Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Havonta 1-szer, 2-szer borzasztóan fáj a húgom gyomra, mitől lehet? fórum

Havonta 1-szer, 2-szer borzasztóan fáj a húgom gyomra, mitől lehet? (tudásbázis kérdés)


2009. okt. 22. 15:13
Lehet h nem aktuális már a téma, de nekem ugyanez volt kb 8 éve, és 1,5 év volt mire rájöttek, hogy a gyomromban elszaporodott a Helico batérium, ez okozta a gondokat. Mindig kaptam injekciót, elmúlt töle, de aztán 2-3 hét múlva újra kijött. Voltam gyomortükrözésen, meg röntgenen, meg tényleg mindn vizsgálaton, amikor az egyik orvosnak eszébe jutott, hogy csináltasson egy tesztet Helico-ra. Csak egy kis müanyag szondába kellett fújni és kimutatta. 2 hónap gyógyszeres kezeléssel elmúlt, azóta kutya bajom. Érdemes megnézetni!
2009. szept. 28. 22:45

Szia! Ugyanez volt velem is, és olyan volt, mintha a gyomromtól indulna ki a fájdalom, ügyeletre mire beértünk (khhmm.. mire tudtam szerezni valakit, aki bevisz, mert nem voltak hajlandók kijönni, hiába nem tudtam két lábra állni a fájdalomtól) ..szóval addigra elmúlt, rámondták, hogy sav.


Nos, kb fél év szenvedés után, mikor egy ilyen alkalmával már szép sárgában pompázott a bőröm, kiderült, hogy EPEKŐ.. Beszorult.. Rettenetesen fáj. Bizony, már ez is lehet akár ilyen fiatalon is.

Kérjetek egy ultrahangra azért beutalót.

19. Berillke (válaszként erre: 18. - 656f03db60)
2009. szept. 28. 21:43

meg azért gondolom gyógyszeres kezelésnek is lennie kellett vagy legalábbis abszolút életmódváltás!

attól,hogy háztartási kekszet, vagy babapiskótát eszeget, nemsokra megy vele hosszú távon...

2009. szept. 28. 21:40
Azóta piskótát eszeget, ha van valami. Ezt tanácsolták neki, az felszívja a savat. Illetve pászkát. De azt hiszem neki már nincs komolyabb baja.
2009. szept. 28. 21:35
akkor őneki gyomorfekélye volt és azóta mi van?
16. 656f03db60 (válaszként erre: 14. - 656f03db60)
2009. szept. 28. 21:34
Párom anyukája mesélte, hogy neki is ilyen panaszai voltak, majd a munkahelyéről gyomorvérzéssel szállították kórházba. Mindössze 9 hónappal ezelőtt.
15. c8d7687b4c (válaszként erre: 12. - Berillke)
2009. szept. 28. 21:32
vért vettek és megnyomkodták a szerveit, de ugye mire odaértek elmúlt minden baja mert végül is rövid lefolyású de az nagyon durva ,akkor meg már hiába nyomkodják, szerintem is tükör kellene, de mi nem szolhatunk bele a nagyok dolgába , majd maszek orvos lesz ebből
14. 656f03db60 (válaszként erre: 2. - C8d7687b4c)
2009. szept. 28. 21:32
Fiatal vagyok én is. Normálisan is eszem, mégis ugyanebben a problémában szenvedek. Tudom mit él át, rettentően tud fájni! Gyomorsav probléma. De most megfigyeltem, hogy a sok tejeskávé nem tesz jót, akármennyire is szeretem. Gondolja át, mi lehet az, ami megterheli a gyomrát!
13. Berillke (válaszként erre: 11. - C8d7687b4c)
2009. szept. 28. 21:31

ja, mert ez nem sürgősségi ügy, mégha a falat kaparja is az ember! ez gasztroe. terület

amúgy tényleg reflux-gyanús és sokszor nem érzi az ember, hogy idegességtől lenne

nekem afedim tea és antibiotikum segített (ezt muszáj volt szedni a bacik miatt)

2009. szept. 28. 21:29
a kórházban hogyan tudják rámondani tükrözés nélkül, hogy semmi elváltozás nincs?!
11. c8d7687b4c (válaszként erre: 9. - Youlcsi)
2009. szept. 28. 21:28
sürgösségire küldték ,nem gasztroent...
2009. szept. 28. 21:27
az nem lehet ,hogy ideges? ez kb. 1 éve áll fenn, mióta vége lett az első 4 éves kapcsolatának, vagy ez hülyeség? ő azt mondja nem ideges
9. youlcsi (válaszként erre: 8. - C8d7687b4c)
2009. szept. 28. 21:26

akkor a doki biztos átlátott a mellkasán :o


keressetek másik gasztróst!

2009. szept. 28. 21:25
a háziorvos már utalta kórházba ,a férjem hurcolássza mindig orvoshoz, a kórházban azt mondták semmi elváltozás nincs, bár tükrözés nem volt, a háziorvos általában inekciót vág bele és kész
2009. szept. 28. 21:24
reflux
2009. szept. 28. 21:22
Menjen el,a hugod gyomortukrozesre.Ezzel nem szabad jatszani.Az en lanyomnak is fajt a gyomra,es sok a sava,ameddig el,gyogyszert kell szednie.
2009. szept. 28. 21:22
És még annyit, hogy én is normálisan eszem és ettem mindig, mégis ilyen bajom lett... Szóval sajnos ennyi kevés hozzá... Ha pedig nincs semmi szervi oka, de ezt előbb mindenképpen ki kell viszgálni, lehet irritábilis bélszindróma, akkor pedig kineziológust javasolnék. De előbb az orvos! Majd írj akár privibe, ha megvoltak a kivizsgálások, hogy hogy van!
2009. szept. 28. 21:22
irány a háziorvos, majd beutalóval a gasztroenterológia!
2009. szept. 28. 21:19
Nekem akkor voltak ilyen szörnyű hasi görcseim, amikor nagyon durván kijött a refluxom, és a végére még nyelőcsőgyulladásom is lett. Unokatesómnak pedig akkor, amikor gyomorfekélye volt. (Az is a túl sok sav következménye.) Mindenképpen menjetek el orvoshoz, vagy gasztroenterológushoz, és járjatok a végére, mert egyébként sok mindentől lehet. Én célzott diétát csináltam 2 hónapig és szedtem egy gyógyszert is 1 hónapig, most már nagyon jól vagyok, de a stressztől még kijön, olyankor sokat táncolok, mert az megnyugtat, és diétázom. De szerintem ne itt találgassatok, hanem keressetek meg egy orvost, mielőtt még nagyobb baj lesz! Ha megvan a baj, már nagyon jól lehet gyógyítani, úgyhogy minden rendben lesz. :)
2009. szept. 28. 21:15
annyira, hogy bőg ,hívjunk mentőt kiabálja mert elkezdődött, van ,hogy hány előtte, mindegy borzasztóan szenved vagy 2 órát, fogalmam nincs mitől múlik el neki de azt sem mitől van . ő 20 éves,és tök normálisan eszik
2009. szept. 28. 21:13
Havonta 1-szer, 2-szer borzasztóan fáj a húgom gyomra, mitől lehet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook