12. 19:31

Kedves Luna93!

A húsz perc azt jelenti, hogy egymás után 2 db 10 perces.

2013. júl. 12. 13:29
Sziasztok! Új vagyok az oldalon, bár megpróbáltam magam átrágni a hozzászólásokon ebben a témában, de ennyin nem lehet. :-) Ezért inkább kérdeznék..... én igazából világ életemben mozogtam, sportos alkat vagyok, de az utóbbi időben(3-4 évben)sajnos nem volt időm sportolni járni. Most kipróbálnám a flabélos edzésformát, viszont fogyni még véletlenül sem szeretnék tőle. Inkább azt szeretném elérni, hogy az izmaim kicsit tónusosabbá váljank ismét.Ebben az esetben is hatásos ez az edzésforma? Milyen gyakorlatokat kéne végeznem és milyen intezitással?
1722. Luna93 (válaszként erre: 1721. - SzánI.)
2013. júl. 11. 19:59
Mennék 20ra is, de ezzel a bérlettel csak 10 percre lehet látni, nincs 20 perces korlátlan havi bérlet. :(
1721. SzánI. (válaszként erre: 1719. - Luna93)
2013. júl. 11. 19:43
A 10 perc nem sok, lehet 20-ra is menni. Még az sem megeröltető.
1720. mafalda
2013. júl. 11. 15:39

Szia!


Én kezdettől naponta jártam(ok,közben volt 1 hétvége)Nem sok a 10 perc.Fokozatosan pedig úgy fogsz hozzászokni,hogy a fokozatot állítod egyre nagyobbra a gépen.Majd érzed,hogy mennyi esik jól,mit bírsz.

Alapból állni szoktak,kicsit terpesztett lábbal, vagy kicsit roggyantott térddel állni.Egy falitábla ki lesz téve ott,,és láthatod h melyik testrészdet hogyan kell alakítanod.Ott különben is segíteni fognak,ha az egy normális hely.

El kell előtte olvasnod egy tájéloztatót,ott azt is olvasod,hogy mikor nem ajánlott használni.

A neten találsz erről a témáról.én is először ott olvastam a tudnivalókat.

1719. Luna93
2013. júl. 10. 22:02

Sziasztok!

Újra itt! Elhatároztam, hogy veszek egy bérletet, meg is találtam a megfelelő szalont. Lenne pár kérdésem.

Ha úgy adódna, hogy minden nap el tudjak menni 10 percre edzeni az sok? Vagy mennyi az ajánlott? Nincs ilyen kikötés? Fokozatosan szoktassam a szervezetem hozzá, hogy pl. első héten csak 3 alkalom, következő héten 4, utána 5 és így tovább.

Illetve miket szoktak csinálni és milyen fokozaton? Nincs erről valami leírás? Amúgy nem egyén függő, hogy kit mit és hogyan csináljon? Akiknek érzékeny a szívük, azok is használhatják?

2013. júl. 10. 21:40
az anyagcserét azt biztosan felpörgeti az tuti,minden ismerősöm aki jár erről számol be. Szerintem a terhességi csíkjaim is halványodtak , úgyhogy megkezdtem a második hónapomat heti öt alkalommal.
1717. oti40 (válaszként erre: 1714. - Zsolt71)
2013. júl. 10. 19:58

Kedves zsolt71!

Köszi szépen a kimerítő válaszod! Mostmár minden egyben van. Már csak,rajtunk áll!

Üdv,

1716. zsgreen (válaszként erre: 1715. - Zsgreen)
2013. júl. 10. 12:47
*amint teljesen rendbe jövök
1715. zsgreen (válaszként erre: 1691. - Oti40)
2013. júl. 10. 12:46

Kedves oti40!

Én nem mozgok mellette semmit, egyelőre. Viszont nem tudom, hogy a flabitól, vagy nem, DE egyre inkább vágyom valami plusz mozgásra. Sajnos jelenleg gipszben van a lábam, de amint teljesen valószínűleg flabélos mellett el fogok kezdeni futni. Találtam egy nagyon szuper programot, amit szerintem bárki megtud csinálni, ha érdekel, priviben elküldhetem a linket. (Én sem akartam eddig mozogni, leginkább lustaságból, de a flabi meghozta a kedvem, hátha a férjednek is meghozza.:) )

1714. zsolt71 (válaszként erre: 1713. - Oti40)
2013. júl. 10. 10:30

Kedves oti40!


Ha kitartóan, ilyen intenzitással használja, illetve használjátok, BIZTOS, hogy nem lesz szükség arra az egy évre... :-)


A DONA-ban csak glükozamin szulfát van, egy komplex ízületvédelemhez és - regenerációhoz ennél több minden kell! Természetesen nem a tévében reklámozott, szteppelő portásos termékre gondolok, hanem ennél komolyabb és minőségibb megoldásra.


Keress olyat, amiben van még kondroitin szulfát is, ez a glükozaminnal együtt, egymást erősítve hat. Előnyös, ha van a termékben MSM (szerves kén) is, ez fontos tápanyaga az ízületeknek és a szalagoknak, ráadásul fájdalomcsillapító és gyulladáscsökkentő hatása is van.


Gyanítom, hogy a mozgásszegény életmód és a túlsúly az emésztőrendszerére is negatív hatással volt. Pontosabban, a korábbi táplálkozási szokásai és életmódja taccsra tette az emésztőrendszerét is... Azt mondanám, hogy a mozgás és a vízivás mellett erre is figyeljetek nála, úgy még hamarabb fognak jönni az eredmények! NEM FOGYÓKÚRÁRÓL beszélek, hanem az emésztőrendszer rendbetételéről és az étkezési szokások felülvizsgálatáról, elsősorban a táplálék ÖSSZETÉTELÉRŐL, valamint a bevitt TÁPANYAGOK mennyiségéről és minőségéről.


A reflux az reflux, az izomláz meg izomláz... A reflux a tápcsatorna felső szakaszának problémája, általában égő fájdalom a gyomorban és a nyelőcsőnél. Az izomláz más jellegű "fájdalom", illetve inkább érzet. Pár alkalom után kiderül, mert az izmok hozzászoknak az újfajta terheléshez, így ha tényleg izomláz volt, akkor elmúlik. A reflux kezelésére pedig nem a savlekötő a megoldás, mert az csak a tüneteket kezeli! A kulcs az emésztőrendszer tiszítása, méregtelenítése és rendbetétele.


Ez a három, tehát a Flabi, a táplálkozás és a vízivás fogja meghozni a kívánt eredményt. Ha MINDHÁROM területre figyelsz, figyeltek, akkor 1 évnél JÓVAL HAMARABB látványos változás és javulás lesz az állapotában, a kondíciójában, az életminőségében.


Üdv,

Zsolt

1713. oti40 (válaszként erre: 1693. - Zsolt71)
2013. júl. 10. 08:43

Kedves zsolt71!

Köszönöm a választ! Sajnos évek alatt szedte össze a kilókat, vagy tizet kellene leadni. Szerinte többet. Persze, nem gondoltam 2 hét utáni használat majd csodát tesz. Be is ruháztunk egy gépbe, hogy rendszeresen használhassuk. Majd meglátjuk mi lesz egy év múlva.

Az ízületekkel kapcsolatban : térízületi gondjai voltak egy éve, valószínű a túlsúly miatt. Azóta szedi az erre kitalált DONA port. Az elején panaszkodott a térdére, de most nem annyira. Remélem megszünt a fájdalom. Ja, refluxa is van. Azt is fájlalta, amire azt mondta a szalon vezetője, hogy valószínű ott izomláza lehet, mert azokat az izmokat még soha nem mozgatta meg. Lényeg, hogy szorgalmasan járunk, minden nap 20percet, 6-8-10-es programokon, és isszuk a 2-3 liter vizet. A legjobbakat!

1712. monikab7705 (válaszként erre: 1701. - Ranna)
2013. júl. 9. 08:51

Köszi van rajta 2-es progi. Nekem nem mutatták. Olyan helyre járok ahol nem igazán értenek hozzá. Más a tevékenységi körük teljesen csak szerintem csak valami pályázaton nyertek és vettek egy pár gépet.

Azt tanácsolták hogy a neten nézzek utána. Ezért vagyok itt közöttetek. Köszike a sok jó tanácsot kezdek megvilágosodni:)

1711. monikab7705 (válaszként erre: 1700. - 0aeae8324f)
2013. júl. 9. 08:49
Köszönöm kipróbálom a 20 percet.
1710. mafalda (válaszként erre: 1708. - 342402de6d)
2013. júl. 8. 14:34
Mi is kézzel állítgatjuk,mert a kész programok nem mindenkinek jók.Nekem ez így pont megfelel.
1709. mafalda
2013. júl. 8. 14:33

Én is járok.Még csak 21 alkalommal voltam,th.nincs nagy tapasztalatom.

Már a kezdéskor elmondták,h ez nem fogyasztásra van alapvetően,bár hosszútávon fogyni is lehet.Alakot formál,gyorsítja az anyagcserét,csontritkulást magállítja,cukrosoknak segít.Tkp.minden olyan dologhoz jó,aminél a mozgás elengedhetetlen.és ugye ez nem fárasztó.És olyan mélyizmokat is megmozgat,amit tornával nem tudsz.

Sokkal mozgékonyabb,fittebb lettem(férjem is.Lelkes híve lett:)))Hátfájásra jó volt.

Cm-beli változásokat okoz,ez igazolt.Láttam:))Combomból már nekem is ment le,de nem ez a fő célom!

Sokféle gyakorlatot lehet csinálni rajta,kinek min kell jobban változtatnia.Aki nem akarja a fenekét alakítani,az válasszon olyat.

1708. 342402de6d (válaszként erre: 1707. - 9c57fd10dc)
2013. júl. 8. 14:22
6-os általában,meg 15 ig lépkedek összevissza ,ahogyan jól esik amit épp kíván a testem,a programok nem tetszenek benne.
1707. 9c57fd10dc (válaszként erre: 1706. - 342402de6d)
2013. júl. 8. 13:27
S milyen programot használsz? :o)
1706. 342402de6d (válaszként erre: 1702. - Pasionella)
2013. júl. 8. 12:55
Van pozitív tapasztalat,már egy éve használom,csak 6 kiló ment le,de ugyanúgy eszek,sokkal szebb,feszesebb a bőröm,feltölt,és a hátamnak derekamnak kifejezetten jót tesz,sokkal mozgékonyabb vagyok,ennyi:)
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook