Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Próbálta már valaki a flabélos edzőgépet? Flabélos test vibrációs edzőgép tapasztalatok. fórum

Próbálta már valaki a flabélos edzőgépet? Flabélos test vibrációs edzőgép tapasztalatok. (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
1765. Fixmiki
2013. júl. 21. 22:25
Nekem is pozitiv tapasztalataim vannak, kicsit több mint 1 hónapja használom, és megszüntek a minden napos derék és láb fájdalmaim,igaz nem fogytam de ez nem is fog menni ugyan olyan táplálkozással mint az eddigi. Javaslom az okos tojások olvassák el Zsolt71 7 részes flabélos tréning leírását. Ja még 1 ha itt találnak olyan megjegyzést,hogy naponta többször is kell használni akkor én veszek nekik 1 futópadot, mert az jót tesz az izületeknek
2013. júl. 21. 10:09
Továbbra is csak pozítivumról tudok beszámolni, a combom feszesedett nagyon sokat, formálódtam popsinál. Én elégedett vagyok maximálisan, nem érdekel okoskodó fanyalgók beírása.
1763. Fixmiki
2013. júl. 21. 00:09
Ja és még egy dolog, figyelni kéne a helyes testtartásra és akkor nem fájna semmi, sőt..Ahogy olvasgattam szalonokról sok helyen semmit nem tudnak a helyes használatról. (nincs szalonom, csak gépünk otthon)
1762. Fixmiki (válaszként erre: 1753. - SzánI.)
2013. júl. 21. 00:04
Sziasztok, én beírtam a keresőbe, hogy dangers of using flabelos ,ahogy SzánI. irta és érdekes módon itt is csak jó tapasztalatok vannak 95%-ban
1761. zsolt71 (válaszként erre: 1758. - Lazadoangyal)
2013. júl. 20. 21:14

Köszönjük, hogy aggódtok értünk, majd vigyázunk magunkra!


Tévedsz, nem ebből élek. Egy szalont üzemeltetünk, ahol sok egyéb szolgáltatás mellett van Flabélos IS. Hidd el, elég jól körbejártam a teljes test vibrációs technológiát, nem a Hoxa fórumából tájékozódom... Elég sok hozzászólásom volt itt, mutass akár egyet, ahol azt írtam én vagy más, hogy naponta többször KELL használni!


Ahány helyen tudom, annyi helyen leírom, hogy FOKOZATOSSÁG, hiszen ez is egyfajta edzés, nem ugrunk neki csak úgy. Egyszerre MAXIMUM 20 perc ajánlott, és naponta nem lehet több, mint 30 perc! A 20 perc is akkor, ha már hozzászokott a szervezet.


Semmi gond, ha más véleményed van, csak jó lenne tényekkel alátámasztanod. Jöhetnek német cikkek is, aki nem beszélni a nyelvet, majd a gugli nagyjából lefordítja. Te állítod, hogy féligazságokat kapunk, illetve adunk, mutasd meg légyszi a másik felét is. Aki ide jár, az tájékozódni akar, abszolút megfér egymás mellett minden vélemény.


Jómagam másfél éve használom napi rendszerességgel. Mást is sportolok mellette, nekem így jó. Rajtam kívül több ezer ember használja szalonban vagy otthon (jóval több gépet adnak el otthonra, mint szalonba, mivel ez egy otthoni használatra kifejlesztett gép). A gép gyártója egy ismert szingapúri cég, huszoniksz éve foglalkoznak fitnesz gépek fejlesztésével és gyártásával. Mint írtam, orvostechnikai eszköz minősítéssel rendelkezik. Ezt nem osztogatják csak úgy, mutass még egy gyártó még egy termékét, amely rendelkezik ugyanezzel. A hazai forgalmazó több orvossal is együttműködik, köztük van két olyan, aki napi rendszerességgel segít a rengeteg feltett orvosi kérdés megválaszolásában.


Szóval, aki elhiszi ezeket a TÉNYEKET, el tudja dönteni, hogy kamu, átverés, "beetetés", ahogy Te írod, vagy egy valóban hasznos és segítő technológia. Nem, nem fogyaszt, bár sokan ezt hiszik róla. Izmokat mozgat intenzíven és hatékonyan, amely - TÖBB MÁS TÉNYEZŐ megléte esetén - súlycsökkenést is eredményez. A "több más tényező" pedig a helyes étkezés és a megfelelő mennyiségű folyadék fogyasztása.


Nem meglepő módon minden más sport is így "fogyaszt". A fogyás kalóriadeficit következtében indul be, tehát a táplálékkal bevitt és a felhasznált energia "mínuszos" egyenlege esetén indul be a tartalékok (zsír) felhasználása. Ez sem minden esetben, de ez itt hosszú lenne... A lényeg, hogy nagyon nem mindegy, hogy a súlyvesztés vízből, izomból vagy zsírból történik. A legtöbbször az első kettő, főleg a pár napos "kampányfogyókúrák" hatására.


Egy a fontos: mozogni kell, bármilyen formában! Ha Te félted az egészséged a vibrációs technológiától, akkor válassz mást. Mi pedig használjuk a Flabit és/vagy más sportot, így lesz kerek a világ :-)


Részemről is lezárva az eszmecsere.

1760. zsolt71 (válaszként erre: 1757. - Ranna)
2013. júl. 20. 20:38
Ugyanezt :-)
1759. SzánI. (válaszként erre: 1758. - Lazadoangyal)
2013. júl. 20. 19:43
Hát igen. Én is hasonló véleményen vagyok. Nem biztos, hogy most jön ki minden flabizón, de a reumatológusoknak is biztos jó bevétel lesz, a sok izületi problémás fiatal ember majd pár év múlva.
1758. Lazadoangyal (válaszként erre: 1754. - Zsolt71)
2013. júl. 20. 15:42

Látszik nem olvastál mindent, amit irtam! De az is látszik hogy te is ebböl élsz!!!!!!

Egy probléma van és ez mindegy hol vagy, mindenhol csak fél igazságokat közölnek az emberrel!! Mar ne is haragudj de miert irna bármi rosszat a forgalmazó?? Evidens, hogy csak jót fog írni!!!!!!!!

Persze, hogy van jó hatása is, de te tulzasba viszitek plane a beetetéssel, hogy meg naponta többször is kell használni!! Na ja minnel többször jön, annál több pénz ugyebár! De mint mondtam én kiszálok, mindenki csinal amit akar!!! Aztán majd rájön maga! Kiváncsi leszek mit fognak az emberek ezen a forumon majd 2 év múlva irni....

1757. ranna
2013. júl. 20. 14:51

Igaz ez "csak" magyar oldal:

[link]


A német még fordítás alatt.

Tervezek kérdést feltenni az orvostudakozón is.


Úgy gondolom, hogy mivel a flabélos használata edzés! sokan elfelejtkeznek mind a megfelelő mennyiségű vízivásról, mind a nyújtásról, ez is okozhat problémákat. Esetleg meglévő vagy nem tudott olyan problémákról, amik esetén tényleg nem javasolt a használat.

Zsolt mit gondolsz?

1756. SzánI. (válaszként erre: 1754. - Zsolt71)
2013. júl. 20. 14:27

Attól, mert te benne vagy ebben a hálózatban jó pénzzel, lehet, hogy másnak más a véleménye. Ha annyira érdekel, akkor keresgess angolul, nehogy már én googlizzak helyetted.

Felőlem úgy használja mindenki, ahogy akarja. Én tuti, hogy soha többet nem fogom.

1755. demina
2013. júl. 20. 12:20
Sziasztok! Egy hozzáértő véleményt, választ szeretnék kapni, remélem tud itt valaki segíteni. Speedbodyra járok (elméletileg ugyanaz, mint a speedfitness) egy kis edzőterembe. Itt van flabélos is. Az edzőcsak kitalált egy olyan kombinációt, hogy a speed-del felszerelkezve a működő flabélos gépen csináltatja a gyakorlatokat. Ez szerinte hatásosabb a speed szempontjából, mert miközben azzal izmot építünk, a flabélos fogyaszt. Én meg azon gondolkodom, hogy vajon így van-e ez, vagy neki könnyebb, ha nem kell folyamatosan velem edzeni, hanem kiosztja 20perce a feladatot, és csinálom magam. Megkérdőjelezem a flabélos hatékonyságát is így, mert a speed felszerelésével össze vannak szorítva a kritikus "hájas" pontok, és a flabélos így nem is rázza azt annyira. Egyébként nekem sem önmagában a speedbodyval sem flabélossal kombinálva nem volt egyszer sem izomlázam, kicsi sem, amit szintén nem tudok értelmezni, hiszen szinte mindenki izomlázra panaszkodik. Ja és nem 1-2 alkalmon, hanem 12-ön vagyok túl, heti 3 edzéssel.
1754. zsolt71 (válaszként erre: 1753. - SzánI.)
2013. júl. 19. 20:28

Tedd meg legyszi, hogy par, friss angol nyelvu linket bemasolsz ide, lehetoleg vmi orvosi vagy egyeb, komoly forrasbol, nem pedig "okos" kommenteket nev nelkul posztolok velemenyet... A Flabelos annyira karos, hogy orvostechnikai eszkoz minositessel rendelkezik, az okirat letoltheto a forgalmazo honlapjarol... Szoval, varnank az angol nyelvu linkeket!

Nemetes hozzaszolo figyelmebe ajanlom az angliai Flabelos halozatot... A "szar" nyugati selejt koszoni jol van es prosperal evek ota ott is. Itthon sem majus ota van, hanem tobb eve, az utobbi ket evben valt igazan ismertte. Esszel kell hasznalni, nem varni a csodat es a megvaltast ket het utan, 8-10 alkalom hasznalattal...

1753. SzánI. (válaszként erre: 1751. - Lazadoangyal)
2013. júl. 19. 18:44

Németül nem tudok, de ha beírod angolul, akkor olvashatsz róla eleget: "dangers of using flabelos"

Egyébként teljesen egyetértek veled. Még anno az elején beírtam, hogy olyan, mintha traktoron ülnél, de az sem egészséges az izületeknek.

Én kb 4-5x voltam 20 percet egy hónappal ezelőtt, azóta egyszer sem mentem. Teljesen megfájdult a csípőm hátul a gerincnél. Minden reggel úgy megyek, hogy minden lépésnél szúr és fáj, és a buszon is az első 10 percben alig bírok ülni. Aztán később jobb lesz, estére teljesen elmúlik.

Úgyhogy erről ennyit. Ha még nem olvastatok negatív kritikát, akkor olvassátok ami írtam.


Elveszett a bérletem, mert nem tudtam elhasználni, de akkor sem érdekel, soha többet nem megyek.

1752. ranna (válaszként erre: 1751. - Lazadoangyal)
2013. júl. 19. 12:11
Ezt mind értjük, de Te is megértheted, ha azt kérjük: bizonyítsd légy szíves. Akár priviben is várom a német oldalakat. Köszönöm.
2013. júl. 19. 09:17

Èn nem mondok további véleményt! Itt nem idén májustól van hanem már több mint 5 éve vagy még több. Csak annyit még, hogy biztos oka van, hogy miért zárnak be az üzletek egymás útán... és miért örül mindenki, ha lejár az 1 éves szerzödése....

De mindenki azt csinál, amit akar. èn is sokáig ismertem, hogy a lustaság mindenben talál jót és mindent kipróbál, ami egyszerübb és nem annyira fárasztó, még mielött az ember komolyan sportolni kezd.

Mellesleg ez a módszer föleg, embereknek lett kifejlesztve, akik balesetett szenvedtek vagy hátfájásban szenvednek, mert arra nagyon jó. De mindennapos használatra és még többször is naponta biztos, hogy nem lett kitalálva. De hát, hogy is van ez, (és ezt most nem azért mondom, mert én nem élek Mo.-n!!!) minden, ami külföldön vagyis nyugaton kifut, azt beviszik keletre, ahol még talán belehet etetni az embereket... és sajnos el is hiszik.

Nem mondom, biztos lesz, akinek segít, aki eleve 10-30kg túlsúllyal kezd annak fog segíteni, mert ott minden mozgás számit, de aki csak 1-5 kg szeretne lefogyni és föleg feszesíteni, annak már nem lesz olyan könnyü dolga.

De mint mondtam, ez az én véleményem. ès én is kipróbáltam, nekem sem használt. Most találtam valamit, ami kökemény és fárasztó és igen mozogni is kell nem is keveset, minden nap visszont 4 hét alatt 6cm fogytam csipöböl és 8cm derékböl. Aki ilyen eredményt ér el a flabélossal az szóljon!!!

1750. ranna (válaszként erre: 1747. - Lazadoangyal)
2013. júl. 18. 19:59
Én sajnos nem, de a lányom igen.
1749. mafalda
2013. júl. 18. 18:41

Én naponta járok.Aki eredményt akar elérni,annak heti3-4- alkalmat ajánlanak,minimum..Fenntartó mozgásnak heti 1-2 alkalom az ajánlott.A tájékoztatóban olvastam.

Ahová járok,május óta van nyitva.Még semmi rosszat nem hallottam róla.Sőt,csak jókat.Nekem is jó a véleményem,én szeretek járni.

1748. matemarci
2013. júl. 18. 18:20

Már miért ne lenne egészséges?És aki minden nap 1-2 órát tornászik?Semmi negatívot nem tudok róla mondani.Az hülyeség,hogy heti 2x ajánlják,akkor tényleg semmi értelme nincs.

Egyébként szerintem azoknak kellene írnia,akiknek tényleg van tapasztalatunk,mert minden más elméletben mint gyakorlatban.

1747. Lazadoangyal (válaszként erre: 1746. - Ranna)
2013. júl. 18. 16:25
beszélsz németül?
1746. ranna (válaszként erre: 1745. - Lazadoangyal)
2013. júl. 18. 12:52
Én szeretek dolgoknak utána járni, gugliztam is, igaz, csak magyarul, de semmi negatívat nem találtam eddig.
1745. Lazadoangyal (válaszként erre: 1743. - Ranna)
2013. júl. 18. 10:32
Több helyen is lehet róla olvasni! Mivel én külföldön élek, így föleg az itteni oldalokon olvastam róla. meg több dokumentációt is láttam róla. Mivel 5 évvel ezelött nagyon nagy számnak jelentett és mindenki kitesztelte. Azt, hogy pontosan milyen belsö sérüléseket okoz nem tudom, de ez összefüggésben van a Hz-vel is. De mint írtam, csak abban az esetben van lehetöség nagyobb vagy erösebb (nem tudom melyik lenne itt a pontos megfogalmazás) sérülésre, ha elötte semmilyen sportot nem csináltál és az izomzatod nagyon gyenge. Például itt nálunk majdnem minden fitness studioba áll egy ilyen gép, hogy edzés után ellazisd magad. Szóval elvileg nem rossz, csak csodát nem lehet töle várni!! Meg úgye semmilyen sport nem használ, ha ez nem jár alapvezö életmód váltással.
2013. júl. 18. 08:40

Sziasztok. Ma megyek először. Hogy is van? Mennyi idővel előtte nem ihatok/ehetek?

Elsőre biztos az első fokozatot próbálom ki, habár a 2-es lenne olyan célra amit én szeretnék de nem merem erősebb fokozattal kezdeni.

1743. ranna (válaszként erre: 1742. - Lazadoangyal)
2013. júl. 18. 07:55
Körbe tudnád írni, mert ugye reklámozni más oldalt nem lehet, hogy ezt hol olvastad, valamint hogy milyen belső sérüléseket okoz?
1742. Lazadoangyal (válaszként erre: 1741. - Matemarci)
2013. júl. 17. 20:22
Napi 3x? És szerinted ez egésséges? Elvileg nem ajánlják többször, mint heti max 2x.
1741. matemarci
2013. júl. 17. 19:50

Sziasztok!

Én 8 hónapja,napi 3x használom a flabit.Így nyilván van tapasztalatom róla,hisz 8 hónapja egyetlen napot sem hagytam ki.

Kedves Lazadoangyal!Te mióta és milyen rendszerességgel használod a gépet?

Én igenis csodát kaptam tőle,ugyanis 80%-ban eltünt a narancsbőröm,sokkal feszesebb lett a lábom és kisebb a kerületem.Sokan kérdezik,hogy mennyit fogytam,de kilóban tényleg nincs változás,de az egész testem átalakult.Úgyhogy ez csoda.Ja,és nem tornázok mellette és mindent eszek.Ennyi.

2013. júl. 17. 19:31
Bocsánat, elírtam magam! Ezeket a vibráciokat nem képes levezetni akartam írni! Amit meg elfelejtettem ezért is tanácsolják, hogy mielőtt valaki elkezd gugálsokat csinàlni a flabéloson minden korábbi edzés nélkül, inkàbb kezdje el normális talajon, hogy az izomzata elég erős legyen!
1739. Lazadoangyal (válaszként erre: 1738. - Pasionella)
2013. júl. 17. 19:25
Ha valakinek az izomzata túl gyenge, akkor ezek a vibraciokat nem képes az izomzat levezetni és ezáltal megsértheti a porcokat, izületeket továbba a belsö szervek is károsodhatnak.
1738. Pasionella (válaszként erre: 1737. - Lazadoangyal)
2013. júl. 17. 11:52
Milyen komoly sérülésekre gondolsz?
2013. júl. 17. 10:12

Szisztok!

Senki ne várjon csodát a flabélostól! Szakértök és kimutatták, attól, hogy valaki csak ezt edzés módot használja se fogyni nem fog és az állóképessége sem fog javulni. Na meg a narancsböre sem fog eltünni. A flabélos egy nagyon jó kiegészítöje egy normális edzésprogramnak, ami lehet futás, konditerem, bicikli stb. A narancsbörnél, pedig segíteni tudd, hogy ne fokozodjon tovább, de eltünteni nem fogja. A másik nagyon fontos dolog, hogy ha valaki sosem sportolt vagy legalábbis éveken keresztül nem csinált semmit és egyszer csak elkezdi a flabélost komoly sérülésekhez vezethet...

1736. kratery
2013. júl. 17. 06:41

Sziasztok!


Szerintetek az áron kívül nagy különbség lehet a 2 gép között?


vibracios-trener: lotos illetve a lilly névre hallgatnak, de linket nem akartam betenni a reklám miatt...


Szeretnék venni, de nem vagyok meggyőződve, hogy a design-on felül más is szól a drágább gép mellett.


Köszönöm a segítséget!

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook