Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Próbálta már valaki a flabélos edzőgépet? Flabélos test vibrációs edzőgép tapasztalatok. fórum

Próbálta már valaki a flabélos edzőgépet? Flabélos test vibrációs edzőgép tapasztalatok. (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
1825. Ildikó-35 (válaszként erre: 1821. - Hunicsa)
2013. aug. 18. 15:47
Igen, eredeti OTO Flabélos-ra járok, és heti 7 alkalommal.
1824. doniti (válaszként erre: 1789. - Ranna)
2013. aug. 18. 14:32
nem tudom, te hová jársz, de én eddig 4 helyen voltam és sehol nem törölték át se előttem, se utánam, se más után a gépet. érdekes is lenne, mivel a fogója szivacsos. amire meg ráállnak azt meg minek, nem mezítláb vagy remélem. ez nem egy szolárium.
1823. doniti (válaszként erre: 1788. - Lilapetónia)
2013. aug. 18. 14:27
ha üzemeltető vagy, a géppel együtt meg kellett, hogy kapd a gép tisztításával kapcsolatos leírást. vagy a tisztító szereket. ha ez nem történt meg a gép eladójánál vagy forgalmozójánál kell reklámalni.
2013. aug. 18. 12:28
Flabélos jó! ÉS nem drága egy alkalom. Akár heti 2-szer háromszor is járhattok. Nem én járok, a feleségem,de látványos.
1821. hunicsa (válaszként erre: 1812. - Ildikó-35)
2013. aug. 18. 12:27

Eredeti OTO FLABéLOS-ra jársz? Nagyon hamar látványos az egész környezetemben aki odafigyel az étkezésre, sokat iszik és rendszeresen jár (minimum heti 3) azokról tényleg olvadnak a cm-ek és kg-ok...

fogyáshoz ha 20 percet nyomsz legjobb ha 10 percet csak a 6-oson csinálsz aztán egy p2. mi így fogytunk....


éssss: még egy db eredeti (Mediwel-es) flabélos van eladó ajándék ab king pro haspaddal, a másik flabi és oto chili már elkelt, akit érdekel privátban írjon.

1820. 342402de6d (válaszként erre: 1819. - Lepke99)
2013. aug. 18. 11:13
Végül is nem vagyunk egyformák,mindenkire máshogyan hat,én már több mint egy éve használom,engem feltölt és felvidít,olyan élettel teli leszek utána,igaz nem sokáig tart ez az érzés.....
1819. lepke99 (válaszként erre: 1818. - 342402de6d)
2013. aug. 18. 11:09
álmos, fáradt lesz utána az ember, ilyet olvastam, azt hiszem valahol itt hoxán
1818. 342402de6d (válaszként erre: 1817. - Lepke99)
2013. aug. 18. 11:03
Mi az,hogy befárasztja?Én ha lelépek róla,olyan mintha újjá születnék,tele leszek energiával,olyan rohadt jó,függővé is lehet válni:)
1817. lepke99
2013. aug. 18. 10:41
Azt olvastam, hogy befárasztja az embert, ha jól működött a gép? Ez igaz? Ha igen mennyire?
1816. ranna
2013. aug. 18. 08:37
megfindulás :D helyett megindulás
1815. ranna (válaszként erre: 1810. - Ildikó-35)
2013. aug. 18. 08:36

Ne keseredj el, sokan vannak olyanok, akiknek kell idő a fogyás megfindulásához. Én azt szoktam mondani, hogy hozzám foggal-körömmel ragaszkodik a zsír és sikítva tiltakozik távozása ellen.

A flabi mellett újra bevetek valamilyen tornát és remélem sikerrel járok.

1814. mafalda (válaszként erre: 1813. - Ildikó-35)
2013. aug. 17. 23:09
Azt hiszem a fogyás nagyon ember függő.Én is régóta járok,de alig változtam.Talán az 1kg ennek köszönhető,de cm-ben van egy kis eredmény.Viszont tényleg feszesebb lettem.Nyilván az is számít,h az ember már évek óta túlsúlyos,ezért azt nem lehet hipp-hopp leadni.Különben a gép nem fogyasztás céljára van,csak el lehet vele azt is érni kismértékben.Nekem ezt mondták.Th.aki mégis fogy az mázlista:)))
1813. Ildikó-35 (válaszként erre: 1811. - 342402de6d)
2013. aug. 17. 15:25
Hát, arra nagyon kiváncsi leszek. Flabélos miatt keltem a nyáron 6 órakor, pedig aludhattam volna. Ha látok egy kis eredményt, akkor folytatom.
2013. aug. 17. 15:24
Rengeteget olvasok a Flabélosról, van aki 6-10-es fokozatot ajánl fogyáshoz, más meg 10-18. Már teljesen tanácstalan vagyok. Most jelenleg 5 perc 8, 5 perc 10, majd 10 perc P2.Ment már P1-en is, mert más meg azt írta az a jó.Kell gyakorlatot végezni, vagy nem? Izomlázam nem nagyon van, csak pici, bizseregni nem bizsereg.
1811. 342402de6d (válaszként erre: 1810. - Ildikó-35)
2013. aug. 17. 15:21
Türelem!Most fog beindulni látványosan:)
2013. aug. 17. 15:19
Sziasztok! Én 2 hónapja járok, minden nap 20 percet. Semmit nem fogytam, sem cm-ben, sem kg-ban. Csak feszesebb lettem egy kicsit. Pedig van fölösleg rajtam rendesen! Diétázom is, de soha nem éhezem, sokat iszom. MIT CSINÁLOK ROSSZUL? Lassan lejár a bérletem, és nem tudom, hogy váltsak-e ki másikat. Hogy lehet, hogy másoknak folynak le a cm-ek és kg-ok?
1809. Lizacsak1van (válaszként erre: 1808. - SnowWhite11)
2013. aug. 16. 16:33

Szia!


Jó hallani ismét egy pozitív véleményt, de azért leszűkíthetnéd a kört, hogy hol ajánlod:)


Győr vagy Debrecen környéke, mert nagyon nem mikndegy

(de azért mégis az jön le nekem az ilyen fontos információt kihagyott hozzászólásokból, hogy Budapest)

2013. aug. 16. 15:01

Sziasztok!


Rengeteg véleményt elolvastam a Flabélos-szal kapcsolatban és úgy látom, hogy nagyrészt pozitív tapasztalatok vannak. Én magam is használom, sikerült is fogynom vele 5 kilót kb. 2 hónap alatt, úgy hogy nagyon örülök, hogy rátaláltam erre a gépre. Nem megerőltető és érzed/látod a hatást, de persze semmi sem megy egyről a kettőre,türelmesnek és kitartónak kell lenni.

Én szalonba járok, mivel nem mindenki teheti meg, hogy megvegye magának ezt a gépet. Ahova most járok (nemrég nyílt)ott tényleg foglalkoznak az emberrel és barátságosak, ha valakit érdekel a cím privátban szívesen megadom.


Kitartás skacok! :)

1807. hunicsa
2013. aug. 15. 16:10
Eredeti OTO Flabelos és Oto Chili eladó, akit érdekel kérem privátban írjon.
2013. aug. 13. 09:06
Nem még sajnos, de csak is jót hallottam róla!
1805. Lizacsak1van (válaszként erre: 1804. - Zsolt71)
2013. aug. 13. 09:05

Szia!


Köszi:) Most hirtelen első gondolatom az volt, hogy egy "jobb" mérleg árán lehet veszek egy havi bérletet:) Tényleg nem annyira a kilók és a testzsír %-ok számítanak, hanem a változás és az h én is lássam. Már pedig látok elmozdulást:)


Köszi:) Szép napot!

1804. zsolt71 (válaszként erre: 1800. - Lizacsak1van)
2013. aug. 13. 09:02
Szia! 29-35% kozott (noknel!!!) "tul zsiros", 25-29 kozott atlag feletti. 25% alatt normal, persze itt is vannak lefele fokozatok... Keress valahol egy jobb fajta szemelymerleget, ami tud testosszetelt merni. A Flabi beepitett meroje nem kifejezetten orvosi muszer... :) Inkabb csak egy extra funkcio, egy pontos mereshez azert ennel tobb erzekelo kell! Udv, Zsolt
1803. Falena (válaszként erre: 1802. - Lizacsak1van)
2013. aug. 13. 09:00
Kösziiii :)
1802. Lizacsak1van (válaszként erre: 1801. - Falena)
2013. aug. 13. 08:57

Szia!


824-es hsz-ban Zsolt írta

(Nem adott választási lehetőséget a 2.pontban leírt)


1. nyomogasd a programválasztó gombot, amíg az FA feliratot mutatja, ha megvan, akkor Enter

2. Elvileg 001-et mutat most, az a pasi, a fel/le gombbal változtasd 002-re, az a nő. Ha megvan, Enter.

3. Most 20-at mutat, ez az életkor. A fel/le nyilakkal állítsd be a korodat, aztán Enter.

4. Most 1.70-et mutat, ez a magasság. Nyilakkal beállít, aztán Enter gomb.

5. Most 70-et mutat, ez a súly. Nyilakkal beállítod, aztán Enter gomb.

Most --- mutat, fogd meg a kapaszkodót két kézzel, ahol az a fém borítás van rajta. Egy pár másodperc múlva ki fog írni egy értéket, az a zsírindexed... :-) A használatiban asszem le van írva, hogy mennyi a normál és mennyi a nem normál.

1801. Falena (válaszként erre: 1800. - Lizacsak1van)
2013. aug. 13. 08:35
Szia! Pontosan hányadik hozzászólásban is találom meg ezt a testzsír mérést? Köszi :)
2013. aug. 12. 13:08

Üdv Mindenkinek! :)


Végigolvastam a fórumot. Nagyon sok hasznos infot találtam.

Sajna én is olyan helyre járok, hogy csak azt figyelik, hogy mikor kell új bérletet vennem:(

Úgymond álljak rá, oszt' rázassam magam:(

Én sem az elején kezdtem az információ begyűjtését, de szerencsére semmi negatívba nem ütköztem bele. Egy ajándék P1-es kaptam utána pedig a P2-esen alkalmanként 10 perc. Ez többnyire napi 10 perc.

Mától fogok 20 percre menni.

Az első testzsírt én mértem a gépen, mert nem tudták hogy kell. Zsolt írta ide, onnan másoltam ki, vittem. Örültek neki.

Viszont honnan tudom én azt meg, hogy jó ez a testzsírtömegem vagy sem, mert hogy sztem azt sem tudják hol a kezelő könyv amibe állítólag benne van.

Itt nem volt olyan hogy 001 és 002 ahogyan Zsolt írta, tehát egy kalap alá veszi a nőt és a férfit.

28,4 a testzsírtömegem.

Ezt is jó lett volna megmérnem amikor elkezdtem a Falbélos használni, de a lényegen nem változtat.

Látom magamon a változást, látja az is aki nekem számít:) Ez a lényeg.

Kilóba ment le az egy hónap alatt 2,4 kiló centit nem mértem, mert szerintem azt sem lehet annyira pontosan és az sem annyira lényeges, hogy most 2 vagy 3 cm.

Ami nagy előremozdulást hozott még hogy iszom majdnem elegendő vizet:) Én eddig el voltam 40 fokban is egy fél liter vizen. Mármost a 1,5 l meg van, de néha a 2 l is.

Az étrendemen is változtattam, de igazából csak annyit, hogy nem eszem kenyeret, vagy nagy ritkán reggel egy szelet rozskenyeret. Délben főtt ebéd, nem nagy mennyiség. Vacsi legtöbbet elmarad. Délután egy joghurt és napközben többször a nektarin megy most.

Egyébként 170 magas vagyok 77,5 kg. és 52 éves. Azt gondolom nem vagyok egy elhízott valaki, de van egy kis úszógumim és mivel úgy sem tudok úszni szívesen megszabadulnék tőle, Nincs rá szükségem.


Jah még elfelejtettem, hogy oto chilizem is de a napi 5 perctől messze elmaradok. 50-et tudok megcsinálni, ezt is megfelezem a Flabi előtt első felét, második felét pedig utána. Viszont ezt megrendeltem otthonra is a mai napon.


Köszönöm a hasznos tanácsokat és ha tényleg valaki tudná hogy hol tudom megnézni, hogy ez a 28,4-es testzsírtömegemmel hova soroljam magam megköszönném.


Szép napot és jó Flabizást mindenkinek: Liza

1799. Marcsamyra (válaszként erre: 1798. - Marcsi0413)
2013. aug. 11. 22:00

Ha megnézed ezt a kisfilmet biztos választ kapsz a kérdésre..úgy emlékszem megemlítik..


[link]

2013. aug. 10. 12:52
Sziasztok. megtudná valaki írni, hogy a Flabit hány éves kortól lehet használni?
1797. Greta86
2013. aug. 9. 12:15
Ágnes, ne keseredj el, én igaz futással, de egy év alatt lefogytam 12 kg-ot, a flabélos egy igazán fantasztikus gép, eláruljam miért? Igaz, én már lefogytam csak alakformálást akartam, de kockás hasam lett. Magyarán a flabélos jobb mint bármelyik edzésforma, és az izületeket, csontokat, ereket is védi. A másik ne keseredj el, ha most még nem mozdult meg semmi, egy év alatt fogytam 12 kilogrammot, de abból elárulom neked, januárig nem történt semmi ,most meg január óta olvad rólam a kilogramm......ha feladod, akkor nem indul be a fogyás, a felesleges se egy nap alatt kúszott fel, a fogyás se egy nap alatt fog végbemenni, azt fogod csak észrevenni, hogy olvadnak rólad a kilók egy idő után, de csak akkor ha nem görcsölsz rá... én is elvoltam keseredve, amikor már úgy voltam vele, nem érdekel, akkor mondogatták folyamat, hú de lefogytál, ránéztem a mérlegre és 12 kg ment le január óta.
1796. Marcsamyra (válaszként erre: 1794. - Agnes39)
2013. aug. 8. 21:45
Szia! Én is azt mondom ne keseredj el! Szerintem nagyon görcsösen szeretnél eredményt elérni! ezt az érzést ismerem! Nekem is van majd 30 kg feleslegem, 2008-tól csak rakódott rám évről- évre 81 kg ról 97.5 kg -ig sikerült felhíznom.. közben évről évre görcsösen akartam ,a fogyást hasztalan próbálkoztam ..nem hittem magamban.Lekopogom..most nekem segít a flabélos..azzal ,hogy július 8-án elmentem kipróbálni beindult nálam valami motiváció, elkezdtem hinni a dologban és magamban is. Eddig még csak 15 x 10 percet voltam, mert a munkám miatt ennyit érek rá. Ezeken a napokon mikor flabellos van 1 órát úszok is ..kajcsira figyelek ..1500 - 1900 kcal átlagban ,iszom a sok vizet ,súlyom júli 08 tól 97,5 ről..mára 94,4 kg ra csökkent..centiben és testzsírban is van változás.. Lehet ahogy Zsolti írja nagyon keveset eszel! Nem értek hozzzá, de nem sok a napi 20 perc flabi ? iszol elég vizet? Vezess étkezési naplót! nagyon jó a kalóriaBázis oldalon levő.. én is azt használom! kitartást.. menni fog! :)
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook